Ziraat Bankasi – Jastrzębski Węgiel: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.03.2024

gdzie obejrzeć mecz Ziraat Jastrzębski

Ziraat Bankasi – Jastrzębski Węgiel: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Mistrzowie Polski mogą dokonać historycznej rzeczy – jako trzeci polski zespół w tym sezonie Jastrzębianie mogą sięgnąć po europejskie trofeum. Do tego celu wystarczą jeszcze dwa kroki, z czego pierwszy częściowo został postawiony. 3:0 po pierwszym meczu to ogromna zaliczka, a drugi finał z rzędu dla Jastrzębskiego Węgla jest naprawdę blisko. Sprawdź, gdzie obejrzeć rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów CEV!

Ziraat Bankasi – Jastrzębski Węgiel na żywo w TV

Siatkówka od wielu lat kojarzy się z kanałami sportowymi Polsatu i niezmiennie transmisje najważniejszych siatkarskich meczów znajdziesz właśnie w tej stacji. Mecz Ziraatu z Jastrzębskim Węglem obejrzysz w Polsacie Sport od 17:00, bo właśnie o tej godzinie zostanie rozegrana pierwsza piłka tego starcia. Jako że jest to wyjazdowe spotkanie to nie jest przewidziane przedmeczowe studio, tak jak miało to miejsce przy meczach domowych, ale jeśli polski zespół zagra w wielkim finale, to wtedy na pewno transmisja będzie o wiele bardziej rozbudowana.

Ziraat Bankasi – Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Transmisje wydarzeń sportowych to nie tylko standardowa telewizja, ale i wiele możliwości w internecie. Polsat Box Go to miejsce, w którym znajdziesz relację z komentarzem, natomiast aplikacje bukmacherskie także przewidują nadawanie spotkania Ziraat – Jastrzębski, z tym że bez komentarza. Jedną z takich aplikacji jest apkka STS, w której możesz obejrzeć znacznie więcej niż tylko mecze siatkówki. Poniżej znajdziesz tylko wyrywek z pełnej oferty, którą znajdziesz też na zagranie.com i oczywiście na stronie bukmachera.

STS TV - co można oglądać

Gdzie oglądać Ziraat Bankasi – Jastrzębski Węgiel?

Poza opcjami jakie oferuje Grupa Polsat Plus oraz STS, mecze europejskich pucharów w siatkówce transmitują także bukmacherzy tacy jak Superbet czy Betclic w swoich aplikacjach i na stronach www. Spotkanie w Ankarze rozpocznie się o 17:00, a w drugim półfinale, który będzie rozegrany w czwartek spotkają się dwie włoskie ekipy: Cucine Lube Civitanova oraz Itas Trentino. To starcie obejrzysz w Polsat Sport Premium 5 PPV oraz u bukmacherów, których wymieniłem wcześniej.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze