Betclic FAME MMA 8 to wydarzenie sponsorowane przez legalnego bukmachera. A wiadomo, że jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to na walki FAME MMA można robić kupony z typami na poszczególne walki. Na najbliższe wydarzenie FAME MMA 8 dostępny jest także bonus od bukmachera Betclic! Sprawdź ile możesz zyskać z okazji gali FAME MMA 8!

Typuj FAME MMA 8 w Betclic! Załóż darmowe konto bukmacherskie Betclic z kodem promocyjnym VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka 550 złotych! Obstaw FAME MMA na ubezpieczonym kuponie, a gdy nie trafisz – odbierz zwrot stawki.

FAME MMA 8 to gala, która zostanie przeprowadzona 21 listopada 2020 roku. Wiemy, że na FAME MMA 8 dojdzie do walki Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Marcin “El Testosteron” Najman. Ciekawie zapowiada się także starcie Piotra Szeligi z “Bestią” Piotrem Piechowiakiem.

Bonus Betclic na FAME MMA 8

Bukmacher Betclic jest sponsorem FAME MMA i nie dziwi, że z tej okazji oferuje bonusy walki w oktagonie. Betclic jest jednym bukmacherem w Polsce, który przyjmuje zakłady na FAME MMA. A więc nie szukaj kursów na FAME MMA u innych bukmacherów, bo ich po prostu nie znajdziesz. Typy na FAME MMA możesz robić tylko u bukmachera online Betclic!

betclic fame

Co można zyskać z okazji walk FAME MMA 8? Betclic przygotował wyjątkową ofertę dla nowych graczy, która działa z naszym kodem promocyjnym: 550PLN. Klikając w nasz link promocyjny zostajesz przekierowany do rejestracji. Jeśli chcesz typować FAME MMA, to załóż konto w Betclic w polu “kod promocyjny” wpisz: VIPFAME.

Co otrzymasz za kod promocyjny na FAME MMA? To zakład bez ryzyka, który możesz obstawić na walki FAME MMA 8 za kwotę 625 złotych. Dla przykładu – rejestrując konto z naszym kodem promocyjny, a następnie wpłacając 625 zł – możesz wykorzystać tą kwotę na typowanie FAME MMA np. walki “Don Kasjo” – Marcin Najman. Jeśli nie uda ci się poprawnie przewidzieć wyniku pojedynku – otrzymasz zwrot stawki, jaką postawiłeś na swój pierwszy kupon.

W przypadku wytypowania ubezpieczonego zakładu za 625 PLN, gdy nie trafisz otrzymasz w zwrocie stawki 550 PLN. Dlaczego? Betclic pobiera 12% stawki od każdego kuponu, czyli w tym przypadku część twojej stawki idzie na podatek, dlatego zwrot wyniesie 550 zł. 12% podatku od stawki to standard u legalnych bukmacherów i Betclic nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

Bonus na FAME MMA w kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic z kodem: VIPFAME
  2. Wpłać pieniądze na konto Betclic
  3. Obstaw kupon na walki FAME MMA – możesz wybrać dowolny pojedynek i kursy
  4. Zagraj za kwotę wpłaty np. 625 zł
  5. Poczekaj na rozstrzygnięcie gali i swojego kuponu
  6. Jeśli przegrałeś – Betclic da ci zwrot stawki!

Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że twój kupon na FAME MMA za zakład bez ryzyka będzie wygrany. Co wtedy? Odbierasz wygraną, którą możesz od razu wypłacić z konta Betclic!

Warunki bonusu Betclic na FAME MMA

Promocja Betclic na FAME MMA na pierwszym etapie jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy wytypować dowolny kupon. Dla początkujących typerów schody mogą zacząć się dopiero wtedy, gdy otrzymają zwrot stawki. Co w takiej sytuacji? Bukmacher nie pozwala od razu wypłacić bonusu FAME MMA. Najpierw trzeba wypełnić warunki obrotu przyznanym cashbackiem.

Bonus FAME MMA trzeba obrócić sześć razy w zakładach z kursem minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni. Więcej informacji o bonusie Betclic, kodzie promocyjnym i zasadach oferty znajdziesz w naszym wpisie: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Sprawdźmy jak obrót bonusu FAME MMA może wyglądać na przykładzie:

Jeśli odbierzesz zwrot 550 złotych, to musisz go obrócić sześć razy. To oznacza, że łącznie bukmacher wymaga od ciebie obstawiania zakładów za kwotę 3300 złotych. Wtedy bonus i wygrane będą możliwe do wypłaty. Uważaj także na to, by przy obrocie pamiętać o tym, że Betclic zalicza tylko typy z kursem minimalnym 2.00. Nie przekrocz także czasu na obrót, który w tym przypadku wynosi 30 dni.

Bonus na FAME MMA – co jeszcze można otrzymać?

Z racji tego, że Betclic jest jedynym bukmacherem na FAME MMA, to pole manewru mamy ograniczone. Chodzi o to, że obstawiając FAME MMA możesz skorzystać tylko z promocji Betclic, a nie innych bonusów bukmacherskich. Na szczęście trzeba podkreślić, że zakład bez ryzyka Betclic dla nowych graczy, to świetna oferta na FAME MMA.

Oczywiście bonus na FAME MMA to nie jedyna promocja Betclic. W ofercie tego bukmachera znaleźć można także inne promocje na pozostałe dyscypliny sportowe. Betclic regularnie oferuje bonus w ramach akcji “Misja tenis”, “Misja strzelec”, “Misja live” czy “Misja basket”. To oferty, w których obstawiając zakłady na wskazane sporty – można wygrać dodatkowe bonusy 120 PLN, 60 PLN lub 40 PLN.

Stałą promocją w Betclic jest również “Multi+“, czyli bonus na zakłady akumulowane. To oferta, w której za każdy poprawnie wytypowany zakład na kuponie AKO zostaje powiększony bonus od wygranej. Dla przykładu trafiony zakład AKO z pięcioma typami = bonus 7%, z kolei kupon z trzynastoma selekcjami = bonus 50%. Dzięki “Multi+” otrzymujesz szansę na powiększenie wygranych w zakładach AKO.

Przy bonusie na FAME MMA warto wspomnieć także o promocji BOOST w Betclic, która sprawia, że możesz typować po jeszcze wyższych kursach. Typerzy chwalą kursy w standardowej ofercie Betclic, a dzięki BOOST można otrzymać jeszcze lepsze wartości kursowe! To świetna okazja na optymalizacje wygranych.

Betclic FAME MMA 8 – co można obstawić?

Typy na FAME MMA można obstawiać tylko u bukmachera Betclic, co wyjaśnialiśmy już w osobnym artykule. Do walk FAME MMA bukmacher Betclic podchodzi bardzo profesjonalnie. Co to oznacza? To że typy na FAME MMA są bardzo podobne do tych, jakie zagrasz np. na KSW czy UFC.

W rozwinięciu walk znajdziesz kursy na wynik pojedynku, a także rodzaj rozstrzygnięcia walki. Mowa tutaj o nokaucie, poddaniu lub decyzji na punkty. Dodatkowymi rynkami są typy na liczbę rund i zakłady specjalne. Wiadomo, że w FAME MMA buzuje od emocji, dlatego w ofercie bukmachera Betclic w tym kontekście mogą pojawić się także niestandardowe typy.

Kto oferuje bonus na FAME MMA 8?

Bonus na FAME MMA znajdziesz u bukmachera Betclic!

Jaki bonus oferuje Betclic na FAME MMA 8?

Na FAME MMA 8 Betclic oferuje bonus dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 550 złotych!

Jaki jest kod promocyjny na bonus FAME MMA 8?

Kod promocyjny Betclic na bonus FAME MMA 8 to: VIPFAME

Zaloguj się aby dodawać komentarze