forBET rejestracja – jak odebrać 3280 PLN?

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku


🔥 PROMOCJA NA EURO 2024: + 2000 PLN od depozytu i faza grupowa bez podatku + 300 PLN za wygraną Arsenalu z Porto! (do 21.02)

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 5280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni
EURO 2024: 2000 PLN od depozytu + faza grupowa bez podatku

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET rejestracja

W forBET rejestracja jest dość prosta. Ten bukmacher, tak samo jak inni świadczący swoje usługi w Polsce, posiada specjalną, spersonalizowaną ofertę powitalną, dostępną tylko u nas. Jednak, żeby z niej skorzystać i móc szukać odpowiednich zakładów w szerokiej gamie oferowanej przez firmę, trzeba najpierw przejść przez proces rejestracji. Poniżej wytłumaczę wam dokładnie, krok po kroku, jak to zrobić w odpowiedni sposób i móc cieszyć się bonusem powitalnym.

Sprawdźcie, jakie są dostępne inne bonusy bukmacherskie i odbierzcie najwyższe pakiety powitalne na polskim rynku bukmacherskim, który możesz wykorzystać na nasze typy dnia!

forBET rejestracja — bonus na start

 ForBET bukmacher 2024 – Pakiet 3280 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 1000 zł 1200 zł
Bonus od 2. depozytu 2000 zł 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

forBET rejestracja – krok 1

Jeżeli trafiliście na jakikolwiek problem w forBET podczas rejestracji, to poniższy tekst przeprowadzi was przez każdy etap. Znajdziecie tu również nasz specjalny kod do zakładów bukmacherskich. Dzięki niemu po kilku minutach będziecie mogli cieszyć się z bonusu powitalnego, a ten jest jednym z większych na naszym rodzimym rynku bukmacherów. Na początku trzeba skorzystać z tego linku. Gdy klikniemy niego i przeglądarka przeniesie nas do okienka z rejestracją. Następnie należy kliknąć przycisk “Zarejestruj się”, a strona przeniesienia nas do właściwego miejsca, gdzie należy podać:
 • adres e-mail
 • nazwę użytkownika
 • hasło
 • powtórzyć hasło
Oprócz tego koniecznie jest zaznaczenie opcji “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, a także zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Można też zaznaczyć pola, gdzie pozwalamy na wysyłanie do nas ofert marketingowych. Dzięki temu otrzymacie ciekawe oferty na swojego maila.

Bonus powitalny forBET

Jak prawidłowo wypełnić krok 2?

Po kliknięciu przycisku dalej, strona rejestracyjna zakładów bukmacherskich forBET przeniesie nas do drugiego kroku. W tym miejscu trzeba wypełnić nieco więcej pól. W pierwszym z nich trzeba wybrać swoje obywatelstwo, które domyślnie jest ustawione na Polskie. Następnie należy podać:
 • imię
 • nazwisko
 • telefon komórkowy
 • miasto
 • adres
 • kod pocztowy
 • waluta
Warto wspomnieć, że waluta, tak samo jak obywatelstwo, jest automatycznie ustawiona na polską (złotówki). Po podaniu wszystkich informacji, ponownie wystarczy nacisnąć przycisk “dalej”. Strona przeniesie nas do kolejnego kroku.  O kodzie promocyjnym do forBET przeczytasz tutaj.

Dane konta – krok 3

W ostatnim, trzecim kroku rejestracyjnym w forBET, trzeba podać:
 • datę urodzenia
 • typ dokumentu
 • seria i numer dokumentu
 • numer pesel
 • numer konta bankowego
 • kod promocyjny, który zapewni ci specjalną ofertę powitalną i duże bonusy: ZAGRANIE
Należy również zamieścić skan dokumentu z dwóch stron i zaznaczyć pola, gdzie potwierdza się, że jest się pełnoletnim, a wpisane dane są prawidłowe. Trzeba też potwierdzić, że nasz udział w zakładach organizowanych przez forBET, nie narusza przepisów, a środki wpłacane na konto są z legalnych źródeł. forBET wymaga także oświadczenia, czy jest się osobą zajmującą stanowisko polityczne lub jest się powiązanym z taką osobą.  Na sam koniec wystarczy wybrać, skąd pochodzą środki przeznaczone na grę. forBET dał do wyboru wiele opcji, a przy zaznaczeniu “inne” pokazuje się pole tekstowe, gdzie należy wpisać, skąd są pieniądze. Jak więc widzicie, w forBET rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje jedynie kilka minut. Trzeba jednak pamiętać, że skany lub zdjęcia dokumentu powinny być bardzo wyraźne i czytelne. Można też korzystać z konta w wersji tymczasowej, jednak wtedy nie będziecie mogli wypłacić środków ani korzystać z wszystkich możliwości. Warto o tym pamiętać, gdyż później może okazać się, że na wypłatę pieniędzy będziecie czekać dłużej.

Co oferuje kod powitalny w forBET w trakcie rejestracji?

W tym momencie pewnie zastanawiacie się, jakie bonusy powitalne dostaliście w forBET w rejestracji, gdzie podaliście nasz kod promocyjny VIP ZAGRANIE. Są to aż trzy gratyfikacje:
 • zakład bez ryzyka do 1200 zł
 • bonus 100% od 2. depozytu do 2080 zł
 • 30 dni gry bez podatku
Zacznijmy od 2080 złotych od depozytu. forBET, tak samo jak większość innych bukmacherów w Polsce, oferuje dodatkowe pieniądze od depozytu – jednak w forBET jest to promocja, którą aktywuje druga wpłata środków na konto bukmachera. Jak można skorzystać z tej oferty? Jest to bardzo proste, podczas drugiego przelewu należy zainwestować min. 20 zł, aby móc odebrać drugie tyle w prezencie. Następnie trzeba odblokować chwilowo zamrożony bonus jednokrotnym obrotem depozytu, aby móc cieszyć się pełnią przyznanych środków do 2080 zł. Z kolei obrót bonusem wymagany jest dwukrotny. Jest to jedna z ciekawszych ofert w naszym kraju, a dzięki temu będziecie mogli sprawdzić bukmachera, obstawiając właśnie za te środki. Co ciekawe, pierwszy depozyt również jest nagradzany – promocją zakład bez ryzyka. Wpłacasz, obstawiasz kupon z min. 3 zdarzeniami (min. 1.30 kurs każdego z nich) i w razie porażki odbierasz zwrot stawki. Wymagania, jakie stawia przed nami bukmacher, aby móc wypłacić środki, nie są zbyt wymagające, tak jak to czasami jest u innych firm. W forBET trzeba dokonać tylko jednokrotnego obrotu zwróconymi środkami. Trzeba też wspomnieć o grze bez podatku. Przez pierwsze 30 dni podatek pokrywa za nas bukmacher. Więcej o tym i o bonusach powitalnych przeczytacie tutaj

Jak wygląda oferta forBET?

Być może forBET nie jest tak samo popularny jak inni bukmacherzy, jednak z pewnością należy do czołówki firm świadczących tego typu usługi w Polsce. Oferta forBET jest duża i znajdziemy w niej zakłady m.in. na:
 • piłkę nożną
 • koszykówkę
 • żużel
 • siatkówkę
 • esport
Oprócz wyżej wymienionych dziedzin są też inne dyscypliny, a także sporty wirtualne, o których więcej możecie przeczytać tutaj. 

forBET rejestracja — jak korzystać z oferty i bonusów?

Skoro już macie zarejestrowane konto w forBET, to zapewne zastanawiacie się, co teraz zrobić i jak zacząć obstawiać. Jeżeli nie macie pomysłu na swoje kupony, to możecie skorzystać z naszych typów dnia. W tej zakładce codziennie publikujemy analizy przedmeczowe i propozycje dotyczące najciekawszych zakładów razem z kursami, które można zagrać. Z kolei w przypadku bonusów, to wykorzystać je można m.in. na różne dyscypliny sportowe, czy esport.  Warto w tym miejscu wspomnieć, iż ten bukmacher ma bardzo dużą ofertę na Ekstraklasę, czy esport, gdzie znajdziemy po kilkadziesiąt lub kilkaset propozycji na jeden mecz. Do przetestowania oferty dobrą okazją może być zakład bez ryzyka lub MaxiZysk. W pierwszym przypadku nie musicie się martwić o wynik, a w drugim zgarniecie podwójną wygraną. Warto się nad tym pochylić przy wybieraniu bukmachera.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze