Transmisje z Formuły 1 dostępne są w internecie i telewizji. To elitarne wyścigi, które skupiają najlepszych kierowców na świecie. Gdzie oglądać wszystkie Grand Prix w trakcie sezonu F1? Dokładnie sprawdziliśmy prawa telewizyjne na nowy sezon i wiemy, gdzie obejrzysz wyścigi Formuły 1, a także treningi i kwalifikacje. Które transmisje wybrać?

Gdzie oglądać F1?

W Polsce wciąż jest wielu kibiców Formuły 1, nawet jeśli w wyścigach tych nie jeździ już Robert Kubica. To widać również po typach na F1, które zawierane są w zakładach bukmacherskich. Formuła 1 budzi duże zainteresowanie, a fani chętnie oglądają poszczególne Grand Prix. Na to składa się nie tylko sam wyścig, ale treningi i kwalifikacje.

Jeśli chodzi o nasz rynek, to prawa telewizyjne do Formuły 1 posiada telewizja Eleven Sports. Nasz portal współpracuje z bukmacherem Fuksiarz, który oferuje darmowy voucher na Polsat Box Go. W sportowym pakiecie tego operatora znajdują się kanały Eleven, na których obejrzysz Formułę 1 na żywo. Jeśli chcesz to zrobić za darmo – to zarejestruj konto korzystając z przycisku poniżej!

Kto pokazuje F1 w Polsce w 2022 roku?

Tak jak w poprzednich latach, tak i w 2022 roku stacja Eleven Sports na wyłączność transmituje wszystkie wyścigi Formuły 1. To operator telewizyjny, który działa również w internecie, co oznacza, że możesz legalnie oglądać stream online z Formuły 1. Aby tak się stało trzeba posiadać aktywną subskrypcję kanałów Eleven lub być aktywnym abonamentem m.in. w Polsat Box Go.

W telewizji Eleven wyścigi Formuły 1 komentują m.in. Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Filip Kapica i Aldona Marciniak.

Darmowy voucher na Polsat Box Go od Fuksiarza

Na początku artykułu wspominaliśmy o promocji, dzięki której możesz oglądać Formułę 1 za darmo. Na czym to polega? W tym przypadku, to nie bukmacher na swojej stronie prowadzi transmisje, a udostępnia voucher na platformę streamingową Polsat Box Go. To okazja na to, żeby w internecie za darmo obejrzeć wyścig Formuły 1 na kanałach grupy Eleven. Jak to zrobić?

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz wybierając nasz link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Dokonaj wpłaty o minimalnej wartości 50 złotych
  3. Zgłoś się po voucher na Polsat Box Go do działu obsługi klienta

Bukmacherzy mają to do siebie, że często oferują transmisje live z wydarzeń sportowych. W przypadku Fuksiarz oferta dotyczy stacji Eleven, którą możesz oglądać w Polsat Box Go.

Sezon 2022 F1 transmisje

W 2022 roku możesz liczyć na transmisje z 22 wyścigów. Tak właśnie został skonstruowany kalendarz F1 na sezon 2022. Wszystkie transmisje live będą prezentowane w Eleven. Do tego stacja ta korzysta z kilku kanałów. W zależności od programu TV transmisja z Grand Prix może być relacjonowana w Eleven Sport 1 lub Eleven Sport 2.

Oczywiście przed każdym wyścigiem prowadzone jest studio na żywo. Z kolei po zakończeniu Grand Prix eksperci telewizyjni omawiają wydarzenia, jakie były na torze.

Kalendarz Formuły 1 sezon 2022

Rywalizacja w sezonie 2022 rozpocznie się od Grand Prix Bahrajnu, która będzie miała miejsce 20 marca. Finał rozgrywek zaplanowany jest na 20 listopada. Zmagania w sezonie 2022 zostaną zakończone Grand Prix w Abu Zabi.

Data Grand Prix
20 marzec Bahrajn
27 marzec Arabia Saudyjska
10 kwiecień Australia
24 kwiecień Emilia-Romania
8 maj Miami
22 maj Hiszpania
29 maj Monako
12 czerwiec Azerbejdżan
19 czerwiec Kanada
3 lipiec Wielka Brytania
10 lipiec Austria
24 lipiec Francja
31 lipiec Węgry
28 sierpień Belgia
4 wrzesień Holandia
11 wrzesień Włochy
2 październik Singapur
9 październik Japonia
23 październik USA
30 październik Meksyk
13 listopad Sao Paulo
20 listopad Abu Zabi

Terminarz wyścigów F1 i transmisje

W terminarzu Formuły 1 na sezon 2022 znalazło się miejsce dla 22 wyścigów. Ze względu na wojnę w Ukrainie nie odbędzie się wcześniej zaplanowane Grand Prix Rosji. W nowym sezonie będziemy mogli emocjonować się wyścigiem o Grand Prix Miami. Co więcej, do kalendarza powróciły takie imprezy, jak Grand Prix Australii, Kanady, Singapuru i Japonii. Co ciekawe, w 2022 roku nie będzie Grand Prix Kataru.

Telewizja Eleven ma to do siebie, że na większość wyścigów wysyła dziennikarzy, by ci prosto z toru mogli relacjonować przebieg zdarzeń. Tak powinno być też tym razem.

F1 transmisja – gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Programy Eleven, które transmitują Formułę 1 na żywo są dostępne w kodowanej telewizji. Możesz je znaleźć w kablówce, a także w Polsat Box i NC+. To kanały, które możesz oglądać w internecie bezpośrednio na stronie elevensports.pl lub aplikacji tej telewizji. To jednak nie zmienia faktu, że za ofertę transmisji trzeba odpowiednio zapłacić. A więc, czy jest szansa na oglądanie F1 za darmo? Co nam przychodzi do głowy, to jedynie voucher od Fuksiarza na Polsat Box Go, o którym pisaliśmy wcześniej.

F1 transmisje z wyścigów za darmo w Polsat Box Go

Rejestrując konto w Fuksiarzu z naszym kodem promocyjnym uzyskasz voucher na 30 dni oglądania Polsat Box Go. Oferta obejmuje pakiet “sport”, gdzie znajdziesz wszystkie kanały Eleven transmitujące Formułę 1. Dla przykładu w promocyjnym okresie możesz obejrzeć aż trzy Grand Prix, które odbędą się w dniach:

  • 20 marzec: Grand Prix Bahrajnu
  • 27 marzec: Grand Prix Arabii Saudyjskiej
  • 10 kwiecień: Grand Prix Australii

F1 transmisja w TV

Gdzie oglądać F1 w TV? Transmisja na żywo z Grand Prix w trakcie sezonu 2022 będzie oferowana przez Eleven Sports. To kanały, które można odbierać w abonamencie telewizji kablowej, a także w NC+ i Polsat Box. Co więcej, Eleven oferuje aplikację na Smart TV, co oznacza, że również online obejrzysz Formułę 1 przy wykorzystaniu tej aplikacji. A jeśli mowa o aplikacjach mobile, to w tym miejscu możesz sprawdzić najlepsze apki od bukmacherów online!

Formuła 1 streamy online

Stream online z Formuły 1 również może być udziałem vouchera od Fuksiarz. Polsat Box Go działa też za pośrednictwem strony internetowej. To oznacza, że nie musisz pobierać specjalnej aplikacji, żeby śledzić przekaz na żywo z Grand Prix Formuły 1. Co trzeba zrobić? Oczywiście aktywować voucher na stronie Polsat Box Go. Wcześniej zarejestruj konto w tej platformie, żeby bez problemu uruchomić transmisje live.

FAQ

Gdzie w TV oglądać Formułę 1 w sezonie 2022?

Transmisje live w TV z wyścigów Formuły 1 oferują kanały Eleven Sports.

Jak za darmo oglądać Formułę 1?

Wybierając voucher od bukmachera Fuksiarz możesz za darmo oglądać F1 na Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze