BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN zakłady bukmacherskie

BETFAN zakłady bukmacherskie – jeden z najlepszych bukmacherów na rynku – sprawdź naszą recenzję i odbierz najwyższy bonus powitalny. BETFAN stosuje ciekawą ofertę powitalną i szybko wdraża nowe technologie, co przekłada się na dobre opinie i coraz częstszy wybór wśród graczy. Od 2019 roku, czyli od debiutu na rynku zakładów online pnie się w górę. Co powoduje tak dynamiczny rozwój? Zapraszamy na recenzję zakładów bukmacherskich w Betfan.

BETFAN zakłady bukmacherskie 2021 – Pakiet 2961 złotych ✔️
Kod promocyjny 2961PLN
Bonus od depozytu 2331 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 30 złotych

Legalne zakłady bukmacherskie Betfan

Betfan uzyskał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów w 2018 roku. Kilka miesięcy później, czyli w 2019 roku rozpoczął działalność online na stronie betfan.pl. Bukmacher działa w oparciu o koncesje na zakłady online o numerze: PS4.6831.3.2018. Chwilę później po debiucie zakłady bukmacherskie Betfan związały się umową z Mariuszem Pudzianowskim, byłym strongmanem i zawodnikiem MMA.

Betfan dołączył do grona legalnych bukmacherów i szybko pokazał, że liczy na wysoką pozycje na rynku. Bukmacher ten skupia się przede wszystkim na działalności w internecie. Betfan nie posiada licencji na zakłady w punktach stacjonarnych, a to sprawia, że próżno szukać lokali Betfan w Polsce. Obstawianie zakładów Betfan możliwe jest tylko w formie online.

Betfan zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

Aby obstawiać zakłady bukmacherskie online w Betfan należy zarejestrować konto na stronie betfan.pl. Warto wiedzieć, że jako portal Zagranie oferujemy kod promocyjny do Betfan, dzięki któremu można aktywować bonusy powitalne.
Nasz kod promocyjny Betfan to: 2961PLN – wpisanie tego hasła w formularz rejestracyjny zapewnia odbiór dwóch bonusów na start.

kod betfan

Jeśli chcesz z powodzeniem wykorzystać kod promocyjny do Betfan, to poprawnie zarejestruj konto uzupełniając dane w formularzu, które dotyczą e-maila, hasła, numeru telefonu, imienia, nazwiska i numeru PESEL. Po założeniu konta – bonusy będą gotowe do odbioru.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan zakłady bukmacherskie – bonusy powitalne 2961 PLN + gra bez podatku

Kod promocyjny Betfan: 2961PLN otwiera drogę do bonusów powitalnych w ramach których możesz uzyskać:

 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus od trzech wpłaty do 2961 PLN
 • Darmowe zakłady 30 PLN

Sumując bonusy w Betfan można odebrać 2961 PLN. Ale to nie koniec promocji, bo bukmacher ten umożliwia grę bez podatku, co podnosi wygrane o 14%. Jak odebrać bonusy?

Betfan jeszcze nie oferuje bonusu bez depozytu, a więc żeby skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty na konto. Robiąc pierwszy depozyt – nowy gracz otrzymuje możliwość postawienia zakładów bez ryzyka do kwoty 600 PLN. W razie porażki – otrzymujemy zwrot na saldo bonusowe.

Jak zagrać bez ryzyka w Betfan? W pierwszej kolejności trzeba wpłacić pieniądze (minimum 20 PLN), a następnie przygotować kupon kwalifikujący nas do oferty. Jaki to zakład? Wytypuj kupon (przedmeczowy lub live) po kursie minimalnym 1.14 – to jedyny warunek bukmachera. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że bez ryzyka nie można zagrać na ofertę „Matchday boost”. Jeśli ci się nie uda trafić, to otrzymasz zwrot stawki (minus 12% na podatek).

Grając dalej w Betfan możesz zrobić drugi i trzeci depozyt, za który otrzymasz dwa zakłady bez ryzyka do 200 PLN i 300 PLN.

betfan zakłady bez ryzyka

Drugim z bonusów Betfan to tzw. „Pakiet Pudziana”, czyli bonusy od trzech kolejnych wpłat. Za każdym razem wpłacając pieniądze i obracając je raz w zakładach z kursem minimalnym 2.00 – otrzymujesz bonus od depozytu 10%. Maksymalnie w ramach jednorazowej wpłaty można otrzymać 77 PLN (przy wpłacie 777 PLN). Następnie wystarczy obrócić bonus trzykrotnie w zakładach ako z minimum trzema zdarzeniami i kursem ogólnym kuponu min. 2.0. Po zrobieniu obrotu, gdy będziesz przenosił pieniądze z salda bonusowego na saldo główne, to kwota zostanie pomnożona x10, co powiększy twoje wygrane.

pudzian-bonus

W każdym z trzech przypadków kwota pomnożona może maksymalnie wynieść 5 tysięcy złotych.

