Jak obrócić bonus bukmacherski?

Pieniądze

Obrócenie bonusu bukmacherskiego powinno wejść ci w nawyk, ponieważ większość ofert promocyjnych wymaga tej czynności. Aktywne obstawianie u bukmacherów online daje możliwości zgarnięcia bonusów. Dlatego trzeba wiedzieć, jak obrócić bonus, żeby gotówkę wypłacić na swoje konto bankowe. Początkujący gracze mają z tym problem, ale po zapoznaniu się z naszym poradnikiem żaden bonus nie powinien stanowić dla nich kłopotów. Obrót tylko pozornie wygląda na skomplikowany mechanizm. Jak obrócić bonus? Wszystko wyjaśniamy!

Jak obrócić bonus bukmacherski?

Przy okazji bonusów bukmacherskich często zadaje się pytanie: jak otrzymać bonus? W pierwszej kolejności chcemy od bukmachera odebrać to, co przygotował w promocji z kodem rejestracyjnym lub stałej ofercie. Następnie pojawia się kwestia dotycząca obrotu i warunków obrotu. W takiej sytuacji – najczęściej nowi gracze – pytają: jak obrócić bonus? Bierze się to stąd, że po odebraniu bonusu otrzymali informacji, że środki przed wypłatą trzeba obrócić. Dla nowicjuszy może to być niespodzianka, ale stali gracze wiedzą, że w zakładach bukmacherskich to norma, że bonusy najczęściej wymagają obrotu.

Bukmacherzy online rozdają wiele bonusów – tych dla nowych, jak i stałych graczy. Bonusów powitalnych na rynku jest już kilkadziesiąt, a do tego przecież są regularnie oferowane gratyfikacje na mecze, kupony itd. Obstawiając zakłady z bonusami będziesz miał często do czynienia, więc warto raz na zawsze rozstrzygnąć dylemat: jak obrócić bonus bukmacherski?

Obrót bonusem u bukmachera – o co chodzi?

Wydaje ci się, że zasada z obrotem bonusu jest nie fair? To nie tak, że bukmacherzy ukrywają informację związaną z obrotem, ponieważ jeśli wejdziesz w regulamin bonusu, to tam pojawiają się informację dotyczące warunków obrotu itd. Obrót bukmacherski nie jest stosowany po to, żeby uniemożliwić ci wypłatę bonusu. To jeden z elementów promocji bukmacherskiej, który trzeba przejść, żeby cieszyć się z darmowych środków finansowych.

O co chodzi z obrotem bonusem u bukmachera? To zestaw czynności, które trzeba podjąć przy obstawianiu za bonusowe pieniądze. Obrót mówi ci, ile razy masz zagrać za bonus, żeby cieszyć się prawem do jego wypłaty. Kiedy obrót oznaczony jest jako trzykrotność bonusu, to wystarczy w sumie trzy razy postawić kwotę bonusu, co realizuje 100% obrotu.

obrót

Obrót bonusem dodatkowo mówi o czasie, jaki masz na spełnienie warunków (np. 30 dni) i zakładach, które możesz typować (kursy minimalne, rodzaje kuponów).

Kody bonusowe do bukmacherów – odbierz najlepsze bonusy już teraz!

Rodzaje bonusów u bukmacherów

Bukmacherzy stosują kilka typów promocji, a to wiąże się również z inną specyfiką dotyczącą obrotu bonusu. Najczęściej obrót bonusem jest skorelowany z promocją od depozytu (bonus od depozytu) – w tym przypadku zawsze trzeba podjąć kroki polegające na obrocie bonusu lub wpłaty. Rzadziej stosuje się obrót do bonusów takich jak freebety i zakłady bez ryzyka. Bardzo często zdarza się tak, że darmowy zakład lub cashback po odbiorze nie podlegają obrotowi. Wówczas mówi się o bonusach bez obrotu.

Bonus od depozytu

W ofercie z bonusem od depozytu zdarza się sytuacja, że pod obrót podchodzi wpłata, jak i bonusowa kwota. Bonus od depozytu wypłacany jest przez bukmachera po wykonaniu własnej wpłaty przez gracza. Bonusy od depozytu stanowią 50%, 100%, a nawet 200% przyznawanej kwoty od wartości wpłaty. Kiedy bonus od depozytu wynosi 100%, to otrzymujesz taką samą kwotę od bukmachera, jaką zdeponujesz na konto.

Bonusy od depozytu to z reguły wysokie kwoty, które od polskich bukmacherów liczone są nawet w tysiącach złotych. Bonusy te trzeba obracać x3, a w niektórych przypadkach x6 czy nawet x8.

Bonusy od depozytu są u bukmacherów: STS, Fortuna, Betfan, forBET, Superbet, LVBET, eWinner, Etoto, Totolotek.

Zakład bez ryzyka

W przypadku zakładów bez ryzyka obrót nie zawsze jest koniecznością. Znamy na rynku promocje z cashbackiem, których nie trzeba obracać. Przykład takiego zakładu bez ryzyka? To ten w Fortunie lub eWinnerze. W zakładach bez ryzyka zwracana jest kwota za przegrany kupon objęty promocją. Kiedy warunki obrotu obowiązują, to zwrot stawki przed wypłatą trzeba obrócić według wytycznych bukmachera.

Zakłady bez ryzyka działają w Fortunie, Betfan, eWinner, forBET, Betclic, STS, LVBET, Superbet.

Freebet – darmowy zakład

Freebet to promocja, która polega na tym, że klient odbiera od bukmachera finanse na zagranie zakładu. Dlatego w takim przypadku mówimy o darmowym zakładzie, bo jest on grany za środki od firmy bukmacherskiej. Obrót freebetu jest indywidualną kwestią bukmachera. Niekiedy jest tak, że wygrane pieniądze za freebet trzeba obrócić, a czasami po obstawieniu darmowego zakładu obrót nie występuje.

Darmowy zakład znajduje się w ofercie STS, Fortuny, Superbet, LVBET.

bonusy

Warunki obrotu u bukmacherów

Warunkami obrotu nazywamy wszystko to, co trzeba zrobić, żeby obrócić bonus bukmacherskie. Nie znając warunków obrotu nie jesteśmy w stanie dokonać prawidłowego obrotu. W warunkach obrotu są zapisane wszystkie kwestie związane z typowaniem zakładów kwalifikowanych do obrotu. To zbiór konkretnych wskazówek, a przestrzeganie ich umożliwia prawidłowy obrót bonusu.

W warunkach obrotu trafisz na informację, jaki jest zakres obrotu tj. ile razy trzeba obrócić bonus? Kolejną ważną informacją będzie to, czy obracać masz wpłatę, bonus lub depozyt + bonus. Warunki obrotu wskazują też kurs minimalny dla zakładów biorących udział w promocji, a także określają rodzaje kuponów np. AKO z trzema typami. Zapoznając się z warunkami obrotu trzeba też pamiętać o tym, że bukmacher daje przedział czasu, w którym wszystkie postanowienia trzeba wypełnić.

Obrót bonusem w STS

W STS na start odbierasz trzy bonusy. Dwa z nich należy obrócić, ponieważ zakład bez ryzyka 230 PLN w STS jest bonusem bez obrotu. Jaki jest obrót pozostałych bonusów?

Freebet 30 PLN w STS, jak i bonus od depozytu do 1200 PLN należy obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. W przypadku pierwszej promocji obracasz kwotę darmowego zakładu, z kolei w drugim bonusie – bonifikatę przyznaną na saldo bonusowe. Wszystkie informacje o obrocie bonusem w STS -> obrót bonusami STS.

Jak obrócić bonus w Fortunie?

W Fortunie bonus powitalny, który trzeba obrócić, to ten od depozytu, który liczy 100% do 2000 PLN. Tak naprawdę obrotowi podlega wpłata, ponieważ kiedy już obrócisz depozyt, to otrzymany bonus jest zwolniony z obrotu.

W Fortunie depozyt trzeba obrócić x4 w zakładach AKO z kursem minimalnym 1.60.

BETFAN – obrót bonusem

W Betfan do obrotu bonusem zalicza się zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Bonus 100% do 1000 PLN należy obrócić trzykrotnie w zakładzie wielokrotnym z co najmniej trzema typami po minimalnym kursie ogólnym 2.50.

Zwrot stawki za zakład bez ryzyka podlega jednokrotnemu obrotowi na kuponie AKO (minimum 3 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 3.80.

Obrót bonusem w Betclic

W Betclic bonusem na start jest zakład bez ryzyka do 550 PLN. Porażka oznacza zwrot stawki, a bonus ten przed wypłatą trzeba obrócić aż 8 razy na kuponach z kursem minimalnym 2.00. Czas na obrót bonusu Betclic to 30 dni.

Kliknij jak obrócić bonus Betclic i dowiedz się więcej!

Jak obrócić bonus w ForBET?

W forBET bonusów na start jest kilka, ale do obrotu zaliczają się tylko dwa: zakład bez ryzyka i bonus 100%. W przypadku cashbacku – otrzymany zwrot stawki trzeba obrócić 4-krotnie na kuponach akumulowanych z kursem minimalnym 2.00.

Bonus od wpłaty w forBET 100% do 2080 PLN wymaga dwukrotnego obrotu na kuponach z minimum trzema typami, gdzie kurs minimalny pojedynczego zdarzenia będzie wynosił 1.30. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu -> obrót bonusem forBET.

Superbet – obrót bonusem

W Superbet bonus od wpłaty 100% do 50 PLN wystarczy obrócić raz w zakładzie AKO z kursem minimalnym 1.80. Dodatkowo odbierając zwrot stawki za zakład bez ryzyka (tygodniowy) – kwota podlega obrotowi x4 w zakładach wielokrotnych z kursem min. 1.80.

Bonusy w Totolotku do obrotu

W Totolotku podstawowy bonus, czyli 100% do 500 PLN wymaga obrotu x3 kwoty wpłaty i bonusu. W obrocie biorą udział kupony z co najmniej trzema selekcjami i kursami minimalnymi 1.35.

Na start w Totolotku czeka też bonus mobile 100% do 49 PLN. W tym przypadku obrót wynosi x3 po kursach 1.90.

Jak obrócić bonus w PZBUK?

W PZBUK z zakładu bez ryzyka otrzymasz bonus jako freebet. Jak wypłacić ten bonus? Wystarczy raz zagrać za kwotę frebetu zakład AKO z kursem minimalnym 1.40, a warunki obrotu zostaną w pełni spełnione.

LVBET – obrót bonusem

U bukmachera LVBET w ofercie znajdują się aż trzy bonusy, a dwa z nich trzeba obrócić. W głównym bonusie LVBET, a więc od wpłaty – obrót dotyczy depozytu i wynosi x4 w zakładach po kursach minimalnych 2.00.

W przypadku freebetu, to obrót pojawi się na koncie dopiero wtedy, jeśli uda ci się wygrać za bonus bez depozytu. Jeśli tak, to wygraną kwotę trzeba obrócić x2 po kursie min. 2.00. LVBET w ofercie ma też zakład bez ryzyka, ale w tym przypadku nie ma obrotu.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

U polskich bukmacherów zazwyczaj posiadasz dwa konta, a więc saldo ze swoimi wpłatami oraz bonusami. Pieniądze, które są na koncie głównym to te, które można wypłacić. Z kolei środki na koncie bonusowym przed zleceniem wypłaty trzeba obrócić. Powyżej zaprezentowaliśmy warunki obrotu wszystkich najlepszych bonusów bukmacherskich. Stosując się do tych porad prawidłowo obrócisz bonus. A co ważne, obrócony bonus daje ci prawo wypłaty jego środków. W takiej sytuacji przenosisz pieniądze na konto depozytowe i po prostu zlecasz wypłatę na rachunek bankowy. Trzeba mieć jednak pewność, że bonus został w 100% obrócony!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze