Ostatni kupon z cs_summit 6 został rozliczony na plus, dzięki świetnej formie fnatic i Team Vitality. Czy dzisiaj również będzie tak samo? Po raz kolejny podam wam swoje typy na mecze Counter Strike. Tym razem pod lupę weźmiemy starcia z udziałem Ninjas in Pyjamas, G2 oraz FaZe Clan. “Piżamy” zmierzą się z GODSENT, Francuzi zagrają przeciwko Movistar Riders, a FaZe spróbuje pokonać ENCE. W każdym z tych starć faworyci mają zdecydowanie więcej argumentów za sobą, ale czy wykorzystają to na serwerze?

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ninjas in Pyjamas – GODSENT

Wtorek, 30.06.20 – 18:00

cs_summit 6, to jak już ostatnio wspominałem, bardzo ważne rozgrywki zarówno dla drużyn europejskich, jak i amerykańskich. Czołowe zespoły na świecie w trakcie tego turnieju (a także podczas poprzedniego ESL One: Road to Rio), zdobywają punkty do klasyfikacji ogólnej. Następnie najlepsze formacje otrzymają miejsce podczas tegorocznego Majora. Na ten moment nie wiadomo, gdzie on się odbędzie, ale krążą informacje, że ma zostać przeniesiony z Brazylii do Danii, co może być dodatkowym czynnikiem motywującym m.in. dla Heroic. 

Zacznijmy jednak od meczu Ninjas in Pyjamas i starcia z GODSENT. NiP jest po derbach Szwecji, gdzie przegrało wczoraj z fnatic. Teraz czeka ich starcie w dolnej części drabinki cs_summit 6. Porażka oznacza koniec turnieju dla Szwedów. Zespół Tima “nawwka” Jonassona nie może sobie na to pozwolić na tym etapie rozgrywek, tym bardziej, że w rywalizacji z GODSENT jest faworytem. Drabinka ułożyła się dość korzystnie dla ekipy nawwka. Najpierw w ćwiercfinale trafiła na chwiejne FNC, z którym przegrała, a teraz na dość słabe GODSENT. Europejska ekipa nie ma wielu argumentów po swojej stronie. Jest o wiele słabsza indywidualnie, brakuje jej ogrania w najważniejszych rywalizacjach, a na pięć ostatnich meczów wygrała tylko dwa, z G2 oraz mousesports i przegrała na BIG, Virtus.pro, forZe. 

Map pool również korzystniej wygląda dla Ninjas in Pyjamas. Te statystycznie lepiej wygląda na czterech z siedmiu map. Gorzej wypada tylko na Nuke’u oraz Overpassie, a na Dust 2 obydwie ekipy grają dość podobnie źle. Szwedzi na ostatnie pięć spotkań, wygrali trzy razy. Ulegli jedynie na dobre w ostatnim czasie Vitality i solidne fnatic, które ma spore wahania formy. W historii starć pomiędzy tymi ekipami NiP prowadzi 1:0. Pokonało GODSENT w marcu tego roku, podczas jedenastego sezonu ESL Pro League. Czy tym razem będzie podobnie? Kurs na STS wynosi 1.42 i ja też tak obstawiam. Warto jednak też wspomnieć o kursie na wygraną GODSENT – 2.87. 

Moja propozycja: zwycięstwo Ninjas in Pyjamas

Kurs: 1.42

 

G2 Esports – Movistar Riders

Wtorek, 30.06.20 – 18:00

Jako drugi mecz wybrałem rywalizację G2 Esports z Movistar Riders. Francuzi są niewątpliwie faworytem w tym meczu i trudno, żeby było inaczej. Trzecia drużyna na świecie ma za sobą trudne tygodnie, ale w tym roku zdążyła się już dobrze pokazać. Było tak m.in. podczas Intel Extreme Masters Katowice, gdzie dotarła aż do finału. Co prawda w nim uległa Natus Vincere, które było fenomenalne podczas tych rozgrywek, jednak pokazała pazur. To właśnie na ten pazur liczę w dzisiejszym meczu. Co prawda ostatnio trójkolorowi nie radzili sobie najlepiej. Przegrali dwa starcia z rzędu, jedno na fnatic, a drugie na GODSENT i dzisiaj muszą pokonać Hiszpanów, żeby zdobyć więcej punktów kwalifikacyjnych do Majora. 

Walka o dziewiąte miejsce, to może nie jest szczyt marzeń dla G2, ale Kenny “kennyS” Schrub i spółka muszą pewnie wygrać ten mecz. Mają sporo do udowodnienia kibicom i właścicielowi organizacji. Indywidualnie wyglądają znacznie lepiej od Movistar Riders. W końcu takie nazwiska jak kennyS, czy huNter- robią większe wrażenie niż alex i loWel. Co prawda Hiszpanów nie należy przedwcześnie skreślać, ale raczej nie mają większych szans w tym meczu. Na to również wskazują statystyki drużynowe. Francuzi wygrali już raz z MR, podczas ESL One: Road to Rio. Sam map pool rozkłada się mniej więcej równomiernie, więc dość ważna będzie dyspozycja dnia. Ja jednak liczę na to, że kennyS i huNter- zagrają tak, jak na nich przystało. Bardzo ważna będzie pierwsza mapa, która powinna paść łupem G2 Esports. Dlatego mój typ to zwycięstwo na niej formacji Schruba z handicapem – 2.5. Kurs na STS to 1.47, co jest dobrą oferta i szkoda z niej nie skorzystać.

Moja propozycja: zwycięstwo G2 na pierwszej mapie (handicap-2.5)

Kurs: 1.47

 

ENCE – FaZe Clan

Wtorek, 30.06.20 – 18:00

Jako ostatni mecz wybrałem starcie FaZe Clan z ENCE. FaZe, podobnie jak G2, pokazało się dość przeciętnie w poprzedniej fazie turnieju i teraz musi walczyć o dziewiąte miejsce. Jednak, żeby tak się stało, najpierw musi pokonać Finów. Dla europejskich gwiazd ten mecz nie powinien stanowić dużej trudności, nawet pomimo tego, że w ostatnim czasie mieli wymuszoną zmianę w składzie. Olof “olofmeister” Kajbjer musiał zrobić sobie przerwę od gry, a jego miejsce zajął młody Aurimas “Bymas” Pipiras. Co prawda widać, że u 16-letniego Litwińczyka czasem brakuje ogrania i doświadczenia, to wkłada dużo wysiłku w spotkania swojej ekipy. 

FaZe na pięć ostatnich meczów wygrało tylko jedno, z Heretics. Podobnie było w przypadku ENCE, które pokonało x6tence. Zarówno jedna, jak i druga ekipa ma problemy z utrzymaniem stabilnej formy. Jednak indywidualnie znacznie lepiej wygląda FaZe Clan. Ma głośne nazwiska w składzie, które po prostu muszą się przełamać. Liczę, że zrobią to właśnie w spotkaniu z Finami. Map pool lepiej wygląda dla ekipy Bymasa, która znacznie lepiej radzi sobie na czterech z siedmiu map, przy czym Vertigo jest banowane przez obydwie formacje. W historii meczów FaZe wygrywało dwukrotnie z ENCE, nie przegrywając ani razu. Czy tym razem podtrzymają tę dobrą passę? Tutaj, podobnie jak w starciu G2 Esports, kluczowa będzie pierwsza mapa. Stawiam, że wygra ją drużyna Bymasa, w dodatku z handicapem -2.5 u ENCE. Kurs na to wynosi 1.37 i w połączeniu z pozostałymi dwoma propozycjami da nam kurs całkowity 2.86. Przy postawieniu 100 złotych można zgarnąć ponad 251 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo FaZe na pierwszej mapie (handicap ENCE-2.5)

Kurs: 1.37

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze