Clout MMA 4: karta walk. Zawodnicy, kto walczy? FAWORYCI

Marcin Najman podczas ważenia przed Clout MMA

Clout MMA 4: karta walk. Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej odsłony gali freak-fightowej Clout MMA. Tym razem karta walk wygląda szalenie ciekawie, a większość zawodników będzie kibicom doskonale znana! Kto zawalczy na Clout MMA 4 i jakich zawodników będziemy mogli zobaczyć w akcji podczas sobotniej gali? O tym przeczytacie w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

 

Clout MMA 4 karta walk

Już w najbliższą sobotę, a zatem 9. marca 2024 roku odbędzie się 4. edycja gali Clout MMA. Poprzednie jej edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem, a organizacja już zdążyła wyrobić sobie solidną markę na rynku freak-fightów. Stało się tak między innymi przez wzgląd na bardzo ciekawe karty walk i grono znanych i lubianych zawodników, którzy wystąpili na poprzednich galach. A jak wygląda karta walk na Clout MMA 4? Także tym razem organizatorzy postawili na głośne nazwiska, a w rozpisce znajdziemy wiele ciekawych pojedynków, które na pewno zainteresują kibiców. W sumie w sobotę odbyć ma się 10 starć, a walką wieczoru będzie wyczekiwane i elektryzujące wielu fanów starcie kobiet, a więc Lexy vs Linkimaster! Pod spodem znajdziecie pełną kartę walk przygotowaną na Clout MMA 4:

karta walk na Clout MMA 4

Najciekawsze walki na Clout MMA 4

Jak widzicie, Clout MMA przy okazji sobotniej gali przygotowało w sumie aż 10 pojedynków, a wiele z nich zapowiada się szalenie ciekawie! Mamy tu mieszankę postaci wywodzących się z różnych środowisk i dziedzin życia. Do najciekawszych walk Clout MMA 4 z pewnością zaliczyć można walkę wieczoru, a więc pojedynek Lexy z Linkimaster. Emocje wzbudza również długo wyczekiwane starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim na zasadach brudnego boksu. Fani muzyki hip-hopowej zainteresują się z kolei pojedynkiem Zbuka z Majorem SPZ. Oczywiście wybór najciekawszych walk to sprawa dość subiektywna, jednak generalnie wyżej wymienionej pojedynki wzbudzają najwięcej emocji wśród kibiców. Jeżeli chcecie obstawić swój kupon na sobotnią galę, zerknijcie koniecznie na nasze typy Clout MMA 4. Tam znajdziecie analizy wybranych walk i ciekawe zakłady, które można wrzucić na swoje kupony!

Zawodnicy Clout MMA 4

Skoro na karcie walk Clout MMA 4 znalazło się 10 pojedynków, to siłą rzeczy na gali zobaczymy w sumie 20 zawodników! Warto w tym miejscu powiedzieć, że podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk kobiet, co w sumie jest rzadkością. Najbardziej znani zawodnicy z rozpiski osiągają szalone wyniki na swoich mediach społecznościowych, a w generalnym ujęciu zdecydowana większość postaci powinna być przynajmniej kojarzona przez kibiców freak-fightów. Jak już wspomniałem, organizacja postawiła tu na różne środowiska i każdy powinien znaleźć coś dla siebie na karcie walk Clout MMA 4!

Kto należy do największych faworytów gali Clout MMA 4? Bukmacher Fortuna, u którego obstawicie wszystkie walki w roli największych pewniaków do zwycięstwa stawia między innymi Lizaka, który zawalczy z Sequento, czy Martę Linkiewicz, która w walce wieczoru stanie do pojedynku z Lexy. W większości przypadków starcia na papierze wydają się jednak wyrównane, a co za tym idzie, gala tym bardziej powinna być ciekawa! Na koniec zachęcę jeszcze do wykorzystania naszego kodu promocyjnego Fortuna, bo ten pozwoli Wam obstawić kupon na sobotnią galę bez ryzyka! Pozostało mi życzyć jak najciekawszej gali Clout MMA 4 i wielu emocji podczas pojedynków!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze