Clout MMA 4: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i zakłady bez ryzyka 300 PLN!

Clout MMA 4 kod promocyjny

Clout MMA 4: kod promocyjny na galę. Przed nami kolejna, czwarta już edycja walk w klatce Clout. Tym razem gala zawita w Atlas Arena w Łodzi i można być pewnym, że emocji tam nie zabraknie. Mianowicie do walki stanie między innymi Lexy z Martą Linkiewicz, Najman z Murańskim czy Daniel Omielańczuk z Mindą. To także świetna okazja dla zaintersowanych typerów, którzy chcieliby obstawić tę galę. A gdybyś chciał poznać kod promocyjny na Clout MMA 4, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Kod promocyjny na Clout MMA 4

Przed nami Clout MMA 4, podczas którego zobaczymy w walce aż 20 fighterów i fighterek. W walce wieczoru wystąpią wspomniane już – Lexy oraz Linkimaster. Warto także zaznaczyć, że będzie to pierwszy main-event gali Clout, który został obsadzony przez panie. Obie panie wracają po blisko roku przerwy i z pewnością ich walka będzie niezwykle emocjonująca i zacięta. Starciem, które elektryzuje jest bez wątpienia pojedynek na zasadach ulicznych Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Do tego zobaczymy Mariannę Schreiber z Gohą czy Dawida Załęckiego i Wielkiego Bu. Klatka w Łodzi z pewnością zapłonie! A jeżeli chciałbyś obstawić któryś ze wspomnianych pojedynków, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA 4, to warto podczas jego zakładania wpisać specjalny kod promocyjny. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 4, to są one oczywiście dostępne na naszej witrynie.

Kod Fortuny na Clout MMA 4

Tak jak możesz się już domyślić, Fortuna jest jedynym bukmacherem, który posiada prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 4. Żeby więc obstawić zbliżającą się galę, trzeba mieć założone konto u wspomnianego operatora. W przypadku jego braku, wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym, który brzmi: ZAGRANIE. A tak naprawdę jest co obstawiać, bowiem na każdą z walk bukmacher przygotował po kilkanaście rynków zdarzeń, dlatego każdy z typerów powinien być zadowolony.

Clout MMA 4 bonusy VIP

Oczywiście z okazji tak dużego wydarzenia, jakim jest Clout MMA 4 nie mogło zabraknąć bonusów bukmacherskich przygotowanych przez Fortunę. Żeby jednak skorzystać z tego, co ma do zaoferowania bukmacher, musisz założyć konto ze specjalnym kodem, który odblokuje bonusy VIP na Clout MMA 4! W zamian otrzymasz dostęp do takich bonusów jak freebety czy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 335 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Clout MMA 4 freebet od Fortuny

Na nowy graczy Fortuny czeka wspomniany przed momentem freebet. Bukmacherzy coraz częściej wykorzystują tę promocję w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych nowych graczy. Tak też zrobiła Fortuna na Clout MMA 4, oferując aż 35 PLN we freebetach. Mianowicie chodzi o dodatkowe 20 PLN za samo założenie konta, freebet 10 PLN oraz 5 PLN za udostępnienie kuponu. Jedynym warunkiem, o którym trzeba pamiętać, jest wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego ZAGRANIE.

Zakład bez ryzyka na Clout MMA 4

W Fortunie z okazji Clout MMA 4 możesz liczyć na trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN. Oznacza to, że jeśli popełnisz błąd na trzech pierwszych kuponów, to nadal nie pozostaniesz z niczym i otrzymasz zwrot postawionych środków. Wystarczy założyć tam konto z kodem promocyjnym Fortuna i spełnić kilka wymogów. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do tych cashbacków? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 100 PLN
  5. Łącznie możesz więc liczyć na 300 PLN zwrotu na konto depozytowe
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze