Dziś zostaną rozegrane ostatnie mecze jednej ósmej finału siatkarskich mistrzostw Europy. Pewnymi faworytami do przejścia do następnej rundy są Francuzi i Słoweńcy, dlatego też tym razem podejmuję się innego typu, niż zwycięzców poszczególnych meczów. Tym razem kupon kreślę w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Sprawdź nasze typ double związany z ostatnimi meczami jednej ósmej finału ME.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Słowenia vs Chorwacja (13.09.2021 r. 16:00)

W tym zestawieniu Słoweńcy są zdecydowanymi faworytami. Dość powiedzieć, że bukmacherzy Fortuny na ich triumf kurs ustabilizowali na poziomie 1.07, a na wiktorię Chorwatów, aż na 9.20. Nim rozwinę swą myśl dalej, zachęcam Was do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego u tego bukmachera, a także do zajrzenia do tekstu, który opowie Wam więcej o naszym bonusie u tego bukmachera.

Wracając do pisania na temat samego spotkania, to sądzę, że ryzykownym jest również obstawianie, że Słoweńcy wygrają trzy do zera. Co prawda spotykamy się tu z kursem na poziomie 1.58, a sam wspomniany zespół do tej pory stracił cztery sety, tj. w pierwszej kolejce jednego z Czechami i trzy na zakończenie rundy głównej, kiedy ulegli do zera Włochom. Należy zaznaczyć również, że Chorwaci potrafili toczyć wyrównane boje na tegorocznym europejskim czempionacie. Dodajmy do tego fakt, że nad każdą z drużyn „wisi” myśl, że przegrany odpada z dalszej rozgrywki, co sprawia, że nikt nie „odda” spotkania ot tak. Dlatego też wolę postawić na bezpieczniejszy kurs, a mianowicie na to, ile punktów zdobędą oba zespoły w pierwszym secie. Moim zdaniem w tej odsłonie obie reprezentacje zdobędą więcej, niż 42.5 punktu. Bukmacherzy Fortuny na to zdarzenie przygotowali kurs na poziomie 1.45, co wygląda interesująco. Argumentem potwierdzającym moje założenia jest fakt, że Słoweńcy do tej pory za każdym razem w pierwszym secie zdobywali, co najmniej dwadzieścia cztery oczka; a Chorwaci tylko raz (przyp. red. z Francuzami, kiedy przegrali pierwszą partię do piętnastu) mniej, niż dwadzieścia punktów. Podsumowując, na przestrzeni pięciu gier grupowych obie nacje udowodniły, że w pierwszych odsłonach toczą w zdecydowanej większości przypadków wyrównane boje. Tym razem również spodziewam się seta, w którym minimalnie zwycięży jedna z drużyn, ponieważ każdy wie, że dzisiejszy mecz może być ich tzw. ostatnim tańcem na europejskim czempionacie.

Choć ranking FIVB stanowi, że dziewiąta drużyna zmierzy się z trzydziestą siódmą, tak uważam, że i tym razem żadna reprezentacja nie odskoczy w ostatecznym rozrachunku na więcej, niż osiem oczek przewagi. Wątpię, by nagle Chorwaci odpuścili sobie możliwość pokazania się z dużo silniejszym rywalem na znaczącej imprezie, jak mistrzostwa Europy, a by Słoweńcy z formą prezentowaną na tych zawodach, ot tak pewnie ograli niżej notowanych. Prawdą jest, że Słoweńcy kolejno do siedemnastu w pierwszej partii pokonali Czarnogórców w drugiej i Bułgarów do osiemnastu w czwartej kolejce, jednak patrząc na styl gry, sądzę, że Chorwaci są silniejszym zespołem. Dlatego też stawiam na to, że tutaj w pierwszej partii obie reprezentacje zdobędą więcej, niż 42.5 punktu.

Fortuna
1.45
W 1. secie obie kadry zdobędą więcej, niż 42.5 pkt

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego Fortuna -> https://zagranie.com/fortuna-online-opinie-jak-to-wyglada-naprawde/

Francja vs Czechy (13.09.2021 r. 19:00)

Trójkolorowi od początku turnieju są przymierzani nie tylko do znalezienia się w strefie medalowej, ale również do triumfowania w całych rozgrywkach. Z kolei Czesi są stawiani w roli zdecydowanych underdogów, ponieważ z grupy B awansowali z czwartego miejsca, a i są słabszym zespołem, niż Francuzi.

Moje przypuszczenia potwierdzają bukmacherzy Fortuny, którzy na zwycięstwo Trójkolorowych ustanowili kurs na poziomie 1.05, a na triumf naszych południowych sąsiadów, aż na poziomie 11.00. Dlatego też nie widzę sensu obstawiania tego, który zespół przejdzie do następnej fazy turnieju. Zaznaczę jeszcze, że ci, którzy chcieliby oznaczyć wygraną Francuzów w poszczególnym secie, spotkają się z kursem 1.14, a w przypadku Czechów wspomniana wycena jest ustanowiona na poziomie 4.75. Dlatego, że żaden z tych kursów nie jest satysfakcjonujący, podjąłem się typowania tego, ile punktów zdobędą dwa zespoły w pierwszym secie. Moim typem jest to, że w tej odsłonie padnie więcej, niż 43.5 punktu, na co mamy kurs na poziomie 1.53. Sądzę, że jest to zdarzenie, które może dojść do skutku, ponieważ Francuzi w każdym secie do tej pory zdobywali 25 lub więcej oczek, a Czesi tylko raz zdobyli mniej, niż 20 punktów. Podsumowując, na podstawie pięciu gier obu zespołów można, więc wysnuć wniosek, że Francuzi w pierwszej odsłonie dopiero się rozkręcają, szukają optymalnych rozwiązań pod danego rywala, a Czesi na tzw. świeżości pokazują, że mają aspiracje ku temu, by bić się z najlepszymi, jak równy z równym.

Istotne jest, że Francuzi rozbijali rywali w pierwszych partiach tylko wtedy, gdy mierzyli się ze zdecydowanie niżej notowanym i słabszym zespołem. Dość powiedzieć, że w pierwszej kolejce pokonali Słowaków we wspomnianej odsłonie do dwudziestu dwóch, kolejno Chorwatów do piętnastu, Niemców już do, aż dwudziestu dziewięciu, a Łotyszy i Estończyków do osiemnastu. Jak wyglądać może pierwszy set w meczu z Czechami? Podejrzewam, że podobnie, jak ze Słowakami, ponieważ Czesi są notowani w rankingu FIVB tylko o sześć oczek wyżej, niż Słowacy i zajmują 34. miejsce. Poza tym nasi obaj południowi sąsiedzi prezentują podobny styl gry, jeśli weźmiemy pod uwagę umiejętności poszczególnych zawodników, jak i klasę całego zespołu. Ponadto Czesi w grupie B w pierwszych partiach tylko raz pokazali się z gorszej strony. Najpierw zaskakująco ograli Słoweńców do dwudziestu czterech, później przegrali z Białorusinami do dwudziestu, z Bułgarami aż do dziesięciu, żeby następnie wygrać z Czarnogórcami w pierwszym secie do dwudziestu ośmiu, a na zakończenie fazy grupowej przegrali we wspomnianej odsłonie z Włochami do dwudziestu. Wyniki, jak i styl gry wskazują na to, że Czesi są w stanie postawić się Trójkolorowym, przynajmniej w pierwszej partii.

Reasumując, aż czterokrotnie nasi południowi sąsiedzi udowadniali, że w pierwszych setach prezentują wysoki poziom, a później toczą wyrównany bój do ostatniego seta, nawet kiedy przegrywają ostatecznie jeden do trzech. Z kolei Francuzi na tegorocznych mistrzostwach Europy pokazali, że choć wygrywają wszystkie pierwsze sety, tak dopiero uciekają na kilkupunktową przewagę pod koniec spotkania. Dlatego też obstawiam, że pierwsza partia będzie wyrównana, choć w ostatecznym rozrachunku zwyciężą w niej Trójkolorowi. Dlatego też obstawiam, że zobaczymy w tej odsłonie więcej zdobytych punktów przez oba zespoły, niż 43.5 oczka.

Fortuna
1.53
W 1. secie obie nacje zdobędą więcej, niż 43.5 pkt

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: Zagranie
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

fot. Adam Starszyński

Zaloguj się aby dodawać komentarze