Lexy Chaplin na High League – kto to jest? Z czego Lexy jest znana? Co wiemy o jej Instagramie, wieku i wzroście? Właśnie na te pytania odpowiemy niżej, bowiem w lutym będziemy świadkami już drugiej walki tej influencerki na gali Malika Montany. Tym razem rywalką Lexy będzie Fagata, a obie zawodniczki mają między sobą do rozstrzygnięcia konflikt.

Lexy High League – kto to jest?

Lexy na High League – kim jest i dlaczego będzie walczyć na tej popularnej gali? Nie ma co ukrywać, że większość influencerów na galach freakowych mierzy się głównie ze względu na pieniądze. Są sowicie opłacani przez takie federacje, jak FAME MMA, High League, czy nowe Prime Show MMA. Lexy Chaplin to popularna influencerka, która mocno działa w social mediach i rozwija się na wielu płaszczyznach. Co więcej, Lexy ma za sobą już debiut w klatce, ale w pierwszym swoim starciu przegrała z Natsu, chociaż sama walka była dość wyrównana i zacięta, a oglądało się ją dość przyjemnie.

Lexy wzrost, waga, wiek

Wiemy, że Lexy na High League będzie jedną z młodszych zawodniczek. Była uczestniczka projektu Team X będzie miała bowiem 22 lata. Z kolei jeżeli szukamy informacji na temat wzrostu, czy wagi to na razie musimy obejść się smakiem. Niewiele wiemy na ten temat i więcej informacji dowiemy się dopiero przed samą walką. Wtedy też zorganizowane zostanie oficjalne ważenie i poznamy szczegóły. Na pewno jednak przed zakontraktowaniem walki Lexy na High League uzgodniona została waga obu zawodniczek, do której muszą dążyć. Jest to bardzo popularna taktyka, z której korzysta wiele federacji.

Przy okazji zerknij na to, co wiemy o High League –> https://zagranie.com/high-league

High League Lexy Chaplin – kim jest? Co warto wiedzieć?

Lexy Chaplin na High League – kim jest i co warto o niej wiedzieć? Zapewne trafiłeś tutaj, bo szukasz informacji na ten temat. Popularna influencerka walczyła już z Natsu. Było to bardzo głośne starcie, a jego wynik obiegł polski internet. Lexy dość dobrze wyglądała na tle rywalki, a od tego czasu rzetelnie się przygotowywała, więc tym razem może sięgnąć po zwycięstwo. Przed startem gali na pewno ma lepsze predyspozycje niż jej rywalka.

Kto będzie rywalką Lexy na High League?

Podczas High League 2 Lexy zmierzy się z Fagatą. To była dziewczyna Stuu, założyciel Team X. Fagata jest bardzo mocnym underdogiem i raczej trudno spodziewać się, żeby tutaj miała wygrać. Nie ma przygotowania fizycznego, a także doświadczenia w takich galach. Po drugiej stronie ringu z kolei wystąpi Lexy, która już miała swój debiut. Warunki fizyczne także nie pomagają Fagacie. Przed startem walki warto zerknąć także na to, gdzie oglądać High League –> https://zagranie.com/high-league-ppv-gdzie-ogladac-high-league/

lexy fagata kiedy high league

Kariera poza MMA

Jaka jest kariera Lexy poza High League? Oprócz walk MMA była uczestniczka Team X aktywnie rozwija swoje kanały w social mediach. Obecnie skupia się YouTubie i Instagramie, a także przewija się na Tik Toku. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że walka na High League przysporzy jej trochę dodatkowych fanów.

Lexy Chaplin – kanał na YouTube

Wiemy, że Lexy Chaplin ma swój kanał na YouTube. Do niedawna prowadziła tam serię “daily”, czyli codziennych filmików w formie rywalizacji z Marcinem Dubielem. Ostatecznie jednak postanowiła przerwać akcję i skupić się na przygotowaniach do walki. Obecnie na tej platformie obserwuje ją aż ponad 1 150 000, a więc jest jedną z najpopularniejszych YouTuberek w Polsce.

Lexy Instagram

Lexy na High League wystartuje jako już znana influencerka. Oprócz kanału na YouTube wielu fanów zebrała także na Instagramie. W przypadku tej platformy ma prawie dwa miliony followersów, a dokładnie to 1,8 mln, więc widzimy, iż śmiało można powiedzieć, że należy do czołówki influencerek. Na pewno jej walkę będzie więc oglądać wiele osób. Pamiętaj, że możesz ją obstawić u bukmachera, a przed zrobieniem tego sprawdź jeszcze opinie o Fortunie!

FAQ

Kim jest Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin to popularna influencerka, która rozwija swoją działalność internetową i walczy na High League.

Z kim Lexy zawalczy na High League?

Lexy zmierzy się na High League 2 z Fagatą!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze