Dawid Załęcki – Wielki Bu: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Dawid Załęcki podczas media-treningu

Typy na Dawid Załęcki – Wielki Bu, Clout MMA 4. Na sobotniej gali Clout MMA 4 odbędzie się kilka bardzo ciekawych pojedynków, a do tego grona z pewnością zaliczyć można walkę Dawida Załęckiego z Wielkim Bu! Jeżeli interesuje Was analiza i zapowiedź tego starcia, a także typy na Dawid Załęcki – Wielki Bu, to w poniższym tekście znajdziecie właśnie takie treści. Zapraszam zatem do sprawdzenia!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, typy i przewidywania

Nim same typy na Clout MMA 4 w kontekście tego pojedynku, sama analiza i zapowiedź walki. Dawid Załęcki to oczywiście postać znakomicie znana w świecie freak-fightów i ojciec bardzo kontrowersyjnego Denisa. Starszy z Załęckich we freak-fightach zadebiutował już jakiś czas temu i od pierwszego występu na High League 5 stoczył już w sumie 5 pojedynków. Załęcki swoją przygodę z MMA rozpoczął bardzo dobrze, jednak przy okazji 3 ostatnich walk nie zdołał wygrać ani razu, a na Clout MMA 2 zremisował ostatecznie z Tomaszem Sararą po bardzo ciekawym pojedynku. Wspomniałem, że Dawid rozpoczął przygodę w MMA, jednak de facto wszystkie dotychczasowe starcia stoczył w K1 i podobnie będzie podczas pojedynku z Wielkim Bu! Popularnemu Crazy nie daje się jednak większych szans, bo będzie on miał słabsze warunki fizyczne od rywala i raczej będzie również ustępował rywalowi siłą i umiejętnościami.

Wielki Bu to bardzo pozytywnie odbierana postać w świecie freak-fightów i mało który z zawodników cieszy się tak pozytywnym odbiorem! Buła to po prostu wielki chłop, który zawsze wchodząc do klatki ma w planach porządnie pobić się ze swoim rywalem. Takiej okazji nie miał podczas Clout MMA 3, kiedy to przyszło mierzyć mu się z synem najbliższego przeciwnika, czyli z Denisem Załęckim. Wówczas rywal Wielkiego Bu unikał pojedynku i przewracał się po każdym kontakcie z Patrykiem Masiakiem. Ważący około 130 kg Wielki Bu wygrał zatem kolejny pojedynek i obecnie może pochwalić się rekordem 4-0. Jeśli zastanawiacie się, co obstawiać na Clout MMA 4, to w mojej opinii ciekawym typem będzie zakład na zwycięstwo Wielkiego Bu przed czasem! Masiak wszystkie 4 odbyte starcia kończył przed wypełnieniem pełnego dystansu i podobne typy na Załęcki – Wielki Bu warto chyba obstawić w sobotę!

Wielki Bu wygra przed czasem
Kurs: 2.50
Zagraj!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, kursy bukmacherskie

Na marginesie, polecam zerknąć na pełną kartę walk Clout MMA 4, bo ciekawych pojedynków w sobotę zdecydowanie nie zabraknie! Ja natomiast przechodzę już do kursów bukmacherskich wystawionych na omawiany pojedynek. Zdaniem bukmachera Fortuna wyraźnym faworytem zestawienia jest Patryk Masiak. Obecnie jego zwycięstwo obstawić możecie po mnożniku 1.30, podczas gdy wiktorię Dawida Załęckiego zagracie po kursie 2.92! Poniżej dobrze obrazuje to widget kursowy:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.92
D. Załęcki
1.30
Wielki Bu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oczywiście Załęcki – Wielki Bu typy na wygraną to nie jedyne ciekawe zakłady, jakie można obstawić przy okazji tego starcia! Bukmacher Fortuna zaproponował również kursy na rezultat końcowy. Oznacza to, że u wspomnianego operatora obstawić możecie, czy omawiane starcie zakończy się na punkty, czy też przed czasem. Poniżej przedstawiam aktualne kursy na rezultat końcowy w kontekście walki Dawida Załęckiego z Wielkim Bu:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
1.62
pełen dystans - tak
2.02
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, kto wygra walkę?

Wyżej zaproponowałem typy na Załęcki – Wielki Bu w kontekście zwycięstwa Patryka Masiaka przed czasem. Siłą rzeczy, znacie zatem mojego faworyta omawianej walki. Jeżeli chcecie zagrać zakłady na ten i inne pojedynki najbliższej gali bez ryzyka, to skorzystajcie z naszego kodu promocyjnego Clout MMA 4. Ja natomiast ponownie proponuję typy na Załęcki – Wielki Bu w kierunku wygranej Patryka Masiaka – tego rodzaju zakłady warto obstawić na kuponach AKO!

Wielki Bu wygra
Kurs: 1.30
Zagraj!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, gdzie oglądać?

Abstrahując na moment od tematu typów na Załęcki – Wielki Bu, poświęcę kilka linijek kwestii transmisji z tego pojedynku! Nieco bardziej doświadczeni kibice freak-fightów na pewno nie będą zaskoczeni faktem, że tę i inne walki sobotniej gali obejrzeć można w systemie PPV. By uzyskać dostęp do transmisji ze starcia Załęcki – Wielki Bu, jak i innych pojedynków, należy wejść na stronę organizatora wydarzenia i tam wykupić odpowiednią opcję, o czym za moment jeszcze wspomnę!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, transmisja w TV za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Clout MMA 4, to podobnie jak przy okazji innych gal tego rodzaju, nie znajdziemy transmisji w TV za darmo. Żadna stacja telewizyjna nie posiada praw transmisyjnych do pokazywania walk Clout MMA 4, a jedynym rozwiązaniem w kontekście obejrzenia tego pojedynku będzie stream online w Internecie. Przechodzę do tej kwestii i powiem nieco więcej o dostępnych opcjach transmisji!

Dawid Załęcki – Wielki Bu, stream online

Oczywiście najbardziej popularną opcją oglądania gal freak-fightowych są streamy online i podobnie będzie w przypadku Clout MMA 4. Dostęp do takiej usługi zakupicie na oficjalnej stronie organizacji, a więc na cloutmma.pl. Jedynie kosztujące 39.99 PLN lub 44.99 PLN PPV jest legalną opcją, by zobaczyć walkę Dawid Załęcki – Wielki Bu i inne pojedynki na żywo, a darmowych alternatyw niestety w Polsce nie ma.

Typy na Dawid Załęcki – Wielki Bu

Na koniec przedstawię jeszcze inne typy na Załęcki – Wielki Bu, które w mojej opinii warto obstawić. Uważam, że Patryk Masiak w tym starciu będzie miał gigantyczną przewagę siły i warunków fizycznych, a jedno czyste uderzenie lub kopnięcie będzie w stanie zakończyć to starcie. Przypomnę, że Wielki Bu wszystkie 4 starcia w swoim rekordzie wygrał przed czasem. Nie przewiduję, aby starcie z Dawidem Załęckim miało potrwać specjalnie długo, a zakład na poniżej 2.5 rundy w tym starciu jest warty zagrania. Powodzenia i samych trafionych kuponów!

-2.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze