High League PPV | Gdzie oglądać High League? [CENA i KOD]

high league ppv

Gdzie oglądać galę High League? To federacja freak fight, która w niedługim czasie może wykręcać tak wysokie liczby sprzedanych PPV, co FAME MMA. High League kontraktuje głośne postacie ze świata influencerów, a więc oglądalność kolejnych gali może tylko rosnąć. To wydarzenie, które transmitowane jest przez system Pay Per View. Stream online z High League znajdziesz na specjalnej platformie, która umożliwia transmisje “na żywo”. Gdzie kupić PPV na High League? Jak oglądać walki “na żywo”? Wszystko to poznasz w tym artykule!

High League gdzie oglądać?

Oglądanie High League interesuje przede wszystkim młodą publikę, która żyje tym, co dzieje się w mediach społecznościowych. Organizacja Malika Montany skupia w sobie głośne nazwiska, które pod każdym filmem mają miliony odsłon. O kim mowa? M.in. o Lil Masti, Natsu czy Lexy. To influencerski, które biorą udział w High League, co można było oglądać chociażby na pierwszej gali. Tamto wydarzenie, jak i kolejne było transmitowane przez PPV. Stream live w oparciu o Pay Per View wymaga od użytkownika zakupu abonamentu na aktualną transmisje.

PPV na High League przypomina wykupienie subskrypcji na FAME MMA czy HYPE MMA. To federacje, które działają podobnie i korzystają z tych samych środków przekazu. Gale High League można oglądać w internecie, bo to na tyle kontrowersyjne wydarzenia, że raczej żadna telewizja nie zdecyduje się na transmisje. Podczas High League (https://zagranie.com/high-league) można oglądać walki w oktagonie, wywiady i tzw. hejt room, gdzie na bieżąco uczestnicy gali komentują pojedynki, jak i zdarzenia na youtubie, instagramie czy tik toku.

PPV High League

W tym artykule odpowiadamy na pytanie gdzie oglądać High League, dlatego teraz warto przypomnieć, czym jest PPV. Pay Per View to system płatnych transmisji, który powiązany jest stricte z danym wydarzeniem sportowym. Można to porównać to wykupienia biletu na mecz. Transmisje PPV na High League kupujesz na konkretną galę – wówczas otrzymujesz możliwość uruchomienia relacji w dniu wydarzenia. Nie jest tak, że kupując jednorazowo PPV masz dostęp do wszystkich pojedynków High League na kolejnych eventach. PPV jest ściśle powiązane z aktualnym programem walk.

Moda na PPV przyszła ze Stanów Zjednoczonych, bo właśnie tam organizatorzy walk bokserskich i MMA zdecydowali się w ten sposób sprzedawać transmisje najważniejszych wydarzeń. Pay Per View jest też coraz bardziej popularne w Polsce – w ten sposób oglądami High League, ale też pozostałe freak fighty: FAME MMA, HYPE MMA czy Elite Fighters. Co więcej, w ten sposób dystrybuowana jest też transmisja KSW czy Gromdy.

Jeśli chcesz oglądać High League i pojedynki największych influencerów, to przed każdą galą musisz zakupić specjalny kod PPV. Aktywowanie kodu pozwoli uruchomić relację online z wydarzenia.

High League PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

W jaki sposób można dokonać zakupu transmisji live na High League? PPV sprzedawane jest przez oficjalny serwis federacji, a więc highlive.tv. To platforma, która korzysta z dostawcy playlive.net, który odpowiada za przekaz transmisji “na żywo”. Przed uruchomieniem relacji live należy zalogować się na swoje konto w serwisie. Jeśli jeszcze go nie masz, to najpierw musisz się zarejestrować podając podstawowe dane. W ten sposób twoje konto będzie przypisane do kodu PPV, który wykupisz na galę High League.

Wiele mówi się o kodzie PPV na High League, ale w przypadku tej federacji ważną rolę odgrywa też Fortuna kod promocyjny. To specjalna rejestracja u bukmachera, który przyjmuje zakłady na walki celebrytów. Za rejestrację w Fortunie z kodem na High League możecie uzyskać 600 PLN w zakładzie bez ryzyka. To bonus, który w całości może być użyty na typowanie karty walk High League: https://zagranie.com/high-league-gdzie-i-jak-obstawiac-sprawdz/. Na ten moment należy zdawać sobie sprawę, że walki w tej federacji można typować tylko u bukmachera Fortuna. To firma współpracująca na wyłączność z organizacją High League. Podobnie jest w FAME MMA, które obstawisz tylko w Betclic.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Po tym, jak założysz konto na stronie highlive.tv – możesz przejść do zakupu Pay Per View. Do tego posłużą systemy płatnicze, które umożliwią opłatę za PPV. Cena transmisji uwarunkowana jest abonamentem, z którego chcesz skorzystać. Użytkownicy mają do wyboru podstawową transmisję (Basic) i relację Premium. Po wykonaniu opłaty poprzez Hotpay lub Stripe – otrzymasz kod PPV, który należy wprowadzić w zakładce “zrealizuj kod” na stronie highlive.tv.

High League transmisje na żywo

Transmisja live z High League może odbywać się w dwóch jakościach obrazu. Wszystko zależy od tego, ile zapłacisz za PPV. W transmisji w pakiecie Basic mamy do czynienia z jakością 720p – znacznie wyższa jakość obrazu funkcjonuje w zestawie Premium. W tym przypadku mówimy o transmisji na poziomie 1080p.

Transmisja PPV z High League w założeniu podstawowego pakietu kosztuje 24.99 PLN. Po zakupienie PPV użytkownik może przez kolejne 24 godziny odtwarzać to wydarzenie. W przypadku abonamentu Premium – rośnie jakość obrazu, a także czas, w którym mamy dostęp do relacji z gali. Wówczas możemy obejrzeć transmisje tego wydarzenia w ciągu kolejnych siedmiu dni. Co więcej, PPV Premium na High League gwarantuje obraz z hejt roomu. Cena takiej subskrypcji wynosi 29.99 PLN.

Kupując PPV warto zwrócić też uwagę na dodatkowe opłaty, które są determinowane przez pośredników transakcji. Zazwyczaj koszt takiego przelewu może wzrosnąć o 1 PLN. Transakcje elektroniczne są błyskawicznie księgowane przez serwis obsługujący transmisję, dlatego nie trzeba z dużym wyprzedzeniem kupować PPV, aby uruchomić transmisje. Bez problemu można to zrobić w dniu gali. Nie ma też limitu miejsc PPV – to dotyczy jakości Basic, jak i Premium.

Streamy online z High League

Jedyna możliwość uzyskania legalnego streamu z High League to tylko ta za pośrednictwem strony highlive.tv. Wiadomo, że High League to świat youtuberów, ale gala nie jest transmitowana za pośrednictwem tego medium społecznościowego. Co prawda, konferencję prasową, ważenie i wywiady można oglądać na kanale YouTube, ale stream online z gali nie będzie w ten sposób dystrybuowany. Co więcej, jeśli pojawią się takie nielegalne próby transmisji – zostaną one szybko zablokowane przez organizatora wydarzenia.

Aby obejrzeć High League w PPV wystarczy posiadać komputer, smartfon lub Smart TV z dostępem do internetu o przepustowości przynajmniej 10Mbps+. Wiadomo, że najważniejszym czynnikiem jest to, żeby internet nie był zrywany, bo wówczas transmisja również nie będzie działać poprawnie. Zakładamy też to, że korzystacie z dość nowoczesnych urządzeń online, które szybko odtwarzają filmy i streamy online. Szczegółowe wymagania techniczne można znaleźć na stronie playlive.net i highlive.tv.

Gdzie kupić PPV na High League?

Pay Per View na High League można zakupić tylko z oficjalnej strony federacji. Influncerzy, którzy biorą udział w tym wydarzeniu mogą proponować specjalne reflinki, które prowadzą do strony z PPV. Gdzie je znajdziesz? Oczywiście na profilach społecznościowych celebrytów występujących podczas High League. Dystrybucja abonamentu odbywa się oficjalnymi kanałami High League i platformy streamingowej playlive.net. Działa to w ten sposób, że użytkownik po dokonaniu opłaty otrzymuje unikalny kod PPV, który może zrealizować na swoim koncie, co wiąże się z uzyskaniem prawa do transmisji “na żywo” w dniu gali. Kiedy wpisać kod PPV? Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia, czy zrobisz to tydzień przed galą High League czy kilka minut przed interesującym cię pojedynkiem. PPV może zostać zrealizowane o dowolnej porze, a jego aktywacja przebiega błyskawicznie.

High League PPV – gdzie oglądać? – podsumowanie

Na chwilę obecną High League można oglądać tylko w internecie, co jest naturalne, bo w końcu świat influncerów bazuje na mediach społecznościowych. Kupując PPV na High League musisz podjąć decyzję odnośnie tego, jaki format transmisji wybierasz. Pakiet Premium jest kilka złotych droższy, ale wiąże się z lepszą jakością obrazu i dostępem do hejt roomu. Niskobudżetowa transmisja określana jako BASIC jest o 4 PLN niższa, ale w zamian tego odbywa się bez udziału hejt roomu, a także na podstawie jakości obrazu 720p.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Gdzie kupić PPV na High League?

Abonament z transmisją live na High League wykupisz w oficjalnym serwisie highlive.tv.

Ile kosztuje transmisja live High League?

Organizatorzy oferują dwa modele transmisji, których cena wynosi 24.99 PLN lub 29.99 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze