Transmisje z KSW możesz oglądać w telewizji, na komputerze i w urządzeniach mobilnych. To największa federacja MMA w Polsce, więc nie dziwi, że jest szeroko dostępna w mediach. KSW udostępnia stream online, a także przekaz na żywo w telewizji. W ten sposób bez problemu powinieneś oglądać kolejne gale KSW. Poniżej prezentujemy wszystkie metody związane z transmisjami KSW w internecie i TV.

baner od viaplay na ligę konferencji

KSW jak oglądać gale?

Choć KSW można oglądać w internecie, to do tej pory bukmacherzy nie uzyskali praw do transmisji walk w tej federacji. STS i Fortuna relacjonują walki UFC, ale do KSW, jak na razie, nia mają praw telewizyjnych. To oznacza, że kolejne wydarzenia sygnowane marką KSW obejrzysz na dedykowanych platformach, które współpracują z tą organizacją. Głównym operatorem nadającym sygnał z KSW jest Viaplay. To nowy podmiot na rynku medialnym w Polsce, który pod koniec 2021 roku przejął na wyłączność prawa do transmisji KSW.

W Viaplay KSW relacjonowane jest za pośrednictwem wielu nośników, co jest dobrą informacją dla wszystkich kibiców sportów walki. Dzięki temu stream z KSW oferowany jest w serwisach internetowych, aplikacjach mobile i Smart TV. Co więcej, Viaplay obejrzysz również z wykorzystaniem chromecast. Jak widzisz, dostęp do KSW w TV jest szeroko zakrojony. Wystarczy posiadać abonament u tego operatora, żeby bez problemu oglądać wszystkie pojedynki. Jeśli go nie masz, to cały proces rejestracji powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Przejdź do sekcji sportowej
  4. Oglądaj kolejne gale KSW!
viaplay ksw

Gale KSW – transmisje w PPV

Dawniej, a więc przed wejściem Viaplay, KSW można było oglądać tylko przez system Pay Per View. Federacja ta blisko współpracowała z telewizją Polsat, ale i tak osoby, które chciały oglądać galę musiały dokonać opłaty za PPV. Wówczas koszt transmisji wynosił 40 złotych i odnosił się tylko do samej gali. Viaplay zmieniła zasady działania PPV na KSW. W jaki sposób?

Chcąc oglądać KSW nie musisz dokonywać opłaty tylko na to pojedyncze wydarzenie. Walki KSW są dostępne w ogólnym pakiecie Viaplay, a to oznacza, że wystarczy posiadać aktywną subskrypcje na koncie, żeby móc oglądać MMA, a także pozostałe programy. Tłumacząc inaczej: już nie musisz kupować dedykowanego PPV, bo jego miejsce zostało zastąpione przez klasyczny abonament w Viaplay.

👉 Miesięczna subskrypcja Viaplay to 34 zł. W tej cenie masz dostęp do transmisji z KSW, a także pozostałych wydarzeń sportowych dostępnych u tego operatora.

Jak oglądać KSW na tv?

Czytając ten artykuł już wiesz, gdzie oglądać KSW. Nowe pytanie brzmi: jak to robić w telewizji skoro Viaplay to platforma streamingowa? Można to porównać do oglądania filmu za pośrednictwem Netflix. To również serwis online, a mimo to filmy oglądasz w telewizji. Jak to działa? Viaplay to profesjonalny operator TV, który oferuje aplikacje na Smart TV i pozostałe urządzenia m.in. Apple TV. Jeśli dysponujesz tego rodzaju urządzeniami, to będziesz miał problemu z odbiorem KSW.

Na Smart TV, Android TV i Apple TV KSW działa w aplikacji Viaplay. Wystarczy zainstalować apkę tego operatora na swój telewizor, a następnie zalogować się na konto. W dniu gali możesz wybrać transmisje z KSW. I to wszystko! Oczywiście pamiętaj, że do poprawnego odbioru twój telewizor powinien być cały czas połączony z internetem.

📺 Oglądanie KSW – transmisje na telewizorze i na SMART TV

Aplikację Viaplay, dzięki której obejrzysz KSW, możesz wybrać w swoim TV, jak każdą inną np. HBO GO czy Amazon Prime. Posiadając Smart TV transmisje z KSW odpalisz dosłownie za pośrednictwem kilku kliknięć na pilocie. O czym trzeba pamiętać? O tym, żebyś posiadał aktywne konto w Viaplay. W tym przypadku nie wystarczy tylko zalogowanie, bo do transmisji potrzebna jest subskrypcja. W Viaplay płatność odnawia się automatycznie, ale możesz ją w każdej chwili anulować. Dopiero kiedy będzie zrealizowana, to na ekranie TV pojawi się relacja z KSW.

Czy można oglądać KSW na telewizorze?

Jak wyjaśniamy powyżej, pomimo tego, że Viaplay jest platformą streamingową, KSW możesz dowolnie oglądać w TV. Co ciekawe, nie potrzebujesz do tego żadnego abonamentu telewizji cyfrowej lub satelitarnej. W tym przypadku nie musisz mieć nawet anteny podłączonej do telewizora, bo wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. A więc w co musisz zaopatrzyć swoje urządzenia, to połączenie online!

W telewizji KSW obejrzysz na żywo poprzez aplikację Smart TV. Jeśli masz starszy odbiornik i nie masz tej funkcji, to jeszcze nic straconego. Z pomocą przychodzi przekaz telewizyjny poprzez chromecast. To urządzenie, które wysyła sygnał do twojego telewizora z komputera lub telefonu. Dzięki niemu możesz oglądać KSW w TV pomimo braku funkcji Smart TV.

Jak oglądać KSW na SMART TV?

Jeśli chodzi o transmisje KSW w Smart TV, to aplikacja Viaplay działa na wszystkich najpopularniejszych telewizorach. Nie ma znaczenia czy korzystasz z urządzeń Apple, Samsunga czy Philipsa. Viaplay obsługuje wszystkie tego rodzaju telewizory oferując dedykowaną aplikację. Jak oglądać? Wystarczy, że w wyszukiwarce aplikacji wpiszesz Viaplay, a następnie zainstalujesz ją na swój odbiornik TV.

KSW poprzez aplikację Viaplay obejrzysz w następujących telewizorach z funkcją Smart:

Apple TV

Smart TV: Samsung, LG

Android TV: Sony, Philips, Nvidia Shield, TCL.

Co więcej, KSW w aplikacji działa też przy użyciu konsoli do gier: Xbox One i PlayStation 4.

KSW chromecast – zasady korzystania

Jak działa KSW przez chromecast? To urządzenie, które wysyła sygnał do twojego telewizora, który nie posiada funkcji Smart TV. Viaplay umożliwia oglądanie KSW poprzez chromecast, a działa to w następujący sposób:

Jeśli chcesz oglądać KSW poprzez chromecast, to w aplikacji Viaplay lub poprzez komputer wyślij sygnał do swojego telewizora naciskając ikonę chromecast. Trzeba pamiętać o tym, aby chromecast i urządzenie, z którego będziesz wysyłał sygnał było połączone z tą samą siecą Wi-Fi. W ten sposób twój telewizor odbierze obraz z komputera/aplikacji, a co za tym idzie pojawi się na nim transmisja z KSW. To sprytny sposób na oglądanie gali w sytuacji, gdy nie dysponujesz nowoczesnym odbiornikiem ze Smart TV.

Oczywiście za transmisje poprzez chromecast nie trzeba dodatkowo płacić. Działa ona w standardowym abonamencie Viaplay.

Oglądanie transmisji KSW – co jeszcze warto wiedzieć?

KSW możesz oglądać nie tylko w telewizji, bo jeśli jesteś w podróży lub poza domem, to transmisja działa także na urządzeniach mobilnych. Viaplay oferuje darmowe aplikacje na telefony/tablety z systemami iOS i Android. W ten sposób stream online działa w smartfonie, kiedy jesteś poza mieszkaniem.

viaplay aplikacja

Transmisje z KSW w Viaplay są dostępne także poprzez serwis internetowy viaplay.pl. Oczywiście we wszystkich tych przypadkach należy być zarejestrowanym użytkownikiem na platformie, a także posiadać wykupioną subskrypcje konta.

FAQ

Jak w TV oglądać KSW?

W telewizji KSW obejrzysz za pośrednictwem aplikacji Viaplay lub transmisji poprzez chromecast.

Ile kosztuje transmisja z KSW?

W Viaplay cena za stream online z KSW wynosi 34 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze