MMA VIP to jeden z freak fightów, który zapełnił naszą scenę sportów walki. To federacja powstała w 2021 roku, więc wciąż jest dość młoda w porównaniu do FAME MMA. Walki MMA VIP można obstawiać u legalnych bukmacherów. Na ten moment to organizacja, która nie związała się umową na wyłączność z żadną firmą bukmacherską. Gdzie obstawiać MMA VIP? Jak robić zakłady na MMA VIP? Sprawdź informacje odnośnie obstawiania MMA VIP!

Obstawianie MMA VIP

Sporty walki w Polsce w ostatnich latach skręciły w stronę freak fights, a więc konfrontacji celebrytów. MMA VIP to potwierdzenie tej tezy, ponieważ jest to już kolejna organizacja tego rodzaju. MMA VIP zostało założone przez Marcina Najmana, który po przygodach w wielu federacjach – w końcu postanowił założyć własną organizacje. Co więcej, El Testosteron wciąż toczy pojedynki w ramach gali MMA VIP.

Typy na sporty walki dawno temu wkroczyły w freak fight. Wielką popularnością cieszy się FAME MMA i High League. Dla obstawiających MMA VIP to gala, która jest zdecydowanie słabsza, jeśli chodzi o zainteresowanie i poziom sportowy. Jak na razie wydarzenia MMA VIP nie są tak chętnie obstawiane, co chociażby walki w FAME MMA.

Obstawiając MMA VIP trzeba pamiętać o tym, że to freak fight, a więc wszystko należy traktować z przymrużeniem oka.

Jak obstawiać MMA VIP? [ZASADY i WSKAZÓWKI]

Gdy zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie, to przed każdym wydarzeniem analizujesz przeciwników tj. słabe i silne punkty każdego z nich. Typując MMA VIP trzeba zrobić podobnie, choć czasami bywa z tym problem. Dlaczego? Nowa federacja stawia na nowe nazwiska, a to oznacza, że nikt wcześniej nie widział ich w oktagonie. To utrudnia zadanie, ponieważ jest mało informacji o bohaterach gali tych stricte sportowych. Zdecydowanie więcej pojawia się emocji i historii okołosportowych.

mma vip gdzie obstawiać

Fot. PressFocus

W MMA VIP najczęściej dochodzi do konfrontacji w formule MMA. Niektóre walki są umawiane również na zasadach pojedynków bokserskich. Przed typowaniem warto sprawdzić, jaki jest maksymalny dystans pojedynku i formuła starcia?

Specyfika obstawiania gali freak fight

Federacje freak fight, a taką jest MMA VIP, rządzą się swoimi prawami. Nie zawsze chodzi tam o sport na najwyższym poziomie. Tego rodzaju elementy można znaleźć w KSW czy UFC. W MMA VIP jest zdecydowanie więcej emocji. To konflikty inspirowane mediami społecznościowymi lub przeszłością. We freak fight chodzi o to, aby kipiały od emocji – tych pozytywnych, jak i negatywnych.

Poziom gali MMA VIP, jak na razie, jest dość niski. Marcin Najman sięga po zawodników, którzy nie mieli nic wspólnego ze sportami walki. Widać, że El Testosteron bardziej koncentruje się na rozpoznawalności niż na sportowych aspektach.

Analiza pod kątem obstawiania MMA VIP

Co brać pod uwagę typując MMA VIP? Oto nasz zestaw porad:

  • Doświadczenie zawodników/zawodników – czy kiedykolwiek walczyli w MMA/boksie?
  • Bilans walk – jeśli walczyli, to z jakim efektem?
  • Warunki fizyczne – wzrost, waga.
  • Motywacje – co jest główną przyczyną dołączenia do federacji MMA VIP?

W MMA VIP zazwyczaj pojawiają się osoby znane z mediów społecznościowych, które mają duże zasięgi na youtubie, instagramie czy tik toku. Śledząc ich profile można zdobyć dodatkowe informacje odnośnie gali i dyspozycji zawodników.

Najpopularniejsze zakłady na MMA VIP

Co obstawia się w MMA VIP? To federacja, która wciąż nie została tak bardzo polubiona przez bukmacherów, co FAME MMA i High League. O MMA VIP generalnie dyskutuje się mniej, a jedynym koniem pociągowym organizacji jest Marcin Najman. Bukmacherzy na MMA VIP wystawiają podstawowe kursy.

Typy na zwycięzcę walki w MMP VIP

To najważniejszy zakład w każdym sporcie, dzięki któremu można wskazać: kto wygra walkę/mecz? Tego rodzaju kurs pojawia się u większości bukmacherów, którzy przyjmują zakłady na MMA VIP. W tym przypadku możesz orzec wynik pojedynku – bez podziału na konkretne rozstrzygnięcia takie jak KO/TKO.

MMA VIP jak obstawiać sposób zakończenia walki

W zakładach na MMA bukmacherzy udostępniają również poszerzone rynki. Poza standardowym: kto wygra, obstawisz też – w jaki sposób dokona tej sztuki? W tym przypadku masz do wyboru:

  • walka zakończy się przed czasem: KO/TKO/DQ,
  • walka zakończy się na punkty.

Liczba rund

W MMA VIP pojedynki mogą trwać kilka sekund, a nawet kilka rund. Wszystko zależy od specyfiki walki i dyspozycji poszczególnych zawodników. W zakładach na liczbę rund wytypujesz dokładny przedział, w którym zakończy się pojedynek. W jaki sposób możesz to zrobić? Dla przykładu stawiając zakład under 2.5, co oznacza, że starcie potrwa mniej niż trzy rundy.

Gdzie obstawiać MMA VIP?

Pytanie dotyczące tego, gdzie obstawiać mecze, jest tak samo ważne, jak to: gdzie obstawiać MMA VIP? Dlaczego tak zwracamy na to uwagę? Dlatego, że wybór bukmachera ma bardzo istotną rolę. Od niego zależy to, jaki bonus otrzymasz i z jakiej oferty będziesz mógł wybierać. Zakłady na MMA VIP pojawiają się u większości polskich bukmacherów. Kogo my proponujemy do obstawiania tej gali? Naszym zdaniem najlepszą ofertę mają:

  • Fortuna,
  • STS.

To bukmacherzy, do których znajdziesz kody promocyjne w naszym portalu. Dzięki nim będziesz mógł zagrać pierwszy kupon na MMA VIP za darmo lub bez ryzyka. To bonusy, które otrzymasz od Fortuny, jak i STS.

Oferta zakładów bukmacherskich na MMA VIP?

Jeśli chodzi o oferty bukmacherskie, to na MMA VIP próżno szukać dedykowanych promocji. Obstawiając MMA VIP można korzystać z ogólnych ofert takich jak bonusy powitalne i promocje dla stałych klientów. Walki MMA VIP nie są na tyle popularne, żeby bukmacherzy wystawiali powiększone kursy lub dodatkowe promocje.

Oferty rynków w zakładach bukmacherów również sprowadzają się do podstawowych kursów. Przede wszystkim u legalnych bukmacherów w internecie wytypujesz końcowy rezultat walki. U tych lepszych firm takich jak STS i Fortuna znajdziesz dodatkowe rynki (KO/TKO, under/over rund itd.) Można zakładać, że jeśli zainteresowanie MMA VIP będzie rosło, to i bukmacherzy będą poszerzać swoje propozycje.

Gdzie i jak skutecznie obstawiać MMA VIP? – podsumowanie

Gale MMA VIP początkowo to wycieczka w nieznane, ponieważ zawodnicy są mało rozpoznawalni, jeśli chodzi o umiejętności sportowe. Dlatego na starcie przygody z MMA VIP warto sięgnąć po bonusy bukmacherskie, dzięki którym zniwelujesz ryzyko porażki. W STS i Fortunie jako nowy klient możesz postawić kupony bez ryzyka. Co one oznaczają? To że w razie porażki otrzymasz zwrot stawki. W STS możesz liczyć na zwrot 234 zł, a w Fortunie aż 600 złotych!

Typując MMA VIP z czasem warto też wdrożyć jakiś sprawdzony system bukmacherski. Dzięki niemu będziesz mógł optymalizować zyski z gry, a i twój budżet będzie odpowiednio zabezpieczony.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Kto walczy na MMA VIP?

Na MMA VIP walczy m.in. Marcin Najman i Warszawski dresik.

Gdzie obstawiać MMA VIP?

Kursy bukmacherskie na walki MMA VIP znajdziesz w STS i Fortunie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze