Superbet to bukmacher, który jest obecny w Polsce już od dwóch lat. Jednak dotychczas w tych zakładach sportowych pochodzących z Rumunii legalnie można było typować jedynie w punktach stacjonarnych. Już niedługo to się zmieni, ponieważ w październiku firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności w Internecie, więc możemy się już szykować na temat Superbet bonusy!

Bonus powitalny w Superbet 2019

Na start, w Superbet interesuje nas oczywiście bonus dla nowych graczy. Dotychczas działając wyłącznie przez punkty stacjonarne bukmacher pochodzący z Rumunii nie miał takiej oferty na polski rynek. Mimo uzyskania już odpowiedniego zezwolenia na udzielanie zakładów bukmacherskich przez Internet, operator jeszcze nie ruszył ze swoją usługą online. Nie powinno to nas dziwić, ponieważ większość firm oferujących typowanie nie rusza ze swoim produktem od razu na drugi dzień. Przygotowanie platformy zajmuje trochę czasu i Superbet stara się, aby od samego początku zadowolić każdego, z pewnością także w kwestii bonusów.

Już teraz możemy zobaczyć jak wygląda strona bukmachera, oferta na zdarzenia oraz porównać sobie kursy.

Strona Superbet przed początkiem działalności online

Oczywiście, jak widać na załączonym obrazku, nie ma możliwości rejestracji, logowania i obstawiania przez Internet. Na ten moment portal służy jedynie jako informacja dla graczy chodzących do punktów stacjonarnych. Z kolei nam pozwala już ocenić potencjał Superbet. Bonus to kwestia, która także jeszcze nie jest poruszona na obecnym widoku strony. Po starcie online jeszcze dokładniej przyjrzymy się temu bukmacherowi… ale już teraz można stwierdzić, że jego oferta sportowa jest serio konkurencyjna, co może tylko cieszyć – bardzo duża, zadowalająca liczba rozszerzeń!

Czego można się spodziewać po Superbet w przypadku bonusu powitalnego? Bukmacherzy zazwyczaj zachęcają nowych graczy przez trzy rodzaje promocji – dodatkowe środki od wpłaty, freebet albo coraz bardziej popularny ostatnio zakład bez ryzyka.

bonusy_powitalne w Polsce

Obecnie możemy się domyślać, co zaproponuje Superbet. Bonus na start w przypadku tego bukmachera jest łatwiejszy do przewidzenia ze względu na fakt, że działa już na swoim rodzimym rynku. Możemy zakładać, że oferta powitalna w Polsce będzie podobna do tej w Rumuni. Opieranie się na tym fakcie ma uzasadnienie, co pokazał chociażby Betclic, który w lipcu 2019 roku wszedł na nasz rynek z identycznym bonusem, który ma dla graczy zagranicznych.

Jaki w Superbet będzie bonus? Opierając się na działaniach bukmachera w Rumunii możemy założyć, ze będzie to cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka w Superbet jako bonus?

Skoro mamy już przypuszczenia poparte argumentami dotyczące tego, jak w Superbet może wyglądać bonus, to przyjrzymy się na jakich zasadach funkcjonuje on u tego bukmachera w Rumunii. Na początek przypomnę, że w tej promocji można liczyć na zwrot stawki postawionego kuponu w przypadku jego niepowodzenia.

Przy Superbet i cashbacku, gracz może liczyć na 50% postawionej kwoty przy przegranym zakładzie. Suma pojawia się jako bonus, który trzeba obrócić aż 5-krotnie. Jednak z drugiej strony, gdy zobaczymy warunki kuponu, to nie brzmi to już aż tak strasznie, ponieważ wystarczy zakład z minimalnym kursem 1,5. Ważną i niewiadomą kwestią pozostaje kwota. W Rumunii jest to cashback do 250 lejów. Jeżeli mielibyśmy mieć identyczną sumę w naszej walucie, to zakład bez ryzyka pozwalający na pełnego wykorzystanie startowego pakietu wyniósłby 500 PLN.

Bonus Superbet w Rumunii

Superbet i bonus od depozytu

Rzadko się zdarza, żeby jakiś bukmacher oferował pełny zestaw trzech bonusów powitalnych. Nie będziemy tego tez oczekiwać po Superbet, który jest młodszą firmą w zakładach sportowych. Jednak gdyby ten bukmacher miał się zdecydować na coś jeszcze, to prawdopodobnie byłyby to dodatkowe środki od wpłaty. Tego typu bonus jest najbardziej popularnym u legalnych bukmacherów i gracze z naszego kraju doskonale wiedzą, z czym to się je. Zazwyczaj konto bonusowe zostaje zasilone w wysokości 100% od wpłaty – kwestią pozostaje do jakiej maksymalnej kwoty. Jednak na ten moment nie wiemy, czy Superbet zdecyduje się na tego typu krok przy ofercie na start.

Superbet logo

Darmowe bonusy w Superbet?

Kto nie lubi freebetów. Taki rodzaj bonusu przyciąga każdego gracza, ale czy tak będzie witał nowych użytkowników Superbet? Nawet jeśli nie będzie to w ofercie powitalnej, to i tak tego typu promocji nie możemy wykluczać. W jakiś sposób uzyskać darmowe środki? Pozostaje nam czekać na konkretne działania operatora wywodzącego się z Rumunii, ale opierając się na konkurencji, możemy wskazać właśnie na promocje bukmacherskie dla stałych graczy. Inną możliwością może być nasza współpraca z Superbet, gdzie będziemy rozdawać darmowe bonusy przy okazji różnych konkursów, co już czynimy z innymi zakładami sportowymi. W związku z tym zapraszam serdecznie do dołączenia do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku, jeżeli chcecie mieć możliwość zdobywania różnych freebetów.

Baner - skubiemy bukmachera

Superbet z bonusami dla stałych graczy

Bonus powitalny w Superbet to jedno, ale tego typu dodatkowe środki skończą się w ciągu kilku tygodni grania u nowego bukmachera. Czy to oznacza koniec jakichkolwiek specjalnych benefitów? No nie, ponieważ są jeszcze promocje dla stałych graczy.

Konkurencja na rynku legalnych bukmacherów rośnie, więc zakłady sportowe coraz mocniej muszą walczyć o graczy. Jest to jak najbardziej z korzyścią dla nas i obserwujemy rozwój operatorów w wielu aspektach, także bonusów dla stałych graczy. Stąd możemy zakładać, że Superbet nie zaniedba tej kwestii. Właściwie już jesteśmy tego pewni, bo nawet w swoich punktach stacjonarnych stara się zaspokoić swoich klientów.

Super bonus do 150%

Jakkolwiek abstrakcyjnie to nie brzmi, jest to prawdą. Jednym z bonusów Superbeta dla wszystkich użytkowników jest podwyższanie wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej zostanie doliczone do zwycięskiej kwoty. W ten sposób można uzyskać nawet do 150% podwyższenia wygranej! Co prawda w takim wypadku wymagane jest aż 35 typów na kuponie, co oczywiście jest bardzo trudnym zadaniem do trafienia. Jednak nawet 5% za 5 zdarzeń na kuponie też jestem przyjemnym, małym bonusem w Superbet.

Super bonus w Superbet

Poza tym warto odnotować, ze w Superbet można znaleźć wiele bonusowych akcji, które pozwalają na granie pozycji z bardzo dobrymi kursami, często wyższymi niż u większości legalnych bubkmacherów. Między innymi codziennie można znaleźć w zakładce Super Mecz zdarzenia przygotowane przez operatora, które charakteryzują się podwyższonym mnożnikiem.