fot. Norbert Barczyk

Rozgrywki grupowe Blast Premier Spring 2021 trwają w najlepsze i dostarczają nam mnóstwa emocji i niespodzianek. Przegrane Astralis z Big czy Vitality z Complexity z pewnością musiały wielu zaskoczyć, a to jeszcze nie koniec zmagań w grupie. Dziś przed nami dwa kolejne spotkania, w tym jedno ze wspominanym już wcześniej zespołem Vitality, które wczoraj wyraźnie zawiodło. I nie mówię już o samym wyniku, ale o zupełnym braku planu na swoją grę i beznadziejnej formę indywidualnej. Czy dziś Francuzi zaprezentują się lepiej? Zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Complexity – G2
09.02.2021 r. Godz. 16:30

Na początek mamy  spotkanie zwycięzców, czyli pojedynku pomiędzy Complexity a G2. Ta pierwsza ekipa wczoraj w genialnym stylu zmasakrowała Vitality, w czym niewątpliwie pomógł powrót Poizona do składu, który dominował na Overpassie i nie pozwolił Francuzom na zdobycie nawet kilku rund. G2 z kolei po dosyć zaciętym spotkaniu wygrali z Evil Geniuses 2:0, co potwierdziło kto był wczoraj lepszy na serwerze. Dziś obydwie te drużyny spotykają się w finale górnej tabelki, ale tylko jedna z nich przejdzie dalej, która moim zdaniem nią będzie?

Zacznijmy może od tego, że nie widzę tutaj wyraźnego faworyta. Co prawda wczorajszy wynik ekipy Poizona robi wrażenie, jednak analizując to, jak słabe Vitality było wczoraj, ten niesamowity rezultat traci nieco na wartości. G2 natomiast stoczyło zaciętą bitwę z EG, jednak na koniec to oni okazali się najlepsi, nie pozwalając przeciwnikom na, chociażby jedną wygraną mapę. Z pewnością trzeba przyznać to, że obydwie ekipy są w naprawdę dobrej formie, zatem naturalnie narzuca się over rund, map. Jak to wygląda pod względem map poolu?

Przedstawię najpierw mapy, których na 100% dziś nie zobaczymy, bo po prostu drużyny nie lubią ich grać i zwykle decydują się na ich wykluczenie. Po stronie G2 jest to Overpass, natomiast Complexity nie cierpi gry na Inferno, dlatego też w 51% gier banują tę mapę. Jeśli chodzi o najczęstsze wybory, to ekipa braci Kovac, pomimo licznych memów, jakie pojawiały się jeszcze parę miesięcy temu, najlepiej prezentuje się na Duscie, gdzie wygrywają 67% swoich ostatnich meczów. Chętnie decydują się również na wybór Vertigo, czego rezultat widzieliśmy we wczorajszym pojedynku z EG. Complexity natomiast tradycyjnie jako pierwszy wybór stawia na mapę Mirage lub Nuke, i na obydwu mapach ich gra wygląda naprawdę świetnie.

Według mnie pójście w over 2,5 map w tym meczu jest bardzo dobrym wyborem. Obydwie drużyny wczoraj pokazały pazur i udowodniły swoją dobrą formę. Ich najlepsze mapy nie pokrywają się za bardzo ze sobą, co oznacza przewagę każdej z nich na swoim picku. Kluczowi zawodnicy obydwu ekip również nie zawodzą, a i przygotowanie taktyczne i mentalne jest na najwyższym poziomie. Co prawda na tym turnieju nie widzieliśmy jeszcze żadnego pojedynku, do którego rozstrzygnięcia będzie potrzebna trzecia mapa, jednak myślę, że dziś to się odmieni.

Podsumowując, obydwie drużyny wygrały swoje wczorajsze mecze w naprawdę świetnym stylu, trudno jest wskazać wyraźnego faworyta tego spotkania, a najlepsi gracze obydwu ekip naprawdę błyszczą. Spodziewam się tutaj walki do końca i braku dominacji ze którejkolwiek stron. Jest to walka o awans do finału grupy, co oczywiście oznacza ogromną motywację i zaciętość obydwu drużyn. Czasu na odpoczynek i przygotowanie po wczorajszym spotkaniu mieli podobną ilość, zatem ten aspekt również nie będzie się przekładał na korzyść którejś z drużyn. Stawiam tutaj na długi mecz, i wrzucam over 2,5 mapy na mój kupon. Pamiętajcie, że rejestrując się w forbet, macie możliwość odebrania bonusów, w tym dwóch tygodni gry bez podatku!


Complexity – G2

09.02.2021 r. Godz. 16:30
Typ: Powyżej 2,5 mapy
Kurs: 1.87

Baner grupy typerskiej esport


Vitality – Evil Geniuses

09.02.2021 r. Godz. 19:30

Czas na drugie spotkanie, spotkanie przegranych, a co najdziwniejsze, znajdziemy tutaj Vitality! Francuzi byli wyraźnymi faworytami w starciu z Complexity, a jednak zostali wręcz zmiażdżeni przez drużynę Konfiga. Widać było po ich grze i zachowaniu na kamerkach, że wyraźnie nie był to ich dzień, przegrywali pojedynki strzeleckie, oddawali inicjatywę na różnych punktach na mapie, nie trafiali najprostszych eliminacji. Wiemy jednak, że są oni niesamowicie utalentowaną drużyną, czy zatem dziś ujrzymy ich złotą stronę?

EG co prawda również przegrało 2:0, jednak ich spotkanie z G2 było o wiele bardziej zacięte i wyrównane. EG pokazało się z naprawdę świetnej strony, jednak G2 było wczoraj po prostu lepsze. Czy ekipa Tarika będzie w stanie postawić się Vitality, nawet gdy Francuzi mają wyraźny spadek formy? Moim zdaniem będziemy tu świadkami naprawdę długiego pojedynku, i po raz kolejny spodziewam się tutaj dużej liczby map/rund.

Głównym czynnikiem, dzięki któremu decyduje się na ten typ w tym spotkaniu, są mapy, jakie wybierają obydwie drużyny. Vitality najpewniej czuje się na Duście, natomiast EG jest wyśmienite na Inferno.  I o ile jeszcze kilka tygodni temu Infero było świetną mapą w wykonaniu Francuzów, tak dziś nie decydują się na nią tak chętnie, a co więcej coraz częściej decydują się na wykluczenie tej mapy przy ostatnim, decydującym wyborze. EG z drugiej strony na Duście gra bardzo rzadko, i nie są mocni na tej mapie. Według mnie, biorąc te czynniki pod uwagę wygranie swojego picku przez każdą z drużyn wydaje się być bardzo prawdopodobne.

Jeśli dorzucimy do tego naprawdę słabą formę Vitality, która przejawia się już od kilku spotkań, wtedy widzimy, że EG są w stanie rywalizować z obecnym Vitality jak równy z równym. Wczorajszy mecz z G2 z pewnością dał im do myślenia, i oczekuje od nich poprawy pewnych elementów. Po stronie Francuzów również występuje wiele błędów, jednak wiemy jak szybko potrafią oni wrócić na właściwy szlak. Myślę, że dziś zaprezentują się lepiej niż wczoraj, jednak ciągle nie są w na tyle dobrej formie, żeby zdominować drużynę Tarika. Map pool, forma drużyn i zawodników indywidualnych, a także kwestia tego, że przegrany w tym meczu kończy turniej wskazują na długie i zacięte starcie, dlatego w tym meczu również stawiam na over 2,5 map.

Vitality – Evil Geniuses
09.02.2021 r. Godz. 19:30
Typ: Powyżej 2,5 mapy
Kurs: 2.16


ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Kupon forbet 09.02.2021