Fame MMA 8 zapowiada się na jedną z najciekawszych gal w historii tej federacji. Walką wieczoru niewątpliwie będzie pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem, a my przygotowaliśmy na to typy i kursy bukmacherskie. Sprawdźcie więc sami co i gdzie można obstawić, a także jakie są do zgarnięcia bonusy bukmacherskie. 

Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel typy i kursy bukmacherskie

Podczas FAME MMA 8 Kacper Błoński stoczy swoją debiutancką walkę z Marcinem Dubielem. Obydwaj panowie mają ze sobą zatarg od dłuższego czasu, co dodatkowo dodaje pikanterii do tej rywalizacji. Sama gala została zaplanowana na 21 listopada 2020 roku. Starcie Błońskiego z Dubielem jest walką wieczoru, więc trudno określić, o której się odbędzie. Z całą pewnością można spodziewać się emocjonującego widowiska.  Przygotowaliśmy więc propozycje typów i kursów bukmacherskich na tę walkę, a także przeczytacie o naszych bonusach bukmacherskich. Sprawdźcie, więc, jak można je zdobyć.

Na Zagranie w ramach typów na MMA znajdziecie też analizy od naszych ekspertów, którzy przygotowują treści na temat formy poszczególnych zawodników i propozycje gotowych kuponów. Całość jest dostępna w pełni za darmo!

Kacper Błoński – faworyt w klatce?

Kacper Błoński wydaje się być znacznym faworytem w starciu z Marcinem Dubielem. Świadczy o tym kilka faktów, które postaram się, jak najlepiej przedstawić. Zacznijmy od tego, że Błoński jest zarówno minimalnie wyższy, a także więcej waży od swojego rywala. 186 cm i ponad 84 kg powinny dać mu dużą przewagę. Przy odpowiedniej technice, ciosy powinny być wystarczająco silne, żeby szybko znokautować Dubiela. Skoro jesteśmy już przy sposobie wyprowadzania ataku, to warto pamiętać, że Błoński ma większe doświadczenie niż jego przeciwnik. 

Ten co prawda dopiero zadebiutuje w FAME MMA, jednak warto pamiętać, że już wcześniej miał wystąpić na gali, a walkę ostatecznie odwołano. Wtedy miał rywalizować z Trombą, więc można założyć, iż również się przygotowywał. Sam Błoński generalnie ma dobrze zbudowaną sylwetkę, a te kilka miesięcy treningu powinno mu sporo dać. Większy zasięg ramion również będzie bardzo ważny w tym przypadku. Trudno się odnieść do historycznych osiągnięć, ale całościowo Błoński wygląda bardzo pewnie przed walką. 

Marcin Dubiel – skazany na porażkę?

Pytanie postawione w nagłówku jest być może trochę tendencyjne, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Dubiel jest skazany na porażkę i będzie miał sporo problemów podczas tej walki. Jest minimalnie niższy, niż Błoński, gdyż mierzy 183 cm. Jednak samo to nie jest aż takim problemem, jak waga, jaka ich różni. Dubiel waży jedynie 76 kilogramów, co sprawia, że przy mniejszej masie, może mieć więcej problemów w parterze, a same ciosy również będą słabsze. Trudno też ocenić, jak faktycznie idą mu przygotowania do FAME MMA 8, gdyż relacje w internecie nie są miarodajne. 

Przy okazji aspektu związanego z debiutem, warto też wspomnieć o presji, jaka będzie na nim ciążyła. Dubiel może nie być na nią po prostu przygotowany, co w połączeniu z warunkami fizycznymi i krótszym okresem przygotowań, odbiera mu większość argumentów do wygranej. Jednak warto pamiętać, że w przypadku sportów walki, często wystarczy jeden cios, który będzie decydujący.

fame mma ring

Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel – kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem są dostępne jedynie w Betclic. Bukmacher został sponsorem federacji i ma na wyłączność prawa dotyczące wystawiania zakładów bukmacherskich na gale spod tego szyldu. Na ten moment oferta nie jest aż tak duża, jednak już można obstawić kilka ciekawych rzeczy. Zacznijmy jednak od standardowego typowania zwycięzcy. W przypadku zwykłego zakładu trójtorowego, na to kto wygra, kursy prezentują się tak:

  • Kacper Błoński – 1.28
  • Marcin Dubiel – 3.15

Betclic oferta MMA

Jak dobrze widać, według Betclic, faworytem jest Kacper Błoński. Jednak zakład na jego bądź Dubiela zwycięstwo, to nie wszystko, co można tutaj obstawić. Przed samą galą można spodziewać się większej oferty, ale już teraz bukmacher postanowił też dać inne zakłady, a zaliczają się do nich m.in. sposoby zwycięstwa. W przypadku KO, TKO, DQ lub poddanie, kursy wyglądają tak:

  • Kacper Błoński – 1.75
  • Marcin Dubiel – 4.75

Betclic FAME MMA

Można również obstawić, czy jeden z nich wygra na punkty, czy nie. Jest to przeciwieństwo właśnie nokautu lub dyskwalifikacji, ale w przypadku tego pojedynku trudno stwierdzić, jak właściwie się zakończy. W tym wypadku kursy wyglądają w następujący sposób:

  • Tak – 2.60
  • Nie – 1.40

Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel – typy bukmacherskie

Mówiąc o propozycjach kuponów i tego co warto zagrać, to chciałbym Was zaprosić do naszych typów dnia. W ramach nich nasi eksperci przygotowują analizy przedmeczowe, w tym też te na sporty walki. Trudno nie odnieść wrażenia, że Błoński jest zdecydowanym faworytem w tej walce i Dubiel będzie miał spore problemy. Pierwszy z nich jest trochę wyższy, co da mu większy zasięg ramion, a także więcej waży i może zapewnić przewagę w parterze.

Warto pamiętać też, że Błoński przygotowywał się dłużej niż jego przeciwnik, co może zapewnić sporą przewagę w tej walce. Jednak kurs na zwycięstwo pierwszego z nich jest na tyle niski, że bardziej warto spojrzeć na inne zakłady. Ciekawie wygląda zwycięstwo Błońskiego przez KO, TKO, DQ lub poddanie rywala. Taki zakład można już zagrać solo lub połączyć z innym. 

Możecie również dołączyć do naszej grupy Zagranie, gdzie codziennie publikujemy dla naszych czytelników analizy przedmeczowe, czy propozycje gotowych kuponów. Na ten moment jest nas już ponad 35 000 osób i cały czas się rozwijamy. Na grupie znajdziecie również przeróżne konkursy, gdzie rozdajemy bonusy oraz inne nagrody. 

grupa

Bonusy bukmacherskie na walkę Błońskiego z Dubielem

W przypadku FAME MMA 8 warto sprawdzić bonusy bukmacherskie, które są dostępne w Betclic. W tym wypadku z kodem promocyjnym VIPFAM otrzymacie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Taki zakład bez ryzyka jest dobrą opcją właśnie na FAME MMA, gdzie walki często lubią też zaskakiwać swoimi wynikami. W przypadku użycia tego bonusu nie musicie natomiast się martwić o wynik, gdyż w przypadku porażki i kuponu rozliczonego na czerwono, Wasze środki zostaną zwrócone. 

🕰 Kiedy odbędzie się walka Błońskiego z Dubielem?

Walka z Błońskiego z Dubielem będzie miała miejsce podczas gali FAME MMA 8. Ta z kolei została zaplanowana na 21 listopada. Na ten moment nie wiadomo, o której będą walczyć ze sobą obydwaj zawodnicy.

🥊 Kto jest faworytem w tej walce?

W starciu Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem faworytem niewątpliwie jest pierwszy z nich. Błoński ma przewagę fizyczną, a także dłużej trenuje od swojego rywala.

🧐 Gdzie mogę obstawić FAME MMA 8?

FAME MMA 8 można obstawić w Betclic, który jest sponsorem federacji i nabył prawa do wystawienia zakładów bukmacherskich na tę galę. W przypadku tego bukmachera możecie również zgarnąć bonusy z naszym kodem promocyjnym i wykorzystać je m.in. na FAME MMA 8.

Zaloguj się aby dodawać komentarze