FAME MMA idzie za ciosem i po kolejnych sukcesach oglądalności federacja potwierdziła kolejną galę. Na FAME MMA 8 dojdzie do kilku elektryzujących pojedynków. Na pewno największe zainteresowanie wzbudza konfrontacja Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem “El Testosteronem” Najmanem. Gorąco zapowiada się także walka dwóch debiutantów w FAME MMA, czyli Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela – niegdyś znajomych youtuberów, a dziś wrogo do siebie nastawionych gwiazd mediów społecznościowych. Co typować na FAME MMA 8? Jakie kursy przygotowali bukmacherzy na galę FAME MMA 8? Sprawdź nasze typy i przegląd kursów bukmacherskich na FAME MMA 8!

Betclic to jedyny bukmacher w Polsce, który oferuje kursy na FAME MMA 8. Chcesz typować nadchodzącą galę FAME MMA? Otwórz nowe konto w Betclic korzystając z naszego kodu promocyjnego VIPFAME na zakład bez ryzyka!, a otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Ubezpieczony kupon możesz wykorzystać w typach na FAME MMA 8.

FAME MMA 8 – kursy bukmacherskie i karta walk

Gala FAME MMA 8 jest zaplanowana na 21 listopad 2020 (sobota). W ostatnich dniach została ogłoszona pełna lista uczestników i uczestniczek. Znamy kartę walk na FAME MMA 8 – podczas listopadowej gali czeka nas 10 pojedynków!

Kursy na FAME MMA 8 wystawiane są tylko przez legalnego bukmachera Betclic. To jedyna firma w Polsce, która może oferować zakłady na walki FAME MMA. Wynika to z umowy, jaką podpisała federacja FAME z bukmacherem. Betclic na wyłączność uzyskał dostęp do oferowania typów na walki FAME MMA.

Walką wieczoru na FAME MMA 8 ma być starcie Kacpera Błońskiego i Marcina Dubiela. Jako co-main event figuruje starcia “Don Kasjo” z Marcinem Najmanem. W FAME MMA 21 listopada zadebiutuje także były raper Michał Sobolewski znany jak “Sobota”. Ciekawie zapowiada się także walka Piotra “Szeli” Szeligi z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Obaj ważą powyżej 100 kg, więc zapowiada się prawdziwy pojedynek wagi ciężkiej.

Poniżej prezentujemy kartę walkę i kursy Betclic na wynik starcia:

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel: 1.25 – 3.30
 • Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński: 2.70 – 1.37
 • Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski: 1.48 – 2.40
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik: 2.20 – 1.55
 • Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi: 1.30 – 3.00
 • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak: 2.00 – 1.65
 • Alan “Alanik” Kwieciński – Piotr Pająk: 3.00 – 1.30
 • Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk: 1.13 – 4.50
 • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk: 1.65 – 2.00
 • Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran: 2.40 – 1.45
 • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – zawodniczka nieznana

Powyżej przedstawiliśmy podstawowe kursy na to: kto wygra walkę? Bliżej gali oferta Betclic powinna zostać poszerzona o dodatkowe typy np. ile odbędzie się rund? W jaki sposób zakończy się walka? Czy będzie TKO itd? Do każdej walki Betclic otworzy kilka lub kilkanaście rynków.

Oto zrzut ekranu aktualnej oferty Betclic na FAME MMA 8:

betclic fame

Bądź na bieżąco z typami na FAME MMA! Na portalu Zagranie znajdziesz aktualne typy na walki FAME MMA. Tutaj znajdziesz więcej typów na FAME MMA: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

FAME MMA 8 – typy

Co typować w FAME MMA 8? Na początek zajmijmy się walką wieczoru, czyli starciem Kacper Błoński – Marcin Dubiel. Dla obu to debiut w MMA, więc nie możemy oczekiwać wysokiego poziomu. Betclic jednak stawia na Błońskiego. Z czego to wynika? Na pewno z jego lepszych warunków fizycznych. Kacper jest o trzy centymetry wyższy od Dubiela, a dodatkowo około osiem kilogramów cięższy. W pojedynku amatorów większe gabaryty mogą odegrać ważną rolę, a tutaj lepiej wypada Błoński. Nie wiemy jak obaj walczą, więc musimy bazować na parametrach, dlatego typujemy wygraną Błońskiego.

fame mma 8

Warto przyjrzeć się także walce jako co-main event. Wszystko na to wskazuje, że będzie to pożegnanie Marcina Najmana. “El Testosteron” stoczył w FAME MMA trzy walki, z których wygrał dwa pojedynki – ostatnio był lepszy w starciu z Dariuszem “Lwem” Kaźmierczukiem. Wcześniej przegrał z “Bestią” Piotrem Piechowiakiem i wygrał z Piotrem Witczakiem. Z “Don Kasjo” obie strony ustaliły, że walka odbędzie się na bokserskich zasadach w małych rękawicach. Oznacza to, że nie będzie to klasyczny pojedynek MMA, gdzie wszystkie ciosy są dozwolone. Najman ma za sobą karierę bokserską, z kolei “Don Kasjo” trenował tą dyscyplinę sportu w klubie SAKO Gdańsk. Rywal Marcina Najmana, czyli Kasjusz Życiński jest niepokonanym uczestnikiem w FAME MMA – “Don Kasjo” wygrał trzy poprzednie walki w tej organizacji. “Don Kasjo” wcześniej pokonał: Adriana Polańskiego, Dawida Ambroziaka i Macieja Rataja. Życiński dolewa oliwy do ognia i przed listopadowym pojedynkiem publicznie kpi z Marcina Najmana nazywając go m.in. “ogórkiem”. Dłużny Kasjuszowi nie jest także “El Testosteron”, który zapowiada nokaut już w 1. rundzie, jaki wykona na swoim rywalu.

Jeśli interesujesz się sportami walki w wydaniu FAME MMA, a także innych organizacji takich jak KSW, UFC czy FEN to sprawdź naszą zakładkę “sporty walki”, gdzie znajdziesz aktualne typy na walki MMA i boksu zawodowego: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Betclic stawia na Kasjusza, który jest młodszy i dobrze czuje się w bokserskiej formule. Marcin Najman jednak będzie mógł wykorzystać swój silny cios, bo od zawsze powtarzane są opinie, że “Najman mocno bije”. Dla jednego będzie to koniec kariery, a dla drugiego kontynuacja przygody w FAME MMA. Najman ostatnio pokonał “Lwa” choć wielu spisywało go na porażkę. W tym pojedynku zaryzykujemy i postawimy na wygraną Marcina Najmana.

Oto nasz kupon AKO z dwoma propozycjami typów na dwie najgłośniejsze walki podczas FAME MMA 8:

 • Wygra Błoński – kurs 1.25
 • Wygra Najman – kurs 2.70

Łączny kurs: 3.38.

kupon fame mma 8

Typuj kupon na FAME MMA bez ryzyka w Betclic! Zarejestruj się z kodem promocyjnym: VIPFAME i zagraj bez ryzyka pierwszy kupon na FAME MMA. Jeśli nie trafisz – otrzymasz zwrot stawki do kwoty 550 złotych!

Jakie typy możemy polecić jeszcze na FAME MMA 8? W walce “Wiewiór” – “Ferrari” wygrać powinien ten pierwszy, który ma na swoim koncie pojedynek w FAME MMA i to zwycięski. Dla Roślika będzie to debiut oktagonie. Kurs na wygraną “Wiewióra” to 2.20. Stawiamy także na wygraną Pawła Tyburskiego w walce z “Arabem”. “Tybori” jest znacznie wyższy od swojego rywala, a dodatkowo posiada większe doświadczenie w FAME MMA – kurs na wygraną Tyburskie 1.28.

FAME MMA 8 – informacje o gali

W związku z restrykcjami sanitarnymi ponownie gala FAME MMA 8 nie będzie otwarta na publiczność. To oznacza, że walki podczas FAME MMA 8 będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem transmisji “na żywo”. Jak oglądać FAME MMA 8? Jest to możliwe po wykupieniu transmisji w systemie Pay Per View za pośrednictwem oficjalnego serwisu FAME MMA famemma.tv. Cena za FAME MMA 8? To koszt rzędu 19.99 PLN. Transmisja z gali rozpocznie się od godziny 19:30.

FAME MMA 8 można oglądać na stronie internetowej famemma.tv. Transmisja działa na Smart TV, komputerach i telefonach.

Chcesz poznać więcej informacji o tym, kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 8? Sprawdź nasz osobny artykuł na ten temat: https://zagranie.com/fame-mma-8-kiedy-i-gdzie-ogladac/.

Betclic FAME MMA

Betclic przejął od LVBET sponsorowanie gal FAME MMA. W ten sposób bukmacher ten otrzymał na wyłączność prawo do prowadzenie zakładów bukmacherskich na walki “freak fight” w organizacji FAME MMA. To nowe zjawisko na polskim rynku sportów walki, które już teraz zdobywa gigantyczną rozpoznawalność wśród młodej publiczności. FAME MMA żyje przede wszystkim za sprawą mediów społecznościowych, a dla bukmachera Betclic to nowa ekspozycja swojej oferty.

Oferta Betclic na sporty walki poza FAME MMA obejmuje także typy na KSW, UFC, a także inne znane federacje np. Bellator, Gromda czy Genesis. Więcej o zakładach bukmacherskich Betclic znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-zaklady-bukmacherskie/.

Betclic FAME MMA 8 nastąpi już 21 listopada 2020. Liczymy, że nasze typy będą trafione i ponownie w klatce FAME MMA dojdzie do wielkiego show. Ostatnio podczas FAME MMA 7 nie brakowało ciekawych starć jak m.in. pojedynek “Popka” ze “Stiflerem” czy konfrontacja Najmana z “Lwem”.

Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 8?

Impreza FAME MMA 8 została zaplanowana na 21 listopada (sobota) z początkiem transmisji od godziny 19:30.

Kto oferuje kursy na FAME MMA 8?

Betclic to bukmacher, który na wyłączność oferuje kursy na FAME MMA 8. Jeśli chcesz obstawiać walki FAME MMA 8 to możesz to zrobić tylko w Betclic.

Gdzie oglądać FAME MMA 8?

Gala FAME MMA 8 dostępna jest w płatnej transmisji w systemie Pay Par View za 19.90 PLN w serwisie famemma.tv.

Jaki jest kod promocyjny Betclic na FAME MMA 8?

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA dla nowych graczy to: VIPFAME

Zaloguj się aby dodawać komentarze