Clout MMA 4: gdzie i co obstawiać? Obstawianie Clout MMA 4

Clout MMA 4 gdzie obstawiać

Clout MMA 4: gdzie i co obstawiać? Czas na kolejną galę federacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. W najbliższą sobotę Atlas Arena w Łodzi zamieni się w klatkę dla freak fighterów. Do walki ruszą niezwykle popularni, a także doświadczeni zawodnicy, których fanom tego typu sportu przedstawiać nie trzeba. A jeżeli chciałbyś obstawić Clout MMA 4, ale nie wiesz gdzie dostępna jest oferta, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Clout MMA 4 gdzie obstawiać?

Zanim przejdę do tego gdzie obstawiać Clout MMA 4, pochylę się nieco nad samą galą. Mianowicie ostatnia impreza tej federacji miała miejsce jeszcze w poprzednim roku kalendarzowym, więc nic dziwnego, że kibice nie mogą doczekać się zbliżającej gali. Ponadto karta walk Clout MMA 4 wygląda naprawdę imponująco. W końcu do walki ruszy między innymi Najman z Murańskim, Lexy z Linkiewicz, Dawid Załęcki z Wielkim Bu czy Goha z Marianną Schreiber. Tak naprawdę przed fanami kilka godzin naprawdę solidnych pojedynków. A gdzie obstawiać Clout MMA 4?

Taką opcję standardowo już daje tylko jeden bukmacher. W ostatnich latach tak to właśnie wygląda w polskich freak fightach, że dany zakład bukmacherski przypisany jest do federacji. Zatem gdzie obstawisz Clout MMA 4?

Clout MMA 4 w Fortunie

Tak jak w przypadku poprzednich wydarzeń spod szyldu Clout, tak i teraz – prawa do przygotowania oferty posiada w naszym kraju jedynie Fortuna. Bukmacher ten musi tym samym zaoferować coś konkretnego, co spodoba się typerom. Dlatego też na każdą z walk jest po kilkanaście różnych rynków zdarzeń. Ponadto na nowych graczy, którzy założą konto z kodem promocyjnym Fortuna czekają również interesujące promocje startowe, w skład których wchodzą między innymi trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Co obstawiać na Clout MMA 4

Jeżeli zastanawiasz się co można obstawiać na Clout MMA 4, to tak naprawdę odpowiedź brzmi – wszystko co ma prawo wydarzyć się podczas walki. Fortuna oferuje naprawdę szerokie spektrum rynków zdarzeń – od wskazania zwycięzcy, do podania rundy, w której dany zawodnik zwycięży. Ponadto warto zaznaczyć, że obstawianie Clout MMA 4 możliwe jest zarówno w opcji pre-match, czyli przed rozpoczęciem pojedynku, ale także live, podczas jego trwania. Z tej drugiej opcji warto jednak korzystać tylko wtedy, gdy oglądasz na żywo galę, bowiem tylko w taki sposób możesz reagować na wydarzenia z klatki.

Rodzaje zakładów na Clout MMA 4

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, rynków zdarzeń na każdą pojedynczą walkę nie brakuje. Do dyspozycji typerów są oczywiście najpopularniejsze i klasyczne rozstrzygnięcia możliwe do obstawienia, jak chociażby zwycięzca pojedynku czy liczba rund. Poza tym znajdziesz tam jeszcze bardziej szczegółowe zakłady, jak chociażby zakończenie walki do 60 sekundy pojedynku, sposób zakończenia walki czy rundę, w której dany zawodnik zwycięży. Możliwości jest zatem sporo i tak naprawdę masz możliwość typowania wszystkiego, co może zdarzyć się w klatce. Dlatego pozostaje jedynie znaleźć coś konkretnego do obstawienia i wnieść zakład!

Obstawianie Clout MMA 4

Tak naprawdę najważniejszym aspektem podczas obstawiania Clout MMA 4, ale także każdej innej gali czy meczów jest analiza statystyk. W końcu tylko dzięki dobremu przygotowaniu i przejrzeniu ostatnich występów, formy, możliwości czy wielu innych czynników, będziesz w stanie znaleźć coś konkretnego do typowania. A żeby rozpocząć przygodę z obstawianiem, to musisz oczywiście posiadać konto gracza. Żeby więc obstawiać Clout MMA 4 musisz mieć konto w Fortunie, bowiem nigdzie indziej nie znajdziesz zakładów na tę galę. A jeżeli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 4, to są one oczywiście dostępne na naszej witrynie. Na koniec przypomnę, że gala odbędzie się w sobotę, 9. marca od godziny 20:00, kiedy to rozpocznie się pierwsza walka.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze