Gala FAME MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, a z tej okazji postanowiliśmy zrobić przegląd po najlepszych kursach bukmacherskich. Jakie kursy wybrać z walk podczas FAME MMA 8? Co typować w starciach Błoński vs Dubiel, “Don Kasjo” vs Najman czy “Sobota” vs “Filipek”? Sprawdziliśmy i wybraliśmy najlepsze kursy bukmacherskie na FAME MMA 8!

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada w sobotni wieczór. Typerzy ponownie mają w czym wybierać, ponieważ w ramach FAME MMA 8 dojdzie do dziesięciu starć! Kursy bukmacherskie na to wydarzenie znajdziesz u bukmachera Betclic. To firma sponsorująca gale FAME MMA, a zarazem jedyny bukmacher, który może oferować kursy walki w ramach tej federacji. Najlepsze kursy na FAME MMA 8 znajdziesz właśnie w zakładach bukmacherskich Betclic.

Obstawiający kursy na FAME MMA 8 mogą zarejestrować konto w Betclic z naszym kodem promocyjnym: VIPFAME.To specjalny voucher dla nowych klientów Betclic, którzy dzięki niemu mogą obstawić FAME MMA 8 bez ryzyka. Jak to zrobić? Przygotuj kupon złożony z kursów na FAME MMA i zagraj go za 625 złotych. Jeśli przegrasz – odbierzesz zwrot stawki o wartości 550 złotych!

Jak wykorzystać bonus na FAME MMA 8? Więcej przeczytasz o tym w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/bonus-na-fame-mma-8/.

Najlepsze kursy na FAME MMA 8 – karta walk

Podstawowe kursy na Betclic FAME MMA 8 dotyczą zakładów na to, kto wygra walkę? To typy, w których decydujesz, który z zawodników zwycięży swojego rywala. Zakłady na zwycięstwo są najpopularniejszymi kursami w sportach walki – w tym FAME MMA. Betclic od razu, gdy została ogłoszona karta walk na FAME MMA 8 – zaproponował swoim klientom najlepsze kursy bukmacherskie. Za ich pośrednictwem można wyczytać to, jak bukmacher ocenia szansę poszczególnych zawodników na zwycięstwo podczas gali 21 listopada. Najciekawsze kursy dotyczą na pewno walki tytułowanej jako “main event” pomiędzy Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem oraz starcia “Don Kasjo” z Marcinem Najmanem. To pojedynki, na które fani FAME MMA ostrzą sobie apetyty.

Jakie kursy ustalił Betclic na zakłady związane ze zwycięzcą walk na FAME MMA 8? Tak wyglądają najlepsze kursy z karty walk:

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel: 1.25 – 3.30
 • Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński: 2.70 – 1.37
 • Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski: 1.48 – 2.40
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik: 2.20 – 1.55
 • Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi: 1.30 – 3.00
 • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak: 2.00 – 1.65
 • Alan „Alanik” Kwieciński – Piotr Pająk: 3.00 – 1.30
 • Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk: 1.13 – 4.50
 • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk: 1.65 – 2.00
 • Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran: 2.40 – 1.45

Na zagranie.com znajdziesz aktualne typy na FAME MMA 8. Zobacz nasz tekst, w którym analizujemy galę FAME MMA 8 i gramy typy bukmacherskie: https://zagranie.com/fame-mma-8-typy-i-kursy-bukmacherskie/.

fame mma 8

Według kursów Betclic na FAME MMA 8 poznaliśmy faworytów sobotnich walk. Typy Betclic jasno wskazują, że walkę wieczoru powinien wygrać Kacper Błoński, na którego kurs wynosi tylko 1.25. Przewaga kursowa jest znacząca biorąc pod uwagę, że typ na zwycięstwo Dubiela to współczynnik 3.30.

Zdecydowanie sądząc po kursach Betclic stawia także na Kasjusza Życińskiego w konfrontacji z Marcinem Najmanem. Wygraną “Don Kasjo” obstawisz z kursem 1.37, a sukces Najmana wyceniany jest na kurs 2.70. Pozostali faworyci walk w kursach bukmacherskich to Filip Marcinek, Amadeusz Roślik, Paweł Tyburski, Piotr Pająk, Gamou Fall i Patryk Baran. Analizując kursy, to najbardziej wyrównany pojedynek powinien być pomiędzy Piotrem Szeligą a Piotrem Piechowiakiem.

Sprawdź wszystkie i aktualne typy na FAME MMA!

Najlepsze kursy na walkę Błoński – Dubiel

“Main Event” to walka Błońskiego z Dubielem. W typach na wynik Betclic stawia na tego pierwszego. W zakładach Betclic znaleźć można także dodatkowe kursy na to starcie. Co wytypujesz jeszcze? Jakie kursy obstawisz w pojedynku FAME MMA: Błoński vs Dubiel? Przede wszystkim chodzi o kursy na rezultat końcowy – możesz typować sposób w jaki zostanie rozstrzygnięta walka. Oto możliwe scenariusze do obstawiania i kursy:

 • Wygra Błoński przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 1.65
 • Wygra Błoński przez decyzję sędziowską – kurs 3.40
 • Wygra Marcin Dubiel przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 4.85
 • Wygra Marcin Dubiel przez decyzję sędziowską – kurs 6.75

Dodatkowo w walce Błoński – Dubiel na stronie Betclic znajdziesz kursy na zwycięstwo przez werdykt punktowy. W tym przypadku możesz obstawić tak lub nie:

Wygrana na punkty

 • Tak – 2.80
 • Nie – 1.35

Sprawdź więcej informacji o pojedynku Błoński – Dubiel! Tutaj znajdziesz wszystko odnośnie tego pojedynku: https://zagranie.com/kacper-blonski-vs-marcin-dubiel-typy-i-kursy-bukmacherskie/.

Najlepsze kursy na walkę “Don Kasjo” – Marcin Najman

Kursy Betclic stawiają na to, że Kasjusz wygra starcie z Marcinem Najmanem. “El Testosteron” żegna się tą walką z kibicami FAME MMA, a więc motywacji może mu nie zabraknąć. Mimo wszystko bukmacher stawia na wygraną jego rywala – “Don Kasjo” jest niepokonanym zawodnikiem FAME MMA. Kasjusz Życiński słynie z umiejętności bokserskich, a właśnie w tej formule odbędzie się sobotni pojedynek. Być może dlatego większych szans upatruje się właśnie w osobie “Don Kasjo”.

Podobnie jak w pojedynku Błoński – Dubiel, tak i w starciu “Don Kasjo” – “El Testosteron” można obstawiać dodatkowe kursy w rozwinięciu oferty kursowej na stronie betclic.pl. Oto jak prezentuje się kursy Betclic na poszczególne formy rozstrzygnięcia walki:

 • Wygra Kasjusz Życiński przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 1.60
 • Wygra Kasjusz Życiński przez decyzję sędziowską – kurs 4.25
 • Wygra Marcin Najman przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 3.30
 • Wygra Marcin Najman przez decyzję sędziowską – kurs 12.00

W tym pojedynku Betclic również nie przewiduje, by ostateczny wpływ na wynik walki miała decyzja sędziów na punkty.

Wygrana na punkty

 • Tak – 3.40
 • Nie – 1.25

Najlepsze kursy na walkę Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak

W kursach na FAME MMA 8 to jedno z najbardziej wyrównanych i nieprzewidywalnych starć. Naprzeciw siebie staje dwóch zawodników wagi ciężkiej, a dokładniej – kulturystów. “Szeli” debiutuje w FAME MMA po tym jak wcześniej wygrał walkę na gali FEN pokonując Krystiana Pudzianowskiego. “Bestia” z kolei ma za sobą zwycięstwo nad Marcinem Najmanem. W kursach nieznacznie więcej szans na wygraną daje się Szelidze.

 • Wygra Piotr Szeliga przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 1.80
 • Wygra Piotr Szeliga przez decyzję sędziowską – kurs 8.50
 • Wygra Piotr Piechowiak przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 2.05
 • Wygra Piotr Piechowiak przez decyzję sędziowską – kurs 11.00

Tutaj robimy szczegółową analizę pojedynku “Szeli” vs “Bestia” sprawdź: https://zagranie.com/piotr-szeliga-vs-piotr-bestia-piechowiak-typy-i-kursy-bukmacherskie/.

Kupon na FAME MMA 8

Zebraliśmy najlepsze kursy na FAME MMA 8 w jedno miejsce, a następnie po analizie zdecydowaliśmy się postawić kupon. Typujemy zakład akumulowany złożony z trzech kursów w pojedynkach: Błoński – Dubiel, “Don Kasjo” – Marcin Najman i Piotr Szeliga – Piotr Piechowiak. Co obstawiamy? Oto kursy, które rekomendujemy:

 • Wygra Błoński przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 1.65
 • Wygra Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – kurs 1.37
 • Wygra Piotr Szeliga przez KO, TKO, DQ lub poddanie – kurs 1.80

Kurs ogólny takiego kuponu to 4.16.

Zaloguj się aby dodawać komentarze