BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN zakłady bukmacherskie

BETFAN zakłady bukmacherskie – jeden z najlepszych bukmacherów na rynku – sprawdź naszą recenzję i odbierz najwyższy bonus powitalny. BETFAN stosuje ciekawą ofertę powitalną i szybko wdraża nowe technologie, co przekłada się na dobre opinie i coraz częstszy wybór wśród graczy. Od 2019 roku, czyli od debiutu na rynku zakładów online pnie się w górę. Co powoduje tak dynamiczny rozwój? Zapraszamy na recenzję zakładów bukmacherskich w Betfan, z której dowiecie się również, jak obrócić bonusem. A przy okazji znajdź jajko!

BETFAN zakłady bukmacherskie 2021 – Pakiet 1600 złotych ✔️
Kod promocyjny 1600PLN
Bonus od depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021

Legalne zakłady bukmacherskie Betfan

Betfan uzyskał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów w 2018 roku. Kilka miesięcy później, czyli w 2019 roku rozpoczął działalność online na stronie betfan.pl. Bukmacher działa w oparciu o koncesje na zakłady online o numerze: PS4.6831.3.2018. Chwilę później po debiucie zakłady bukmacherskie Betfan związały się umową z Mariuszem Pudzianowskim, byłym strongmanem i zawodnikiem MMA.

Betfan dołączył do grona legalnych bukmacherów i szybko pokazał, że liczy na wysoką pozycje na rynku. Bukmacher ten skupia się przede wszystkim na działalności w internecie. Betfan nie posiada licencji na zakłady w punktach stacjonarnych, a to sprawia, że próżno szukać lokali Betfan w Polsce. Obstawianie zakładów Betfan możliwe jest tylko w formie online.

Betfan zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

Aby obstawiać zakłady bukmacherskie online w Betfan należy zarejestrować konto na stronie betfan.pl. Warto wiedzieć, że jako portal Zagranie oferujemy kod promocyjny do Betfan, dzięki któremu można aktywować bonusy powitalne.
Nasz kod promocyjny Betfan to: 1600PLN – wpisanie tego hasła w formularz rejestracyjny zapewnia odbiór dwóch bonusów bukmacherskich na start.

kod betfan

Jeśli chcesz z powodzeniem wykorzystać kod promocyjny do Betfan, to poprawnie zarejestruj konto uzupełniając dane w formularzu, które dotyczą e-maila, hasła, numeru telefonu, imienia, nazwiska i numeru PESEL. Po założeniu konta – bonusy będą gotowe do odbioru.

Betfan zakłady bukmacherskie – bonusy powitalne do 1600 PLN!

Kod promocyjny Betfan: 1600PLN otwiera drogę do bonusów powitalnych, w ramach których możesz uzyskać:

 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty do 1000 PLN

Sumując bonusy w Betfan można odebrać 1600 PLN. Nie dziwi więc, że ten operator zbiera dużo dobrych opinii. Jak odebrać bonusy?

Betfan jeszcze nie oferuje bonusu bez depozytu, a więc żeby skorzystać z promocji, należy dokonać wpłaty na konto. Robiąc pierwszy depozyt – nowy gracz otrzymuje możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do kwoty 600 PLN. W razie porażki – otrzymujemy zwrot na saldo bonusowe.

Jak zagrać bez ryzyka w Betfan? W pierwszej kolejności trzeba wpłacić pieniądze (minimum 50 PLN), a następnie przygotować kupon kwalifikujący nas do oferty. Jaki to zakład? Wytypuj kupon (przedmeczowy lub live) po kursie minimalnym 1.14 – to jedyny warunek bukmachera. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że bez ryzyka nie można zagrać na ofertę “Matchday boost”. Jeśli ci się nie uda trafić, to otrzymasz zwrot stawki (minus 12% na podatek) na konto bonusowe. Pamiętajcie, że u nas znajdziecie propozycje na kupony, które możecie zagrać w BETFAN. W tym celu sprawdźcie zakładkę typy dnia.

zakład bez ryzyka w betfan

Drugim z bonusów Betfan to tzw. “Pakiet Pudziana”, czyli bonus od drugiej wpłaty. Zastanawiasz się, jak to działa? Już wszystko tłumaczę.

Kwota Twojej pierwszej wpłaty jest dowolna, ale warto wpłacić minimum 50 PLN, żeby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka. Natomiast jeśli chcesz otrzymać dodatkowe srodki na grę od drugiej wpłaty, to musisz wpłacić co najmniej 100 PLN. Następnie drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000 PLN. A więc jeśli byś wpłacił 2000 PLN, to na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 1000 PLN. W celu odblokowania tych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Przyznasz, że nasz BETFAN kod promocyjnym VIP: 1600PLN daje naprawdę fajne bonusy na start?

Zakłady bukmacherskie Betfan – oferta

W Betfan można obstawiać:

 • zakłady przedmeczowe
 • zakłady live
 • zakłady na politykę, rozrywkę i inne ciekawe wydarzenia
 • e-sport
 • sporty wirtualne

Betfan słynie na rynku z szerokiej i ciekawej oferty. Poza szeroko rozbudowanymi zakładami bukmacherskimi na sport (około 30 dyscyplin) Betfan wiedzie prym w zakładach na politykę, show-biznes, rozrywkę i inne aktywności np. jaka będzie pogoda? Jeśli chodzi o ofertę lifestyle’ową na rozrywkę to nie ma sobie równych. Jakby tego było mało Betfan pozwala, abyś zgłosił swoją propozycję zakładu w ramach oferty “My bet”. Masz pomysł na zakład, którego w swojej ofercie nie ma żaden bukmacher? Zgłoś go do Betfan, a być może bukmacher zaakceptuje twoją propozycję.

Oferta BETFAN na piłkę nozną

Z dodatkowych narzędzi dostępnych w Betfan warto wyróżnić popularną funkcje cash out. Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu działa na kuponach solo i ako (w zakładach przedmeczowych i live).

W Betfan do dyspozycji gracza są kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Minimalna stawka wynosi 2 PLN.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Betfan

Mobilna aplikacja to podstawa każdego szanującego się bukmachera, a że Betfan należy do grona wyróżniających się operatorów, to oczywiście posiada zakłady mobile. Aplikacja Betfan obsługuje telefony z systemami iOS i Android. A więc jeśli masz iPhone’a, Samsunga, Huawei, LG lub Huawei, to spokojnie zainstalujesz aplikację na swoje urządzenie.

BETFAN aplikacja mobilna

Co daje apka Betfan? Dzięki niej otrzymujesz dostęp do pełnej oferty zakładów, płatności i funkcji takich jak “My bet” czy cash out. Oczywiście korzystając z aplikacji możesz odbierać również bonusy od Betfan i robić nimi obrót.
Aplikacja jest darmowa i gotowa do pobrania w App Store lub na stronie Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie – płatności

Szybkie i bezpieczne metody wpłaty to znak firmowy w Betfan. Gracz pieniądze na konto w Betfan może wpłacić o dowolnej porze przez cały tydzień. Oto z jakich pośredników możesz skorzystać:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • VISA/Mastercard
 • Revolut

Minimalna wpłata wynosi 1 PLN. Bukmacher nie pobiera prowizji od transakcji.

Wypłaty w Betfan realizowane są w godzinach 7:00 – 23:00 przez siedem dni w tygodniu. Średnio Betfan zleca wypłaty co 15 minut.

Opinie o zakładach bukmacherskich Betfan

Recenzując Betfan spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego bukmachera. Użytkownicy wyróżniają dobre kursy, możliwość grania bez podatku i atrakcyjne zakłady na rozrywkę, które są dobrą odskocznią od zakładów sportowych.

Bukmacher Betfan wysoko plasuje się w naszym rankingu bukmacherów, który możesz zobaczyć na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/. Uwagę nowych klientów przykuwa wysoki bonus na start (1600 złotych), a także przyjazny interfejs strony online i szybka aplikacja mobile, co pomaga przede wszystkim początkującym graczom.

Betfan jak na to, że jest młodym bukmacherem i tak zrobił już wiele, by być dobrze kojarzonym w środowisku typerów. Ważne jest również to, że mówimy o legalnym bukmacherze, który od 29 października 2018 r. posiada licencję o nr PS4.6831.3.2018., którą wydało Ministerstwo Finansów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a kolejne ważne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

👉 Czy Betfan to legalny bukmacher?

Tak, Betfan posiada wymaganą licencję, dlatego jest w pełni legalnym bukmacherem w Polsce.

🎁 Jakie bonusy oferuje Betfan?

W Betfan możesz odebrać dwa bonusy powitalne: zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus od depozytu do 1000 PLN!

👍 Jaki jest kod promocyjny w Betfan?

Nasz kod promocyjny do Betfan to: 1600PLN. Korzystając z tego vouchera, masz pewność otrzymania bonusów na grę.