Ósma gala FAME MMA zostanie zorganizowana już 21 listopada, a w jej trakcie będziemy świadkami wielu ciekawych pojedynków, w tym np. Soboty z Filipkiem, czy Błońskiego z Dubielem. Z tej okazji przygotowaliśmy tekst o karcie walk na FAME MMA 8, gdzie obstawiać i z jakich bonusów można skorzystacie. 

FAME MMA 8 karta walk – co, gdzie, jak?

FAME MMA 8 zaplanowano na 21 listopada. Ósma edycja popularnej gali, podczas której walczą ze sobą znane osobistości ze świata show-biznesu, influencerów, muzyki, czy sportu, przyniesie nam wiele ciekawych walk. Będziemy w końcu światkami takich pojedynków, jak m.in. rywalizacja Błońskiego z Dubielem (oznaczona jako walka wieczoru), czy Soboty z Filipkiem. Warto zapoznać się więc z kartą walk na FAME MMA 8, tym, co i gdzie obstawiać oraz bonusami bukmacherskimi, które można zgarnąć. Pamiętajcie też, żeby obserwować nasze typy na MMA, gdzie pojawią się szczegółowe analizy do tych starć. 

FAME MMA 8 – jak wygląda karta walk?

Przedstawienie karty walk na FAME MMA 8 rozpoczniemy oczywiście od pojedynku wieczoru, w którym zmierzą się ze sobą Kacper Błoński i Marcin Dubiel. W tym wypadku faworytem niewątpliwie jest pierwszy z nich, który dłużej się przygotowuje i posiada lepsze warunki fizyczne. O tym starciu pisaliśmy już ostatnio i warto zapoznać się z analizą. Z kolei podczas drugiej walki wieczoru zaprezentują nam się Marcin Najman i Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Tutaj wydaje się, że większe szanse ma Don Kasjo, gdyż Najman nie należy do najlepszych zawodników, ale już ostatnio pokazał, że nie można go lekceważyć.

Warto też przyjrzeć się bliżej pojedynkowi pomiędzy Sobotą, a Filipkiem. Obydwaj panowie to dość popularni w Polsce raperzy, którzy postanowili wyjść na ring. Drugi z nich jest reprezentantem QueQuality, jednej z największych wytwórni muzycznych w naszym kraju i już nie raz walczył podczas gal FAME MMA. Z kolei dla Soboty będzie to debiut, jednak nie można go lekceważyć. W końcu ten w przeszłości trenował sztuki walki i może zaskoczyć swojego rywala. Pomimo tego jednak większe szanse ma Filipek. Wiek, a także warunki fizyczne, działają zdecydowanie na jego korzyść. Oprócz tego na ciekawy pojedynek zapowiada się też ten, gdzie udział wezmą Wiewiór i Ferrari. Drugi z nich budzi sporo kontrowersji w ostatnim czasie, gdyż poprzednie starcie przegrał poprzez dyskwalifikacje i niesportowe zachowanie.

Taka decyzja sędziów wzbudziła sporo emocji i zapewne podczas walki z Wiewiórem będziemy świadkami naprawdę świetnego show. Tutaj trudno jednoznacznie wskazać faworyta i wydaje się, że obydwaj zawodnicy mają podobne szanse na końcową wygraną. Jednak gala oprócz głośnych nazwisk, jak te wyżej wymienione, będzie gościło też nieco mniej znane osobistości, jak Szewcu, Tybori, czy Szeli. Dlatego dobrze zapoznać się z pełną kartą walk FAME MMA 8, która wygląda w następujący sposób (od walki wieczoru w dół):

WALKI WIECZORU:

 • Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel
 • Marcin Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński

Pozostałe walki:

 • Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Zusje vs. Dagmara Szewczyk
 • Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
 • Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
 • Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

FAME MMA 8 – gdzie obstawiać starcia?

Pojedynki podczas FAME MMA 8 można obstawiać w Betclic. Bukmacher został oficjalnym sponsorem federacji, a co za tym idzie, zyskał na wyłączność prawo do wystawiania oferty na walki z tej oraz przyszłych edycji FAME MMA. Firma postawiła na ciekawą ofertę i już teraz możecie stawiać kupony u niej związane z tą galą. Jeżeli nie wiecie, co warto obstawić, to możecie sprawdzić nasze typy dnia, gdzie pojawią się propozycje gotowych kuponów i analiza przed startem rywalizacji.

Jakie są dostępne bonusy na FAME MMA 8?

Co prawda Betclic jeszcze nie wystawił dedykowanej oferty bonusowej na FAME MMA 8, ale już teraz możecie skorzystać z promocji dostępnych w ramach pakietu startowego. Ten jest do zdobycia z naszym kodem promocyjnym VIPFAME i otrzymacie dzięki niemu:

 • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
 • 50 procent więcej do wygranych
Gdzie zobaczę kartę walk w FAME MMA 8?

Karta walk na FAME MMA 8 jest dostępna m.in. na Zagranie. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, kto z kim walczy i jakie mają szanse zawodnicy.

Jakie są walki wieczoru podczas FAME MMA 8?

Podczas FAME MMA 8 walkami wieczoru są starcia Błońskiego z Dubielem oraz Najmana z Don Kasjo.

Gdzie można obstawić FAME MMA 8?

FAME MMA 8 można obstawić u polskiego, legalnego bukmachera Betclic. Firma jest oficjalnym sponsorem federacji i wystawiła ofertę na tę galę.

Zaloguj się aby dodawać komentarze