Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET rejestracja

W forBET rejestracja jest dość prosta. Ten bukmacher, tak samo jak inni świadczący swoje usługi w Polsce, posiada specjalną, spersonalizowaną ofertę powitalną, dostępną tylko u nas. Jednak, żeby z niej skorzystać i móc szukać odpowiednich zakładów w szerokiej gamie oferowanej przez firmę, trzeba najpierw przejść przez proces rejestracji. Poniżej wytłumaczę wam dokładnie, krok po kroku, jak to zrobić w odpowiedni sposób i móc cieszyć się bonusem powitalnym.

Sprawdźcie, jakie są dostępne inne bonusy bukmacherskie i odbierzcie najwyższe pakiety powitalne na polskim rynku bukmacherskim, który możesz wykorzystać na nasze typy dnia!

forBET rejestracja — bonus na start

 ForBET rejestracja 2022 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Maxizysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.01.2022

forBET rejestracja – krok 1

Jeżeli trafiliście na jakikolwiek problem w forBET podczas rejestracji, to poniższy tekst przeprowadzi was przez każdy etap. Znajdziecie tu również nasz specjalny kod do zakładów bukmacherskich. Dzięki niemu po kilku minutach będziecie mogli cieszyć się z bonusu powitalnego, a ten jest jednym z większych na naszym rodzimym rynku bukmacherów. Na początku trzeba skorzystać z tego linku. Gdy klikniemy niego i przeglądarka przeniesie nas do okienka z rejestracją, to powinien on wyglądać w ten sposób:

forbet grafika bonusowa

Następnie należy kliknąć przycisk “Zarejestruj się”, a strona przeniesienia nas do właściwego miejsca, gdzie należy podać:

 • adres e-mail
 • nazwę użytkownika
 • hasło
 • powtórzyć hasło

Oprócz tego koniecznie jest zaznaczenie opcji “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, a także zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Można też zaznaczyć pola, gdzie pozwalamy na wysyłanie do nas ofert marketingowych. Dzięki temu otrzymacie ciekawe oferty na swojego meila.

Bonus powitalny forBET

Jak prawidłowo wypełnić krok 2?

Po kliknięciu przycisku dalej, strona rejestracyjna zakładów bukmacherskich forBET przeniesie nas do drugiego kroku. W tym miejscu trzeba wypełnić nieco więcej pól. W pierwszym z nich trzeba wybrać swoje obywatelstwo, które domyślnie jest ustawione na Polskie. Następnie należy podać:

 • imię
 • nazwisko
 • telefon komórkowy
 • miasto
 • adres
 • kod pocztowy
 • waluta

Warto wspomnieć, że waluta, tak samo jak obywatelstwo, jest automatycznie ustawiona na polską (złotówki). Po podaniu wszystkich informacji, ponownie wystarczy nacisnąć przycisk “dalej”. Strona przeniesie nas do kolejnego kroku.  O kodzie promocyjnym do forBET przeczytasz tutaj.

Dane konta – krok 3

W ostatnim, trzecim kroku rejestracyjnym w forBET, trzeba podać:

 • datę urodzenia
 • typ dokumentu
 • seria i numer dokumentu
 • numer pesel
 • numer konta bankowego
 • kod promocyjny, który zapewni ci specjalną ofertę powitalną i duże bonusy – 2400PLN

Należy również zamieścić skan dokumentu z dwóch stron i zaznaczyć pola, gdzie potwierdza się, że jest się pełnoletnim, a wpisane dane są prawidłowe. Trzeba też potwierdzić, że nasz udział w zakładach organizowanych przez forBET, nie narusza przepisów, a środki wpłacane na konto są z legalnych źródeł. forBET wymaga także oświadczenia, czy jest się osobą zajmującą stanowisko polityczne lub jest się powiązanym z taką osobą.  Na sam koniec wystarczy wybrać, skąd pochodzą środki przeznaczone na grę. forBET dał do wyboru wiele opcji, a przy zaznaczeniu “inne” pokazuje się pole tekstowe, gdzie należy wpisać, skąd są pieniądze. Jak więc widzicie, w forBET rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje jedynie kilka minut. Trzeba jednak pamiętać, że skany lub zdjęcia dokumentu powinny być bardzo wyraźne i czytelne. Można też korzystać z konta w wersji tymczasowej, jednak wtedy nie będziecie mogli wypłacić środków ani korzystać z wszystkich możliwości. Warto o tym pamiętać, gdyż później może okazać się, że na wypłatę pieniędzy będziecie czekać dłużej.

Co oferuje kod powitalny w forBET w trakcie rejestracji?

W tym momencie pewnie zastanawiacie się, jakie bonusy powitalne dostaliście w forBET w rejestracji, gdzie podaliście nasz kod promocyjny VIP ZAGRANIE. Są to aż cztery rzeczy:

 • 2080 złotych od depozytu
 • 200 złotych zakład bez ryzyka
 • 200 złotych MaxiZysk
 • 2 tygodnie gry bez podatku

Zacznijmy od 2080 złotych od depozytu. forBET, tak samo jak większość innych bukmacherów w Polsce, oferuje dodatkowe pieniądze od pierwszego depozytu. Jak można skorzystać z tej oferty? Jest to bardzo proste, przy wpłacaniu pierwszych pieniędzy na konto, można dostać do 2000 złotych 100% wkładu.

Warto jednak wspomnieć, że gdy wpłata jest większa niż 100 złotych, to można zgarnąć dodatkowo 80 złotych. Jest to jedna z wyższych ofert w naszym kraju, a dzięki temu będziecie mogli sprawdzić bukmachera, obstawiając właśnie za te środki.  Co ciekawe, za drugą wpłatę na konto otrzymacie możliwość skorzystania z MaxiZysku, aż do 200 złotych. Wymagania, jakie stawia przed nami bukmacher, aby móc wypłacić środki, nie są zbyt wymagające, tak jak to czasami jest u innych firm.

W forBET wystarczy obrócić zaledwie dwa razy swoimi środkami. Jednak kupon musi mieć minimum trzy zakłady, minimalny kurs całkowity wynoszący 2.50 oraz kurs pojedynczej linii większy niż 1.29. Trzeba też pamiętać, że na wykorzystanie tego mamy dwa tygodnie. Z kolei w przypadku zakładu bez ryzyka również trzeba spełnić kilka kryteriów. Jednak zanim do nich przejdziemy, to wytłumaczę nowym graczom, czym jest zakład bez ryzyka. Gdy wygramy, to zgarniamy całość. Jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to cała stawka zostanie zwrócona na konto jako środki bonusowe. Warunki tego, żeby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka:

 • minimalny kurs 2.0
 • tylko na pierwszy zakład

Oprócz tych dwóch rzeczy cała reszta jest identyczna jak w przypadku bonusu bez depozytu. Sam zwrot w przypadku porażki nie zostanie automatycznie dodany na nasze konto. Należy napisać na adres marketing@iforbet.pl i podać login. Trzeba też wspomnieć o grze bez podatku. Przez pierwsze dwa tygodnie podatek pokrywa za nas bukmacher. Więcej o tym i o bonusach powitalnych przeczytacie tutaj

Jak wygląda oferta forBET?

Być może forBET nie jest tak samo popularny jak inni bukmacherzy, jednak z pewnością należy do czołówki firm świadczących tego typu usługi w Polsce. Oferta forBET jest duża i znajdziemy w niej zakłady m.in. na:

 • piłkę nożną
 • koszykówkę
 • żużel
 • siatkówkę
 • esport

Oprócz wyżej wymienionych dziedzin są też inne dyscypliny, a także sporty wirtualne, o których więcej możecie przeczytać tutaj. 

forBET rejestracja — jak korzystać z oferty i bonusów?

Skoro już macie zarejestrowane konto w forBET, to zapewne zastanawiacie się, co teraz zrobić i jak zacząć obstawiać. Jeżeli nie macie pomysłu na swoje kupony, to możecie skorzystać z naszych typów dnia. W tej zakładce codziennie publikujemy analizy przedmeczowe i propozycje dotyczące najciekawszych zakładów razem z kursami, które można zagrać. Z kolei w przypadku bonusów, to wykorzystać je można m.in. na różne dyscypliny sportowe, czy esport.  Warto w tym miejscu wspomnieć, iż ten bukmacher ma bardzo dużą ofertę na Ekstraklasę, czy esport, gdzie znajdziemy po kilkadziesiąt lub kilkaset propozycji na jeden mecz. Do przetestowania oferty dobrą okazją może być zakład bez ryzyka lub MaxiZysk. W pierwszym przypadku nie musicie się martwić o wynik, a w drugim zgarniecie podwójną wygraną. Warto się nad tym pochylić przy wybieraniu bukmachera.

FAQ

🕰 forBET rejestracja - jak to zrobić szybko?

W forBET rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy skorzystać z naszego linku, a następnie poprawnie wypełnić wszystkie pola, podając jedynie podstawowe dane i skan dokumentu. Sam proces zajmuje jedynie kilka minut.

🎁 Jaki bonus powitalny otrzymam w forBET podczas rejestracji?

Jeżeli zarejestrujesz się w forBET razem z naszym kodem 2350PLN, to otrzymasz aż cztery bonusy. Są to: bonus od depozytu do 2050 złotych, 100 złotych bez ryzyka, 200 złotych w MaxiZysk oraz dwa tygodnie gry bez podatku.

🤔 Czy forBET ma dużą ofertę?

forBET w swojej ofercie ma bardzo dużo zdarzeń. Te dotyczą nie tylko tych najpopularniejszych sportów, ale również esportu i sportów wirtualnych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł obstawiać oraz typować bez przeszkód.

Zaloguj się aby dodawać komentarze