Rejestracja w eWinner – zobacz jak szybko przejść ten proces!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę walki KSW Epic!
(trwa: do 24.02.)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner rejestracja nie działa – gdzie zarejestrować konto?

Niestety eWinner podjął decyzję o zakończeniu działalności, a tym samym uniemożliwił nowym graczom rejestrację w serwisie. Nadal chcesz grać? W takim razie sprawdź ofertę STS. To bukmacher cieszący się największą popularnością wśród graczy – nie bez powodu.

Zarejestruj konto i odbierz bonusy na start!


Rejestracja w eWinner jest bardzo szybko, a podczas niej wpisz kod promocyjny ‘ZAGRANIE’, dzięki czemu zyskasz podwyższone bonusy! Zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus od depozytu do 500 PLN czekają na Ciebie! Poznaj rejestrację w eWinner krok po kroku i odbierz najlepsze bonusy!

Rejestracja w eWinner

Zakładów bukmacherskich na polskim rynku jest coraz więcej, a co za tym idzie, często gracze zastanawiają się, jak i gdzie założyć konto. Dzisiaj przeprowadzę was przez proces rejestracji w eWinner, tak żeby zrobić to jak najkrócej. Wprawne osoby są w stanie wypełnić wszystkie pola w zaledwie 2-3 minuty. Oprócz tego, jak szybko założyć konto, dowiecie się również o bonusach,  które są do odebrania.

eWinner rejestracja krok po kroku

Czasy, gdy założenie konta u bukmachera lub na dowolnej innej stronie wymagało wymyślania skomplikowanych haseł oraz nazw użytkownika, odeszły na całe szczęście w niepamięć. Jednak dalej proces tworzenia swojego profilu potrafi być uciążliwy, dlatego przeprowadzimy was przez proces rejestracji w eWinner krok po kroku. Zacznijmy więc od początku. U tego bukmachera konto możecie założyć z tego linku. Dzięki temu będziecie mogli później liczyć na bonusy bukmacherskie, ale o nich więcej dowiecie się niżej. 

Strona przeniesie was bezpośrednio do miejsca, gdzie w eWinner możecie założyć konto. Następnie należy już tylko wypełnić pola związane z waszymi danymi. W pierwszym formularzu trzeba podać:

 • email
 • numer telefonu
 • hasło, które następnie trzeba potwiedzić
 • kod promocyjny (najlepiej to zrobić z naszym kodem ZAGRANIE, który zapewni wam dodatkowe bonusy)
zakładanie konta w ewinner

Po podaniu tych informacji trzeba zaakceptować wymagana przez bukmachera regulaminy, a także zaznaczyć pole, że chce się otrzymać zwrot za pierwszy zakład. Jest to bardzo ważne, bo właśnie to warunkuje otrzymanie bonusu. W kolejnym kroku strona przeniesie was do drugiej podstrony. Na niej trzeba podać kolejne informacje, jednak tym razem są to:

 • imię
 • nazwisko
 • obywatelstwo
 • państwo urodzenia
 • pesel
 • miasto 
 • kod pocztowy
 • ulica, nr. domu i mieszkania
rejestracja w ewinner pole drugie

Na samym końcu tego formularza trzeba też podać kod weryfikacyjny, który przyjdzie wam sms-em na podany wcześniej numer telefonu. Dlatego jest bardzo ważne, aby wszystkie informacje podawać prawdziwe, gdyż bez tego nie będziecie mogli dokończyć rejestracji w eWinner. Na samym końcu zakładania konta czekają na nas już tylko kolejne i zarazem ostatnie oświadczenia oraz regulaminy. To już sama końcówka i zaraz po tym możecie cieszyć się dostępem do konta. 

eWinner rejestracja – pełny dostęp do konta

Rejestracja w eWinner, którą wam wyżej przedstawiłem, dotyczy tylko szybkiego, niepełnego procesu. Dzięki niemu możecie już po kilku minutach obstawiać spotkania i liczyć zyski, a z kodem promocyjnym odbierzecie atrakcyjny pakiet startowy. Jednak, żeby dostać dostęp do wypłat oraz bonusów, należy potwierdzić swoje dane. Można to zrobić, przesyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Warto jednak pamiętać, że zdjęcia muszą być wyraźne, z dwóch stron oraz wszystkie informacje mają być w pełni widoczne. 

W swoim profilu możecie wrzucić przygotowane skany lub zdjęcia i zatwierdzić je. Później wystarczy już poczekać na akceptację ze strony bukmachera. Ta może trwać od kilku minut, aż do kilkunastu godzin. Wszystko zależy od dnia i pory, w której to zrobicie. W weekendy może się zdarzyć tak, że poczekacie nieco dłużej. Jednak jeżeli wszystko dobrze zrobiliście, to możecie być spokojni, iż bukmacher zaakceptuje wasze konto. 

ewinner strona rejestracja

Pełna rejestracja da wam dostęp do bonusów bukmacherskich, o których zaraz dowiecie się więcej. Oprócz tego będziecie mogli wypłacić wygrane środki. Jak to zrobić? W swoim profilu wystarczy wejść do zakładki związanej z wypłatami, następnie wybrać interesującą nas formę i kwotę. Podobnie jest w przypadku wpłat, które również zrobicie w tym samym miejscu. Przejrzystość w obsłudze to ważny czynnik, który wpływa bezpośrednio na opinie o bukmacherze.

eWinner rejestracja – czy opłaca się założyć konto?

Rejestrując się w eWinner zyskujecie dostęp do szerokiej oferty tego bukmachera, a także bonusów, które są do zgarnięcia za założenie konta. Jeżeli zrobicie to z ewinner kodem promocyjnym ZAGRANIE, to otrzymacie od bukmachera:

 • 110 złotych bonusu na zakład bez ryzyka
 • 50 procent bonusu do kwoty 500 złotych (dostępne na drugi depozyt)

Bukmacher jako jeden z niewielu oferuje wam bonus na depozyt, który jest dostępny od drugiej wpłaty. Zazwyczaj firmy decydują się na ten rodzaj promocji, ale dotyczą one pierwszej wpłaty. Ten bonus być może nie jest największy na rynku, ale warunki dotyczące obrotu już są dość przyjazne klientom, o czym warto pamiętać. W końcu czasem lepiej wziąć mniejszy bonus, ale z lepszymi warunkami, niż znacznie większy, z którego nie skorzystacie. 

Zakłady bukmacherskie eWinner dodadzą wam aż 50 procent bonusu do kwoty 500 złotych, czyli jeżeli wpłacicie 1000 złotych, to łącznie będziecie mieli 1500. Warunki w skrócie wyglądają tak, że aby móc aktywować bonus należy jednokrotnie obrócić sumą drugiego depozytu po kursie 1.50. Z kolei sam bonus ma takie zasady:

 • obrócić dodatkowymi środkami sześć razy
 • kurs minimalny na kuponach to 2.50
 • czas, w którym należy to zrobić wynosi 30 dni

Założenie konta w eWinner – dodatkowe informacje

Jak więc widzicie, same warunki wcale nie są takie złe, jednak mogłyby być znacznie lepsze. Oprócz tego w eWinner z kodem promocyjnym VIP opłaca się również zarejestrować ze względu na szeroką ofertę. U tego bukmachera znajdziecie wiele ciekawych zakładów na sport, esport lub rozrywkę. Oprócz tego firma często dodaje specjalnie akcje promocyjne dla swoich klientów. Zazwyczaj jest to przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych lub startów poszczególnych lig. 

Obserwujcie naszą stronę Zagranie, żeby być na bieżąco z wszystkimi akcjami promocyjnymi w eWinner. Dzięki temu nie przegapicie żadnej z nich. Z kolei jeżeli chcecie obstawiać u tego bukmachera, a nie macie pomysłu na to jak ułożyć kupon, to skorzystajcie z typów dnia. Te codziennie przygotowywane są przez naszych ekspertów, a znajdziecie w nich różne dyscypliny sportowe oraz esport. 

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze