Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Logowanie Fortuna

Logowanie do Fortuny może dotyczyć tylko tych użytkowników, którzy zarejestrują konto u tego bukmachera. Nie ma możliwości zalogowania się do zakładów bukmacherskich inna osoba, ponieważ żeby to zrobić trzeba znać unikalną nazwę użytkownika i hasło. To zabezpieczenie konta, które sprawia, że nikt bez twojej wiedzy nie użyje twoich środków do obstawienia kuponów lub zlecenie wypłaty. Z logowaniem raczej nikt nie powinien mieć problemów, bo to proces przypominający każde inne logowanie online m.in. na pocztę e-mail.

Profity dla zarejestrowanych z kodemPakiet powitalny o wartości 830 zł ✔️
Aktualny kod promocyjny FortunaZAGRANIE
Zakład bez ryzyka600 zł
Bonus BEZ depozytu20 zł
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Bonus 50% od 2. depozytu200 zł
Gra bez podatku (+14% do wygranych)live: 24/7, prematch: sobota – niedziela
Ostatnia aktualizacja01.08.2022

Fortuna online jest zabezpieczona szyfrowaniem SSL, a także klauzulami informacyjnymi, które sprawiają, że bukmacher nie może przekazywać danych osobowych klientów podmiotom trzecim. Zabezpieczenia te są po to, aby twoje środki finansowe, jak i prywatność była odpowiednio chroniona. Dlatego też bukmacherzy stosują rejestrację i logowanie na indywidualne konto gracza. W ten sposób każdy użytkownik ma spersonalizowany profil, gdzie może śledzić historię swoich typów oraz transakcji finansowych.

Do logowania na konto gracza Fortuna stosuje serwis internetowy efortuna.pl i mobilną aplikację. Za pośrednictwem tych dwóch kanałów można się zalogować, a także obstawiać zakłady.

Fortuna rejestracja – konto stałe lub konto tymczasowe

Aby uzyskać prawo do logowania się na konto Fortuny najpierw trzeba być zarejestrowanym klientem. To też konieczny wymóg do tego, aby cieszyć się z pełnego pakietu Fortuna bonus dla nowych klientów. Na początku bukmacher zakłada wszystkim użytkownikom konta tymczasowe, które ważne są przez 28 dni. Klient w dowolnym czasie może zweryfikować dane, aby uzyskać status konta stałego.

Logowanie na koncie tymczasowym jest identyczne, co na koncie stałym. Do tego wykorzystujesz ustalony login i hasło, który wpisuje się już podczas rejestracji w Fortuna online.

Fortuna pełna rejestracja – zalety

Weryfikując się w Fortunie możesz korzystać bez ograniczeń z oferty tego bukmachera. Główne zalety to brak limitów stawek oraz możność dokonywania wypłat z konta. Co jeszcze jest ważne w Fortunie – to że po pełnej rejestracji, a więc na koncie stałym można uzyskać bonus freebet 20 PLN. To jedna ze składowych bonusu dla użytkowników, którzy wprowadzą aktualny Fortuna kod promocyjny.

Podsumowując po pełnej rejestracji zyskujesz dodatkowy bonus, prawo do wypłat i szanse na typowanie za wyższą stawkę niż 5000 PLN.

Fortuna rejestracja konta tymczasowego – zalety

Konto tymczasowe Fortuna niesie za sobą największy atut w postaci szybkości rejestracji. Można je założyć bez dowodu osobistego, co czasami sprawdza się w podróży lub wtedy, kiedy skończył nam się termin ważności dokumentu. Fortuna umożliwia wysłanie skanów/zdjęć dowodu w ciągu 28 dni. To pozwala użytkownikom zarejestrować konto, a dopiero później dopełnić pozostałych formalności.

Konto tymczasowe w Fortunie założysz w ciągu kilku minut wpisując do formularza najważniejsze dane osobowe. Plus to nie tylko krótki czas rejestracji, ale też ograniczona ilość kroków podczas rejestracji. Jeden formularz wystarczy do tego, żeby zmieścić wszystkie informacje potrzebne do rejestracji.

Na koncie tymczasowym można odebrać główne bonusy Fortuny: zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty oraz freebet 10 PLN po dokonaniu pierwszego depozytu.

Rejestracja w Fortunie

To właśnie podczas rejestracji w Fortunie wpisujesz ważne dane, z których później korzystasz przy logowaniu. Co prawda hasło zawsze można zmienić, ale przynajmniej raz trzeba z niego skorzystać – przy pierwszym logowaniu po rejestracji. Założenie konta w zakładach Fortuny to przede wszystkim poprawne uzupełnienie strony z formularzem na stronie efortuna.pl lub aplikacji mobile.

Przy rejestracji konta podaje się dane personalne, informacje związane z logowaniem oraz kod promocyjny. Oto, co trzeba wpisać: pseudonim (może być wykorzystywany do logowania), hasło, PIN kod, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon komórkowy, PESEL i kod promocyjny. Po drodze trzeba też wybrać źródło środków finansowych przeznaczonych na zakłady. Ukończenie rejestracji będzie możliwe po wyborze oświadczenia o zgodzie na regulamin, politykę prywatności i pełnoletności.

Szybka rejestracja

Fortuna podczas rejestracji nie podzieliła tego procesu na szybką (bez dowodu) i stałą. Początkowo każdy gracz rejestrujący się u tego bukmachera online zakłada konto tymczasowe, a więc korzysta z szybkiej rejestracji. Na ten moment w formularzu nie zostało przewidziane pole, by już podczas rejestracji dołączyć dokumenty tożsamości. Możesz to zrobić po zalogowaniu się na konto w ustawieniach profilu gracza. Tam użytkownik ma prawo skorzystania ze standardowego procesu, czyli poprzez skany/zdjęcia lub moje ID. Ta druga metoda dotyczy użytkowników bankowości elektronicznej, którzy poprzez zalogowanie się na konto mają okazję zweryfikować konto gracza Fortuny.

Status mojego konta, czyli gdzie zweryfikować profil.

Fortuna logowanie przez aplikację

Zalogowanie się przez aplikację w Fortunie działa po tym, jak zainstalujesz apkę na iOS lub Androida. Jeśli twój telefon zostanie zaopatrzony w Fortuna zakłady bukmacherskie, to wtedy możesz użyć funkcji logowanie. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś zarejestrowanym klientem.

W aplikacji do logowania można korzystać ze standardowej metody, czyli wpisania loginu i hasła. Na iOS i Androidzie działa w Fortunie też logowanie za pośrednictwem odcisku palca. W ten sposób użytkownik przykładając swój kciuk może szybko zalogować się do zakładów Fortuny.

Użytkownik sam decyduje w jaki sposób będzie logował się do Fortuny przez aplikację.

Fortuna logowanie online

Na stronie efortuna.pl otwieranej w komputerze lub urządzeniu mobile w górnym menu znajduje się przycisk “zaloguj”. Po udanej rejestracji możesz w niego wejść, co otworzy moduł z logowaniem na konto gracza Fortuny.
Jako pierwsze uwierzytelnienie wpisujesz pseudonim lub adres e-mail. Pamiętaj, żeby wpisać te dane, na które rejestrowałeś się w Fortunie. W drugim oknie wprowadzasz hasło. Po prawidłowym wpisaniu danych logowania strona powinna się załadować ponownie, a w prawym górnym rogu będzie wyświetlał się twój profil.

Okno logowania do konta.

Fortuna zdaje sobie sprawę, że część graczy może zapomnieć hasła do logowania np. wtedy, gdy mieli dłuższy rozbrat z kontem. Wówczas istnieje możliwość zresetowania hasła po naciśnięciu komunikatu “zapomniałeś hasło?”

Jak odzyskać hasło.

Fortuna rejestracja bez dowodu — jak się odbywa

Rejestracja bez dowodu odbywa się dokładnie w ten sposób, który opisaliśmy powyżej. Jeśli znasz swój PESEL, to bez problemu założysz konto u tego bukmachera bez dokumentu tożsamości. Dowód możesz przedstawić później – w ciągu kolejnych 28 dni.

Fortuna Klub Plus. Jak założyć pełne konto w zakładach Fortuna

Za rejestrację konta stałego otrzymasz od Fortuny Klub Plus 2800 punktów FKP, co oznacza darmowy bonus 20 PLN. To pakiet promocyjny, który związany jest z rejestracją pełnego konta gracza. Jak to zrobić? Po prostu po wypełnieniu formularza startowego i zalogowaniu się na konto – trzeba od razu zweryfikować swój profil. W jaki sposób? Możesz to zrobić tradycyjnie dołączając skany/zdjęcia (obustronne) dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Wielu klientów bankowości elektronicznej np. PEKAO może zweryfikować konto przez moje ID. To funkcja, która umożliwia pełną rejestrację poprzez zalogowanie się na konto w banku online.

Podgląd statusu konta po weryfikacji.

Kiedy założysz stałe konto – uzyskasz startowy bonus w Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN.

Fortuna logowanie — problem z rejestracją

Jakie najczęściej problemy z rejestracją mogą się pojawić? Generalnie to proces, który jest możliwy przez całą dobę. Od strony technicznej trudno o negatywne Fortuna opinie. Co prawda co jakiś czas bukmacher robi konserwacje strony – wówczas trzeba poczekać aż serwis zacznie normalnie funkcjonować.

Wiele błędów dotyczy pomyłki przy wpisaniu numeru PESEL lub adresu e-mail. Część z graczy zapomina o tym, że rejestrowała się już w Fortunie i próbuje ponownie założyć konto. Taka sztuka się nie uda, bo bukmacher po adresie e-mail lub numerze PESEL szybko weryfikuje takie przypadki i uniemożliwia rejestrację. W takiej sytuacji użytkownik powinien skorzystać z funkcji przypomnienia danych do logowania.

Fortuna rejestracja w punkcie

W Fortunie nowe konto online otworzysz też w tradycyjnym lokalu. Wówczas będziesz potrzebował dowodu osobistego. Większość pracy wykona za ciebie obsługa placówki bukmachera. Aby założyć konto w Fortunie należy znać godziny otwarcia punktów stacjonarnych. Do tego będziesz potrzebował adresu e-mail, na który przyjdzie link weryfikujący. Po wykonaniu rejestracji otrzymasz dane do logowania: login i hasło.

Co otrzymasz po zalogowaniu w Fortunie?

Bonusy startowe po pierwszym logowaniu to zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Do obu tych promocji potrzebujesz wykonać pierwszą wpłatę – możesz do tego użyć BLIK, PayU lub karty VISA/Mastercard. Po rejestracji konta stałego odbierzesz też dodatkowy bonus bez depozytu – darmowe 20 złotych. W tym przypadku pieniądze od razu będą czekać na twoim saldzie bonusowym.

Freebet 10 zł

Aby grać i wykorzystywać kolejne bonusy trzeba mieć środki na koncie. W związku z tym operator zachęca do pierwszej wpłaty i nagradza klienta po dokonaniu transakcji. Gdy pierwsze prywatne pieniądze gracza wpłyną na konto, Fortuna doliczy freebet 10 zł na dowolny zakład. Po obstawieniu, wygrane z darmowego zakłady można od razu wypłacić.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł

Kiedy już zalogujesz się do Fortuny i zrobisz wpłatę – możesz pierwszy zakład obstawić bez ryzyka. Bukmacher ubezpieczy stawkę do 600 PLN, więc jeśli za tyle zagrasz – tyle samo wróci na twoje konto w razie porażki. To bonus ze zwrotem na konto główne, więc nie musisz przejmować się dalszym obrotem.

Do zakładu bez ryzyka możesz użyć typy przedmeczowe i “na żywo” z oferty Fortuny.

Bonus od depozytu do 200 zł

Ostatni w kolejce do wykorzystania jest bonus od depozytu. Dotyczy on drugiej wpłaty. Po dokonaniu drugiego depozytu klient bukmachera może liczyć na dodatek do gry w wysokości połowy wpłaty, do maksymalnej kwoty 200 zł. Warto zaznaczyć, że z bonusem wiążą się naprawdę przyjazne warunki obrotowe. Wystarczy raz zagrać za bonus, aby móc go wypłacić.

Pozostałe bonusy i promocje

Bonusy powitalne po logowaniu to pierwsze co przychodzi na myśl, ale trzeba wiedzieć, że promocje czekają również w kolejnych dniach. Fortuna oferuje grę bez podatku w wybranych godzinach jako Happy Hours. Tworzący kupony wielokrotne można też odbierać bonusy AKO przyznawane od wygranych kwot – maksymalnie do 50%. Dodatkowo w Fortunie czeka na ciebie, co środę gwarantowany bonus 10 PLN na gry karciane, a na początek tygodnia poniedziałkowy farciarz z bonusem 50 PLN.

Fortuna login online — aktywacja konta

Nowoutworzone konto w zakładach bukmacherskich Fortuna online aktywujesz po wejściu na pocztę e-mail i kliknięciu w link weryfikacyjny. To pozwoli na korzystanie z bukmachera po kolejnych logowaniach się na konto. To znana forma podstawowej weryfikacji, która funkcjonuje nie tylko u bukmacherów, ale też sklepach online i aplikacjach.

FAQ

Co wpisać do logowania się w Fortunie?

Aby zalogować się na konto w Fortunie potrzebujesz znać login/adres e-mail i hasło.

Jak zalogować się do Fortuny przez aplikację?

W aplikacji Fortuny możesz skorzystać z logowania przez odcisk palca lub standardowo przy użyciu loginu i hasła.

Zaloguj się aby dodawać komentarze