fot. Xinhua

Kolejny dzień tenisowych zmagań w Antalyi. Czy w tureckim kurorcie wyjrzy słońce? Tylko aspekty pogodowe dzielą nas od początku zmagań w turnieju rangi challenger. W dniu dzisiejszym na korcie, w pojedynkach pierwszej rundy, powinni pojawić się, Zdenek Kolar i Lorenzo Giustino. Baczniej będziemy obserwować również spotkanie Leonardo Mayera i Tallona Griekspoora. Zakłady Fortuna oferują nam ciekawe propozycje na te pojedynki!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdenek Kolar – Lorenzo Giustino, 26 01 2021, godz. 13:00 (godzina może ulec zmianie)

Pojedynek dwóch nierozstawionych, Czech, Zdenek Kolar zmierzy się po raz czwarty w swojej karierze z Włochem, Lorenzo Giustino.

Czech, Zdenek Kolar to obecnie 224 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, najwyżej był w 2018 roku na pozycji numer 208, a więc jest bliski swojej życiówki. 24-latek nie triumfował jeszcze w żadnym singlowym turnieju, lecz ma na swoim koncie aż dziewięć deblowych triumfów w turniejach rangi ATP Challenger Tour. Tydzień temu tworzył parę z naszym deblistą, Szymonem Walkówem, dotarli razem do ćwierćfinału zawodów w Stambule. Czech to także etatowy uczestnik turniejów w Polsce. Pokazał się polskim kibicom ze strony typowego rzemieślnika kortów ceglanych, który potrafi również grać ofensywnie. Reprezentant naszych południowych sąsiadów popełnia przy tym sporą liczbę niewymuszonych błędów, stąd pewnie zadomowił się w trzeciej setce rankingu. Czech notuje sześć porażek singlowych z rzędu, z czego w tym roku zaliczył dwie. Zdenek Kolar wystąpił w kwalifikacjach do Australian Open, gdzie uległ Gregoire Barrere 6:7(5) 3:6 oraz w Istanbule, późniejszemu zwycięzcy zawodów – Arthurowi Rinderknechowi 4:6 3:6.

28 – letni Lorenzo Giustino to obecnie 151 rakieta świata, od dwóch sezonów oscyluje, gdzieś w granicach połowy drugiej setki rankingowej. Jest to zawodnik regularnie występujący w turniejach ATP Challenger Tour oraz sporadycznie w głównych, tenisowych rozgrywkach. Lorenzo Giustino to zawodnik, który ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, wszystkie zdobył na nawierzchni ziemnej, co dobitnie pokazuje, na jakich kortach czuje się najlepiej. Wygrywał kolejno w Antalyi, Ponterdzie, Basilicanovej, dwukrotnie w Santa Margherita di Pula i dwa lata temu triumfował w pierwszym turnieju rangi challengerowej, w Ałmatach, wszystkie pozostałe turnieje były to popularne futuresy. Lorenzo Giustino, tak jak już wspomniałem, najlepiej czuje się na kortach ziemnych, gdzie może w pełni pokazać, to z czego słynie, a więc poruszanie się po korcie i regularna, topspinowa gra. Jest to zawodnik regularny, który wszystkie swoje atuty pokazuje na korcie wolnym, ceglanym, na którym to się wychował. W tym sezonie wystąpił w dwóch turniejach na kortach twardych, w każdym z nich wygrywał po meczu. W kwalifikacjach do Australian Open pokonał Denisa Istomina 6:1 6:1, natomiast w Stambule rodaka, Alessandro Giannessiego 7:5 7:6(5). W drugich pojedynkach znajdował pogromców w osobach, Borny Gojo 3:6 6:7(7) oraz Antoine Hoanga 4:6 4:6.

Mecze bezpośrednie

Będzie to czwarty pojedynek obu panów, Lorenzo Giustino wygrywał do tej pory wszystkie z nich.

19 02 2019, Challenger Bergamo 1/16 finału (korty twarde), Lorenzo Giustino – Zdenek Kolar 6:2 6:1;

16 04 2019, Challenger Tunis 1/16 finału (korty ziemne), Lorenzo Giustino – Zdenek Kolar 6:1 6:3;

15 05 2019, Challenger Lizbona 1/16 finału (korty ziemne), Lorenzo Giustino – Zdenek Kolar 6:4 6:2.

Co typuję?

Lorenzo Giustino nie miał żadnych problemów z pokonaniem Czecha trzykrotnie i bardzo pewnie. Dlaczego niemiałby uczynić tego po raz czwarty? Włoch to zawodnik bardziej doświadczony i regularniejszy. Wydaje się, że na starcie tego sezonu czuje się dość pewnie, wygrał dwa spotkania na niezbyt przyjaznej nawierzchni. Włoch powinien zameldować się w kolejnej rundzie turnieju.

Typ: Lorenzo Giustino/Czy Zdenek Kolar wygra przynajmniej jeden set? NIE

Kurs: 1,47/2,20

kk

Leonardo Mayer – Tallon Griekspoor, 26 01 2021, godz. 15:30 (godzina może ulec zmianie)

W pierwszej rundzie Challengera w Antalyi czeka nas spotkanie weterana światowych kortów, Leonardo Mayera z Tallonem Griekspoorem.

Argentyńczyk, Leonardo Mayer to obecnie 135 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 33-latek najlepsze lata ma już wyraźnie za sobą. W swoich najlepszych latach był to zawodnik czołowej trzydziestki rankingu. Ma na swoim koncie dziewięć tytułów singlowych. Wyraźnie upodobał mu się duży turniej w Hamburgu, w którym wygrywał dwa razy. Tak jak wspomniałem, swoje najlepsza lata ma już wyraźnie za sobą. Notuje ostatnimi czasy bardzo słaby bilans. Spośród szesnastu ostatnio rozegranych spotkań wygrał zaledwie cztery. Ostatni jego występ to nieudane kwalifikacje do French Open, w których to odpadł w finałowej rundzie po spotkaniu z Nikolą Milojevicem.

Tallon Griekspoor to obecnie 155 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, a najwyżej w karierze był na pozycji 138 w ubiegłym roku. Ma na swoim koncie dwa tytuły singlowe, triumfował w turniejach rangi ATP Challenger Tour w 2019 roku, w Banja Luce i Tampere. Zwycięstwa zaliczał na kortach ziemnych, na których czuje się najlepiej. Wystąpił w dwóch turniejach w tym roku na kortach twardych, zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Jego bilans to dwa zwycięstwa, nad Harrym Bourchierem 7:6(6) 6:3 i Lukasem Rosolem 6:4 7:6(3) oraz dwie porażki, z Johnem Patrickiem Smithem 6:2 3:6 4:6 oraz Go Soedzie 5:7 6:4 6:7(2).

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwszy pojedynek obu panów.

Co typuję?

Argentyńczyk, Leonardo Mayer najlepsze lata ma już wyraźnie za sobą. Ostatnie dwa sezony to zdecydowany, rankingowy zjazd. Pewnie, gdyby nie częściowe zamrożenie wyników to Mayer byłby już w zestawieniu sporo dalej. Będzie to pierwszy jego występ od blisko 4 miesięcy, a powroty bywają trudne. Tallon, natomiast początek sezonu ma bardzo przyzwoity i wreszcie wraca na ulubione korty ziemne, to on powinien zameldować się w kolejnej rundzie turnieju.

Typ: Tallon Griekspoor wygra/Czy Leonardo Mayer wygra przynajmniej jeden set?

Kurs: 1,59/2,41

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

26.01 tenis 26.01 tenis2