Adrian Cios – Paweł Jóźwiak: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.03.2024

Adrian Cios podczas ważenia

Typy na Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, Clout MMA 4. Na najbliższej gali Clout MMA 4 dojdzie do wielu ciekawych zestawień, a liczne grono kibiców z pewnością czeka na pojedynek Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem. W tym tekście powiem nieco o obu postaciach i przeanalizuję ich pojedynek, a zwieńczeniem artykułu będą rzecz jasna najlepsze typy na Cios – Jóźwiak. Zapraszam zatem do lektury.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, typy i przewidywania

Zerknijcie koniecznie na kartę walk Clout MMA 4 i pozostałe pojedynki, a ja przechodzę już do analizy walki Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem! Pierwszy z zawodników jest bardzo kontrowersyjną postacią, która ma już wiele realnych konfliktów w świecie freak-fightów. Jak przy tym wszystkim wyglądają same umiejętności naszego bohatera? Rzekłbym, że dość przeciętnie. Adrian Cios na pewno ma swoje atuty i poczynił progres względem pierwszego pojedynku, jednak legendą MMA nigdy nie zostanie. W ostatnim okresie dwukrotnie walczył on z Marcinem Najmanem i dwukrotnie okazał się lepszy od El Testosterona, chociaż wygrywał w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Nie zmienia to faktu, że Adrian w sumie wygrał już 3 pojedynki pod szyldem organizacji Clout MMA i w najbliższą sobotę będzie chciał podtrzymać dobrą passę!

Co warto obstawiać na Clout MMA 4? By wybrać najlepsze typy na Cios – Jóźwiak, warto również powiedzieć kilka słów o Prezesie FEN. Ten zadebiutował w oktagonie już jakiś czas temu i jak dotychczas zgromadził on na swoim koncie 7 starć, z czego zwyciężył 3. Nie ukrywajmy jednak, że w przypadku Jóźwiaka, zaawansowany jak na zawodnika wiek robi już swoje i w większości pojedynków było widać brak kondycji 49-latka. Oczywiście Prezes FEN dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i nabył już nieco doświadczenia, jednak zdecydowanie nie mówimy tu o znakomitym zawodniku MMA. Jóźwiak swojej szansy na zwycięstwo powinien szukać w punktowaniu rywala i systematycznej pracy lewym prostym, oraz kopnięciach. Z kolei Cios powinien skracać dystans i szukać zwarcia w półdystansie.

Jakie zatem typy na Cios – Jóźwiak warto obstawić? Moim zdaniem interesujący jest zakład na maksymalnie 2.5 rundy w omawianej walce. Obaj panowie szczerze się nie lubią i spodziewam się tu wymian od pierwszych sekund pojedynku. Paweł Jóźwiak nie raz miał już spore problemy z kondycją i nie sądzę, aby starcie miało potrwać pełny dystans. Uważam, że typy na Cios – Jóźwiak w kierunku maksymalnie 2.5 rund w walce się sprawdzą, a tego rodzaju zakłady warto umieścić chociażby na kuponie AKO!

-2.5 rund
Kurs: 1.42
Zagraj!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, kursy bukmacherskie

Jak wyglądają najbardziej podstawowe kursy na walkę Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem? Mam tu oczywiście na myśli typy Clout MMA 4 na zwycięzcę pojedynku. Bukmacher Fortuna większe szanse daje tu Prezesowi FEN, na wygraną którego mnożnik wynosi obecnie 1.55. Z kolei jeżeli chcecie postawić na zwycięstwo Adriana Ciosa, na swój kupon wrzucicie kurs w wysokości 2.15! Poniżej widać dobrze aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.15
A. Cios
1.55
P. Jóźwiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Polecam sprawdzić nasz artykuł, o tym gdzie oglądać Clout MMA 4, a tymczasem przechodzę do wystawionych przez Fortunę kursów na rezultat tego pojedynku. U oficjalnego bukmachera Clout MMA 4 obstawić możecie, czy pojedynek Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem potrwa pełen dystans, czy też zakończy się przed czasem. Sam wcześniej proponowałem Cios – Jóźwiak typy na maksymalnie 2.5 rundy w walce, natomiast kursy na pełny dystans w tym starciu wyglądają następująco:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
2.75
pełen dystans - tak
1.34
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, kto wygra walkę?

W przeciwieństwie do bukmachera Fortuna, nie uważam, by Paweł Jóźwiak był faworytem omawianego pojedynku. Oczywiście posiada on lepsze warunki fizyczne i najpewniej będzie niebezpieczny w pierwszych minutach walki, jednak sądzę, że znacznie młodszy i szybszy Cios powinien wygrać całe starcie. W dotychczasowych walkach Prezes FEN nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia i nie posiada on wybitnych umiejętności w MMA. Uważam, że jeżeli Cios nie zostanie znokautowany w pierwszych fragmentach walki, to w jej drugiej fazie powinien mieć sporą przewagę i wygrać całe starcie!

A. Cios wygra
Kurs: 2.15
Zagraj!

Typy na Adrian Cios – Paweł Jóźwiak

Z naszym kodem promocyjnym na Clout MMA 4 wszystkie pojedynki obstawicie bez ryzyka w Fortunie! Jeżeli szukacie natomiast nieco bardziej ryzykownych typów na Cios – Jóźwiak, to zastanowiłbym się poważnie nad zakładem na zwycięstwo Adriana przed czasem! Jak już pisałem, uważam, że w drugiej fazie pojedynku Prezesowi FEN po raz kolejny może brakować kondycji, a znacznie młodszy i szybszy Adrian będzie miał wówczas okazję do skrócenia dystansu i trafienia mocnym ciosem w półdystansie! Takie zakłady wiążą się z bardzo ciekawymi kursami i sądzę, że warto spróbować gry na kuponach SOLO. Powodzenia i samych trafionych zakładów!

A. Cios wygra przed czasem
Kurs: 3.25
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze