Jednym z ostatnich krajów, w którym odbywają się rozgrywki sportowe to Białoruś. Jak sam Aleksander Łukaszenka mówi: „do zwalczenia koronawirusa potrzebna jest codzienna praca w polu, sucha sauna i wódeczka”. Okej, wierzymy, że tak też jest, ponieważ wyniki w piłkarskiej Wyszejszaja Liha w poprzedni weekend były lekko mówiąc zaskakujące, ale my skupimy się dzisiaj na siódmym meczu półfinałowym Extraleague, w którym to Neman Grodno podejmie Szachtar Soligorsk. Żartów już nie ma i tylko zwycięstwo da przepustkę do wielkiego finału z Yunostem Mińsk. Z tej okazji przygotowałem zakład specjalny dostępny jedynie w BETFAN, a przy okazji można skorzystać z promocji na pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100 PLN na konto depozytowe. Zapraszam do lektury!  

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Afera na Białorusi- ustawianie meczu

Zaczniemy jednak o informacji z wczoraj, a więc o skandalu, który swój koniec miał właśnie w poniedziałek. W listopadzie poprzedniego roku doszło do starcia Molodechno z Mohylew, który ostatecznie zakończył się wynikiem 5:6 dla gości, pomimo tego, że w połowie spotkania gospodarze prowadzili już 5:1. Siedmiu graczy gospodarzy maczało w tym palce i według informacji FHB (Federacja Hokeja Białorusi) Ci zawodnicy na zakładach bukmacherskich mieli zarobić od 800 tys. do 1.6 mln zł. Co najważniejsze pieniądze nie zostały przekazane dzięki współpracy odpowiednich organów z federacją hokeja. Jakie są kary? Zawieszenie do końca maja przyszłego roku oraz kary finansowe o łącznej puli 13 tysięcy złotych. Ci hokeiści to Aleksiej Iwanow, Stanisław Kuczkin, Pawieł Bajarczuk, Wiaczasłau Lisiczkin, Alaksandr Syrej, Siarhiej Szeleh oraz Nikita Ustinienka. Prędko na tafli ich nie zobaczymy, nawet gdy minie okres zawieszenia mało który klub będzie ryzykował zatrudnieniem zawodnika, który w przeszłości został ukarany.

Neman Grodno

Przechodzimy już do głównych bohaterów dzisiejszego dnia. Trzeba przyznać, że gospodarze wyszli spod topora w szóstej odsłonie półfinałów Extraleague. Ich przeciwnicy byli wyraźnie lepsi, nawet liczba oddanych strzałów w tym meczu może to potwierdzić 35:16 dla Szachtara. Na domiar złego widać było po zawodnikach Nemana stres i emocje, pokazują to również statystyki kar mniejszych w pierwszej odsłonie, otrzymali ich aż cztery. Klub z Soligorska tego nie wykorzystał i to był główny powód tego, że seria nie zamknęła się właśnie tam. Kolejne tercje przebiegały już spokojniej, w trzeciej oddano tylko łącznie siedem strzałów, ale dzisiejsi gospodarze się wybronili i w decydującym momencie zadali cios. W dogrywce szybkim golem popisał się Fin Timo Hiltunen, który w 19. sekundzie czasu dodatkowego pokonał bramkarza rywali. To też jest sztuka, aby wytrzymać trudne momenty i w tym najważniejszym uderzyć skutecznie. Niewątpliwie Neman jest dzisiaj faworytem, ale od początku muszą być skoncentrowani, aby nie łapać głupich kar, ponieważ przeciwnicy mogą być po prostu skuteczniejsi.

Szachtar Soligorsk

Dzisiejsi goście po raz kolejny są lepsi w trakcie meczu i swojej przewagi nie potrafią odpowiednio udokumentować. Tak było w pierwszym starciu tej serii i w szóstym. Bardzo dobrze rozpoczynają spotkanie, ale im bardziej w las, tym trudniej dla nich. To, co szczególnie może martwić to ich skuteczność w PP. Ich rywale łapią wiele kar mniejszych i dopiero, gdy grają w podwójnej przewadze zawodnika są w stanie stworzyć sobie czyste okazje do strzału. Tak właśnie było w niedzielę. Jedyna ich bramka padła właśnie po takiej sytuacji. Jeżeli chcesz wystąpić w finale musisz każde nawet najmniejsze szanse wykorzystywać, a tym bardziej z Yunostem Mińsk, który jest oczywiście głównym kandydatem do końcowego zwycięstwa i już czeka na swojego przeciwnika. Podczas tej serii to głównie goście wygrywali pojedyncze starcia i to może być nadzieja dla Szachtaru. Ciekawy jestem, co pokaże lider klubu z Soligorska, a więc Yevgeni Dadonov, który miał sporo okazji w niedzielnym meczu. Z pewnością jego dobry występ jest konieczny, aby goście awansowali do wielkiego finału Extraleague.

Co obstawiać?

No i doszliśmy do ostatniego pojedynku w tej serii. Dopiero po raz szósty w historii mistrzostw Białorusi drużyny zagrają w fazie play-off siódmy mecz. Z tej też okazji zostało przesunięte pierwsze starcie finałowe z 26 na 27 marca, aby zwycięzca miał czas na regeneracje. Na pewno będzie to inne spotkanie niż to, co mogliśmy oglądać do tej pory. Nogi będą związane po obu stronach i stres będzie ogromny. Już w niedzielę mogliśmy zauważyć, jak zawodnicy Nemanu nie radzili sobie  emocjami i w pierwszej tercji złapali aż cztery kary mniejsze. Uważam, że w to wtorkowe po południe będzie jeszcze gorzej. Okej, grają u siebie i na własnej tafli, ale organizmu nie oszukasz.

Fakty są takie, że Soligorsk w zdecydowanej większości meczów wyglądał po prostu lepiej. Widoczna jest chemia pomiędzy zawodnikami, a to, co brakuje do pełni szczęścia to skuteczność, szczególnie w PP. Dwa starcia w tej serii przegrali dopiero po dogrywce i hokeiści z Soligorska doskonale wiedzą, że trzeba wcześniej rozstrzygnąć to spotkanie. Czy tak też będzie? Szczerze mówiąc, wątpie. Uważam, że możemy obejrzeć tutaj mocno underowe starcie. Taktyka Nemanu sprawdziła się w niedzielę, dlaczego miałoby tak nie być dzisiaj? Jestem zdania, że to jednak goście są lekkim faworytem w tym meczu, ale ich skuteczność po prostu szwankuje, dlatego poprosiłem BETFAN o dodanie zakładu specjalnego, a więc poniżej 5.5 bramek i X2. Stawka tego starcia jest ogromna, ale w mojej opinii goście nie powinni przegrać w regulaminowym czasie, jeżeli już to po dogrywce, tak jak to było w dwóch spotkaniach tej serii.

Zdarzenie: Neman Grodno vs Szachtar Soligorsk

Typ: X2/-5.5 gola (czas regulaminowy)

Kurs: 2.10

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

mecz hokej Białoruś 24.03.

Hokej singiel 24.03. Białoruś

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze