Gosia Magical – Marianna Schreiber: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.03.2024

Gala Clout MMA 4

Typy na Gosia Magical – Marianna Schreiber, Clout MMA 4. Mało walk w historii freak-fightów wzbudzało tak wiele skrajnych emocji, jak pojedynki Małgorzaty Magical. Po udanym debiucie zawodniczka zawalczy z Marianną Schreiber na gali Clout MMA 4. W poniższym tekście znajdziecie analizę i zapowiedź tego starcia, a także same typy na Gosia Magical – Marianna Schreiber. Zapraszam zatem do lektury i sprawdzenia najlepszych zakładów na to starcie.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Gosia Magical – Marianna Schreiber, typy i przewidywania

Gosia Magical to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w i tak wzbudzającym skraje emocje świecie freak-fightów. Matka znanego Youtubera zdążyła już zadebiutować w organizacji Clout MMA i w swoim pierwszym pojedynku pokazała się z zaskakująco dobrej strony! Na gali Clout MMA 2 niespodziewanie pokonała ona znacznie młodszą i faworyzowaną Nikitę. Warto dopowiedzieć, że ów starcie odbyło się w formule K1, a od jego zakończenia minęło już kilka dobrych miesięcy, przez które Małgorzata Zwierzyńska na pewno podszkoliła nieco swoje umiejętności. Dodam jednak, że wciąż mamy tu do czynienia z zawodniczką mającą na karku 51 lat. Nie jest to mimo wszystko najlepszy wiek do rozpoczynania swojej przygody ze sportami walki. Jakie typy na Clout MMA 4 w kontekście tego starcia wybrać? Przejdźmy do Marianny Schreiber!

Druga z zawodniczek również jest postacią szalenie kontrowersyjną i w zasadzie od początku swojej działalności w świecie freak-fightów wzbudza skrajne emocje. Podobnie jak Gosia Magical, tak i Marianna Schreiber ma na swoim koncie jeden pojedynek. Na poprzedniej edycji Clout MMA pokonała ona Najlepszą Polską Dziennikarkę, która przecież wcześniej pokazała się z naprawdę dobrej strony! Siłą rzeczy, analizując ten pojedynek, trzeba wspomnieć o problemach osobistych Schreiber. Nie zamierzam zagłębiać się w ten temat, jednak sama zainteresowała wobec trudnej sytuacji w związku postawiła najbliższe starcie pod znakiem zapytania, a wszystko to może mieć wpływ na samą postawę zawodniczki podczas pojedynku. Przechodząc już do tego, co warto obstawiać na Clout MMA 4, w kontekście tego starcia sensowne wydają mi się typy na Magical – Schreiber w kierunku maksymalnie 1.5 rundy! Spodziewam się tu dominacji Schreiber i szybkiego zakończenia pojedynku, o czym wspomnę jeszcze w dalszej części tekstu.

-1.5 rund
Kurs: 1.75
Zagraj!

Gosia Magical – Marianna Schreiber, kursy bukmacherskie

Całą sobotnią galę możecie obstawić bez ryzyka z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego na Clout MMA 4! Wracając natomiast do tematu walki pań, bukmacher Fortuna w zasadzie nie daje szans na zwycięstwo Gosi Magical. Obecnie kursy bukmacherskie na to starcie są niezwykle jednostronne i oczywiście zdecydowanie większe szanse daje się zdecydowanie młodszej Mariannie Schreiber. Jeżeli zatem chcecie obstawić typy na Magical – Schreiber w kierunku wyniku walki, pod spodem znajdziecie aktualne kursy:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.10
Marianna Schreiber
4.95
Gosia Magical
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Zerknijcie koniecznie, gdzie oglądać Clout MMA 4, a ja przechodzę do kolejnych zakładów, jakie można obstawić na ten pojedynek. W ofercie Fortuny znajdziemy bowiem typy na Gosia Magical – Schreiber w kierunku rezultatu końcowego. Zagrać możemy zatem zakłady na zakończenie walki na punkty lub jej koniec przed czasem. Wspomniałem już, że moim zdaniem pojedynek zakończy się dość szybko, a to ze względu na potencjalne problemy kondycyjne Gosi Magical i wyraźnej przewagi w umiejętnościach na korzyść Marianny Schreiber. Poniżej aktualne kursy na rezultat końcowy w kontekście opisywanego starcia:

Kursy na koniec walki

Fortuna
3.50
pełen dystans - tak
1.21
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gosia Magical – Marianna Schreiber, kto wygra walkę?

O ile nie uważam, że Marianna Schreiber jest murowanym faworytem tego pojedynku, o tyle faktycznie większe szanse dawałbym właśnie jej. Moim zdaniem spore znacznie może mieć tutaj różnica wieku. Schreiber w swoim debiucie pewnie pokonała znajdującą się w podobnym wieku do Magical Monikę Laskowską. O ile Gosia w pierwszym starciu pokazała się z dobrej strony, o tyle teraz przyjdzie jej się mierzyć ze znacznie trudniejszą rywalką. Moim zdaniem Magical – Schreiber typy na wygraną Marianny okażą się trafione. Jak możecie jednak zauważyć, wiążą się one z dość niskimi kursami.

Marianna Schreiber wygra
Kurs: 1.10
Zagraj!

Typy na Gosia Magical – Marianna Schreiber

Zachęcam do sprawdzenia pełnej karty walk Clout MMA 4 i na koniec przedstawię jeszcze jedne, tym bardziej nieco bardziej ryzykowne typy na Gosia Magical – Marianna Schreiber. Jeżeli połączymy dwa wcześniej proponowane zakłady, to wyjdzie nam zwycięstwo popularnej Królowej w pierwszej rundzie. W mojej opinii od pierwszych sekund ruszy ona odważnie do przodu, a będąca po 50 rywalka może mieć problemy z szybkim tempem walki. Nie uważam, aby pojedynek wyszedł poza pierwszą rundę i takie typy na koniec proponuję. Powodzenia i samych trafionych kuponów!

koniec walki w 1. rundzie - tak
Kurs: 1.75
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze