Superbet bonus 2020 – 580 PLN i super kursy 🥇

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

30 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet już od kilku miesięcy działa w Internecie i można się rejestrować do tego bukmachera online. Bonus na start to 580 PLN dodatkowych środków! Co ważniejsze, warunki obrotowe są naprawdę przyjazne, co zawsze należy doceniać nawet bardziej niż wysokość sumy, jaką można otrzymać. Poza tym SuperBet stara się zadowolić klientów promocjami i kursami, bo na najważniejsze zdarzenia mamy nawet 0% marżę! 

Zarejestruj się z naszego linku, wpłać pierwszy depozyt minimum 50 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.60 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 30 złotych do Superbet.

Regulamin promocji 

Bonus powitalny w Superbet 2020

Na start, w Superbet interesuje nas oczywiście bonus dla nowych graczy. Operator ma już odpowiednie zezwolenia na udzielanie zakładów bukmacherskich przez Internet. Chociaż ich oferta online dostępna jest dopiero od 2020 roku, to niektórzy mogą już kojarzyć tę firmę, bowiem jej punkty stacjonarne obecne są w naszym kraju już od lat.

Superbet na start proponuje graczom bonus od depozytu do 50 PLN. W ostatnim czasie coraz bardziej popularną praktyką stosowaną przez firmy bukmacherskie jest rozdawanie dodatkowych środków nie tylko od pierwszej wpłaty i z tym trendem idzie Superbet. Dodatkowo w Superbet można otrzymać zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki do 500 PLN.

Warto pamiętać, że minimalna wpłata kwalifikująca do otrzymania bonusu w Superbet wynosi 20 PLN. Sprawa otrzymania dodatkowych środków jest bardzo prosta – Twoja pierwsza wpłata w kwocie 50 PLN daje kolejne 50 PLN, bo bonus w Superbet wynosi 100% od depozytu. To standardowa oferta, którą posiadają niemal wszystkie zakłady sportowe funkcjonujące w Polsce.

Zobacz specjalne oferty bonusów bukmacherskich innych legalnych bukmacherów.

W Superbet maksymalnie można uzyskać 50 PLN w bonusie od pierwszej wpłaty. Porównując do konkurencji, suma nie robi wrażenia. Jednak zawsze warto zwracać uwagę na warunki obrotu. Co nam z większej sumy, jeżeli warunki pozwalające na wypłatę będą na bardzo wysokim poziomie trudności? Mniejsza kwota, ale łatwiejsza w uzyskaniu będzie lepsza.

W przypadku Superbet śmiało można stwierdzić, że obrót jest wykonalny, bo jest to jednokrotność kuponami AKO po kursie minimalnym na poziomie 1,8. Wymagane co najmniej dwa zdarzenia w zakładzie. Często same obwarowania są wygórowane, a w tym wypadku jak widać właściwie nie trzeba o tym myśleć, a obrót będzie „realizował się sam”. Przy obrocie bukmacher nie bierze pod uwagę sportów wirtualnych, co nie powinno być problemem dla zdecydowanej większości. Bardzo ważnym zapisem regulaminu, o którym trzeba wiedzieć jest fakt, że cytując „Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Bonusu Powitalnego będą aktywne przez okres 7 dni.”. O ile warunki związane z kuponem są przyjazne, to termin jest negatywną częścią bonusu w Superbet.

Tydzień bez ryzyka do 500 PLN

Dodatkiem do bonusu powitalnego Superbet jest tzw. tydzień bez ryzyka, dzięki któremu można odebrać zwrot stawki do maksymalnie 500 PLN. Wartość przyznanego bonusu zależy od tego, jaki obrót wykręcisz w ciągu tygodnia.

Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków. Np. jeśli w ciągu tygodnia suma twoich stawek wyniesie 1000 PLN, a wygrana 600 PLN, to w takiej sytuacji wartość podatku to 120 PLN. Podkładając to do wzoru wychodzi działanie: 1000 – 600 – 120 = 280 PLN – kwota twojego bonusu w formie zwrotu stawki.

Aby wziąć udział w promocji „tydzień bez ryzyka” należy zrobić pierwszy depozyt w ciągu 14 dni od rejestracji konta. Maksymalnie kwota bonusu może wynieść 500 PLN. Zwrot stawki przyznawany jest na podstawie wszystkich zakładów zagranych w ciągu jednego tygodnia od momentu wpłacenia własnych środków finansowych.

Bonus otrzymasz w ciągu 72 godzin od zakończenia tygodnia rozliczeniowego. Kwota zwrotu podlega obrotowi x4 w zakładach AKO z kursem min. 1.80.

Superbet bonus podwyższający wygrane aż o 150%

Jakkolwiek abstrakcyjnie to nie brzmi, jest to prawdą. Jednym z bonusów Superbeta dla wszystkich użytkowników jest podwyższanie wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej zostanie doliczone do zwycięskiej kwoty. W ten sposób można uzyskać nawet do 150% podwyższenia wygranej! Co prawda w takim wypadku wymagane jest aż 35 typów na kuponie, co oczywiście jest bardzo trudnym zadaniem do wykonania. Jednak nawet 5% za 6 zdarzeń na kuponie też jest ciekawą opcją bonusową w Superbet. Za każdy kolejny typ bukmacher dolicza kolejne 5%, aż do wspomnianych 150% przy 35 pozycjach.

Oferta dostępna tylko w punktach stacjonarnych 

Bonus w Superbet za kupon z AKO

Super mecz, czyli zerowa marża w Superbet

Super mecz to nie nazwa kolejnego bonusu w Superbet, ale promocji. Na wybrane zdarzenia bukmacher oferuje najlepsze kursy. Nie raz już widzieliśmy takie promocje w zakładach sportowych i wystarczy przytoczyć boost kursowy w Betclic czy BETFAN. Jednak w tym wypadku Superbet chwali się… zerową marżą na wybrane spotkania! Przeczytaj nasz artykuł o marżach bukmacherskich, żeby wiedzieć co to oznacza.

Super mecz - najwyższe kursy w Superbet

Bonus za jedną pomyłkę na kuponie Superbet

Kolejną promocją, za którą można otrzymać bonus w Superbet jest tak zwana Super Szansa. Akcja dotyczy kuponów z 11 zdarzeniami, każde po kursie minimalnym 1,30. W przypadku gdy tylko jeden typ zawiedzie… i tak czeka na Ciebie wygrana. Co prawda będzie to 10% wygranej z 10 trafionych typów, a kwota będzie w formie bonusu, ale przecież lepsze to niż nic, bo nikt inny poza Superbetem nie ma takiej propozycji.

Promocja z szansą na bonus w Superbet

Superbet z bonusami dla stałych graczy

Bonus powitalny w Superbet to jedno, ale tego typu dodatkowe środki skończą się w ciągu kilku tygodni grania u nowego bukmachera. Czy to oznacza koniec jakichkolwiek specjalnych benefitów? No nie, ponieważ są jeszcze promocje dla stałych graczy.

Konkurencja na rynku legalnych bukmacherów rośnie, więc zakłady sportowe coraz mocniej muszą walczyć o graczy. Jest to jak najbardziej z korzyścią dla nas i obserwujemy rozwój operatorów w wielu aspektach, także bonusów dla stałych graczy. Widzimy już, że Superbet nie zawodzi w tej kwestii. Wspomnieliśmy już o takich promocjach dla wszystkich użytkowników jak podwyższanie wygranych o 150%, bonusie za jedną pomyłkę na kuponie czy zerowej marży. Jednak to nie koniec. Wszystkie promocje u tego bukmachera są określane przedrostkiem Super, co wynika z nazwy bukmachera. Mimo to trudno polemizować z tym określeniem, bo możliwości uzyskania dodatkowych bonusów wyróżniają się na tle krajowych bukmacherów.

🎁 Jak wygląda oferta powitalna Superbet?

Superbet na start proponuje graczom bonus od depozytu do 50 PLN + 30 PLN freebet + 500 PLN zakład bez ryzyka.

🔁 Jakie są warunki obrotowe w Superbet?

W przypadku Superbet śmiało można stwierdzić, że obrót jest wykonalny, bo jest to jednokrotność kuponami po kursie minimalnym na poziomie 1,8. Wymagane co najmniej dwa zdarzenia w zakładzie. Często same obwarowania są wygórowane, a w tym wypadku jak widać właściwie nie trzeba o tym myśleć, a obrót będzie realizował się sam. Przy obrocie bukmacher nie bierze pod uwagę sportów wirtualnych

📶 Czy kursy bukmacherskie Superbet są dobre?

Super mecz to nie nazwa kolejnego bonusu w Superbet, ale promocji. Na wybrane zdarzenia bukmacher oferuje najlepsze kursy. Nie raz już widzieliśmy takie promocje w zakładach sportowych i wystarczy przytoczyć boost kursowy w Betclic czy BETFAN. Jednak w tym wypadku Superbet chwali się… zerową marżą na wybrane spotkania