Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak – typy i kursy bukmacherskie

Betclic logo bukmacher

W ramach FAME MMA 8 Piotr Szeliga zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowakiem, a my przygotowaliśmy z tej okazji podsumowanie typów i kursów bukmacherskich. Kto jest faworytem i ma więcej argumentów po swojej stronie? Jakie są kursy? W poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi na te pytania oraz dowiecie się o bonusie w Betclic.

Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak – typy i kursy bukmacherskie

Jedną z ciekawszych walk podczas FAME MMA 8 będzie starcie Piotra Szeligi z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd typów i kursów bukmacherskich na FAME MMA 8, a także krótki opis obydwóch zawodników i bonusu w Betclic. Przedstawienie stron zaczniemy od Szeligi. Popularny “Szeli” ma 176 cm i waży 105 kilogramów. Dla niego jest to debiut w FAME MMA, co z całą pewnością nie pomoże mu podczas walki. W tym wypadku musi poradzić sobie z nowym bodźcem, jakim jest presja związana z FAME MMA. Z kolei jego rywal jest niższy o dwa centymetry i waży trzy kilogramy więcej. 

Betclic wystawił kursy bukmacherskie na FAME MMA 8 i według bukmachera faworytem jest Szeli, ale zakłady są dość zbliżone do siebie. Na Szeliego kurs wynosi 1.70, a w przypadku Bestii jest to już 1.95. Można również obstawiać wygraną jednego z nich przez KO, TKO, DQ, poddanie. W przypadku pierwszego z nich kurs wynosi 1.80, a drugiego jest to już 2.05. Z rzeczy wartych polecenia jest również obstawienie tego, czy walka zakończy się wygraną na punkty – kurs 8.00. Zapowiada się nam dość wyrównane starcie, jednak osobiście typowałbym zwycięstwo Bestii, który ma już doświadczenie na FAME MMA 8, a ostatnią walkę wygrał. 

W Betclic bonus jest do zgarnięcia z kodem promocyjnym VIPFAME. Ten zapewni Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze