Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i skorzystaj z możliwości odebrania dodatkowego bonusu na start o wartości 29 PLN. Skopiuj nasz kod promocyjny i wklej go w polu formularza. Wykorzystaj hasło 1259PLN i wykorzystaj najwyższy bonus powitalny na rynku. Już teraz dowiedz się więcej, klikając link STS bonus bez depozytu!

sts baner

STS bonus bez depozytu – czym jest?

Bonus bez depozytu oferowany przez legalnego bukmachera STS jest promocją, dzięki której każdy gracz posiada możliwość postawienia swojego pierwszego zakładu bukmacherskiego zupełnie za darmo. Bonus bez depozytu inaczej nazywany freebetem lub darmowym zakładem jest wspaniałą okazją do zdobycia dodatkowych środków pieniężnych do gry. W przypadku czytelników Zagranie.com jest to kwota 29 zł. Należy zauważyć, że standardowa oferta bukmachera jest niższa od tej oferowanej przez nas. Już teraz przekonaj się, jak wykorzystać STS bonus bez depozytu i jak nim zagrać!

STS bonus bez depozytu – 3 kroki do odebrania gotówki

ZAŁÓŻ KONT W STS

(już teraz wypełnij krótki formularz rejestracyjny i skorzystaj z możliwości zdobycia dodatkowego bonusu na dobry początek gry, kliknij link REJESTRACJA STS i zdobądź darmowy zakład o wartości 29 PLN)

WPISZ KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

(po przekierowaniu do formularza rejestracyjnego, wykorzystaj kod promocyjny od Zagranie.com, wpisz hasło 1259PLN lub skorzystaj z naszego linku z automatycznie wpisanym wyrażeniem w miejscu „kod promocyjny”)

ODBIERZ STS BONUS BEZ DEPOZYTU: 29 PLN

(po aktywowaniu swojego konta bukmacherskiego, możesz bez przeszkód skorzystać z freebetu oferowanego przez legalnego bukmachera STS, bonus od depozytu łączy się również z promocją na zakład bez ryzyka – 30 zł i bonus 100% od depozytu do 1200 zł)

Kod promocyjny STS – 1259PLN, gdzie wpisać?

Jak odebrać STS bonus bez depozytu? Podczas procesu rejestracyjnego należy wpisać kod promocyjny, dzięki któremu otrzymamy trzy różne bonusy bukmacherskie. Do zgarnięcia jest aż 1259 zł:

  • Bonus 100% od depozytu do 1200 PLN
  • Zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN
  • Darmowy zakład bukmacherski o wartości 29 PLN
  • Dodatkowy freebet za udział w Typomanii w wysokości 20 PLN

Poniżej przedstawimy, gdzie wpisać nasz kod promocyjny, a także jakie informacje będą nam potrzebne do założenia konta bukmacherskiego na stronie internetowej STS.

STS zakład bez depozytu

Sami widzicie, że rejestracja w STS jest szybka, łatwa i przyjemna, a co najważniejsze kończy się uzyskaniem dodatkowych środków pieniężnych do gry. Wystarczy podać swoje: imię, nazwisko, państwo urodzenia oraz numer PESEL. Kolejny krok to wykorzystanie bonusów bukmacherskich proponowanych przez legalnego bukmachera STS.

STS zakład bez depozytu wypełnij formularz

FAQ – odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

JAK OTRZYMAĆ BONUS W STS?

(W pierwszej kolejności należy wejść na stronę internetową STS lub pobrać aplikację mobilną na smartfona, kolejnym krokiem jest przystąpienie do założenia konta i wpisanie w odpowiednie pole „kod promocyjny” hasła – 1259PLN, dzięki któremu otrzymamy dostęp do darmowych środków pieniężnych na grę) 

CZY STS BONUS BEZ DEPOZYTU ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI?

(Oczywiście, że tak. Freebet jest tak naprawdę częścią pakietu powitalnego oferowanego przez legalnego bukmachera STS. To jedna z promocji przewidzianych dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Oprócz darmowego zakładu o wartości 29 PLN przysługują nam również inne bonusy, między innymi bonus 100% od depozytu do 1200 PLN, zakład bez ryzyka w wysokości 30 PLN. STS przygotował dla swoich klientów także inne oferty promocyjne. Większość z nich stanowi krótkoterminowe akcje, jednak są również takie, które przypadną do gustu typerom i zostają z nami do odwołania)

JAK DOKONAĆ WYPŁATY DARMOWEGO ZAKŁADU?

(Aby wypłacić wygrane przez siebie środki pieniężne, pochodzące z darmowego zakładu bukmacherskiego, należy wykonać trzykrotny obrót otrzymaną kwotą bonusu. Jeśli otrzymujemy 29 PLN to według zasad promocji, konieczny jest obrót na kwotę 87 zł. Pamiętajcie, że do obrotu zaliczają się wyłącznie stawki wygranych kuponów po kursie całkowitym minimum 1.91. Po zastosowaniu się do wymogów obrotowych nasze środki zostaną przelane na saldo główne, ska∂ będziemy mogli je bez przeszkód wypłacić na numer rachunku lub przeznaczyć na dalszą grę)

CZY AKCJA PROMOCYJNA JEST DLA WSZYSTKICH?

(Oferta promocyjna jest dostępna dla osób, które nie posiadają jeszcze własnego konta bukmacherskiego na stronie internetowej STS. Każdy początkujący gracz może liczyć na możliwość zdobycia pakietu powitalnego o wartości 1259 PLN. Dla stałych graczy, którzy posiadają już aktywne konto, bukmacher przewiduje inne oferty promocyjne. Wystarczy odszukać ich w kategorii „PROMOCJE”)

CZY TA PROMOCJA JEST STAŁA?

(Oferta powitalna i proponowane w niej bonusy są oznaczone jako promocje stałe, jednak za czas ich trwania odpowiada wyłącznie oferujący je bukmacher. W każdej chwili zasady promocji mogą ulec zmianie lub kwota bonusu powitalnego znacząco się podwyższy. Aktualna promocja trwa już od 11.01.2019 roku i nie wygląda na to, aby miała zostać zakończona)

Na co postawić swój pierwszy STS zakład bez depozytu?

Jeśli nie możesz się zdecydować, jaką dyscyplinę sportową wybrać i które kursy pozwolą Ci na wyższą wygraną, zdaj się na ekspertów Zagranie.com. Odwiedź zakładkę TYPY DNIA i sprawdź, co najbardziej opłaca się postawić. Nasi redaktorzy każdego dnia dostarczają swoim czytelnikom najświeższych informacji ze świata sportu, a także liczne darmowe typy bukmacherskie.

Dołącz do nas i odwiedź nas również na Grupie Typerskiej Zagranie.com [KLIK].