BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN rejestracja

Z tego tekstu dowiesz się wszystkich najważniejszych kwestii dotyczących założenia konta w BETFAN. Czy rejestracja jest łatwa dla użytkownika i gdzie wpisać kod promocyjny? Sprawdź!

Gotowi na odebranie ekskluzywnego bonusu powitalnego od BETFAN i sprawdzenie jego rozbudowanej oferty sportowej? Wystarczy przejść do procesu rejestracyjnego u tego bukmachera i stworzyć swoje prywatne konto bukmacherskie, dzięki któremu otrzymacie dostęp do świata zakładów wzajemnych BETFAN. Zapoznajcie się z naszym poradnikiem i przekonajcie się, czy gra za środki bonusowe się opłaca. Już teraz przystąp do rejestracji!

BETFAN rejestracja 2021 – Pakiet 1650 złotych✔️  
Kod promocyjny Betfan 1650PLN
Bonus od 2. depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 50 złotych
Ostatnia aktualizacja 26.07.2021

BETFAN rejestracja 2021 – jak założyć konto bukmacherskie?

Na sam początek mamy świetne wiadomości, rejestracja na stronie BETFAN nie zajmie Ci dłużej niż 2 minuty. Gwarantujemy, że jest szybka i łatwa, a korzyści są naprawdę spore.

W pierwszej kolejności klikamy link —- > BETFAN REJESTRACJA

betfan rejestracja

Zostaniemy automatycznie przeniesieni na stronę zakładów bukmacherskich, gdzie konieczne jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Dane potrzebne do założenia konta to – adres e-mail, hasło oraz numer telefonu, a następnie podstawowe dane osobowe – imię i nazwisko, numer PESEL, a także nasz unikalny kod promocyjny BETFAN – 1650PLN.

Należy pamiętać, że po kliknięciu naszego linku, kod promocyjny zostanie automatycznie przypisany w odpowiednie pole. Jeśli, jednak nie rejestrujecie się z naszej strony, a bezpośrednio ze strony BETFAN, wtedy koniecznie wpiszcie 1650PLN i odbierzcie dodatkowe środki pieniężne do gry w ramach bonusu bukmacherskiego!

Szybka rejestracja zakończona, od teraz możesz typować bez ograniczeń i oczywiście wykorzystać swój pakiet powitalny. Pamiętaj, że na razie posiadasz konto tymczasowe i jeśli zdecydujesz się na wypłatę swojej wygranej konieczne będzie przekształcenie profilu na konto stałe. Aby tego dokonać, wystarczy uzupełnić swoje dane o załączenie zdjęcia dowodu tożsamości (z obu stron). Zazwyczaj trwa to od kilkunastu minut, do kilku godzin. Wszystko zależy od pory dnia, w której dokonacie weryfikacji.

Co z numerem konta? Niczego nie musisz dodawać, dokonaj wpłaty swojego pierwszego depozytu, a system automatycznie przypisze je do ustawień konta bukmacherskiego.

BETFAN – zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie BETFAN posiada oficjalną licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, dzięki której został upoważniony do prowadzenia działalności bukmacherskiej na terenie Polski. Pierwsze miesiące funkcjonowania operatora przekonały nas o jego pewności siebie, która była poparta szeroką ofertą na wydarzenia. Spory wybór typów w ponad 20 dyscyplinach sportowych, a także możliwość obstawiania ciekawych rezultatów w kategorii rozrywka, to rzeczy, które wpływają na dobre opinie o tym bukmacherze. Jednak największym zaskoczeniem okazała się oferta powitalna BETFAN, która przewyższyła dotychczasowe propozycje najlepszych bukmacherów w Polsce. Na dobry początek gry bukmacher przewiduje aż 1000 zł bonusu od depozytu, a także 600 zł zakładu bez ryzyka. Brzmi nieźle? W takim razie sprawdź co trzeba zrobić, żeby móc go dostać.

Przede wszystkim największą zaletą rejestracji na stronie internetowej BETFAN, jest fakt, że nasze konto jest w pełni legalne, a w ramach posiadania aktywnego konta możemy przystąpić do zupełnie bezpiecznego obstawiania zakładów wzajemnych. Legalny bukmacher BETFAN prowadzi swoją działalność na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.3.2018, dzięki któremu posiada zgodę na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet. Warto o tym pamiętać, gdyż nie trzeba się wtedy przejmować o swoje dane. Bukmacher podlega kontroli ze strony ministerstwa.

Każdy gracz decydujący się na założenie konta na stronie internetowej www.betfan.pl lub za pomocą aplikacji BETFAN otrzymuje pełen i nieograniczony dostęp do szerokiej oferty sportowej, a także do kategorii zakładów rozrywkowych. Dodatkowo na dobry początek gry zyskujemy pakiet powitalny, który upoważnia do obstawiania zdarzeń ze środków bonusowych. Oferta promocyjna BETFAN składa się z dwóch elementów – bonusu 100% od depozytu, a także najwyższego na rynku zakładu bez ryzyka.

BETFAN rejestracja jest przede wszystkim w pełni bezpieczna. Możemy być pewni zabezpieczenia naszych danych osobowych oraz środków pieniężnych. Zawieranie zakładów bukmacherskich za pomocą laptopa, tableta lub smartfona jest zgodne z polskim prawem i ustawą hazardową. Każdy legalny bukmacher prowadzący swoją działalność na terenie Polski zobowiązany jest do zagwarantowania graczom najwyższych standardów zabezpieczeń.

betfan rejestracja konta

Oferta powitalna BETFAN – jeszcze wyższe bonusy bukmacherskie

Dlaczego warto skorzystać z promocji przygotowanej przez legalnego bukmachera BETFAN? Przede wszystkim dlatego, że to jedyna okazja do odebrania tak wysokich bonusów do gry za jednym razem. Przekonajcie się, co czeka na Was po założeniu konta bukmacherskiego.

  • Pakiet Mariusza Pudzianowskiego – czyli dodatkowe 1000 PLN od drugiego depozytu!
  • Regularna gra bez podatku – czyli +14% do każdej wygranej. Promocja jest dostępna w wybrane dni i na wybrane rozgrywki.
  • Najwyższy zakład bez ryzyka do 600 PLN – a do tego na najlepszych warunkach obrotowych. Kwota zwrócona w przypadku przegranej trafia prosto na konto bonusowe. Obrót tego bonusu jest jednokrotny.
  • Freebet 50 PLN

Freebet 50 PLN dla nowych graczy

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad założeniem konta w BETFAN, to zrób to właśnie teraz, ponieważ w trakcie EURO masz do zgarnięcia dodatkowy darmowy zakład! Jedynym warunkiem, koniecznym do otrzymania freebetu (poza zaznaczonymi zgodami marketingowymi), jest pierwsza wpłata na minimum 50 zł. Depozyt w takiej wysokości daje oczywiście nie tylko darmowy zakład, bo na gracza czeka również CASHBACK 600. Gracz może więc już po pierwszej wpłacie zagrać za otrzymane od nas 50 zł, a wysokość swojego depozytu wykorzystać w ramach zakładu bez ryzyka – ze zwrotem na konto bonusowe z zaledwie 1-krotnym obrotem.

Warto podkreślić, że EUROFREEBET nie zawiera żadnych wymagających kryteriów obrotu  – należy zagrać za całość po dowolnym kursie (SOLO lub AKO), a w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu).

freebet 50 betfan

BETFAN kod promocyjny i bonusy na start!

Przy rozpoczęciu swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, warto skorzystać z oferowanego na naszej stronie kodu promocyjnego VIP do BETFAN. Oferta jest dostępna wyłącznie dla czytelników Zagranie.com. Po pozytywnej weryfikacji konta będziemy mogli wykorzystać najwyższy pakiet powitalny w Polsce! Nie myślcie, że to koniec niespodzianek. Każda osoba decydująca się na wykorzystanie naszego kodu promocyjnego podczas procesu rejestracyjnego może liczyć na otrzymanie szeregu dodatkowych promocji bukmacherskich!

Oferta bonusowa BETFAN, składa się z 3 elementów:

  • Bonusu 100% od drugiego depozytu – który upoważnia gracza do odebrania dodatkowych 1000 PLN.
  • Zakładu bez ryzyka – czyli promocji gwarantującej zwrot stawki postawionego typu w przypadku złej passy. Kwota zwrotu to aż 600 zł.
  • Bonusy dla sałych graczy.

Dodatkową niespodzianką jest fakt, że BETFAN nie pobiera 14% podatku od stawki kuponu. Dlatego w przypadku wygranej nie musimy obawiać się o zmniejszenie zdobytych środków pieniężnych! Ta promocja obowiązuje w wybrane dni, o czym na swojej stronie informuje nas bukmacher.

Zdobądź najlepszy kod promocyjny BETFAN – 1650PLN

 
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi Twój proces rejestracyjny w BETFAN zakończy się sukcesem i już niedługo dołączysz z nami do gry! Sprawdź najnowsze TYPY DNIA i zdaj się na wiedzę sportową naszych ekspertów!

FAQ

🎁 Jakie bonusy dostanę za rejestrację w BETFAN?

Rejestrując się w BETFAN z naszym kodem promocyjnym 1650PLN dostaniesz bonus od depozytu do 1000 PLN, freebet 50 PLN oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN!

⌚ Ile trwa rejestracja w BETFAN?

W BETFAN założycie konto już w kilka minut. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym zyskujecie dostęp do promocji już po chwili!

📷 Czy muszę wysyłać skan dowodu, żeby wypłacić pieniądze?

W BETFAN, tak samo jak u innych bukmacherów, musisz wysłać skan dowodu, żeby móc wypłacić pieniądze. Jest to potrzebne do zweryfikowania konta, ale nie trzeba się bać o swoje dane - operator posiada legalną licencję od ministerstwa.

Zaloguj się aby dodawać komentarze