Clout MMA 4: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Clout MMA 4 gdzie oglądać

Clout MMA 4: gdzie oglądać galę? Przed nami długo wyczekiwana, czwarta już gala spod szyldu Clout. Standardowo już można założyć, że nadchodzące wydarzenie będzie niezwykle interesujące, bowiem w klatce zobaczymy wielu znanych i doświadczonych freak fighterów. Wystąpi między innymi Marcin Najman, Lexy Chaplin, Marta Linkiewcz czy Jacek Murański. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Clout MMA 4, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuna na Clout MMA 4

Gdzie oglądać Clout MMA 4?

Zanim przejdę do konkretów związanych z tym gdzie oglądać Clout MMA 4, warto przyjrzeć się temu, co będzie można zobaczyć. Na fanów czeka przede wszystkim walka wieczoru pomiędzy powracającymi po blisko rocznej przerwie Lexy Chaplin i Martą Linkiewicz. Do tego długo wyczekiwane starcie Jacka Murańskiego z Najmanem czy starcie Gohy z Marianną Schreiber. Oj będzie się działo!

Sprawdź nasze typy na Clout MMA 4!

Zatem gdzie obejrzeć Clout MMA 4? Chyba nie zdziwię nikogo, że nadchodząca impreza będzie transmitowana dokładnie w takim samym stylu, jak trzy poprzednie gale. Chodzi oczywiście o dostęp w PPV, czyli jedynie po wcześniejszym, jednorazowym opłaceniu transmisji. A jeżeli dodatkowo interesuje Cię obstawianie, to taką opcję daje tylko jeden bukmacher. Jeśli nie masz tam konta, to po jego założeniu z kodem promocyjnym Fortuna będziesz mógł skorzystać z kilku naprawdę interesujących promocji, wśród których prym wiodą trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Data, miejsce i godzina Clout MMA 4

Nachodzące Clout MMA 4 odbędzie się w sobotę, 9. marca. Standardowo już początek gali zaplanowano na 20:00, kiedy to odbędzie się pierwsza walka. Na miejsce wydarzenia włodarze wybrali Atlas Arenę w Łodzi, więc nie dość, że przed telewizorami usiądzie pewnie mnóstwo fanów, to także w hali zobaczymy przynajmniej kilka tysięcy osób. Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą transmisję Clout MMA 4, to dostępna będzie ona od około 19:30, ale dopiero po wykupieniu PPV.

Baner Fortuna na Clout MMA 4

Clout MMA 4 PPV

Tak jak podałem już na samym starcie tekstu, jeżeli chcesz zobaczyć sobotnią galę, to jedyną opcją jest wykupienie PPV na Clout MMA 4. Fani freak fightów są jednak do tego przyzwyczajeni, bowiem w takiej formule funkcjonuje większość federacji tego typu. Jeżeli więc chciałbyś zobaczyć nadchodzące wydarzenie, trzeba dokonać zakupu dostępu.

Gdzie kupić PPV na Clout MMA 4?

Bez wątpienia niezwykle ważną kwestią jest to, gdzie kupić PPV na Clout MMA 4. Od razu uprzedzę – jest to banalnie proste i potrwa dosłownie kilkanaście sekund. Po pierwsze musisz wejść na stronę federacji i wybrać jeden z dwóch pakietów, który Cię interesuje. Następnie pozostaje opłacić dostęp i czekać na rozpoczęcie sobotniej gali.

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 4

Równie ważnym aspektem jest koszt PPV na Clout MMA 4. W tej materii również nic się nie zmieniło i na ten moment za podstawowy pakiet należy zapłacić 39.99 złotych, natomiast w przypadku lepszego pakietu – 44.99. Tak naprawdę to jedynie 5 złotych różnicy, a w zamian otrzymasz dodatkowe materiały, lepszą jakość obrazu czy dłuższy dostęp do gali, już po jej zakończeniu. A gdybyś chciał także poznać typy – czy to ze sportów, czy chociażby piłkarskie, to znajdziesz je na naszej witrynie.

Clout MMA 4 transmisja na żywo

Zatem transmisja z Clout MMA 4 możliwa będzie jedynie w sieci. Dokładnie tak samo wyglądały wszystkie poprzednie wydarzenia, więc jeżeli chcesz obejrzeć nadchodzącą galę, to musisz wejść na stronę federacji i wykupić dostęp. Tylko wtedy otrzymasz możliwość zobaczenia transmisji na żywo z Clout MMA 4!

Clout MMA 4 w TV i online

A czy jest szansa zobaczyć Clout MMA 4 w TV? Tak naprawdę jest to obecnie prawie niemożliwe, a jedyną opcją jest oglądanie transmisji online. Po wykupieniu PPV na sobotnią galę będziesz mógł jednak obejrzeć to wydarzenie na TV. Wystarczy, że posiadasz dostęp do SMART TV lub chromecastu, a dzięki temu Clout MMA 4 będziesz mógł oglądać na telewizorze czy w telefonie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze