W GO Bet aplikacja to szansa na wygodne obstawianie zakładów nie tylko z poziomu strony internetowej uruchomionej na komputerze, ale też poprzez urządzenie mobilne. Znamy parametry aplikacji, a także sposób jej instalacji. Co oferuje ten bukmacher na Androida i system iOS? Aplikacja Go Bet pojawiła się na rynku, a my szybko ją przetestowaliśmy!

Go Bet aplikacja mobilna – co oferuje?

To już standard, że nowy bukmacher, który wchodzi do Polski od razu uruchamia aplikację mobile. W Go Bet czekaliśmy kilka miesięcy na to, aż operator po swoim debiucie zaprezentuje mobilną wersję zakładów. Wcześniej firma zakomunikowała, że ambasadorem marki zostanie Michał Listkiewicz, były międzynarodowy sędzia piłkarski, a także prezes PZPN. Niemniej jednak już wiemy, co aplikacja ma do zaproponowania.

Co rzuca się w oczy po zainstalowaniu aplikacji? To, że oferuje ona podobny zakres funkcji, jaki można znaleźć na stronie goplusbet.pl. Bukmacher w mobilnej wersji nie postawił na nowe rozwiązania, tak jak jest to m.in. w aplikacji STS, gdzie działa chociażby Bet Booster.

Główne funkcje aplikacji Go Bet:

✔️ Pełna oferta na zakłady – w aplikacji są dostępne wszystkie sekcje oferty bukmachera tj. zakłady sportowe, live, gry karciane, esport i sporty wirtualne.

✔️ GO BOOST – powiększone kursy na wybrane wydarzenia sportowe w danym dniu.

✔️ Gra bez podatku – w Go Bet aplikacja na telefon pozwala na granie kuponów bez naliczania 12% podatku. Oferta obowiązuje na kuponach AKO złożonych z minimum 3 zdarzeń po kursach min. 1.20.

✔️ Cash Out – poprzez urządzenie mobile w aplikacji możesz rozliczyć wcześniej kupony, bez oczekiwania na końcowy gwizdek arbitra.

✔️ Edytuj kupon – za pośrednictwem telefonu lub tabletu możesz edytować typy na kuponie, który nie został jeszcze rozliczony. Oznacza to, że np. możesz dodać lub zmienić zakład na postawionym kuponie.

✔️ Płatności – w aplikacji zrealizujesz wpłatę (poprzez Przelewy 24), jak i wypłatę (przelew na konto bankowe).

Aplikacja Go Bet – na jakie urządzenia?

U bukmachera Go Bet Zakłady Bukmacherskie aplikacja pozwala obstawiać na urządzeniach z systemem Android. Tak też jest chociażby w aplikacji od Fuksiarza. Android to system operacyjny, który dostępny jest w większości urządzeń mobile – telefonach i tabletach. Wystarczy zauważyć, że z Go Bet skorzystasz posiadając Samsunga, Xiaomi, LG czy Oppo. To popularni producenci smartfonów i urządzeń mobilnych.

Zwykle bukmacherzy w Polsce udostępniają aplikację na Android, ale też system iOS – tak robi Fortuna. W Go Bet aplikacja iPhone nie jest jeszcze dostępna. To jednak nie oznacza, że w ogóle jej nie będzie. Jak informuje bukmacher: trwają prace nad tym, żeby Go Bet był dostępny na system iOS. Co ciekawe, z obserwacji rynku wiemy, że nowi bukmacherzy zwykle tak rozpoczynają: najpierw debiutują z apką na Android, a później wprowadzają na iOS. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie również w przypadku zakładów Go Plus Bet.

Go Bet aplikacja Android

Co nas zaskoczyło podczas testowania aplikacji, to mała ilość miejsca, którą zajmują pliki z Go Bet. To dotyczy aplikacji na Android, która mieści się w 1.43 MB. Dzięki takiej kompresji plików nie potrzebujesz wiele miejsca na telefonie lub karcie pamięci, żeby zainstalować aplikację tego bukmachera. Pobierając ją na Android warto pamiętać o głównej zasadzie.

