Jeśli dopiero co założyłeś swoje pierwsze konto u bukmachera forBET i nie wiesz, jakie warunki należy spełnić podczas gry – zdaj się na nas. Krok po kroku przedstawimy wszystkie zasady forBET bonus, jak obrócić oraz na co postawić swój pierwszy zakład. Gotowy na szybki i bardzo prosty kurs obstawiania? Przeczytaj poniższy artykuł.

 

Jak uzyskać forBET bonus, jak obrócić i jak grać?

Od uzyskania nowego bonusu do forBET dzielą Cię jedynie dwie proste czynności. Pierwsza z nich to założenie darmowego konta na stronie internetowej bukmachera, a druga dotyczy skopiowania naszego unikalnego kodu promocyjnego i umieszczenia go w formularzu rejestracyjnym. W takim razie przedstawmy to krok po kroku.

KROK 1 decyzja o założeniu darmowego konta u bukmachera forBET. Podanie danych do logowania, podstawowych danych o użytkowniku oraz danych konta.

KROK 2 – skorzystanie z naszej oferty dla nowych graczy. Skopiowanie kodu promocyjnego: 2120PLN i wklejeniu go w pole „kod promocyjny”, na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego.

bonus forbet jak obrócić

 

Jeśli zależy Ci na czasie i już teraz decydujesz się na założenie konta – skierujemy Cię bezpośrednio do podstrony rejestracyjnej. Wystarczy, że klikniesz tutaj [REJESTRACJA w forBET]

Drugą i niezwykle ważną kwestią są warunki obrotu bonusem. Każdy gracz ma szanse otrzymać dodatkowe środki pieniężne, jednak musi wiedzieć – w jaki sposób uzyskać forBET bonus, jak obrócić oraz jakich warunków powinien przestrzegać. Całe szczęście z nami nie zginiecie! Przygotowaliśmy dla Was listę warunków, których przestrzeganie jest konieczne do zagrania bonusem bukmacherskim. Już teraz dowiedz się więcej o forBET bonus, jak obrócić.

 1. Odblokowanie bonusu następuje po dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 (dowolną liczbą kuponów).
 2. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony SYSTEM oraz zakłady z oferty bukmacherskiej na Sporty Wirtualne.
 3. Minimalna kwota wpłaty (depozytu) wynosi 20 zł.
 4. Każdy gracz zyskuje możliwość otrzymania 3 bonusów od depozytów (kwota zależy od wpłaconego depozytu).
 5. Czas na aktywację bonusu wynosi 30 dni (od momentu zarejestrowania konta).
 6. Poszczególny odblokowany bonus należy obrócić czterokrotnie (kupon SINGIEL po kursie minimalnym 2.0 lub kupon AKO z kursem ogólnym 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia po kursie 1.3).
 7. Czas na obrót bonusem bukmacherskim wynosi 30 dni od dnia aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach muszą być zakończone i rozliczone).

Interesuje Cię, jak zagrać swój pierwszy zakład? Na samym początku zapoznaj się z oferta na wydarzenia sportowe, proponowane przez legalnego bukmachera forBET. Wybrane przez Ciebie typy mogą dotyczyć każdej dyscypliny sportowej. Jeśli podjąłeś decyzję, przyjrzyj się ich kursom bukmacherskim i dodaj do kuponu. Wybierz stawkę, za którą zagrasz i postaw zakład. Proste prawda?!

Bonus w forBET – najlepszym w Polsce?

To nie żarty! Na dzień dzisiejszy oferta promocyjna legalnego bukmachera forBET jest jedną z najwyższych na rynku! Sprawdź co uzyskasz z użyciem naszego kodu promocyjnego.

 • Pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1120 zł
 • Drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł
 • Trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

Ponad to, każdy gracz decydujący się na założenie konta u bukmachera forBET może liczyć na możliwość korzystania z szeregu dodatkowych bonusów tymczasowych. Poznajcie niektóre z nich.

 • Happy Hours, czyli Europejskie Puchary bez podatku – promocja obowiązuje tylko w dni meczowe rozgrywek np. Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.
 • Be Activ – bukmacher forBET nagradza za aktywność. Przewidziana nagroda to nawet 4000 zł.
 • Ranking NBA – do odebrania kolejny bonus w wysokości 1500 zł.
 • Najlepsza drużyna – do zgarnięcia dodatkowe 800 zł i koszulka swojego ulubionego klubu.
 • #TYPERJANUSZ – zgarnij bonus o wartości 20 zł. Wszystko co musisz zrobić to przesłać zdjęcie!

Ze szczegółami ofert promocyjnych możesz zapoznać się na stronie internetowej bukmachera forBET. Wejdź na stronę www.iforbet.pl

Jak grać w forBET – ocena redakcji

Bonus forBET, jak obstawiać – mamy opracowany do perfekcji. Jednak, czy wiecie w jaki sposób grać i co obstawiać? Już śpieszymy z pomocą 🙂

Dlaczego warto obstawiać w forBET? Dlatego, że jest to jeden z bukmacherów ściśle współpracujących z portalem Zagranie.com. Z tego względu nasi czytelnicy mogą liczyć na dodatkowe nagradzanie środkami pieniężnymi. Na naszej stronie czekają na Was najlepsze promocje, wysokie bonusy, pierwszy zakład bez ryzyka w forBET do 50 zł oraz szereg najświeższych informacji ze świata sportu i zakładów bukmacherskich.

Nasi redaktorzy codziennie przeglądają najświeższe statystyki i pojawiające się wydarzenia sportowe. Na ich podstawie szczegółowo analizują szanse na postawienie trafnego kuponu, a swoimi spostrzeżeniami i wiedzą dzielą się w sekcji „TYPY DNIA”. Właśnie na naszej stronie dowiesz się, na które wydarzenia warto zwrócić uwagę i co obstawiać!

bonus forbet jak obrócić

Graj w forBET i wygrywaj nagrody w Typomanii

To kolejna okazja do zgarnięcia dodatkowych bonusów i wyjątkowych nagród rzeczowych. Ścisła współpraca naszego portalu sportowego z legalnym bukmacherem forBET pozwala graczom na uzyskanie ekstra profitów.

Czym jest Typomania? To zupełnie nowy poziom obstawiania zakładów bukmacherskich. Zabawa dla miłośników wydarzeń sportowych pozwala na typowanie u swoich ulubionych operatorów, zdobyciu u nich dodatkowego freebetu oraz udziału w specjalnym rankingu Typomanii. Co daje udział w rankingu? Przede wszystkim możliwość zdobycia tytułu „Gracza Miesiąca” i zgarnięcia ekskluzywnych nagród rzeczowych.

Co zrobić, aby zagrać w Typomanii? To niezwykle proste! Jeśli posiadasz już konto w forBET, po prostu podłącz je do nowo założonego konta w Typomanii i rób to co do tej pory – graj! Co miesiąc masz okazję na wygraną!

bonus forbet jak obrócić