Na KSW 71 bukmacherzy oferują bonusy, dzięki którym możesz powiększyć zasób swojego portfela inwestycyjnego. Przed galą od kilku operatorów odbierzesz kody promocyjne na dodatkowe freebety i zakłady bez ryzyka. Jeśli nie masz konta u któregoś z polecanych buków, to jest to idealny moment na rejestrację. Dzięki temu skorzystasz z lepszych promocji przed najbliższą galą KSW 71. Co, kto oferuje? Sprawdź najlepsze kody i bonusy na KSW 71!

szpilka radczenko kurs 100

Kurs 100.00 na zwycięstwo Szpilki na KSW 71 w Superbet

Na 71 gali KSW zadebiutuje Artur Szpilka. Występ tego zawodnika wzbudza bardzo duże zainteresowanie, a u bukmachera Superbet możesz obstawić jego zwycięstwo nad Siergiejem Radczenko. Jak to zrobić? Łap szczegóły promocji:

 1. Załóż konto w Superbet między 15 a 18 czerwca z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet.
 2. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 3. Musi to być typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Szpilki w walce z Radczenko.
 4. Minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji to 2 PLN!
 5. Poza regularną wygraną za typ, na Twoje konto powędruje jeszcze 200 PLN w bonusie. 

szpilka radczenko superbet

KSW 71 kod promocyjny

Bonusy bukmacherskie na KSW 71 mogą być udziałem nie jednego, a nawet kilku operatorów. Polskie prawo zezwala na posiadanie konta u każdego legalnego bukmachera. Co to oznacza? To że możesz odbierać kody promocyjne w dowolnym miejscu. Dla przykładu: jeśli masz już konto w STS, to możesz zarejestrować nowe w Fortunie, żeby zapisać się do promocji na start.

Przed KSW 71 kody promocyjne oferowane są u większości bukmacherów w Polsce. Na Zagranie polecamy najwyżej oceniane firmy, które nie tylko pozwalają uzyskać pokaźne kwoty w bonusach, ale też zbierają dobre opinie za kursy, szerokość oferty i dodatkowe funkcje. Użycie kodu w Fortunie, STS, TOTALbet czy Superbet daje pewność prawidłowego wyboru bukmachera do obstawiania KSW 71.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Kod na KSW 71 w Fortunie

Kod promocyjny od Fortuny pozwoli ci wytypować m.in. debiutancką walkę Artura Szpilki w zakładzie bez ryzyka. Popularny Szpila zamienił boks na MMA, a w Toruniu po raz pierwszy zawalczy w federacji KSW. Rejestrując konto w Fortunie z kodem: ZAGRANIE otrzymasz zestaw trzech bonusów powitalnych:

 • freebet bez depozytu 20 zł,
 • zakład bez ryzyka 600 zł,
 • bonus 100% do 2100 zł.

Gdzie wpisać kod Fortuny? To proste, ponieważ w trakcie rejestracji na efortuna.pl, jako nowy gracz, jesteś zobligowany do uzupełnienia formularza. Jedno z pól zatytułowane jest jako “kod promocyjny” – to właśnie tam wystarczy wpisać: ZAGRANIE.

Aktywacja kodu Fortuny przed KSW 71 pozwoli ci na odbiór bonusów, a także da pełny dostęp do wszystkich kursów związanych z sobotnią galą. Kod odebrany? To teraz sprawdź nasze TYPY NA KSW 71!

Kod promocyjny w STS na KSW 71

Kolejny bukmacher z ciekawym kodem na KSW 71, to firma STS. Wpisując lub wklejając hasło ZAGRANIE do formularza STS bierzesz udział w ofercie VIP dla nowych użytkowników. Co dzięki niej otrzymasz? STS przed KSW 71 przewidział m.in. zakład bez ryzyka do 100 złotych. Co to oznacza? To że będziesz mógł postawić ubezpieczony kupon na dowolne walki KSW 71. Jeśli przegrasz – zwrot stawki pojawi się na twoim koncie głównym.

Poza zakładem bez ryzyka STS na KSW 71 przyznaje też bonusy od wpłaty. W tym przypadku łącznie możesz otrzymać nawet 1500 złotych. W przeciwieństwie do cashbacku – te bonusy podlegają warunkom obrotu. Trzeba nimi obrócić x3 po kursach minimalnych 1.91 przed wypłatą środków na saldo główne.

Kod bonusowy w Etoto na KSW 71

Ciekawą propozycje dla nowych użytkowników ma też bukmacher ETOTO. Oczywiście to firma, gdzie znajdziesz zakłady na walki KSW 71. Co więcej, najbliższą galę będziesz mógł wytypować przy użyciu darmowego zakładu. W ETOTO zakładając konto z kodem ZAGRANIE otrzymasz ekskluzywny freebet, jeśli po rejestracji dokonasz minimalnej wpłaty o wartości 50 zł.

Darmowy zakład to nie wszystko, co uzyskasz po aktywacji kodu na KSW 71. W ETOTO obowiązuje też standardowy bonus od wpłaty, który wynosi 200% do 300 zł. Co to oznacza? To że wystarczy wpłacić 100 zł, żeby móc grać łącznie za kwotę 300 zł. To szybki sposób na powiększenie budżetu, który zostanie inwestowany w typowanie KSW lub pozostałych dyscyplin sportowych.

Bukmacherzy KSW 71

Na KSW 71 bukmacherzy pozwalają na użycie kodów promocyjnych, a co za tym idzie odbiór specjalnych bonusów. Fortuna, STS czy ETOTO to tylko przykłady takich propozycji. Przypomnijmy, że na polskim rynku działa znacznie więcej operatorów, u których możesz typować zakłady. Tam również gwarantujemy nasze kody promocyjne na powiększone bonusy.

Oto szersza lista bukmacherów, u których aktywacja naszego kodu zapewnia bonusy na KSW 71:

 • BETFAN
 • Superbet
 • TOTALbet
 • forBET
 • Fuksiarz
 • LVBET
 • Noblebet
 • eWinner
 • Betclic

Co prawda z KSW nie jest tak jak z UFC i w tym przypadku nie możesz oglądać gali w serwisie bukmachera lub jego aplikacji. Jeśli jednak masz swoje przewidywania, co do najbliższego wydarzenia w Toruniu, to możesz tą wiedzę spożytkować w zakładach online. Co ważne, jeśli zrobisz to za pośrednictwem kodów promocyjnych, to często będzie to bez żadnego ryzyka. W tym celu polecamy bonus cashback za kody w Fortunie, STS i BETFAN.

Co więcej, jeśli nie chcesz inwestować własnej gotówki na zakłady to w Fortunie otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 20 zł.

Bonusy na KSW 71

Na KSW 71 bonusy oferowane przez bukmacherów mogą dotyczyć darmowych zakładów, kuponów bez ryzyka i promocji od wpłaty. Tego rodzaju oferty posiadają TOTALbet i BETFAN. To dwaj bukmacherzy, u których zgarniesz pełny pakiet bonusów na start. Tj. w ramach jednego kodu będziesz mógł wykorzystać freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Przypomnijmy, że to oferta dostępna dla nowych graczy, którzy wpiszą kod: ZAGRANIE.

Bonusy bukmacherskie od BETFAN na KSW 71

Co możesz zgarnąć w BETFAN na KSW? U tego bukmachera podczas rejestracji warto wpisać kod: ZAGRANIE. Dzięki temu otrzymasz pełny zestaw bonusów na start. Co to takiego? Chodzi o następujące bonifikaty:

 • Freebet 60 zł,
 • Zakład bez ryzyka 600 zł,
 • Bonus 100% do 1000 zł.

Wystarczy wpłacić 50 zł, co od razu aktywuje freebet, a także możliwość postawienia zakładu bez ryzyka. Jeśli chodzi o ten drugi rodzaj bonusu, to po obstawieniu kuponu – otrzymasz zwrot stawki, gdy nie uda ci się trafić. Wówczas kwota bonusu podlega jednokrotnemu obrotowi.

W BETFAN dokonując dodatkowej wpłaty automatycznie kwalifikujesz się do trzeciego bonusu: 100% do 1000 zł.

KSW 71 promocje w TOTALbet

Równie okazałe bonusy, co BETFAN oferuje bukmacher TOTALbet. To firma, u której również działa nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Dzięki temu voucherowi możesz skorzystać z bonusów bez depozytu, zakładu bez ryzyka i bonifikaty od wpłaty. Łączna wartość tych wszystkich gratyfikacji może przekroczyć nawet 5 tysięcy złotych!

Przede wszystkim na start rejestrując konto z kodem ZAGRANIE odbierzesz freebet 20 zł, jeśli zweryfikujesz dane osobowe. Co więcej, dodatkowe 15 zł w bonusie możesz otrzymać po zaznaczeniu zgód marketingowych itd. To środki, które nie wymagają wpłaty własnej, więc są dodatkowo atrakcyjne.

Poza freebetami bez depozytu w TOTALbet odbierzesz też:

 • zakład bez ryzyka do 220 zł,
 • bonus 100% do 5000 zł.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać przed KSW 71?

Jeśli rejestrujesz konto u bukmachera przed KSW 71 to możesz aktywować kod ZAGRANIE.

Gdzie otrzymasz najlepsze bonusy na KSW 71?

W Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz freebet 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 100% do 2100 zł.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze