Superbet bonus | Październik 2022 | 3754 PLN na start 🥇

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak odebrać bonus Superbet?

Najwyższy Superbet bonus otrzymasz po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu ‘ZAGRANIE’. Następnie wpłać pierwszy depozyt minimum 40 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.50 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 34 złotych do Superbet. Poza tym czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 3500 PLN i bonus od depozytu do 200 złotych! Sprawdź bonusy w Superbet!

Superbet bonus na start | Październik 2022

 

NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET – TYLKO NA ZAGRANIE.COM

 

Superbet bonus 2022 – Pakiet 3754 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 3500 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja

01.10.2022

 

Superbet już od kilku miesięcy działa w Internecie i można się rejestrować do tego bukmachera online. Bonus na start to 3754 PLN dodatkowych środków! Co ważniejsze, warunki obrotowe są naprawdę przyjazne, co zawsze należy doceniać nawet bardziej niż wysokość sumy, jaką można otrzymać. Poza tym SuperBet stara się zadowolić klientów promocjami i kursami, bo na najważniejsze zdarzenia mamy nawet 0% marżę! 

Sprawdź -> Superbet kod promocyjny <- i odbierz najlepsze bonusy na start!

 

Superbet bonus powitalny na start

Na start, w Superbet interesuje nas oczywiście bonus dla nowych graczy. Operator ma już odpowiednie zezwolenia na udzielanie zakładów bukmacherskich przez Internet. Chociaż ich oferta online dostępna jest dopiero od 2020 roku, to niektórzy mogą już kojarzyć tę firmę, bowiem jej punkty stacjonarne obecne są w naszym kraju już od lat.

Superbet na start proponuje graczom bonus od depozytu do 200 PLN. W ostatnim czasie coraz bardziej popularną praktyką stosowaną przez firmy bukmacherskie jest rozdawanie dodatkowych środków nie tylko od pierwszej wpłaty i z tym trendem idzie Superbet. Dodatkowo w Superbet można otrzymać zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki do 3500 PLN.

Warto pamiętać, że minimalna wpłata kwalifikująca do otrzymania bonusu w Superbet wynosi 20 PLN. Sprawa otrzymania dodatkowych środków jest bardzo prosta – Twoja pierwsza wpłata w kwocie 200 PLN daje kolejne 200 PLN, bo bonus w Superbet wynosi 100% od depozytu. To standardowa oferta, którą posiadają niemal wszystkie zakłady sportowe funkcjonujące w Polsce.

Zobacz specjalne oferty bonusów bukmacherskich innych legalnych bukmacherów.

W Superbet bonus na start od pierwszej wpłaty maksymalnie może wynieść 200 PLN. Porównując do konkurencji, suma nie robi wrażenia. Jednak zawsze warto zwracać uwagę na warunki obrotu. Co nam z większej sumy, jeżeli warunki pozwalające na wypłatę będą na bardzo wysokim poziomie trudności? Mniejsza kwota, ale łatwiejsza w uzyskaniu będzie lepsza, a do tego z naszymi typami dnia będziesz mógł łatwiej ją wykorzystać.

 

W przypadku Superbet śmiało można stwierdzić, że obrót jest wykonalny, bo jest to dwukrotność kuponami AKO po kursie minimalnym na poziomie 1,8. Wymagane co najmniej dwa zdarzenia w zakładzie. W zakładach bukmacherskich często same obwarowania są wygórowane, a w tym wypadku jak widać właściwie nie trzeba o tym myśleć, a obrót będzie “realizował się sam”. Przy obrocie bukmacher nie bierze pod uwagę sportów wirtualnych, co nie powinno być problemem dla zdecydowanej większości. Bardzo ważnym zapisem regulaminu, o którym trzeba wiedzieć jest fakt, że cytując „Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Bonusu Powitalnego będą aktywne przez okres 7 dni.”. O ile warunki związane z kuponem są przyjazne, to termin jest negatywną częścią bonusu w Superbet.

W Superbet bonus powitalny możecie wykorzystać chociażby na zakłady live, czy przedmeczowe. Bonusy z oferty powitalnej dają Wam możliwość przetestowania oferty bukmachera bez inwestowania swoich środków. Możliwości jest dość dużo, a zakłady bukmacherskie superbet postarały się o to, żeby klienci mieli w czym wybierać. 

Superbet bonus – co dostaniesz?

W przypadku Superbet, aby zgarnąć bonus na start, nie musicie się zbyt wiele trudzić. Tak, jak napisaliśmy Wam wyżej, wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, a wtedy otrzymacie takie rzeczy, jak bonus od depozytu 200 PLN, zakład bez ryzyka 3500 PLN, czy freebet o wartości 34 PLN. Jakie są warunki, żeby liczyć na takie super rzeczy? Wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem promocyjnym. To dobra opcja, żeby przetestować ofertę oraz interfejs bukmachera i sprawdzić, jak się z niego korzysta. Do tego przecież w przypadku np. freebeta nie inwestujecie swoich środków, a wygraną można wypłacić bez konieczności obrotu.

Tutaj, podobnie jak z zakładem bez ryzyka, możecie typować bez martwienia się o wynik. Jeżeli przegracie grając bez ryzyka, to Wasze środki zostaną zwrócone, a następnie trzeba nimi obrócić, żeby je wypłacić. Jednak pamiętajcie, że nie są to wygórowane warunki. Do tego jeszcze do dyspozycji macie bonus od depozytu. Ten działa bardzo prosto – po założeniu konta wystarczy, że wpłacicie środki, a 100% ich wartości do kwoty 200 złotych otrzymacie w formie właśnie bonusu. Aby go wykorzystać, należy oczywiście spełnić pewne wymagania, ale nie jest to trudne. 

W Superbet bonus na start jest dość dobry, a to tylko jedna z rzeczy, za którą użytkownicy chwalą tego bukmachera. W naszym rankingu zajmuje szóste miejsce, a warto przecież pamiętać, że stale się rozwija i dodaje nowe rzeczy do swojej oferty. 

zakładanie konta

Jak odebrać bonus w Superbet – warunki i regulamin

Zapewne zastanawiacie się, co trzeba zrobić, żeby odebrać bonus w Superbet? Otóż jest to bardzo proste, a cały proces wygląda tak:

 • wchodzicie w link —> zagranie.com/go/superbet
 • strona przenosi Was do formularza rejestracyjnego
 • wypełniacie najważniejsze dane, w tym imię, nazwisko, czy numer telefonu
 • upewnijcie się, że jest wpisany kod promocyjny ZAGRANIE
 • kończycie rejestracje i potwierdzacie konto

Teraz wystarczy już wpłacić swój pierwszy depozyt, od którego dostaniecie 50 złotych w formie bonusu. Pamiętajcie również, że do zgarnięcia jest np. zakład bez ryzyka do 3500 złotych. W tym wypadku należy jednak zagrać właśnie za taką kwotę, aby móc liczyć na maksymalne korzyści. Pamiętajcie jednak, że odebranie bonusu w Superbet to jedno, a druga kwestia to warunki, jakie trzeba spełnić, żeby wypłacić środki. Należy obrócić środkami z bonusu od depozytu dwukrotnie, na kuponie AKO z kursem minimalnym 1.80 (mnożnik pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30). 

W ofercie bonusowej w Superbet jest również dostępny tydzień bez ryzyka, o którym dowiecie się więcej niżej, a także freebet 34 PLN. Co prawda nie obstawiacie za swoje środki w przypadku tego darmowego zakładu, ale najpierw trzeba dokonać depozytu za co najmniej 40 złotych, żeby móc odblokować tą promocję. Aby wypłacić bonus nie trzeba już nic więcej robić – bonus nie wymaga obrotu.

superbet oferta pilka

Czasami z pojedynczego zdarzenia można wyciągnąć bardzo dużo, a w Superbet bonus pozwala Wam na to, żeby grać też kupony singiel. Zakłady bukmacherskie sp postarały się o to, żeby całość była łatwo dostępna dla klientów.

Jak obrócić bonus Superbet – zasady:

Zapewne zastanawiacie się, w jaki sposób możecie obrócić bonus w Superbet. Zasady w tym przypadku są dość proste. Trzeba obrócić nim dwukrotnie, a do obrotu bonusem zaliczają się jedynie zakłady AKO, które są rozliczone i mają kurs nie mniejszy niż 1.80 (dla każdego ze zdarzeń nie mniej niż 1.30). Minimalny kurs to częste wymaganie stawanie przez operatorów i nie inaczej będzie tym razem. Na polskim rynku to popularna praktyka, o czym warto wiedzieć.

Promocje dla graczy często są związane właśnie z obrotem przed wypłatą. Wyjątkiem są bonusy bez depozytu, które wracają na konto główne, a także różnego rodzaju cashbacki. Zakłady zagrane z realnych środków również wliczają się do obrotu bonusu. Środki pobierane są w pierwszej kolejności ze salda depozytowego. Zazwyczaj bonusy bukmacherskie są obarczone różnymi dodatkowymi zasadami, ale w przypadku Superbet sprawa jest bardzo prosta – obrót 2x po kursie 1.80 lub większym. W standardowej ofercie macie wiele możliwości, jak wykorzystać bonusy bukmachera Superbet i dzięki temu nie powinno to stanowić trudności. 

Tydzień bez ryzyka do 3500 PLN – bonus od Superbet

W Superbet z kodem promocyjnym VIP dodatkiem do bonusu powitalnego Superbet jest tzw. tydzień bez ryzyka, dzięki któremu można odebrać zwrot stawki do maksymalnie 3500 PLN. Wartość przyznanego bonusu zależy od tego, jaki obrót wykręcisz w ciągu tygodnia.

Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków. Np. jeśli w ciągu tygodnia suma twoich stawek wyniesie 1000 PLN, a wygrana 600 PLN, to w takiej sytuacji wartość podatku to 120 PLN. Podkładając to do wzoru, wychodzi działanie: 1000 – 600 – 120 = 280 PLN – kwota twojego bonusu w formie zwrotu stawki.

Aby wziąć udział w promocji “tydzień bez ryzyka” należy zrobić pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od rejestracji konta. Maksymalnie kwota bonusu może wynieść 3500 PLN. Zwrot stawki przyznawany jest na podstawie wszystkich zakładów zagranych w ciągu jednego tygodnia od momentu wpłacenia własnych środków finansowych.

Bonus otrzymasz w ciągu 72 godzin od zakończenia tygodnia rozliczeniowego. Kwota zwrotu podlega obrotowi x2 w zakładach AKO z kursem min. 1.80. Jeśli nie wiesz, na co wykorzystać otrzymany bonus, to sprawdź nasz typy piłkarskie i typuj razem z Zagranie!

Bonus w aplikacji mobilnej – darmowy zakład

W Superbet można uzyskać również bonus w mobilnej aplikacji. Co zrobić? Darmowy zakład 20 PLN będzie czekał w telefonie, jeśli zainstalujesz aplikację tego bukmachera po zarejestrowaniu konta. 

Rejestracja w Superbet. Jak założyć konto na Superbet.pl?

W Superbet online rejestracja konta to tylko jednostronicowy formularz. Przebywając na stronie głównej superbet.pl możesz wejść do sekcji “rejestracja”, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne atrybuty do założenia konta gracza. Czego potrzebujesz? Na początku wspomnijmy o tym, czego nie potrzebujesz. Bonusy powitalne otrzymasz od tego bukmachera bez rejestracji z dowodem osobistym. A więc jeśli chcesz zarejestrować się w Superbet i zyskać bonusy, to nie musisz mieć przy sobie dokumentu tożsamości.

Aby obstawiać zakłady w Superbet należy uzupełnić formularz. Co się w nim znajduje? Podstawowe pola, które trzeba wypełnić. Nie będziesz miał z tym kłopotu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie rejestrowałeś konta u bukmachera online. Na Superbet bonusy możesz liczyć po wpisaniu:

 • imienia,
 • nazwiska,
 • adres e-mail,
 • nazwy użytkownika, hasła,
 • narodowości,
 • numeru PESEL,
 • kraju zamieszkania,
 • kodu promocyjnego.

Formularz wypełniony? To jeszcze musisz zwrócić uwagę na oświadczenia związane z pełnoletnością i ochroną danych osobowych. Oba te komunikaty trzeba zaznaczyć, aby mieć możliwość ukończenia rejestracji.

Rejestracja w Superbet może zajmować mniej niż dwie minuty. To szybki sposób na obstawianie zakładów wzajemnych. Po jej realizacji można użyć Superbet cashback i pozostałe bonusy bukmacherskie. To duże udogodnienie, że Superbet oferuje wszystkie promocje na tymczasowym koncie. W przypadku Fortuna kod promocyjny jeden z bonusów, a dokładniej freebet 20 PLN czeka z wypłatą dopiero do weryfikacji danych osobowych. Promocje dla graczy Superbet są możliwe do odebrania nawet na koncie tymczasowym (niezweryfikowanym).

Na stronie internetowej superbet.pl i aplikacji mobile w każdej chwili możesz dokonać weryfikacji. W ten sposób odblokujesz limit stawek (do 5000 PLN), a także zyskasz prawo realizowania wypłat. Jak zweryfikować konto po rejestracji w Superbet? Możesz to zrobić wchodząc w ustawienia swojego konta. Weryfikacja u legalnego bukmachera polega na przesłaniu do niego czytelnego skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Co jeszcze? Trzeba też podać dodatkowe informacje np. adres zamieszkania i numer/serię dokumentu tożsamości.

Wykonując weryfikację w Superbet pamiętaj, aby wykonać obustronną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego/paszportu. Tylko wtedy pracownicy bukmachera będą mogli w pełni poprawnie zrealizować swoje zadanie. Od razu też uczulamy, aby zadbać o przejrzystość skanu/zdjęcia. Kiedy dokument tożsamości będzie słabo czytelny, to bukmacher wyślę wiadomość o ponowienie procesu weryfikacji.

Superbet bonus podwyższawygrane aż o 150%

Jakkolwiek abstrakcyjnie to nie brzmi, jest to prawdą. Jednym z bonusów Superbeta dla wszystkich użytkowników jest podwyższanie wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej zostanie doliczone do zwycięskiej kwoty. W ten sposób można uzyskać nawet do 150% podwyższenia wygranej! Co prawda w takim wypadku wymagane jest aż 35 typów na kuponie, co oczywiście jest bardzo trudnym zadaniem do wykonania. Jednak nawet 5% za 6 zdarzeń na kuponie też jest ciekawą opcją bonusową w Superbet. Za każdy kolejny typ bukmacher dolicza kolejne 5%, aż do wspomnianych 150% przy 35 pozycjach.

Oferta dostępna tylko w punktach stacjonarnych 

Bonus w Superbet za kupon z AKO

Super mecz, czyli zerowa marża w Superbet

Super mecz to nie nazwa kolejnego bonusu w zakładach bukmacherskich Superbet, ale promocji. Na wybrane zdarzenia bukmacher oferuje najlepsze kursy. Nie raz już widzieliśmy takie promocje w zakładach sportowych i wystarczy przytoczyć boost kursowy w Betclic czy BETFAN. Jednak w tym wypadku Superbet chwali się… zerową marżą na wybrane spotkania! Przeczytaj nasz artykuł o marżach bukmacherskich, żeby wiedzieć co to oznacza.

Super mecz - najwyższe kursy w Superbet

Bonus za jedną pomyłkę na kuponie Superbet

Kolejną promocją, za którą można otrzymać bonus w Superbet jest tak zwana Super Szansa. Akcja dotyczy kuponów z 11 zdarzeniami, każde po kursie minimalnym 1,30. W przypadku gdy tylko jeden typ zawiedzie… i tak czeka na Ciebie wygrana. Co prawda będzie to 10% wygranej z 10 trafionych typów, a kwota będzie w formie bonusu, ale przecież lepsze to niż nic, bo nikt inny poza Superbetem nie ma takiej propozycji.

Promocja z szansą na bonus w Superbet

Superbet z bonusami dla stałych graczy

Bonus powitalny w Superbet to jedno, ale tego typu dodatkowe środki skończą się w ciągu kilku tygodni grania u nowego bukmachera. Czy to oznacza koniec jakichkolwiek specjalnych benefitów? No nie, ponieważ są jeszcze w Superbet promocje dla stałych graczy. Bonusy dla stałych graczy mają szczególny wpływ na opinie o Superbet, z którymi warto się zapoznać.

Konkurencja na rynku legalnych bukmacherów rośnie, więc zakłady sportowe coraz mocniej muszą walczyć o graczy. Jest to jak najbardziej z korzyścią dla nas i obserwujemy rozwój operatorów w wielu aspektach, także bonusów dla stałych graczy. Widzimy już, że Superbet nie zawodzi w tej kwestii. Wspomnieliśmy już o takich promocjach dla wszystkich użytkowników jak podwyższanie wygranych o 150%, bonusie za jedną pomyłkę na kuponie czy zerowej marży. Jednak to nie koniec. Wszystkie dostępne u Superbet promocje są określane przedrostkiem Super, co wynika z nazwy bukmachera. Mimo to trudno polemizować z tym określeniem, bo możliwości uzyskania dodatkowych bonusów wyróżniają się na tle krajowych bukmacherów.

Popularnością cieszy się konkurs Super Game. Tam co akcje można wygrać część z puli 50 tysięcy złotych. Biorąc udział w tej promocji po prostu trzeba odpowiedzieć na cztery pytania, a inaczej mówiąc wytypować cztery mecze. W tym przypadku nie musisz patrzeć na kursy itd. Trzeba dać odpowiedzi, które zostaną zweryfikowane po odbyciu się stosownych zdarzeń. Jeśli złożysz cztery poprawne odpowiedzi, to możesz wygrać nawet 20 tysięcy złotych. Pod warunkiem, że żaden inny gracz nie podzieli twojego szczęścia. Jeśli tak się stanie, to pula nagród jest dzielona na wszystkich, którzy trafili w Super Game.

Tak naprawdę w Super Game wygrywa więcej graczy, bo szansę na dodatkową gotówkę masz już przy dwóch trafionych odpowiedziach. Wówczas zwycięzcy dzielą pulę nagród o wartości 15 tysięcy PLN. Taką samą pulę dzielą też ci, co trafią trzy z czterech odpowiedzi.

Jeśli uda ci się wygrać, to otrzymasz nagrodę na konto gracza w ciągu 48 godzin.

Super Przewaga w Superbet

Wiele razy miałeś tak, że drużyna, na która obstawiłeś prowadziła dwoma golami, ale ostatecznie przegrała? Jeżeli tak, to już nie musisz się martwić, bowiem w Superbet taki zakład wchodzi na plus. O co dokładnie chodzi? Jeżeli typując mecze np. Ekstraklasy obstawisz na zwycięstwo jednej z ekip i ta będzie wygrywać dwoma bramkami, to niezależnie od końcowego wyniku Twój zakład będzie rozliczony jako wygrany. Ważne jest to, że w Superbet promocja ta dostępna jest na więcej dyscyplin i lig. W przypadku piłki jest to np. Superpuchar Europy, Liga Mistrzów, Liga Europy, a także każda z TOP 5 lig. Na Zagranie informujemy na bieżąco o nowościach u bukmacherów, więc warto obserwować nas.

Super Przewaga nie jest przeznaczona tylko typy piłkarskie, bo może być wykorzystana w zakładach na hokej na lodzie, siatkówkę, tenis ziemny, koszykówkę i piłkę ręczną.

Super Spin

W Superbet codzienne kręcenie kołem Super Spin może wiązać się z dodatkowymi bonusami na grę. To promocja, gdzie w ciągu jednego dnia możesz raz zakręcić w ramach Super Spin. Według statystyk wynika, że około 70% wyników kończy się odebraniem bonusu 5 PLN. Nagroda główna w tej ofercie to jednak kwota o wartości 2500 PLN. Wygrana jest trudna, ale nie niemożliwa. Udział w codziennej promocji jest darmowy. Wystarczy za pośrednictwem kilku kliknięć wziąć udział w losowaniu Super Spin, a po chwili uzyskujesz informację, co tym razem zostało dla ciebie wylosowane.

Tenisowy return

W tenisie return odgrywa istotny element gry, bo to odpowiedź na serwis przeciwnika. W zakładach bukmacherskich na obstawianie tenisa ziemnego możesz uzyskać regularny bonus o wartości 25 PLN.

Lubisz typować tenis ziemny u bukmachera? W takim razie promocje Superbet powinna przypaść ci do gustu. W ramach tej oferty możesz obstawić kupon przedmeczowy lub live na tenis ziemny. Należy uwzględnić minimalny kurs kuponu 1.60 – bez względu na to, czy zakład jest singlem czy akumulatorem. Aby bonus został wypłacony trzeba pamiętać, że kupon powinien obejmować te zdarzenia tenisowe, które zostaną rozstrzygnięte tego samego dnia.

Biorąc udział w tenisowym returnie w ciągu 72 godzin otrzymasz od Superbet bonus 25 PLN. Pieniądze te trafią na saldo bonusowe, a będziesz je mógł wypłacić, jeśli dokonasz obrotu x2 po kursie minimalnym 1.80.

Super poniedziałek

W poniedziałki często kończona jest ligowa kolejka lub rozpoczyna się turniej tenisa ziemnego. To dzień, w którym również można znaleźć wiele typów gotowych do obstawiania. Superbet oferując Super poniedziałek dodatkowo wynagradza swoich klientów bonusem 50 PLN. Dodatkowe środki otrzymają ci gracze, którzy zastosują się do warunków oferty.

Na poniedziałkowy bonus trzeba wykonać depozyt o wartości przynajmniej 100 PLN. Taka kwota powinna trafić na twoje saldo w poniedziałek, żeby Superbet mógł w kolejnych godzinach przyznać twój bonus. Dodatkowa ważna sprawa jest taka, że tego samego dnia powinieneś zagrać zakład z oferty Superbet. Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 100 PLN, żeby zakwalifikować się do bonusu 50 PLN.

Bez względu na wynik w ciągu kolejnych dwóch dni otrzymasz od Superbet bonus 50 PLN. Ważne, żeby zakład kwalifikujący został rozstrzygnięty w poniedziałek do godziny 23:59. Nie można grać w ramach tej akcji typów długoterminowych, bo wtedy bonus nie zostanie naliczony.

Superbets na weekend

Tak jak w poniedziałek, tak i na weekendzie możesz zagrać o dodatkowe bonusy w Superbet. Piątek, sobota i niedziela to czas, kiedy można skorzystać z akcji Superbets na weekend. To oferta, dzięki której każdego dnia możesz uzyskać bonus 20 PLN.

Udział w promocji biorą wszyscy zarejestrowani użytkownicy Superbet. Inaczej mówiąc to zakład bez ryzyka, bo jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki 20 PLN. Jak to działa? Zagraj na weekendzie kupon za minimum 20 PLN z zakładki SuperBets – AKO lub singiel. Jeśli nie przewidzisz prawidłowo wyników, otrzymasz cashback o wartości 20 PLN.

Cashback Superbet podlega obrotowi x2 w zakładach z kursem min. 1.80.

Stream na żywo

Superbet jest tym bukmacherem online, który oferuje transmisje live z meczów i wydarzeń sportowych. Zarejestrowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp m.in. do spotkań Bundesligi. Stream na żywo Superbet działa w aplikacji mobile i stronie internetowej tego bukmachera.

Plusem transmisji live Superbet jest to, że nie wymaga od użytkownika posiadania dodatniego salda depozytowego. Do odbioru transmisji wystarczy konto gracza i stałe łącze internetowe.

Mocne uderzenie

Superbet jest reklamowany przez Jana Błachowicza, który na pewno zna się na mocnym uderzeniu. O co chodzi w tej promocji? O to, że do zakładu akumulowanego przyznawany jest bonus AKO stanowiący procent wygranej kwoty. Do kuponu AKO złożonego z pięciu meczów bukmacher przyznaje 7%, a do zakładu z dziesięcioma spotkaniami bonus 30%. Maksymalnie można uzyskać nawet 100% wygranej, ale wtedy trzeba trafić taśmę składającą się z co najmniej 24 selekcji.

Licząc na mocne uderzenie Superbet umieszczaj na kuponie zdarzenia z kursami minimalnymi 1.20.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

W Superbet są różne metody płatności, ale trzeba przyznać, że ze strony bukmachera wszystko działa dobrze. Kody promocyjne dają Wam dostęp do pakietu powitalnego, a ten z kolei możecie wykorzystać i wypłacić środki. W Superbet możecie dokonać depozytu za pomocą BLIKU, karty płatniczej, przelewu, czy paysafecard. Opcji jest bardzo dużo i w przypadku bukmachera superbet nie można narzekać na ich brak. Legalni bukmahcerzy często starają się zwiększać liczbę opcji i nie inaczej jest tym razem. W ostatnim czasie Superbet poszerzył gamę wpłat o portfele elektroniczne Neteller, Skrill i Revolut. To działania, które mają na celu przypieszyć, a także ułatwić proces związny z wykonywaniem płatności na konto bukmacherskie.

Z kolei wypłacić pieniądze możecie na kilka sposobów. To duża różnica i trzeba przyznać, że bukmacher superbet się postarał. U konkurencji zazwyczaj jest to tylko jedna forma wypłat, a tutaj mamy: szybkie przelewy, paysafecard i skrill. Zakłady bukmacherskie superbet postarały się więc o to, żeby klienci nie mieli problemów z wypłatą środków. 

Aplikacja Superbet

Aplikacja mobilna Superbet jest dostępna zarówno dla nowych graczy, jak i stałych klientów. Możecie w niej zagrać zakłady na żywo, ofertę przedmeczową, wypłacić bonus, czy sprawdzić kursy bukmacherskie. Możliwości jest bardzo dużo, a jedyne co, to wystarczy, że pobierzecie ją ze strony internetowej bukmachera. Dzięki temu zyskacie dostęp do tego co on oferuje w każdym miejscu, gdzie jest zasięg. 

Aplikacja mobilna od Superbet jest przeznaczona zarówno na Androida, jak i iOS. Wystarczy ją pobrać, założyć konto lub zalogować się i macie dostęp do wszystkiego. Czyli? W aplikacji jest możliwe obstawianie zakładów bukmacherskich. Oferta mobile obejmuje też sporty wirtualne, transmisje na żywo, super live i super extra, czyli sztandarowe produkty Superbet. Apka ta uwzględnia też zakłady na esport. Jak widzisz, kiedy napisaliśmy, że w aplikacji tego bukmachera można robić wszystko, to wcale nie kłamaliśmy. Faktycznie daje ona takie same opcje gry, jak klasyczna strona internetowa.

Superbet = legalny bukmacher

SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na naszym rynku stosunkowo krótko, ponieważ licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 firma ta otrzymała w drugiej połowie 2019 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach a numer KRS to 0000666114. Korzystanie z usług Superbet jest zatem w pełni legalne.

W ostatnich miesiącach można zauważyć jeszcze dynamiczniejszy rozwój Superbet na wielu płaszczyznach. Na YouTube o publikę stara się walczyć Jolanta Zasępa publikując regularnie filmiki dotyczące wydarzeń sportowych. Bukmacher ten udziale się też aktywnie na Twitterze i Facebooku. Superbet zaczął kojarzyć się z Janem Błachowiczem i Sławomirem Peszką – wcześniej twarzą tej marki był tylko Jerzy Dudek. Pod względem ambasadorów Superbet na pewno może konkurować z Etoto.

Ranking bukmacherów pokazuje, że typerzy coraz chętniej przekonują się do oferty Superbet. Ocena graczy rośnie, a tym samym firma ta idzie w górę naszego zestawienia. Początkowo zaczynała na 10. lokacie, a teraz jest już w środku stawki. Widać, że ktoś ma plan na tego bukmachera, ponieważ krok po kroku realizowana jest strategia rozwoju. Superbet powoli zaczyna konkurować transmisjami video i promocjami dla stałych klientów. Oferta zakładów również powoduje to, że o Superbet często mówi się w kontekście dobrych kursów i ciekawych zakładów.

Superbet działa równolegle na rynku zakładów stacjonarnych i internetowych. Wszystko jednak wskazuje na to, że przede wszystkim firma skupia się na działaniach online. Do tej pory Superbet uruchomił kilkadziesiąt placówek retail, a w ostatnim czasie dynamika otwierania nowych lokali znacznie spadła. Ma to swoje uzasadnienie w rynkowych analizach, które przekonują, że większość zakładów typowana jest przez nośniki online: komputery, telefony i tablety.

Superbet oferta bonusowa – podsumowanie

Kody promocyjne do Superbet spełniają swoje zadanie, bo za ich pośrednictwem są wypłacane freebety, bonusy od wpłaty i zwroty stawek. Oferta bonusowa tego bukmachera nie jest jednak najwyższą na polskim rynku, ale jest jedną z najlepszych pod kątem warunków.

W wielu opiniach u bukmacherze Superbet pojawia się kwestia związana z obrotem, która wypada na plus. To firma, która nie robi pod górkę w tej sprawie, bo obrót bonusem od wpłaty czy cashbackiem jest dość prosty. Coś za coś – mniejsze wartości bonusów, ale za to prostszy regulamin.

Bukmacher Superbet nie należy do tych operatorów, którym z trudem przychodzą promocje. Tutaj jest wręcz przeciwnie – ambasadorzy ochoczo reklamują coraz to nowsze propozycje. Klienci tego operatora są już za pan brat z jackpotem i mocnym uderzeniem, w którym można wygrać nawet 100% więcej do wygranych.

Superbet oferuje promocje również w punktach stacjonarnych. Najwięcej dzieje się jednak w zakładach online – tutaj masz do dyspozycji najwięcej możliwości bonusowych oraz ofertę na powitanie, której brakuje w stacjonarnych lokalach.

FAQ

 

 

 

 

 

🎁 Jak wygląda oferta powitalna Superbet?

Superbet na start proponuje graczom bonus od depozytu do 200 PLN + 34 PLN freebet + 3500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN aplikacja mobilna. Razem 3754 PLN! Na Zagranie mamy najlepsze warunki otrzymania bonusu freebet.

🔁 Jakie są warunki obrotu bonusem w Superbet?

W przypadku Superbet śmiało można stwierdzić, że obrót jest wykonalny, bo jest to dwukrotność bonusu po kursie minimalnym na poziomie 1,8. Wymagane co najmniej dwa zdarzenia w zakładzie. Często same obwarowania są wygórowane, a w tym wypadku jak widać właściwie nie trzeba o tym myśleć, a obrót będzie realizował się sam. Przy obrocie bukmacher nie bierze pod uwagę sportów wirtualnych