W zakładach bukmacherskich są bonusy, które trzeba obracać i takie których nie trzeba obracać. Bonus Betclic podlega obrotowi i właśnie to będzie przewodnim tematem tego artykułu: ile razy obrócić bonus Betclic? Promocja Betclic jest rozchwytywana przez nowych graczy, ponieważ to bardzo popularny zakład bez ryzyka. Z naszym kodem promocyjnym: 550PLN, to cashback o wartości 550 złotych. Oferta ta jednak podlega obrotowi i zaraz wyjaśnimy: ile razy trzeba obrócić ten bonus? Sprawdź!

Obrót i warunki obrotu to coś, co często straszy typerów. Po odbiorze bonusu dowiadują się oni o tym, że nie mogą wypłacić środków finansowych, ponieważ nie wykonali ustalonego obrotu. Wówczas dochodzi do konsternacji, bo typer myśli: jak to nie mogę wypłacić swoich pieniędzy? Bonus, który trzeba obrócić na czas warunków należy do bukmachera. Pieniądze z bonusu będą gotowe do wypłaty, gdy wypełnisz obrót – w takiej sytuacji środki finansowe są już twoje. Jeśli otrzymasz bonus od Betclic, to zważywszy na aktualny regulamin – trzeba go obrócić.

Czy są bonusy bez obrotu? Tak – u bukmacherów pojawiają się bonusy z obrotem i bez obrotu. W tym przypadku bonus Betclic jest z obrotem, co nie oznacza, że wszystkie bonusy bukmacherskie trzeba obracać.

Ile razy trzeba obrócić bonus Betclic z kodem promocyjnym?

Nasz kod promocyjny w Betclic daje do standardowego bonusu +50 złotych. To jednak nie zmienia warunków obrotu, bo bonus z kodem czy bez również trzeba obrócić. No ale dzięki promocji z kodem: 550PLN odbierasz szansę na wyższą gratyfikację dla nowego gracza. Jeśli chcesz powiększony bonus Betclic, to zarejestruj się na betclic.pl wpisując kod promocyjny: 550PLN.

Więcej o kodzie promocyjnym i rejestracji w Betclic znajdziesz w tym artykule: https://zagranie.com/betclic-kod-promocyjny/.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus Betclic z kodem promocyjnym będzie trzeba obrócić sześć razy. Więcej szczegółów dotyczących obrotu i zasad wyjaśnimy poniżej. W tym miejscu jednak przedstawimy, co stanowi bonus Betclic i podstawę do obrotu. Bonus Betclic to zakład bez ryzyka za kwotę 550 złotych. Jednak kwota, którą będzie trzeba obrócić to zwrot stawki, jaki uzyskasz po obstawieniu pierwszego kuponu za zakład bez ryzyka. Nie jest powiedziane, że otrzymasz bonus.

Dlaczego? Ponieważ to zależy od rozliczenia kuponu – jeśli wygrasz, to odbierzesz wygraną z kuponu bez obrotu. Gdy przegrasz – Betclic wypłaci ci zwrot stawki. I właśnie bonus jako zwrot stawki, to środki, które trzeba obrócić.

Obrót bonusu Betclic – jak to zrobić?

Najmniejsza kwota bonusu jaki możesz otrzymać od Betclic to 20 PLN. Największa wartości to 550 złotych. Nie ma znaczenia to, jaki bonus wykorzystasz, ponieważ zgodnie z regulaminem każda kwota podlega pod ten sam obrót. W Betclic obracasz zwrotem stawki, jaki przyzna bukmacher.

Obrót bonusem w Betclic

Obrót bonusu Betclic to zagranie sześć razy za kwotę przyznaną jako zwrot/cashback. Oczywiście nie wystarczy zrobić dowolnego obrotu. Dlaczego? Bo nie wszystkie kupony będą spełniać warunki obrotowe. Betclic zasady obrotu sprecyzował w regulaminie promocji. A w nim można dowiedzieć się wszystkiego, czego wymaga bukmacher w skutecznym obrocie. Jakie są zasady obrotu?

Sześciokrotność bonusu – tyle wynosi obrót w Betclic. Bukmacher jednak do obrotu zaliczy stawki zakładów, które będą miały kurs minimalny 2.00. Dla przykładu, jeśli zagrasz za bonus kupon z kursem 1.80 – to Betclic nie zaliczy tej stawki do realizacji obrotu. Regulamin jest nieugięty – musi być kurs wynoszący minimum 2.00.

Znając obroty u innych bukmacherów musimy stwierdzić, że Betclic ma dość przyjemne warunki. Nie chodzi tu o to, ile razy trzeba obrócić bonus, bo obrót x6 nie należy do najmniejszych. Bardziej chodzi nam o to, że poza kursem minimalnym bukmacher nie wprowadził dodatkowych obostrzeń np. związanych z minimalną ilością typów na kuponie. W ten sposób robiąc obrót można grać dowolnie: kupony pojedyncze lub akumulowane. To samo dotyczy trybu zakładów – obrót realizują typy przedmeczowe i “na żywo”.

Ile razy obrócić bonus Betclic? Zobacz przykład

Kod promocyjny: 550PLN daje zwrot stawki 550 złotych. Aby tyle otrzymać w bonusie pierwszy kupon musi być postawiony za 625 zł, ponieważ 12% bukmacher potrąci na podatek. Zakładamy, że otrzymałeś 550 PLN w bonusie od Betclic. Jak będzie wyglądał obrót na konkretnych liczbach? Sprawdzamy:

Bonus to 550 złotych, a obrót musi wynieść x6 – stąd dochodzimy do działania 550 x 6 = 3300 złotych. Twój obrót bonusu Betclic przy założeniu, że odbierzesz maksymalną ilość pieniędzy będzie musiał składać się z kwoty 3300 zł na stawki zakładów kwalifikujących się do obrotu.

Załóżmy teraz opcję niskobudżetową, a więc to, że nowy gracz otrzymał 100 PLN zwrotu stawki za pierwszy przegrany kupon. W takim układzie obrót powinien wynieść 550 złotych – łącznie na taką kwotę trzeba wnieść zakłady z kursem min. 2.00, by bonus można było wypłacić.

Jeśli otrzymałeś inną kwotę bonusu i nie wiesz ile razy obrócić, żeby pieniądze wypłacić to podstaw do wzoru: kwota twojego bonusu x6 = tyle, ile musisz obstawić, żeby bonus wypłacić.

Gdy już obrót będzie wynosił 100% do Betclic automatycznie przeniesie pieniądze z salda bonusowego na konto główne, z którego można wypłacać środki.

Nowy użytkownik Betclic, który rozpoczął obracanie bonusu ma czas 30 dni na wypełnienie warunków. Czas ten rozpoczyna się liczyć od chwili, gdy bonus został wypłacony na saldo bonusowe.

Co obstawiać, żeby obrócić bonus Betclic?

Zakłady spełniające obrót muszą być z kursem minimalnym 2.00. To jedyny wymóg Betclic. Poza tym bukmacher nie zrobił innych zakazów. A to oznacza, że można skorzystać z pełnej oferty Betclic na sporty. A tutaj jest w czym przebierać, bo to bukmacher z jedną z najlepszych ofert na rynku. Betclic przyjmuje zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Kursy robiące obrót, a więc powyżej 2.00 znajdziesz w ofercie na piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i MMA.

Wszystkie zakłady bukmacherskie Betclic i pełna recenzja operatora znajdują się w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-zaklady-bukmacherskie/.

W Betclic nie musisz zwracać uwagi na to, jaki kupon obstawisz, bo obrót spełnia zakład pojedynczy i AKO.

Dla przykładu w Betclic zrobisz obrót na zakładach FAME MMA, bo to jedyny bukmacher z ofertą kursów na walki w tej organizacji. Oferta Betclic jest także bardzo popularna wśród typerów piłki nożnej i NBA – gracze dostrzegają dobre kursy u tego “buka”, a także opcje oglądania meczów “na żywo”. Betclic to także oferta zakładów na e-sport i takie gry jak CS:GO, League of Legends, Starcraft, Dota i Rainbow Six.

Jeśli chcesz użyć i obrócić bonus Betclic to możesz skorzystać z naszych aktualnych typów dnia – gdzie znajdziecie propozycje zakładów także z oferty Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze