W artykule znajdziesz:

  1. BetFan kod promocyjny – o co chodzi
  2. Jak użyć BetFan kod promocyjny
  3. BetFan kod promocyjny a konkurencja

Grono legalnych bukmacherów w Internecie rozszerzyło się o jedenasty podmiot!

>> Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy bonus 50 złotych bez ryzyka w BETFAN z kodem promocyjnym: zagranie <<

BETFAN kod promocyjny – o co chodzi

Kod promocyjny to ciąg cyfr lub/i liczb, który wpisuje się w wyznaczonym miejscu przy rejestracji. Taki zabieg daje graczowi profity, głównie związane z ofertą powitalną. Jak wiecie, na naszej stronie znajdziecie też kody promocyjne do innych bukmacherów, dzięki którym gracz może liczyć między innymi na dodatkowe środki bez depozytu lub zwiększony bonus od wpłaty.

Zostawiając na chwilę temat kodów, skupmy się na samym bukmacherze i co o nim wiemy. Z pewnością jest jeszcze część graczy, która pierwszy raz słyszy taką nazwę zakładów sportowych. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest to wciąż nowy podmiot na rynku. BETFAN został czwartym nowym legalnym bukmacherem w 2018 roku. Co to oznacza dla wszystkich? Przede wszystkim jest to bardzo dobra informacja dla graczy, bo tym więcej podmiotów tym lepiej. Jak widać, nowelizacja ustawy hazardowej pozwoliła na rywalizację legalnych bukmacherów na jasnych zasadach i w efekcie w ostatnim roku obserwowaliśmy rozwój wszystkich firm oferujących obstawianie jak nigdy przedtem. Kod promocyjny: zagranie, gwarantuje też dobrą ofertę bonusową oraz szeroką gamę wydarzeń sportowych. Dlaczego? Ponieważ BETFAN korzysta z tej samej platformy co forBET czy TOTALbet.

Informacje o BetFan

Dodatkowo warto napisać, ze prezesem zarządu jest Piotr Sienkiewicz, który w przeszłości pracował w Totolotku oraz forBET. Ta informacja mówi nam, że BETFAN nie będzie zagubiony w polskiej rzeczywistości.

 

Co daje  kod promocyjny w BETFAN?

Dzięki naszej współpracy z BETFAN, kod promocyjny „zagranie” pozwoli Ci na uzyskanie ekskluzywnej oferty. Co kryje się za tymi słowami? Głównie dotyczy to bonusów powitalnych dla nowych graczy. Rejestrując się do jakiegokolwiek bukmachera, możesz liczyć na dodatkowe środki od depozytu czy nawet na te bez konieczności wpłaty. W przypadku BETFAN otrzymasz na dzień dobry zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN.

Uwaga! Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, pamiętaj o wpisaniu kodu „zagranie” – w przeciwnym razie ominie Cię ta opcja.

Jak użyć kodu promocyjnego w BETFAN?

Podczas procesu rejestracji, w formularzu, znajdziemy wydzielone pole do wpisania określonego ciągu cyfr i/lub liczb. Nic w tym skomplikowanego. Wystarczy spojrzeć jak to wygląda w innych zakładach bukmacherskich jak chociażby Fortuna (jak widać poniżej).

BetFan - pole na kod promocyjny

Będąc już przy temacie rejestracji w przypadku BETFAN kodu promocyjnego warto zaznaczyć, że często przy rejestracji trzeba zaznaczyć opcję, że chce się wykorzystać bonusy bukmacherskie. W innym wypadku gracz nie będzie w stanie skorzystać z dodatkowych środków. Poza tym trzeba wyrazić zgodę między innymi na przetwarzanie danych osobowych czy potwierdzić swój wiek. Żaden użytkownik nie musi się o nic bać, ponieważ jest to procedura wymagana u legalnych bukmacherów wymuszona ustawami. Nasze dane są w pełni bezpieczne.

BETFAN kod promocyjny a konkurencja

BETFAN kod promocyjny to nie jedyny ciąg znaków, który możemy zaoferować dzięki naszej współpracy z bukmacherami. W przypadku konkurencji nowego bukmachera, możemy wymienić firmę z wieloletnim stażem na naszym rynku, czyli STS. Tam używając kodu promocyjnego 1059PLN otrzymasz jeszcze lepszą ofertę powitalną niż większość rejestrujących się graczy. Można rzec, że jest to już standard u większości legalnych podmiotów.

Nie ma się co dziwić, że gracze poszukują fraz „BETFAN kod promocyjny”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że poza ofertą bonusową, równie ważne są promocje dla stałych graczy, oferta na zdarzenia sportowe oraz, co jest często ignorowane, warunki wykorzystania dodatkowych środków dla nowych graczy. Zawsze warto to wszystko analizować szukając dla siebie najlepszego bukmachera. Jednak w przypadku BETFAN możemy oczekiwać dobrej usługi w każdym z tych elementów, o czym świadczy między innymi platforma oraz osoba prezesa, który jest obeznany na polskim rynku legalnych zakładów sportowych.