💡 Telefony oparte na Androidzie w domyśle mają ustawione, aby instalować tylko aplikacje z Google Play. Zakłady Go Bet nie są dostępne w tym sklepie ze względu na politykę firmy Google. Dlatego nie pobierzesz apki z Google Play, a żeby zrobić to ze strony bukmachera – najpierw musisz zmienić ustawienia w telefonie. Po prostu w zabezpieczeniach zezwól na instalację aplikacji z innego źródła niż Google Play.

Go Bet aplikacja Android faworyzuje przed iOS, bo właśnie na ten system, jako pierwsza, została zaprogramowana. Nie oznacza to jednak, że na Androidzie będzie więcej funkcji niż na urządzeniach z iOS. Jak na razie wszystko wygląda klasycznie – w standardzie jest logowanie poprzez login i hasło, a nie ID Touch czy Face ID.

Go Bet aplikacja iPhone

W Go Bet aplikacja Apple urządzenia będzie obsługiwała wtedy, kiedy pojawi się wersja na systemy operacyjne iOS. Popularne iPhone’y, a także iPady wykorzystują właśnie to oprogramowanie. Do tej pory Go Bet nie stworzył aplikacji dla iOS, ale jak wynika z naszych informacji trwają już prace nad odpowiednim oprogramowaniem. To oznacza, że niebawem również użytkownicy posługujący się iPhonem będą mogli zainstalować aplikację tego bukmachera.

Jeśli chodzi o Go Bet na iOS to sprawa będzie prostsza niż z Androidem. Dlaczego? Dlatego, że główny sklep Apple z aplikacjami, czyli App Store nie blokuje aplikacji bukmacherskich. To oznacza, że apkę Go Bet pobierzesz bezpośrednio z tego miejsca – bez żadnych przeszkód czy dodatkowych modyfikacji.

Znając specyfikę rynku nie mamy wątpliwości, że wersja Go Bet na iOS będzie przypominać tą dostępną na Android, jeśli chodzi o poszczególne funkcje. W końcu podobnie działa aplikacja w Superbet, którą również można zainstalować na oba te systemy. W międzyczasie posiadając urządzenia z iOS – możesz korzystać z usług tego bukmachera za pośrednictwem mobilnej wersji strony internetowej. Wystarczy, że w przeglądarce Safari wpiszesz adres: goplusbet.pl.

Go Bet aplikacja pobierz – jak to zrobić? Instrukcja

Co istotne, aby pobrać aplikację Go Bet nie musisz posiadać konta u tego bukmachera. Dopiero po zainstalowaniu Go Bet mobile możesz przejść do procesu rejestracji. W aplikacji utworzysz konto, a najlepsze jest to, że możesz wpisać nasz kod promocyjny, za który dostaniesz jeszcze lepszy bonus powitalny. Rejestracja w aplikacji zajmuje dosłownie kilka minut i nie wymaga skanów/zdjęć dokumentu tożsamości.

Skoro wiesz już, że nie musisz być zarejestrowanym graczem, żeby zainstalować aplikację, to warto przejść do szczegółowej instrukcji. Jak pobrać Go Bet na swoje urządzenie? Sprawdź.

Krok 1: upewnij się, że posiadasz miejsce w swoim telefonie

Pliki instalacyjne Go Bet zajmują 1.43 MB. Chcąc je pobrać na swoje urządzenie – musisz mieć tyle wolnego miejsca na karcie pamięci. Jeśli nie masz – to zwolnij je, usuwając zbędne oprogramowanie.

Krok 2: pobierz aplikację na urządzenie

Jak doskonale wiesz, na ten moment, możesz zainstalować aplikację w urządzeniach z Androidem. Jeśli masz iPhone, to musisz poczekać na dedykowaną aplikację. W Androidzie przed pobraniem plików zalecamy zmianę ustawień, żeby Twój telefon akceptował pliki spoza Google Play.

Instalacja aplikacji na telefon z systemem Android.

Jeśli wszystko zrobiłeś prawidłowo, to w serwisie goplusbet.pl naciśnij w przycisk przy stosownym komunikacie, a następnie rozpocznie się pobieranie plików instalacyjnych.

Krok 3: zainstaluj aplikację

Aplikacja Go Bet ma to do siebie, że po ściągnięciu wszystkich plików automatycznie rozpoczyna proces instalacji. W zależności od szybkości internetu pobranie apki zajmuje kilkanaście do kilkudziesięciu sekund – równie szybko zainstalujesz Go Bet na swój smartfon. Po ukończeniu tego procesu logo aplikacji bukmachera pojawi się na ekranie głównym telefonu.

Go Bet aplikacja na Android - proces instalacji.
Aplikacja Go Bet została zainstalowana.

Go Bet aplikacja – jak obstawiać?

Obstawianie w aplikacji Go Bet nie różni się od tego, jak wygląda to np. u bukmachera TOTALbet za pośrednictwem tabletu lub smartfona. Co prawda, apka Go Bet ma mniej funkcji, ale wszystkie istotne elementy są na tym samym miejscu. Generalnie proces tworzenia kuponu jest identyczny – ze zbioru meczów i zakładów możesz wybrać interesujący Cię rynek, a następnie kliknięciem umieścić go na kuponie. W aplikacji zrealizujesz zakłady pojedyncze i akumulowane.

W typowaniu przez telefon u bukmachera Go Bet ważnym elementem jest funkcja Cash Out. Dzięki niej możesz odebrać wygraną przed czasem tj. przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. Trzeba jednak pamiętać, że o możliwości Cash Out (w danym momencie, na danym kuponie) decyduje bukmacher. Chodzi o to kiedy i w jakiej kwocie ją zaproponuje. Jeśli pojawi się taka okazja, to wcześniejszą wygraną możesz zaakceptować właśnie poprzez aplikację.

Nasza ocena aplikacji Go Bet

Aplikacja tego bukmachera utrzymana jest w zielonych barwach, co przypomina obstawianie w BETFAN na mobile. Nie jest to jednak aplikacja tak sprawna, jak u wspomnianego bukmachera. W Go Bet trudno na ten moment o wyjątkowo pozytywne recenzje skoro brakuje oprogramowania na iOS. Naszym zdaniem to must have, którego ten operator nie realizuje. Wokół nas jest sporo osób, które posiadają urządzenia od Apple, a w Go Bet nie są one obsługiwane (z poziomu aplikacji). Liczymy, że bukmacher w niedługiej przyszłości zrehabilituje się i również na iPhone pojawi się dedykowana aplikacja.

Co pozytywne, to na pewno, że aplikacja nie zajmuje wiele miejsca na urządzeniu. Z jednej strony to jej atut, a z drugiej minus, bo świadczy to o tym, że nie posiada zbyt rozbudowanych funkcji. I faktycznie tak jest – na ten moment dysponuje standardowymi opcjami na tle udogodnień dostępnych w aplikacjach innych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku.

Zalety

✅ Zajmuje tylko 1.43 MB na karcie pamięci
✅ Oferuje wszystkie zakłady: sport, gry karciane, sporty wirtualne
✅ Pozwala na rejestrację konta z kodem promocyjnym i odbiór bonusów
✅ Daje możliwość gry bez podatku
✅ Udostępnia funkcję Cash Out

Wady

❌ Nie obsługuje systemu iOS
❌ Brak transmisji na żywo z meczów
❌ Tradycyjnie logowanie poprzez login i hasło

Porównanie z aplikacjami innych bukmacherów

Nie będziemy kolorować rzeczywistości – naszym zdaniem aplikacja Go Bet nie wnosi niczego nowego na rynek zakładów bukmacherskich. Dla porównania zdecydowanie sprawniej działa ETOTO mobile, jeśli chodzi o szybkość ładowania zakładów przedmeczowych i na żywo. W aplikacji LVBET tymczasem można wygodnie śledzić streamy z esportu. Na tym tle standardowa wersja apki Go Bet wypada solidnie, ale bez fajerwerków. A przypomnijmy, że nie dysponuje ona oprogramowaniem na iOS, co jest już standardem w naszych realiach rynkowych.

Jeśli chcesz poznać więcej opinii o ofercie Go Bet, to sprawdź nasz artykuł, w którym dokładnie recenzujemy tego bukmachera!

FAQ

📱 Na jakich systemach operacyjnych działa aplikacja Go Bet?

Aplikacja Go Bet w tym momencie może być instalowana na urządzeniach z systemem Android.

💰 Czy aplikacja Go Bet jest darmowa?

Tak, za aplikację nie trzeba płacić w Google Play czy App Store.

🇵🇱 W jakim języku działa Go Bet mobile?

Aplikacja jest w pełni po polsku.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze