Obstawianie meczy można porównać do zakładania lokaty w banku – wybieramy ten bank, który oferuje najlepsze warunki, czyli oprocentowanie dla naszego wkładu. Im wyższy procent – tym większy przyrost na lokacie. W zakładach bukmacherskich najlepiej obstawiać mecze tam, gdzie kursy są najlepsze, a bonusy najwyższe. Jak znaleźć takich bukmacherów? Sprawdź nasz poradnik, gdzie odpowiemy na pytanie: gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Gdzie najlepiej obstawiać mecze? U legalnych bukmacherów

To pierwsze i najważniejsze kryterium, które trzeba zastosować szukając najlepszego “buka” do obstawiania meczy. Musisz wiedzieć, że choć internet ma wielkie zasoby, to obstawiając mecze możesz ograniczyć się tylko do polskich bukmacherów. Dlaczego? Bo jeśli obstawiasz z terytorium Rzeczpospolitej, to należy stosować się do postanowień ustawy hazardowej. A te są klarowne – legalnie w Polsce można obstawiać tylko u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

bukmacher

Na chwilę obecną grono legalnych bukmacherów w Polsce składa się z 14 firm: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, eWinner, Totolotek, forBET, PZBUK, Superbet, LVBET, Totalbet, Etoto, Noblebet i BetX.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze? Sprawdź opinie o bukmacherach

Na naszym portalu funkcjonuje merytoryczny ranking bukmacherów online, gdzie decydujące zdanie o jego kształcie mają użytkownicy głosujący na najlepszych operatorów. Jeśli bukmacher ma wysokie oceny, to może to być wskazówka, że warto założyć u niego konto i obstawiać mecze. Dobre opinie o bukmacherze zazwyczaj biorą się z bogatej oferty, wysokich kursów, atrakcyjnego bonusu powitalnego i dodatkowych funkcji np. cash out czy transmisje live.

Aktualny ranking najlepszych bukmacherów znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/. Znajdziesz w nim informacje o kodzie promocyjnym, bonusach na start, ocenie bukmachera, a także jego plusach i minusach. Skorzystanie z naszych opinii o bukmachera, to dobry sposób na bliższe poznanie oferty bukmacherów i zdecydowanie o tym, gdzie obstawiać mecze.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze? Tylko online

Być może tego nie wiesz, ale w Polsce masz do wyboru: obstawianie online i w punktach stacjonarnych. Oczywiście znacznie więcej bukmacherów działa w internecie, bo za pośrednictwem sieci stacjonarnej robi to tylko STS, Fortuna, Totolotek i w mniejszym stopniu forBET, Superbet, Totalbet oraz LVBET. Obstawianie meczy w internecie jest bardziej opłacalne przede wszystkim dzięki bonusom bukmacherskim. Za rejestrację konta z naszym kodem promocyjnym zawsze otrzymasz od “buka” prezent na start w formie freebetu, zakładu bez ryzyka, a niekiedy również bonusu od depozytu. Obstawianie online jest również bardziej komfortowe, bo bukmacher internetowy działa przez 24 godziny na dobę, z kolei placówki naziemne maja ustalone ramy czasowe np. 9:00 – 18:00.

Dodatkowo u internetowych bukmacherów można korzystać z dodatkowych możliwości, które dają zakłady “na żywo”, czyli obstawianie w trakcie meczu, funkcja cash out – wcześniejsze rozliczenie kuponu oraz transmisje live – mecze u bukmacherów. Zakłady przez internet obstawisz przy użyciu komputera, a także aplikacji mobile w telefonie.

TOP 3 bukmacherów do obstawiania meczy

Jako serwis Zagranie mamy wieloletnie doświadczenie w obstawianiu meczy u wszystkich bukmacherów w Polsce. Znamy silne i słabe strony każdego operatora w naszym kraju. Dlatego postanowiliśmy pomóc ci w wyborze najlepszego bukmachera do obstawiania meczy. Sprawdź naszych faworyzowanych “buków” i zobacz, jakie mają plusy:

STS

Dużą zaletą STS są bonusy, jakie oferuje nowym i stałym klientom. STS wyrasta na lidera, jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Na start wpisując nasz kod promocyjny: 1299PLN otrzymasz bonus freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Po wykorzystaniu bonusów powitalnych można dowoli korzystać ze stałych ofert specjalnych – to bukmacher, który daje bonusy na mecze reprezentacji Polski, europejskich pucharów, lig zagranicznych, a także takie rozgrywki jak NBA. Łowcy promocji w STS nudzić się nie będą, a jak wiadomo bonusy to dobry patent, by zdobyć gotówkę na obstawianie meczy.

W STS obstawianie meczy ułatwiają transmisje “na żywo” z wielu wydarzeń sportowych oraz funkcje cash out. To bukmacher z ogromną ofertą zakładów przedmeczowych i live na ponad 30 dyscyplin sportowych.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna

Bukmacher Fortuna jest równie wielką firmą, co STS. Co przemawia na korzyść Fortuny? Najlepsze kursy na rynku! To obstawianie po najwyższych współczynnika, co pozwala osiągać najlepsze wygrane. Nowych graczy powinien zainteresować również nasz kod promocyjny: 2230PLN – wpisując go przy rejestracji możesz po zalogowaniu się odebrać darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka do 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

W ofercie Fortuny znajdziesz ponad 30 dyscyplin sportu, które będą dostępne w zakładach pre-match i “na żywo”. Obstawianie meczy u tego “buka” działa na stronie internetowej i mobilnej aplikacji na telefony z Androidem lub iOS. W Fortunie funkcjonują transmisje live z meczów np. piłki nożnej, tenisa i koszykówki. Z powodzeniem można korzystać również z narzędzia early cash out.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic

Betclic to bukmacher profesjonalny, który zarazem jest idealne skrojony pod początkujących typerów. Dwa z trzech kodów promocyjnych Betclic pozwalają obstawić bez ryzyka do 550 PLN lub 50 PLN. W Betclic trafisz na prostą i czytelną stronę internetową, a także sprawną aplikację mobile. To także bukmacher, który charakteryzuje się dobrymi kursami i bogatą ofertą przedmeczową oraz live. Betclic nie pozostaje dłużyny innym “bukom” i także posiada funkcje cash out, jak i transmisje “na żywo” w Betclic TV.

Betclic to bukmacher kompletny do obstawiania meczy, bo głównie skupia się na sporcie nie oferując virtuali czy zakładów karcianych. Poza kodem promocyjnym i bonusem na start w Betclic można regularnie korzystać ze stałych promocji na mecze i określone rodzaje zakładów.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FAQ

Gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Pamiętaj, że z terytorium Polski możesz obstawiać mecze tylko u legalnych bukmacherów.

Lepiej obstawiać online czy stacjonarnie?

Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej obstawiać u bukmacherów online, u których możesz odebrać bonus na start, skorzystasz z szerszej oferty, a dodatkowo bukmacher dostępny jest całodobowo.

Jakich bukmacherów polecamy do obstawiania meczy?

Jako redakcja Zagranie.com wybraliśmy TOP 3 bukmacherów, u których warto obstawiać mecze. Oto lista: STS, Fortuna i Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze