Przed nami prawdopodobnie ostatni akcent hokejowy w tym sezonie. Jak dobrze wiemy, tylko na Białorusi rozgrywane są ligowe spotkania, a w tym momencie w finale Extraleague mamy stan 3:1 dla Yunosta i stołeczny klub może dzisiaj u siebie w Mińsku sięgnąć po dziewiąty tytuł mistrzowski w historii i drugi z rzędu. Szachcior oczywiście ma inne plany i jestem ciekawy czy zobaczymy przedłużenie serii. Ostatni dubel na hokej nam się zazielenił i mam nadzieję, że passa zostanie przedłużona. Ode mnie skromnie, jedna propozycja, ale po solidnym kursie 1.95. Zapraszam do lektury!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts baner

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Yunost Mińsk

Tak jak przewidywałem, doszedł element skutecznej gry w PP i gospodarze są na ten moment najlepszą drużyną w Extraleague. Yunost w tegorocznych play-off słynął z dobrego wykorzystywania szans w tej specjalnej sytuacji, ale do pierwszego starcia z Szachciorem Soligorsk. Tutaj zaczęły się schody i dopiero w czwartym meczu tej rywalizacji coś się odblokowało. Co ciekawe pierwszy gol został zdobyty po akcji, w którym aż dwóch zawodników dzisiejszych gości siedziało na ławce kar, a druga bramka padła zaraz po wznowieniu gry. Tym samym wynik 2:0 utrzymał się do końca pierwszej tercji i to spotkanie było już do końca kontrolowane przez hokeistów ze stolicy Białorusi. Niestety nie widzieliśmy spektakularnych akcji w wykonaniu super duetu Ivan Drozdov-Mikhail Stefanovich, ale coś mi się wydaje, że swoje umiejętności i zgranie pokażą właśnie dzisiaj. Wszystko jest w rękach zawodników Yunostu, czy tym razem nie zlekceważą swojego przeciwnika?

Szachcior Soligorsk

Co tutaj dużo mówić, wiele rzeczy nie funkcjonuje po stronie dzisiejszych gości. Największą bolączką jest oczywiście atak. Kompletnie zniknął nam Yevgenii Dadonov i lider Szachciora nie pomaga swojej drużynie. To, co udało się odblokować Yunostowi cały czas szwankuje w drużynie z Soligorska, a więc gra w PP. W ostatnim środowym starciu mieli aż trzy szanse na bramkę w przewadze jednego zawodnika w tym jedna podwójna w pierwszej części i nie została ona wykorzystana. W mojej opinii była to kluczowa sytuacja w tegorocznym finale play-off i to definitywnie zakończyło tę rywalizację. Oczywiście, dopóki krążek w grze wszystko jest możliwe, ale trzeba przyznać, że gospodarze są w każdym elemencie lepsi od gości. Jedyną nadzieją jest świetny występ bramkarza, a więc Maxima Malyutina, który w niezrozumiały dla mnie sposób został zastąpiony przez Yuri Petrova. Zawodnik ten popełniał kardynalne błędy w pierwszym starciu finałów play-off. W ostatnią środę nie miał zbytnio niczego do powiedzenia, ale bardziej cenię sobie Białorusina. Czy goście będą w stanie zatrzymać rozpędzonych rywali?

Co obstawiać?

Powiem Wam, że zastanawiałem się tutaj nad różnymi scenariuszami. Przede wszystkim należało wziąć pod uwagę fakt, że Extraleague jako jedyne rozgrywa ligowe spotkania w hokeju na lodzie i być może goście zwyciężą, aby przedłużyć serię i skorzystać z tego, że tylko na Białorusi rozgrywane są mecze. Sportowo są o wiele słabsi od przeciwników, ale być może Yunost będzie miało gorszy dzień i Szachcior to wykorzysta? Odrzuciłem jednak myśli o celowej wygranej klubu z Soligorska, ponieważ ostatnio pojawiła się afera w białoruskim hokeju, o której pisałem tutaj: Łukaszenka: Koronawirus? Wódka codziennie i po problemie! Specjal z kursem 2.10 i nie sądzę, aby po tak krótkim czasie pojawiła się kolejna.

Jestem zdania, że gospodarze dzisiaj zakończą zmagania w Extraleague. Mamy wynik 3:1 i powrót na własną taflę gdzie Yunost czuje się jak ryba w wodzie. To, co różni ich jeszcze od Szachciora to fakt, że stale poprawiają swoją grę. Dołożyli skuteczność w PP, a spodziewam się dzisiaj ostrej walki i wielu wykluczeń, które stołeczny zespół może wykorzystać. Zaproponuje tutaj handicap w stronę gospodarzy. Jeżeli tylko zostanie utrzymana koncentracja, to Yunost powinien wypunktować swoich rywali, tak jak to było w środę, a do tego pojawi się empty net, który pokryje nasz handicap. Uważam, że dzisiaj nastąpi zakończenie ligowego sezonu w hokeju na lodzie.

Zdarzenie: Yunost Mińsk vs Szachcior Soligorsk

Typ: handicap 0:1 Yunost Mińsk

Kurs: 1.95

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon STS na Extraleague 03.04.

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie