Fortuna rejestracja – sprawdź, jak założyć konto!

3x100 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto główne) + darmowe 20 zł za rejestrację

Fortuna rejestracja

Jak zarejestrować konto w Fortunie? Bukmacher Fortuna jest bardzo często wybieranym serwisem do obstawiania zakładów sportowych. A jak wiadomo, żeby typować online u bukmachera, najpierw trzeba zarejestrować konto. W tym artykule wyjaśniamy szczegółowo: jak założyć konto w Fortunie? Dodatkowo przedstawiamy kod promocyjny, który możesz wpisać podczas rejestracji konta w Fortuna online i zgarnąć bonusy oraz użyć ich z typami dnia!

Aby zarejestrować konto w Fortunie trzeba mieć ukończone 18 lat. Zakłady bukmacherskie dozwolone są dla pełnoletnich klientów.

Fortuna rejestracja

Bonusy dla zarejestrowanych z kodem promocyjnymPakiet powitalny o wartości 335 zł ✔️
Aktualny kod promocyjny FortunaZAGRANIE
🔥 3x zakład bez ryzyka
(zwrot 100% na konto główne = można od razu wypłacić)
300 zł
🔥 Bonus BEZ depozytu
(nic nie trzeba wpłacać, żeby dostać środki)
20 zł
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Bonus za udostępnienie kuponu5 zł
Gra bez podatkulive: 24/7, prematch: sobota – niedziela

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Ważnym przywilejem rejestracji w Fortunie jest możliwość wpisania kodu promocyjnego. Co to? To specjalne hasło, które oferowane jest partnerom tego bukmachera. Jako portal Zagranie współpracujemy z Fortuną i dla naszych użytkowników obowiązuje kod promocyjny: ZAGRANIE. Wpisując nasz kod promocyjny po rejestracji możesz odebrać trzy bonusy:

 • 20 zł jako darmowy zakład bez depozytu
 • 10 zł freebet
 • 3×100 zł jako zakłady bez ryzyka
 • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

Więcej o wykorzystaniu kodu promocyjnego w Fortunie znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/.

Fortuna rejestracja – na czym polega?

Konto w Fortunie zarejestrujesz na stronie efortuna.pl lub w mobilnej aplikacji tego bukmachera. Rejestracja to konieczność, jeśli chcesz obstawiać mecze w Fortunie i korzystać z jej oferty. Na czym polega rejestracja? Wszystko to przypomina zakładanie konta w dowolnym sklepie internetowym lub serwisie. Jeśli chcesz stać się graczem Fortuny, to trzeba uzupełnić formularz rejestracyjny, a następnie zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia, by na końcu aktywować konto z linku weryfikacyjnego. Dla wielu to znana procedura, bo w większości tak wszędzie wyglądają rejestracje.

Fortuna rejestracja – jak założyć nowe konto?

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a bez problemu zarejestrujesz konto w Fortunie i zalogujesz się do zakładów bukmacherskich.

1. krok: przejdź na stronę efortuna.pl

W tym miejscu zalecamy, aby kliknąć nasz odnośnik (tutaj), co pozwoli przenieść cię na stronę efortuna.pl. To o tyle dobre, że automatycznie zostanie wpisany nasz kod promocyjny. W ten sposób nie musisz martwić się, że przez swoją nieuwagę ominiesz pole z kodem bonusowym.

2. krok: wypełnij formularz rejestracyjny

W rejestracji chodzi przede wszystkim o to, aby poprawnie uzupełnić formularz, w którym trzeba wpisać takie dane: imię, nazwisko, pseudonim do logowania, hasło, e-mail, numer telefonu, PESEL i kod promocyjny. Z listy dostępnych opcji należy również wybrać źródło środków finansowych, a także zaznaczyć oświadczenie o ukończeniu 18 lat i zgody na bonus powitalny.

Wszystko uzupełnione? To naciśnij “zarejestruj” i sprawdź co ma w ofercie Fortuna oraz dlaczego zbiera tak dobre opinie.

3. krok: Kliknij link aktywacyjny

Fortuna wyśle na twój adres e-mail wiadomość, gdzie znajdować się będzie link aktywacyjny konto – naciśnij w ten odnośnik, a otrzymasz informacje, że twoje konto jest aktywne. Wpisz login/e-mail i hasło, by zalogować się do zakładów bukmacherskich Fortuny.

I to byłoby na tyle – konto zarejestrowane, a ty możesz obstawiać zakłady w Fortunie.

Rejestracja w Fortunie – co warto wiedzieć?

Fortuna z kodem promocyjnym VIP pozwala zarejestrować ci konto bez użycia dowodu osobistego. To daje szanse naprawdę błyskawicznej rejestracji, która zajmuje kilka minut. Tak założone konto jest jednak tymczasowe, a w ciągu 28 dni trzeba zrobić weryfikacje.

Weryfikacja to dopisania szczegółowych informacji np. adresu zamieszkania oraz załączenie skanu dowodu osobistego. Gdzie to zrobić? W zakładce “moje konto” na stronie efortuna.pl.

Zweryfikowanie konta sprawia, że będziesz stałym graczem z możliwością robienia wypłat. W Fortunie również przyznawany jest specjalny bonus za weryfikacje, czyli darmowy zakład 20 zł w formie punktów FKP.

Podczas weryfikacji musisz wpisać:

 • numer konta bankowego,
 • numer dowodu osobistego,
 • województwo,
 • adres zamieszkania.

Bonus od Zagranie za rejestracje w Fortunie

Na początku za rejestrację i weryfikacje konta – otrzymasz darmowe 20 PLN, które możesz wykorzystać na dowolnych kuponach w Fortunie. Pozostałe bonusy uzyskasz, gdy zrobisz pierwszy depozyt.

Więcej o bonusach Fortuny znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/.

Dodatkowe atuty rejestracji konta w Fortunie to:

 • dostęp do najlepszych kursów,
 • możliwość obstawiania ponad 30 dyscyplin sportowych,
 • zakłady przedmeczowe i live,
 • transmisje live w Fortuna TV,
 • gra bez podatku w ofercie Happy Hours,
 • narzędzia ułatwiające typowanie np. early cash-out.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie – metody płatności

Wpłaty w Fortunie

W Fortunie system wpłat jest bardzo prosty i środki na koncie możecie mieć nawet kilka minut po założeniu konta. Ważne jest to, że wpłacić pieniądze możecie, nawet gdy nie zweryfikowaliście się jeszcze poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Aby dokonać depozytu, wystarczy, że naciśniecie przycisk w prawym górnym rogu, a wtedy otworzy się Wam takie okno:

fortuna okno wplaty

Teraz wystarczy wybrać odpowiednią metodę płatności. Najszybciej jest oczywiście blikiem, gdyż wtedy środki na koncie będą zazwyczaj w ciągu 2-3 minut. Jednak oprócz tego możecie również zapłacić kartą kredytową lub dokonać przelewu poprzez swój bank. Długość realizacji zależy od sposobu płatności, a także obłożenia w danym czasie.

Wypłaty w Fortunie

Z kolei w przypadku wypłat możecie już tylko skorzystać z przelewu na konto. Wcześniej musicie oczywiście podać numer konta, na które zostaną przelane środki, a także zweryfikować swój profil. Minimalna kwota to dwa złote, a czas oczekiwania jest różny, ale zazwyczaj to jeden lub dwa dni robocze. Tutaj dużo już zależy od księgowania przelewów w Waszym banku, o czym warto również pamiętać.

Jak więc widzicie, system wpłat i wypłat w Fortunie jest dość prosty. Intuicyjny interfejs, a same operacje potrafią trwać nawet mniej niż minutę. Do tego przy depozycie jest już sporo metod płatności, jednak przy samych wypłatach ograniczają się tylko do tradycyjnych przelewów, które mogą trwać nawet dwa dni robocze.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze