Interesujecie się bukmacherką, ale szukacie dla niej alternatywy? A może po prostu interesują was zdrapki, w tym te internetowe? Dobrze się składa, bo postanowiłem przybliżyć wam ten temat oraz jak wygrywać na zdrapkach i gdzie są dostępne. W końcu to coraz popularniejsza forma hazardu w naszym kraju i zyskuje na popularności ludzi, którzy szukają nowych rzeczy.

Czym są zdrapki i gdzie można je kupić?

Za nim przejdziemy do tego, jak wygrywać na zdrapkach, to odpowiedzmy sobie na pytanie: czym one są i gdzie można je kupić. W końcu to bardzo ważne, bo to jest podstawa tego, aby w ogóle zacząć mówić o tym jak na nich wygrywać pieniądze. Zdrapka to nic innego jak gra losowa, która ma sobie ciąg cyfr, licz lub obrazków. Kupujący musi zdrapać pole i skreślić odpowiedni ciąg rzeczy lub znaleźć np. trzy te same obrazki albo kwoty. Jeżeli mu się uda, to otrzymuje całą wygraną przypisaną do tej zdrapki. 

Istnieją również zdrapki online, ale do nich przejdziemy później, gdzie opowiem wam o tym jak grać online, gdzie można i jakie są zasady. W końcu to równie ciekawy temat, jak to jak wygrywać na zdrapkach. Wróćmy jednak jeszcze do tych tradycyjnych. Zasada działania zdrapek, jak sami widzicie, jest więc bardzo prosta. Zdrapujesz pola i sprawdzasz, czy wygrałeś. Nic więc dziwnego, że ma to aż tylu zwolenników, którzy często wybierają to zamiast bukmacherki. Według danych z 2017 roku jest to druga najpopularniejsza forma hazardu w naszym kraju. 

Rodzaje zdrapek dostępnych online.

Warto pamiętać, że zdrapki, nieważne czy w standardowej formie, czy online, mają swoje zasady. Podobnie jest w przypadku bukmacherki bądź innych form hazardu, gdyż nasze państwo postarało się o to, aby wszystko było uregulowane prawnie. Z najważniejszych zasad, trzeba pamiętać o tym, że:

 • maksymalna wygrana to 2 000 000 złotych
 • zdrapki są dostępne w różnych punktach, które muszą mieć licencje

Z kolei same ceny zdrapek są bardzo różne. Można kupić zdrapki za przysłowiowe dwa złote, ale są również takie, które kosztują kilkadziesiąt złotych. Co prawda im droższa zdrapka, tym maksymalna kwota, jaką można zgarnąć rośnie, to trzeba pamiętać, że nie ma to wpływu na szanse na zdobycie nagrody. Ta zawsze jest taka sama i po prostu losowa. Trzeba więc liczyć na swoje szczęście, w końcu to hazard w najczystszej postaci. 

Jak wyżej wspomniałem, zdrapki do kupienia są w różnych punktach, ale te zazwyczaj muszą posiadać licencje. Dostępne są od długiego już czasu w punktach lotto, popularnie zwanych “Totolotkiem”. Oprócz tego zdrapki od jakiegoś czasu można też kupić w… Żabkach. Nie wszyscy o tym wiedzą, a to w końcu bardzo popularny sklep w Polsce, który w większych miastach potrafi być, w co drugim rogu ulicy. 

Jak wygrywać na zdrapkach?

No dobrze, skoro już wiesz, czym są zdrapki, gdzie są dostępne oraz jakie mają warunki, to zapewne zastanawia cię, jak wygrywać na zdrapkach. Nie jest to proste i bardzo ważne jest to, że wszystko zależy tu od szczęścia. Nie ma magicznego sposobu, który sprawi, iż za każdym razem będziesz wygrywał. W końcu to tylko swego rodzaju loteria. Jednak szczęściu można pomóc, więc warto zastosować kilka zasad przy grze w zdrapki:

 • traktuj to jako tylko zabawę – to bardzo ważne, w końcu nie można traktować zdrapek jako pewnego źródła dochodu, gdyż jest mocno zależne od szczęścia
 • kupuj zdrapki za ustaloną kwotę – droższe zdrapki mają większy odsetek zwycięzców, co wpływa tylko na ich korzyść. Dobrze jest więc zainwestować w takie, zamiast tych tańszych, które mają tylko mniejsze nagrody. 
 • porównaj wygrane na zdrapkach za nim je kupisz – to pomoże ci podjąć decyzję, którą zdrapkę kupić, dzięki czemu będziesz mógł lepiej wybrać
 • trzymaj się wybranej zdrapki – ciągłe zmienianie zdrapek nie jest dobrym pomysłem. W końcu w ten sposób mieszasz ze sobą różne pule i szanse na wygraną. Oczywiście może się tak zdarzyć, że pomimo tego wygrasz dużo, w końcu wszystko zależy od szczęścia
 • nie przekraczaj ustalonego budżetu – jeżeli zastanawiasz się, jak wygrywać na zdrapkach, to na pewno nie możesz przekroczyć ustalonego budżetu. Wybierz sobie określoną sumę pieniędzy, jaką chcesz wydać w tygodniu lub miesiącu i trzymaj się jej. Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy nie. Jeżeli uda ci się coś zarobić, to świetnie. Wyjdź wtedy z punktu, żeby nie roztrwonić tego. 

Zdrapki są w 100% losowe, w zakładach możesz pomóc szczęściu.

👉 Choćbyś chciał, w zdrapkach nie doszukasz się systemów, nie stworzysz skutecznych strategii. To w 100% losowa gra.

👉 Jeśli szukasz gry hazardowej, w której możesz realnie zwiększyć swoje szanse na wygraną, wybierz zakłady bukmacherskie. Wystarczy odpowiednia analiza przedmeczowa, aby przewidzieć rozwój zdarzeń i postawić kupon, który pokryje się z rzeczywistością. Co ważne, nie musisz się znać na sporcie, żeby obstawiać – codziennie dostarczamy naszym czytelnikom gotowe, darmowe analizy i kupony.

💰 Każdy bukmacher daje nowym klientom pakiet bonusów powitalnych. Warunek: rejestracja na stronie bukmachera. Po jego spełnieniu dostajesz darmowe środki na pierwsze zakłady i przetestowanie możliwości.

Poniżej odsyłamy do dwóch najlepszych bukmacherów – zdaniem graczy i ekspertów. Kliknij w baner i przejdź do formularza, żeby założyć konto i rozpocząć grę!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Przykładowe zdrapki online.

Jak wygrywać na zdrapkach – alternatywa w postaci bukmacherki

Skoro już wiesz, że wygrywanie na zdrapkach wcale nie jest takie proste i zależy bardzo mocno od szczęścia, to warto sprawdzić alternatywy dla tej formy hazardu. Jedną z najlepszych jest bukmacherka, która nie jest już aż tak zależna od szczęścia. Zapewne ma ono jakiś wpływ na końcowe wyniki, jednak tutaj dużo zależy od umiejętności analitycznych. W końcu bukmacherzy starają się cały czas rozwijać swoją ofertę, a przed postawieniem kuponu można w końcu przejrzeć statystyki, zobaczyć poprzednie mecze zespołów i porównać je bezpośrednio. Dzięki temu można wybrać odpowiednie zdarzenia na kupony, a później cieszyć się wygraną. 

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu jak grać, to może skorzystać z naszych typów dnia. Eksperci Zagranie codziennie przygotowują specjalne analizy, z których mogą korzystać czytelnicy portalu. U nas przeczytasz o propozycjach na mecze:

 • piłki nożnej
 • koszykówki
 • hokeju na lodzie
 • sportów walki
 • esportu
 • żużla
 • tenisu
Lista dyscyplin sportowych, w obrębie których eksperci tworzą typy dnia na Zagranie.com.

Dyscyplin jest wiele, a do tego warto pamiętać, że u bukmacherów dostępne są również bonusy na start, które znacząco wam ułatwią grę na początku swojej przygody. Te dostępne są z naszymi kodami promocyjnymi, a wszystko to dzięki ścisłej współpracy z bukmacherami. Rzeczy oferowane przez te firmy zazwyczaj są przyjazne klientom, gdyż warunki dotyczące obrotu nie są aż tak wymagające. Warto jednak pamiętać, że różnią się w zależności od bukmachera, o czym również dowiecie się na naszej stronie. 

Inne alternatywy dla standardowych zdrapek

Istnieją również inne alternatywy dla standardowych zdrapek. Z całą pewnością jedną z nich są zdrapki online. O nich wspomniałem wam wyżej, a działają niemal identycznie jak standardowe zdrapki. Zasady są bardzo podobne, z tym że można je kupić jedynie na stronie internetowej Totalizatora Sportowego. Z kolei cała reszta oraz to jak wygrywać na zdrapkach online jest bardzo zbliżone. Warto jednak pamiętać, że najpierw trzeba założyć konto na stronie TS i podać kilka swoich danych. Następnie można już wpłacić depozyt i wybrać odpowiednią zdrapkę. Pola odkrywa się, przesuwając myszką, co zapewnia nieco większy komfort niż standardowe zdrapywanie. 

🧐 Gdzie kupię zdrapki?

Zdrapki możesz kupić w punktach lotto, zwanych popularnie "totolotkiem". Oprócz tego te dostępne są też w Żabkach, które są bardzo popularne w naszym kraju.

💪 Jak wygrywać na zdrapkach?

Aby odebrać nagrodę, grając w zdrapki, musisz najpierw wykreślić na niej odpowiedni ciąg liczb, cyfr lub obrazków. Co za tym idzie, jest to w pełni zależne od szczęścia i tego czy trafisz na taką, która oferuje wygraną.

👉 Czy istnieją alternatywy dla zdrapek?

Zdrapki to nie jedyna forma hazardu. Istnieją inne alternatywy dla niej. Jedną z nich, a zarazem bardzo popularną, jest bukmacherka. Za obstawianie zdarzeń ze świata sportu i nie tylko, możesz wygrać pieniądze. Wszystko zależy od twoich umiejętności przewidywania meczów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze