W końcu doczekaliśmy się startu eWinner 1. ligi żużlowej. Przed nami duża dawka emocji i 3 mecze na sam początek. Oczywiście złożyliśmy przyjemnego trebla, który mam nadzieję okaże się szczęśliwy i zanotujemy profit. Nie zatrzymujemy się i jedziemy!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2380PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 1000 PLN bez ryzyka + 200 PLN maxizysk

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Orzeł Łódź – Lokomotiv Dauvgapils

Sobota, 10.07.2020 – 14:00

Już dziś od godziny 14 będziemy świadkami, jakże wyczekiwanego meczu inauguracyjnego w eWinner 1.lidze żużlowej. Orzeł Łódź podejmować będzie na własnym stadionie Lokomotiv Dauvgapils. Zawodnicy nie są objeżdżeni, dlatego w pierwszych kolejkach możemy spodziewać się niespodziewanych zwrotów akcji. Orzeł jednak przed własną publicznością powinien poradzić sobie dość gładko z dzisiejszymi gośćmi. Wielkim sukcesem jest, że Łotysze w ogóle wystartowali w lidze. Wiadomo, że sezon się jeszcze nie rozpoczął, lecz patrząc na skład drużyny z Dauvgapils to można ich porównywać do Rybnika w Ekstralidze. Na pewno są jednymi z faworytów do spadku. Spowodowane jest to tym, iż ich dwójka najlepszych zawodników odeszła do innych klubów. Mowa tutaj o Andrzeju Lebiediewie (czwarta średnia w lidze) oraz Timo Lahtim (szósta średnia w lidze). Obaj zawodnicy tak naprawdę kręcili co mecz dwucyfrówki i byli zawodnikami, którzy zatrzymali Lokomotiv przed spadkiem. Na ten sezon zakontraktowali Pontusa Apsgrena, Linusa Sundstroema oraz Andrieja Kudriaszowa. Na pewno są to waleczni zawodnicy, lecz nie spodziewam się takich samych lub podobnych wyników co wyżej wspomniana dwójka. Tak naprawdę jedynym plusem dla gości jest junior – Oleg Michailov. Na pewno jest to duży talent łotewskiego żużla, który napsuł sporo krwi w zeszłym sezonie rywalom.

Przejdźmy teraz do Orła Łódź. Na pewno skład seniorski jest bardzo długi i trener może tutaj kombinować. Na pewno gwarantem punktów powinien być sprowadzony z Apatora Toruń Norbert Kościuch. Myślę, że jest to jak najbardziej dobry ruch Polaka, ponieważ w pierwszej lidze powinien w każdym meczu punktować minimum na poziomie 10+. Oprócz tego mamy oczywiście Daniela Jeleniewskiego, który mimo wieku nie zapomina jak się jeździ. Jest to kolejna solidna polska firma jak na 1.ligę. Pokazał to w poniedziałek w Gdańsku zdobywając 10+1 pkt (3,2*,2,3,0). Oczywiście nie możemy zapomnieć o stałym bywalcu łódzkiego Orła Rohanie Tungacie. Skład Orła wydaje się o wiele silniejszy i myślę, że będzie to widoczne na torze. Rok temu gdy Dauvgapils było w delegacji na łódzkiej MotoArenie to przegrali 57:33. Nie jechał wtedy ani Timo ani Andriej, także mogliśmy zobaczyć co znaczyli Ci zawodnicy. Sądzę, że dziś nie będzie inaczej i Orzeł wykorzysta swój potencjał.

Orzeł Łódź – Lokomotiv Dauvgapils

Typ: Orzeł Łódz -12,5 handicap

Kurs: 1.50

żużel

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

Sobota, 11.07.2020 – 16:30

Drugim meczem w 1. lidze żużlowej będzie starcie pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Unią Tarnów. Z dzisiejszych trzech spotkań, myślę, iż właśnie w Gdańsku będzie najbardziej zacięty pojedynek. Tak naprawdę bardzo ciężko cokolwiek analizować, ponieważ nie widzieliśmy większości zawodników ani razu na torze w tym sezonie. Pozostaje nam to co widzimy na papierze oraz własne odczucia. Jak potoczy się mecz to jak wróżenie z fusów, lecz moim zdaniem zwycięsko w tym pierwszym starciu wyjdą Gdańszczanie. Na pewno stali się mocniejszym zespołem. Zakontraktowali Petera Kildemanda, który nie miał przyszłości w Stali Gorzów oraz Rasmusa Jensena, czyli kolejnego Duńczyka z ogromnym potencjałem. Wydaje się, że Pająk mimo bardzo słabych występów w najlepszej lidze świata, na zapleczu powinien sobie dość dobrze poradzić. Do tego w dzisiejszym składzie zobaczymy dwóch asów wybrzeża czyli Krystiana Pieszczka oraz Jacoba Thorsella. W zeszłym sezonie mieścili się w najlepszej 10 zawodników 1. ligi. Jeśli spojrzymy na Unię Tarnów to na pierwszy rzut oka widzimy Petera Ljunga oraz Mateusza Cierniaka. Ta dwójka jest raczej na troszkę wyższym poziomie od swoich kolegów z drużyny. Pokazali to już w meczu Północ – Południe, w którym udowodnili, że nie spuścili z tonu. Daniel Kaczmarek, Ernest Koza czy Artur Mroczka to duże znaki zapytania. Nie wiadomo co można się po nich spodziewać. W pogotowiu jednak czeka Michał Gruchalski, którego zobaczymy z numerem 8. Senior od tego roku, który przyszedł z Włókniarza Częstochowy również może być solidnym punktem gości. Wiadomo, iż przejście z juniora na seniora to najtrudniejszy czas, lecz nie możemy zapomnieć, że Michał jeździł w Ekstralidze, gdzie zdobył ogromne doświadczenie, które może być pomocne.

Faktem jest, że w zeszłym sezonie to Unia odniosła zwycięstwo 40:50, lecz gdybyśmy porównali składy obu drużyn do stanu faktycznego to zauważylibyśmy dość znaczące zmiany. Przede wszystkim w zespole gości nie będzie Wiktora Kułakowa, który zrobił komplet 15 punktów. Do tego skład gospodarzy, również został dość widocznie zmieniony. Myślę, że trójka w postaci Kildemanda, Thorsella oraz Jensena, łącznie zrobi więcej niż 15 punktów tak jak miało to miejsce gdy jechał Bech, Cyfer oraz Kling. Reasumując uważam, że Ljung i Cierniak czyli pewniaki Uni Tarnów to za mało jak na tak wyrównany skład Gdańska. Do tego dojdzie atut własnego toru oraz kibice, którzy powinni pomóc gospodarzom uzyskać dwa duże punkty po 15 biegu.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

Typ: Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Kurs: 1.45

typy

eWinner Apator Toruń – Car Gwarant  Kapi Meble Budex Start Gniezno

Sobota, 11.07.2020 – 19:15

Trzeci i ostatni mecz soboty to starcie Apatora Toruń ze Startem Gniezno.  Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Patrząc na to jaki skład zbudowali spadkowicze z PGE Ekstraligi to ciężko mówić, aby przegrali jakikolwiek mecz. Oprócz Holderów, zakontraktowali najlepszego zawodnika  1. ligi zeszłego sezonu Wiktora Kułakowa oraz Tobiasza Musielaka, który zakończył zmagania jako siódmy rajder ze średnią 10 pkt na mecz. Jakby było tego mało to na stare śmieci wraca Adrian Miedziński. Wychowanek Apatora w domu czuje się najlepiej i na pewno będzie to pokazywał, szczególnie, że jest to 1. liga. Jeśli chodzi o Start to tutaj również mogą pochwalić się wzmocnieniem, ponieważ nową twarzą w szeregach gości jest Timo Lahti. Fin będzie pewnie jednym z najlepiej punktujących zawodników w drużynie. Nie sądzę jednak, że w dzisiejszym meczu tacy zawodnicy jak Adrian Gała, Jurica Pavlic czy Oskar Fajfer przeciwstawią się wyżej wymienionym gospodarzom. Będzie o to bardzo ciężko, jak i o dwucyfrowy wynik któregoś z Gnieźnian.

Jeśli spojrzymy na układ biegów to raczej jest to mało prawdopodobne, aby Start w jakiś sposób zbliżył się do Torunia. Kolejnym plusem jest to, że za równo Adrian Miedziński jak i Chris Holder mają już za sobą po 2 starty w PGE Ekstralidze. W takim sezonie gdzie zawodnicy nie mają możliwości, aby odjechać sparingów myślę, że przełoży się to na indywidualne wyniki  w dzisiejszym meczu. Sądzę, że 55 punktów Torunia w dzisiejszym starciu to plan minimum. Niższa wygrana, byłaby chyba miłym zaskoczeniem dla kibiców i fanatyków Startu Gniezno. Uważam jednak, że do tego nie dojdzie i Anioły wygrają pewnie swoje inauguracyjne spotkanie różnicą 19 lub więcej punktów.

eWinner Apator Toruń – Car Gwarant  Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typ: Apator Toruń -18,5 handicap

Kurs: 1.60

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2380PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy