Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET

LVBET jest bukmacherem legalnym i bardzo dobrze znanym w naszym kraju. Czas szybko biegnie i od czasu debiutu LVBET w Polsce minęło już kilka lat. To bukmacher, który od zawsze działał zgodnie z prawem i prowadził swoje usługi na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. W zakładach bukmacherskich LVBET na nowych graczy czeka kod promocyjny, bonusy i obszerna oferta. Co dokładnie znajdziesz u bukmachera LVBET? Jak zarejestrować się, żeby odebrać bonus powitalny? Wszystko o LVBET znajdziesz w tym artykule!

LVBET 2021 – Pakiet 3423 złotych ✔️  
Kod promocyjny 3423PLN
Bonus od depozytu 300 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 10.03.2021

Licencja dla LVBET została wydana w 2016 roku. To decyzja Ministerstwa Finansów, która umożliwiła wystartować nowemu bukmacherowi w Polsce. Firma LVBET uzyskała zgodę na działalność w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Bukmacher ten rozwinął się przede wszystkim online za pośrednictwem strony www i aplikacji mobilnej.

Siedziba spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie znajduje się w Katowicach przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3. Niegdyś firma ta współpracowała z były sekretarzem PZPN, Zdzisławem Kręciną. Po Mistrzostwach Świata 2018 popularny działacz zniknął z materiałów promocyjnych LVBET. Bukmacher skupił się przede wszystkim na poprawie oferty i sponsoringu polskich drużyn sportowych.

LVBET od kilku lat wybierany jest przez typerów zakładów internetowych. Poniżej poznasz wszystkie najważniejsze atuty LVBET oraz braki tego bukmachera.

LVBET kod promocyjny

Kod promocyjny LVBET – dlaczego już na starcie o nim wspominamy? Dlatego, że kod promocji LVBET przyda ci się na początku współpracy z tym bukmacherem. Kod służy jako gratis do powitalnej promocji LVBET. Posiadając specjalne hasło, czyli kod promocyjny twoja rejestracja może przynieść jeszcze większe profity niż standardowe konto na lvbet.pl.

U bukmacherów online to już norma, że użytkownicy domagają się kodów promocyjnych. LVBET nie chce w tym aspekcie dawać ciała, dlatego również aktywował kod promocji dla nowych klientów. W LVBET kod promocyjny to: 3423PLN.

kod lvbet

Nowy gracz, który jeszcze nie miał nigdy konta u bukmachera zapyta: jak działa kod i jak go wpisać? LVBET kod promocyjny to wyjątkowa oferta dla użytkowników Zagranie.com. Skorzystanie z niej wiąże się z rejestracją konta w zakładach bukmacherskich LVBET. W procesie rejestracji każdy klient zostaje proszony o uzupełnienie formularza, w którym jedno z pól dotyczy kodu promocji. Chcąc wykorzystać kod – nie przechodź koło tej sekcji obojętnie, tylko uzupełnij ją o voucher: 3423PLN.

Dla ułatwienia – podpowiadamy, że LVBET kod promocyjny 2021 wpisujesz po przejściu pierwszego etapu rejestracji tj. uzupełnieniu imienia, nazwiska i adresu e-mail. W drugim oknie pojawi się widget, gdzie wprowadzasz: 3423PLN.
Użytkownicy Zagranie mają ten komfort, że mogą kliknąć w link promocyjny na naszym portalu, a robiąc dzięki niemu rejestrację – kod promocyjny będzie automatycznie przyjęty przez bukmachera.

LVBET bonus

W LVBET mówimy nie tylko o jednym bonusie, a kilku bonusach! Nowi gracze pytają nas, jaki bonus otrzymam od LVBET za kod promocyjny? Pytanie powinno brzmieć: ile bonusów odbierzesz od LVBET za kod promocji? Bonus LVBET to zbiór czterech gratyfikacji. Tak naprawdę LVBET kompleksowo podszedł do kwestii promocyjnej. W bonusie umieścił wszystkie rodzaje promocji bukmacherskich.

Ile wynosi zysk z bonusu LVBET? Przy założeniu maksymalnych wpłat na każdy bonus, to kwota wszystkich gratyfikacji może wynieść 3423 złotych! Co składa się na bonus LVBET? Sprawdź:

 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty 1000 PLN
 • Zakład bez ryzyka 333 PLN

Bonusów LVBET jest cztery, ale tylko do trzech wymagana jest własna wpłata. W przypadku pierwszego bonusu – pieniądze otrzymujesz za sam kod promocyjny. W bonusie bez depozytu LVBET daje ci mnożnik kursu x20 i 1 PLN. Do kolejnych bonifikat trzeba skorzystać z systemu płatności LVBET i dokonać wpłaty.

lvbet bonus

LVBET bonus powitalny

Bonus powitalny nowych graczy LVBET interesuje najbardziej, bo to specjalna oferta tylko dla tych, którzy rejestrują konto. Bonus powitalny u bukmachera może być wykorzystany tylko raz – tak działa to również w LVBET. Kiedy już bonusy powitalne zostaną użyte, to promocja startowa przechodzi do historii.

lvbet kod promocji

LVBET w bonusie powitalnym daje zestaw czterech promocji. Na powitanie często polscy bukmacherzy stosują freebet bez depozytu. Czy podobnie robi LVBET? Oczywiście! Nie ma nic lepszego niż darmowa gotówka w bonusie powitalnym po rejestracji. W LVBET w ten sposób można odebrać za darmo 20 złotych!

Największe bonusy powitalne dotyczą promocji od depozytu i na tym tle LVBET również sprawdza się jako dobry bukmacher. W bonusach od wpłaty na powitanie można uzyskać raz 2000 PLN, a drugim razem 1000 PLN. Jeśli komuś byłoby mało, to niejako na dokładkę za trzecią wpłatę w LVBET jest zakład bez ryzyka!

Bonus powitalny LVBET przy maksymalnym obrocie może oznaczać dla nowego typera zysk na poziomie 3423 PLN.

LVBET bonus na start

Bonus na start od LVBET to możliwość uzyskania czterech doładowań kont od tego operatora. W bonusie na start LVBET przyzna ci darmowy zakład 20 PLN, bonusy od wpłaty do 3000 PLN i cashback 333 PLN. Tak pokaźny bonus na start jest możliwy po wpisaniu kodu promocyjnego z serwisu Zagranie.com!

Dla kogo jest bonus na start od bukmachera LVBET? Z samego kontekstu można wywnioskować, że to promocja dla nowych graczy. Bonus na start w zakładach bukmacherskich LVBET, jeśli chodzi o łączną kwotę jest wysoki i dla każdego portfela stanowi dużą wartość. Ile dokładnie można zyskać? Sumując bonusy to kwota wynosi 3423 PLN.

To czy odbierzesz bonus na start od LVBET zależy tylko od ciebie! W sytuacji, w której nie masz konta w LVBET, to wszystko jest przed tobą. Wtedy wystarczy przejść do rejestracji i wkleić nasz kod promocyjny. Po założeniu konta z kodem promocyjnym – bonusy na start będą do twojej dyspozycji. Kliknij zakłady bukmacherskie online i porównaj LVBET z innymi bukmacherami!

LVBET freebet – darmowy zakład

Freebet od LVBET jest faktycznie darmowym zakładem, bo do jego użycia nie musisz wpłacać swoich pieniądzy. To bonus bez depozytu, a w tym konkretnym przypadku jako freebet otrzymujesz bonus 1 PLN i mnożnik x20. Szybki rachunek matematyczny, czyli 1×20 pozwala dowiedzieć się, że to bonus o wartości 20 PLN.

LVBET wypłaca freebet za kod promocyjny i poprawną rejestrację. Dodatkowo najlepiej po założeniu konta zgłosić się po bonus na adres promocje@lvbet.pl. W ciągu kilku lub kilkunastu godzin powinieneś otrzymać wypłatę freebetu. Co robić dalej? Wykorzystać darmowy zakład!

Aby freebet LVBET mógł zostać użyty należy przygotować stosowny kupon:

 • zakład “kombi”,
 • na kuponie powinny znajdować się minimum trzy typy,
 • minimalny kurs pojedynczego zakładu to 1.25,
 • minimalny kurs dla całego kupony to 2.50.

Kiedy kupon LVBET będzie spełniał te warunki, to użyj bonusu 1 PLN i mnożnika x20. W ten sposób twoja wygrana zostanie pomnożona x20. Freebet wykorzystany, a twoje saldo depozytowe nie zostanie obciążone, bo typowałeś za bonusowe pieniądze.

lvbet kod promocyjny

Bonus od depozytu LVBET

W LVBET są dwa bonusy od depozytu. Kwoty bonifikat są różne, ale metoda przyznania bonusu jest taka sama. Bonus z mnożnikiem x100 i x50 działają w oparciu o ten sam regulamin. Wykorzystując pierwszy bonus od wpłaty przy drugiej promocji powinno być już znacznie łatwiej.

Bonus od depozytu LVBET to wypłata 1% bonusu i dodanie do kuponu mnożnika kursu całkowitego. W bonusie od pierwszej wpłaty mnożnik = x100, w bonusie od drugiego depozytu mnożnik = x50. Za każdym razem LVBET przyzna jednak 1% od wpłaty jako bonusowe środki.

Kiedy będziesz robił pierwszą wpłatę, to maksymalnie możesz uzyskać 2000 PLN. Przy drugim depozycie kwota ta jest niższa i wynosi 1000 PLN. Łącznie w promocjach od depozytu w LVBET jest do zgarnięcia 3000 PLN!

Po zarejestrowaniu się możesz zrobić pierwszą wpłatę. Od wpłaconej kwoty powyżej 50 PLN odbierzesz 1% bonus i mnożnik x100. Ważne jest też, żeby podczas depozytu zaznaczyć opcje “bonus powitalny 2000 PLN”. Kiedy już LVBET zaksięguje twoją wpłatę, do na konto bonusowe przeleje 1% bonusu. Reszta działania z bonusem od depozytu przypomina to, co trzeba było zrobić z freebetem. A więc – bonus trzeba obstawić na kuponie, w którym użyjesz mnożnik x100.

Tutaj także trzeba przygotować kupon “kombi”, gdzie pojawi się co najmniej trzy typy. Każdy typ powinien mieć kurs minimalny 1.25, a kurs całkowity nie może być niższy od współczynnika 2.50. Gdy już będziesz pewny swoich typów możesz aktywować mnożnik x100 i liczyć na udane zakłady, co da lepszą wygraną.

W bonusie od drugiej wpłaty warunki kuponu są identyczne. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku maksymalny bonus to 1000 PLN, a mnożnik kursu stanowi x50.

Zakład bez ryzyka w LVBET

LVBET świetnie naśladuje swoją konkurencję, która również wraz z bonusami freebet i od depozytu oferuje zakłady bez ryzyka. Tak robią bukmacherzy STS, Fortuna i Betfan, a więc czołowe firmy w naszym kraju. LVBET od kilku miesięcy należy do operatorów, którzy w swojej rozpisce bonusów również mogą pochwalić się zakładem bez ryzyka.
W LVBET zakład bez ryzyka można obstawić dopiero przy trzecim depozycie. To oznacza, że najpierw trzeba przejść przez dwa bonusy od wpłaty, a dopiero po tym obstawisz bez ryzyka. Łowcy okazji na pewno doceniają kwotę cashbacku w LVBET, która wynosi aż 333 PLN.

Po depozycie na zakład bez ryzyka dodatkowo od LVBET otrzymasz do tej kwoty 1%, co da okazje do zagrania za 333.30 PLN. Zakład bez ryzyka u bukmachera LVBET musi być wytypowany na zdarzenie z kusem minimalnym 1.75. W tym przypadku nie musisz skupiać się tylko na zakładach “kombi”, bo promocja działa też na kuponach pojedynczych.

Jak obrócić bonus LVBET?

W LVBET są cztery bonusy, a poniżej znajdziesz warunki obrotu dla każdej z tych promocji.

Wygrywając za freebet LVBET – wygrana kwota powinna zostać obrócona x2 w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

W bonusach od depozytu obracasz nie bonus, tylko wpłatę. Jakie są dokładnie warunki? Depozyt trzeba obrócić x4 w typach z trzema wynikami po kursie minimalnym 2.00.

A jak wygląda obrót zakładu bez ryzyka w LVBET? W tym przypadku nie ma żadnych warunków obrotu!

Omawiane bonusy warto wykorzystać na ciekawe i dobre typy. W tym miejscu >>> TYPY DNIA <<< znajdziesz aktualne analizy i zapowiedz najciekawszych meczów.

LVBET aplikacja mobilna

Czy LVBET posiada aplikację mobile? No jasne! Przypuszczamy, że żaden typer w Polsce nie powinien mieć problemu z jej instalacją, ponieważ jest zaprogramowana na smartfony z Androidem oraz iOS.

lvbet aplikacja

W mobilnej aplikacji LVBET czasami oferuje dedykowane bonusy, z których można skorzystać tylko po użyciu telefonu. Atuty aplikacji to nie tylko promocje, a przede wszystkim to, że daje pełną ofertę bukmachera na telefon.

LVBET mobile to wszystkie zakłady przedmeczowe i “na żywo”. To również e-sport, na który bukmacher LVBET kładzie duży nacisk. W aplikacji działają też sporty wirtualne.

Posiadając aplikację mobile LVBET możesz w niej zarządzać swoim kontem – wybierać bonusy, zlecać wpłaty i dokonywać wypłat. Oprogramowanie LVBET na telefon można pobrać za darmo.

LVBET rejestracja

Jak się można zarejestrować w LVBET? Do tego nie potrzebujesz wcale dowodu osobistego, bo masz prawo wyboru – rejestracja szybka lub pełna. Jeśli weźmiesz szybką, to dokument tożsamości może pozostać w twoim portfelu!

lvbet bonus rejestracja

W szybkiej rejestracji są dwa formularze do uzupełnienia. W pełnej rejestracji należy uzupełnić trzy okna dialogowe. Co wpisujesz na lvbet.pl podczas rejestracji? Sprawdź:

1. krok: po wejściu w rejestrację LVBET masz przed sobą formularz, gdzie bukmacher oczekuje następujących danych: imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL.

2. krok: kontynuując rejestrację wyświetli ci się drugi formularz, w którym uzupełniasz: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny.

3. krok: możesz skończyć rejestrację lub od razu zweryfikować konto. Jeśli chcesz założyć pełne konto, to na ostatnim formularzu wpisujesz rachunek bankowy, adres zamieszkania i do systemu dołączasz skany/zdjęcia dowodu osobistego.

Po założeniu konta logujesz się w serwisie LVBET wybranym loginem i hasłem. Twoje konto gracza powinno działać, a od tej pory możesz dokonać wpłaty i typować kupony.

LVBET FAME MMA

Do połowy 2020 roku LVBET współpracował z FAME MMA. Kilka gal, na których walczyli youtuberzy i celebryci było pod egidą LVBET FAME MMA. W tamtej rzeczywistości bukmacher LVBET jako jedyna firma w Polsce oferowała kursy i zakłady na walki w FAME MMA.

Dzięki współpracy z FAME MMA LVBET zdobył duży rozgłos i sporą bazę klientów. Wielu użytkowników specjalnie po to rejestrowało się w LVBET, żeby właśnie móc obstawić FAME MMA 3 czy FAME MMA 4. LVBET oferował kursy na walki Wojtka Goli, Marcina Najmana czy “Don Kasjo”.

Od lipca 2020 roku z FAME MMA współpracuje Betclic. LVBET nie jest już sponsorem FAME MMA, a typy na tą organizację można robić właśnie w zakładach bukmacherskich Betclic.

LVBET na jakiś czas pożegnał się z FAME MMA, ale to nie oznacza, że bukmacher ten pozostał bez atrakcyjnej oferty. To wciąż setki zdarzeń sportowych do typowania każdego dnia, szeroka oferta na e-sport i całodobowe sporty wirtualne.

Metody płatności LVBET

Na bonusy LVBET i obstawianie zakładów bukmacherskich trzeba zrobić wpłatę na konto depozytowe. W LVBET nie powinno to być większym problemem, bo u tego operatora jest sporo opcji płatniczych. Minimalna wpłata to 10 złotych.

Sposoby wpłaty na konto w LVBET: Paymenticon, BLIK, Dotpay, Przelewy 24, Tpay, Skrill, Paysafecard, Visa/Mastercard przez Dotpay.

LVBET nie wymyśla tutaj świata na nowo i stawia na sprawdzone opcje płatnicze, które działają w 100%. Co też ważne, są znane użytkownikom posługującym się m.in. zakupami online itd.

Do płatności zaliczamy też wypłaty. LVBET stworzył własny system Rapid Pay, który pozwala mu przelewać środki na rachunek bankowy raptem w ciągu kilkunastu minut. Jeśli masz konto w mBank, Inteligo, PKO, Volkswagen, Alior Bank, nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank, to wygrane od LVBET otrzymasz do 15 minut!

LVBET opinie

Opinie o bukmacherze LVBET przypominają nieco wykres sinusoidy. Kiedy LVBET pojawił się w gronie legalnych bukmacherów, to szybko stał się powiewem nowości, czym zyskał popularność i dobre opinie. Wtedy chwalono go za bonus bez depozytu, który nie był standardem u pozostałych operatorów. Z czasem renoma i rozpoznawalność LVBET rosły m.in. za sprawą działania z FAME MMA. Dobra oferta LVBET wypadała kiepsko w porównaniu ze stroną www tego bukmachera, na którą narzekało wielu graczy. O co chodziło? O wolny system ładowania kursów i przeliczania kuponów. Na szczęście problemy te LVBET ma już za sobą.

Od jakiegoś czasu LVBET osiadł na laurach i jeśli chodzi o nowości, to wprowadził tylko specjalną sekcję dotyczącą e-sportu. A w myśl zasady, kto stoi w miejscu ten się cofa – LVBET został wyprzedzony w naszym rankingu przez kilku innych bukmacherów. Podsumowując – LVBET to solidny bukmacher, któremu od niedawna brak polotu.

Sprawdź: Opinie o zakładach bukmacherskich!

LVBET zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie LVBET powstały w 2016 roku na bazie licencji o numerze: PS4.6831.9.2016. Prezesem zarządu spółki LV BET Zakłady bukmacherskie jest Rafał Wójtowicz. Oto szczegółowe dane firmy:

 • REGON: 360297047
 • NIP: 9542751776
 • KRS: 0000534588

Siedziba LVBET, jak wspomnieliśmy wcześniej, znajduje się w Katowicach przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3. Co ciekawe, w Katowicach są również siedziby innych legalnych bukmacherów – STS i Superbet.

Zakłady LVBET skupiają wokół siebie kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, politykę, show-biznes oraz wydarzenia kulturowe np. filmowe Oscary. W ofercie tego bukmachera są również typy na e-sport i sporty wirtualne.
LVEBT jest bukmacherem, którego logo można spotkać na meczach polskiej Ekstraklasy piłkarskiej. Firma od lat sponsoruje Wisłę Kraków. Dodatkowo LVBET wspiera też Stal Mielec i Wisłę Płock. Jeśli chodzi o pozostałe kluby, to bukmacher ten angażuje się w sponsoring Widzewa Łódź i Garbarnii Kraków.

Jako operator LVBET na polskim rynku wciąż ma kogo gonić. Giganci jak STS i Fortuna znacznie przewyższają możliwości LVBET. Także nowi bukmacherzy, czyli Betfan, Superbet i Betclic zaczęli cieszyć się większym uznaniem niż LVBET. Firma LVBET przede wszystkim ma wiele do zaoferowania typerom e-sportu, którzy poza zakładami mogą oglądać streamy “na żywo” z pojedynków.

Promocje w LVBET

W atutach dotyczących LVBET wymienia się promocje u tego bukmachera. W tym konkretnym przypadku chodzi nam nie tyle o bonusy powitalne, ale właśnie oferty dla stałych graczy. W LVBET regularnie są uruchamiane akcje promocyjne i konkursy, a dodatkowo są stałe promocje, które wyświetlają się niemalże od początku działalności tego bukmachera.

promocje w lvbet

Bonusy na Ligę Mistrzów, turnieje Wielkiego Szlema (Australian Open), mecze siatkówki czy e-sportowe wydarzenia. W LVBET wiele sportów ma dedykowane promocje dla zarejestrowanych graczy. Co dokładnie można otrzymać?

Darmowy bonus LVBET za karnety

LVBET kibiców drużyn, które sponsoruje stara się traktować na wyjątkowych zasadach. Fani Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Stali Mielec czy Wisły Płock poza bonusami z kodem promocyjnym mogą otrzymać też darmowe 50 PLN.

Jeśli jesteś kibicem, któreś z wymienionych drużyn i posiadasz ważny karnet na mecze tego klubu, to wyślij skan do działu obsługi LVBET. Jako klient tego bukmachera otrzymasz za karnet darmowy bonus 50 PLN.

Odebrany bonus od LVBET trzeba obrócić x4 po kursie minimalnym 1.75.

600 pln na sporty wirtualne

W bonusie na start w sportach wirtualnych LVBET możesz liczyć nawet na 600 PLN. Po zarejestrowaniu się i dokonaniu wpłaty z przypisem “bonus powitalny 600 PLN wirtualki” odbierzesz 100% od wpłaty. Do minimalnego bonusu potrzebna jest wpłata 20 PLN – do maksymalnego 600 PLN.

Bonus musi być wykorzystany tylko w sportach wirtualnych LVBET. Przed wypłatą powinien zostać obrócony x6 po kursie min. 1.50.

lvbet promocje

LV Punkty w LVBET

Jeśli znasz inne programy lojalnościowe u bukmacherów, to mniej więcej powinieneś rozumieć, jak działają LV Punkty. To również promocja oparta na programie lojalnościowym. W LVBET – LV Punkty oznaczają pomniejsze współczynniki, które zyskujesz za typowanie zakładów bukmacherskich. Każdy zakład zagrany z salda depozytowego oznacza LV Punkty.

25 zł = 1 LV Punkt. Do programu nie trzeba specjalnego zgłoszenia, bo bierze w nim udział każdy zarejestrowany gracz LVBET. Po zgromadzeniu większej ilości punktów można wymieniać je na prawdziwą gotówkę: 100 punktów = 5 PLN.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny w LVBET?

Kod promocyjny w LVBET to: 3423PLN.

Jaki bonus otrzymasz w LVBET?

W LVBET odbierzesz trzy bonusy powitalne: freebet 20 PLN, bonus od wpłaty 3000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN.

Jak obrócić bonus LVBET?

Przy freebecie obracasz x2 wygraną po kursie min. 2.00. W bonusie od depozytu kwota wpłaty powinna być obrócona x4 po kursach min. 2.00.

Jakie są promocje w LVBET?

Przykładowe promocje w LVBET to Gruby Kupon, LV Punkty, Darmowe 50 PLN za karnet oraz Bezpieczne 5+.

Zaloguj się aby dodawać komentarze