Na start w zakładach bukmacherskich Betfan otrzymasz także 15 freebetów o wartości 2 PLN, co łącznie daje darmowe 30 PLN. W tym przypadku bukmacher przydziela po pięć freebetów na gry, e-sport i sport.

Jak wspomnieliśmy wyżej poza bonusami na start Betfan pozwala odnosić wyższe wygrane w grze bez podatku. Jak to zrobić? W Betfan podlegają grze bez podatku wszystkie zakłady spełniające warunki oferty. A więc, żeby nie zapłacić podatku należy przygotować kupon ako złożony z przynajmniej 3 typów, gdzie każda z pozycji będzie po kursie minimalnym 1.35. Tak przygotowany kupon daje gwarancje, że w razie wygranej nie zostanie obciążony 12-procentowym podatkiem od stawki.

Oferta gry bez podatku dostępna jest cały czas.

Zakłady bukmacherskie Betfan – oferta

W Betfan można obstawiać:

 • zakłady przedmeczowe
 • zakłady live
 • zakłady na politykę, rozrywkę i inne ciekawe wydarzenia
 • e-sport
 • sporty wirtualne

Betfan słynie na rynku z szerokiej i ciekawej oferty. Poza szeroko rozbudowanymi zakładami bukmacherskimi na sport (około 30 dyscyplin) Betfan wiedzie prym w zakładach na politykę, show-biznes, rozrywkę i inne aktywności np. jaka będzie pogoda? Jeśli chodzi o ofertę lifestyle’ową na rozrywkę to nie ma sobie równych. Jakby tego było mało Betfan pozwala, abyś zgłosił swoją propozycję zakładu w ramach oferty „My bet”. Masz pomysł na zakład, którego w swojej ofercie nie ma żaden bukmacher? Zgłoś go do Betfan, a być może bukmacher zaakceptuje twoją propozycje.

Oferta BETFAN na piłkę nozną

Z dodatkowych narzędzi dostępnych w Betfan warto wyróżnić popularną funkcje cash out. Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu działa na kuponach solo i ako (w zakładach przedmeczowych i live).

W Betfan do dyspozycji gracza są kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Minimalna stawka wynosi 2 PLN.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Betfan

Mobilna aplikacja to podstawa każdego szanującego się bukmachera, a że Betfan należy do grona wyróżniających się operatorów, to oczywiście posiada zakłady mobile. Aplikacja Betfan obsługuje telefony z systemami iOS i Android. A więc jeśli masz iPhone’a, Samsunga, Huawei, LG lub Huawei, to spokojnie zainstalujesz aplikację na swoje urządzenie.

BETFAN aplikacja mobilna

Co daje apka Betfan? Dzięki niej otrzymujesz dostęp do pełnej oferty zakładów, płatności i funkcji takich jak „My bet” czy cash out. Oczywiście korzystając z aplikacji możesz odbierać również bonusy od Betfan i robić nimi obrót.
Aplikacja jest darmowa i gotowa do pobrania w App Store lub na stronie Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie – płatności

Szybkie i bezpieczne metody wpłaty to znak firmowy w Betfan. Gracz pieniądze na konto w Betfan może wpłacić o dowolnej porze przez cały tydzień. Oto z jakich pośredników możesz skorzystać:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • VISA/Mastercard
 • Revolut

Minimalna wpłata wynosi 1 PLN. Bukmacher nie pobiera prowizji od transakcji.

Wypłaty w Betfan realizowane są w godzinach 7:00 – 23:00 przez siedem dni w tygodniu. Średnio Betfan zleca wypłaty co 15 minut.

Opinie o zakładach bukmacherskich Betfan

Recenzując Betfan spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego bukmachera. Użytkownicy wyróżniają dobre kursy, możliwość grania bez podatku i atrakcyjne zakłady na rozrywkę, które są dobrą odskocznią od zakładów sportowych.

Bukmacher Betfan wysoko plasuje się w naszym rankingu bukmacherów, który możesz zobaczyć na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/. Uwagę nowych klientów przykuwa wysoki bonus na start (2961 złotych), a także przyjazny interfejs strony online i szybka aplikacja mobile, co pomaga przede wszystkim początkującym graczom.

Betfan jak na to, że jest młodym bukmacherem i tak zrobił już wiele, by być dobrze kojarzonym w środowisku typerów. Ważne jest również to, że mówimy o legalnym bukmacherze, który od 29 października 2018 r. posiada licencję o nr PS4.6831.3.2018., którą wydało Ministerstwo Finansów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a kolejne ważne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

👉 Czy Betfan to legalny bukmacher?

Tak, Betfan posiada wymaganą licencję, dlatego jest w pełni legalnym bukmacherem w Polsce.

🎁 Jakie bonusy oferuje Betfan?

W Betfan możesz odebrać trzy bonusy powitalne: zakład bez ryzyka 600 PLN, bonusy od depozytu do 2331 PLN i darmowe zakłady 30 PLN.

👍 Jaki jest kod promocyjny w Betfan?

Nasz kod promocyjny do Betfan to: 2961PLN. Korzystając z tego vouchera, masz pewność otrzymania bonusów na grę.