Wczorajszy dzień dobrze się dla nas zaczął, ale później było już nieco gorzej. G2 Esports fatalnie poprowadziło swój draft i w efekcie tego przegrało z MAD Lions, ale starało się nadrobić braki kompozycji indywidualnymi zagraniami (jak to np. robili Caps i BrokenBlade). Dzisiaj Samuraje nie mogą sobie pozwolić na podobną wpadkę, ponieważ derby Europy, jakimi jest spotkanie G2 z fnatic, to bardzo prestiżowe spotkania. Kto tym razem je wygra? Zapraszam do swoich typów na G2 Esports – fnatic i Misfits – MAD Lions!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits – MAD Lions: typy i kursy bukmacherskie (02.07.2022)

Typowanie sobotnich meczów League of Legends European Championship zaczynamy od meczu Misfits z MAD Lions. Jest to o tyle ciekawe spotkanie, że wczoraj obie te ekipy zanotowały ważne zwycięstwa. Jak już dobrze wiemy, MAD Lions ograło G2 Esports, co wynikało ze słabego draftu Samurajów, którzy nie odpowiedzieli na mocne wybory Lwów. MAD postawiło m.in. na Swaina, co dało mu ogromną przewagę.

Misfits ograło z kolei Team BDS, co było bardzo ważne z perspektywy ułożenia się tabeli i zanotowało już drugą wygraną z rzędu. Wcześniej pokonało SK Gaming, więc MG jest na dobrej drodze do odbudowy swojej formy i powalczenia o play-offy, które pozwolą najlepszym drużynom pojechać na mistrzostwa świata w League of Legends. Te zostały zaplanowane na koniec roku, więc nie ma już wiele miejsca na błędy.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań Misfits to dwie wygrane i trzy porażki
  • Pięć ostatnich meczów MAD Lions to trzy wygrane i dwie przegrane
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko dwa razy – za każdym razem lepsze było Misfits *
  • MAD Lions na wiosnę nie dostało się nawet do TOP 4
  • MAD Lions w dwóch z trzech spotkań wygrało z przewagą co najmniej sześciu eliminacji

Co obstawiać?

Patrząc na wczorajszą dyspozycję obu drużyn, a także dotychczasowe wyniki tych ekip, bliżej nam tutaj do zwycięstwa MAD Lions. Jednak zamiast stawiać na zwycięstwo, to typujemy tutaj handicap eliminacji, a dokładnie to zakład na to, że MAD Lions będzie miało ich więcej z handicapem -5.5. Szanse na to są spore, bo taki wynik już padał, co widzimy po statystykach, a do tego różnica w klasie obu ekip jest wręcz ogromna!

W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

G2 Esports – fnatic: typy i kursy bukmacherskie (02.07.2022)

Mecze G2 Esports z fnatic to zawsze jest hitowe wydarzenie, które obrosło wręcz do miana El Clasico League of Legends. Derby Europy tym razem nie będą miały aż tak ogromnego znaczenia, bo nie są rozgrywane w play-offach League of Legends European Championship. Pomimo tego obie drużyny podejdą do tego niesamowicie zmotywowane, gdyż stawka to nie tylko potencjalne “trzy punkty” do tabeli, ale także ogromny prestiż.

Samuraje wczoraj niefortunnie przegrali z MAD Lions po dość fatalnym drafcie, co później przełożyło się na samo spotkanie. Dzisiaj będą mieli więc dogodną okazję do tego, aby się zrewanżować. Caps i spółka są o wiele lepszą ekipą, co widać zresztą po kursach bukmacherskich. Gdy porównamy formę tych drużyn na papierze, to widzimy, że G2 jest o wiele lepsze, co już zresztą pokazywało wiele razy, w tym we wiosennych spotkaniach.

Statystyki:

  • G2 Esports wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów, podobnie zresztą jak fnatic
  • Samuraje wygrały mistrzostwo Europy na wiosnę, pokonując każdego rywala w dolnej drabince bez straty mapy
  • Te drużyny grały ze sobą tylko trzy razy w historii – fnatic wygrało dwa razy, a G2 raz
  • Obecnie obie drużyny dzielą pierwsze miejsce w tabeli razem z jeszcze trzema innymi ekipami

Co obstawiać?

Na papierze G2 Esports wypada więc o wiele lepiej niż fnatic. Wskazują na to nie tylko statystyki, ale też forma na wiosnę, czy fakt, że indywidualnie zawodnicy Samurajów są po prostu o wiele lepsi. Flakked, czy Caps wypadają znacznie lepiej niż ich bezpośredni rywale w FNC. Sam kurs na zwycięstwo G2 Esports to 1.52, co daje nam fajne value i dopełnienie do AKO!

typy na lola lec noblebet

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej.

fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze