Ziółkowski – Parnasse: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Typy na Ziółkowski – Parnasse, KSW Colosseum 2. Już w najbliższą sobotę, a więc 3. czerwca 2023 największa organizacja MMA w Polsce i jedna z największych na świecie, a więc KSW ponownie zawita na PGE Narodowym! W karcie walk znajdziemy wiele znakomitych pojedynków, oraz bojów o mistrzowskie pasy i właśnie takim starciem będzie zestawienie Ziółkowski – Parnasse. Jeśli chcecie dowiedzieć się najważniejszych informacji o obu zawodnikach i poznać najlepsze Ziółkowski – Parnasse typy, to poniżej znajdziecie właśnie takie treści. Miłej lektury.

Fortuna bonusy na start

Bonus 250 PLN od STS za prawidłowe wytypowanie walki

Przy okazji najbliższej gali KSW, bukmacher STS zaoferował nowym graczom możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji i zgarnięcia bonusu w wysokości aż 250 PLN! Opcja ta jest tym bardziej ciekawa, że warunki zgarnięcia wspomnianego bonusu zdają się być naprawdę banalnie proste! Poniżej znajdziecie regulamin dotyczący tej promocji od bukmachera STS:

 1. Rozpocznij rejestrację konta z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/sts/?profile=Offers&subprofile=promo1
 2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Zaakceptuj zgody marketingowe.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości 50 PLN.
 5. Obstaw pierwszy kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się zakład z rynku 1X2 na dowolną walkę najbliższej gali KSW.
 6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a minimalny kurs to 1.14.
 7. Jeżeli trafisz zwycięzcę walki, STS obdaruje Cię bonusem w wysokości 250 PLN!
 8. Powodzenia w typowaniu!
 9. Pełny regulamin promocji dostępny tutaj -> https://scontent-static.sts.pl/Regulaminy_afiliacje/202306-as/230603_250_ZL_ZA_WYTYPOWANIE_ZWYCIEZCY_WALKI_MMA_CZERWIEC2023_6475f2bde520f1.29545374.pdf

baner STS na KSW

Ziółkowski – Parnasse, typy i przewidywania

Walka Mariana Ziółkowskiego z Saladhine Parnasse to zaledwie jedna z jedenastu potyczek, jakie odbędą się na najbliższej gali KSW Colosseum 2! Starcie to zapowiada się na jedno z najbardziej wyrównanych i zaciętych, a jego stawką będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW. Jak może potoczyć się co-main event najbliższej gali i jakie Ziółkowski – Parnasse typy wybrać?

Marian Ziółkowski to jeden ze zdecydowanie najbardziej utalentowanych polskich zawodników MMA, o czym świadczy nawet jego pseudonim. Popularny “Golden Boy” jest piekielnie wszechstronny, a do tego dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, którymi będzie górował nad swoim najbliższym przeciwnikiem. Obecny mistrz KSW w wadze lekkiej po porażce z Mateuszem Gamrotem w 2020 roku odbudował się za sprawą 4 kolejnych zwycięstw i obecnie śmiało można o nim mówić jako o jednej z czołowych postaci KSW. W swojej ostatniej walce okazał się on lepszy od Sebastiana Rajewskiego, którego pokonał przez decyzję.

Jeżeli chodzi o zawodnika rodem z Francji, jest on obecnie tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej, jednak tylko zwycięstwo w najbliższej walce zagwarantuje mu pełnoprawny tytuł. A że Parnasse jest piekielnie mocny, przekonaliśmy się nie raz i nie dwa. W oktagonie organizacji KSW zadiubutował on już mając ledwie 20 lat, co jak na MMA jest niezwykle młodym wiekiem. Od czasu pierwszej walki w Polsce, Parnasse pokonywał kolejnych, coraz to mocniejszych przeciwników, wykorzystując zarówno świetną stójkę, jak i znakomity parter. W ogólnym rozrachunku przegrał on jedynie z Danielem Torresem, a 17 pozostałych walk w karierze kończył jako zwycięzca. Starcie z Ziółkowskim na pewno będzie dla niego jednym z największych wyzwań w dotychczasowej przygodzie z MMA, jednak nie można powiedzieć, by był on bez szans.

W mojej opinii omawiane starcie to typowe 50/50 i bardzo trudno jest tu wskazać faworyta. Warto jednak przemyśleć typy na Ziółkowski – Parnasse w kontekście ilości rund. Mistrzowskie starcie potrwa aż 25 minut, jednak obaj zawodnicy dysponują świetną kondycją, o czym przekonaliśmy się nie raz. Ziółkowski 2 ostatnie walki kończył przez decyzję sędziowskie, natomiast 5 z 10 odbytych przez Francuza w KSW pojedynków trwało pełen dystans. Podobnego scenariusza można spodziewać się dzisiaj, a moje pierwsze Ziółkowski – Parnasse typy dotyczą walki zakończonej po werdykcie sędziów! Taki zakład obstawić możecie chociażby z poziomu aplikacji mobilnej Fortuna!

KSW Colosseum 2: Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse

kto wygra walkę?
M. Ziółkowski 67%
S. Parnasse 33%
3+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • M. Ziółkowski
 • S. Parnasse

 

Walka zakończy się na punkty lub przez TD - TAK
Kurs: 1.82
Zagraj!

Gdzie oglądać Ziółkowski – Parnasse?

Starcie Ziółkowski – Parnasse to jedna z jedenastu walk, jakie zobaczymy na najbliższej gali KSW Colosseum 2. Z pewnością warto będzie zobaczyć ją na żywo, jednak godzina jej rozpoczęcia nie jest dokładnie znana, gdyż mówimy o co-main evencie całej gali. Omawiany event będzie transmitowany na żywo na platformie streamingowej Viaplay! W pakiecie znajdziemy absolutnie wszystkie starcia KSW Colosseum 2, w tym właśnie pojedynek Ziółkowski – Parnasse. Całość zostanie pokazana z polskim komentarzem i w jakości HD, a Viaplay jest jedynym źródłem, które zagwarantuje nam legalną transmisję z całej gali!

Ziółkowski – Parnasse, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy doceniają znakomite umiejętności Salahdine’a Parnasse’a i to Francuzowi dają nieznacznie większe szanse na zwycięstwo. Jak dotychczas 25-latek pokonał absolutnie wszystkich zawodników z Polski, których spotkał w organizacji KSW, a jego bilans 17-1 może robić wrażenie! Ziółkowski dysponuje nieco większym doświadczeniem i jest aktualnym mistrzem organizacji, mającym swoje atuty. Mimo to, bukmacher Fortuna, u którego podczas rejestracji wykorzystacie nasz kod promocyjny, w pozycji faworyta stawia znakomitego Francuza! Kursy na Ziółkowski – Parnasse wyglądają u niego następująco:

kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.53
Ziółkowski wygra
1.52
Parnasse wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse, kursy na liczbę rund

Inne, popularne kursy i typy na Ziółkowski – Parnasse dotyczą liczby rozpoczętych rund. Przypominam, że mówimy o walce o pas mistrzowski, a więc w pojedynku tym zobaczyć możemy aż 5 odsłon, po 5 minut każda! Mimo to obaj zawodnicy są znakomicie przygotowani kondycyjnie, co potwierdzali już w poprzednich pojedynkach. Walka nie powinna zakończyć się przesadnie szybko, z czym zgadzają się z resztą bukmacherzy. Jeżeli wieszczycie jednak Ziółkowski – Parnasse typy na KO już na początku starcia, to warto zainteresować się kursami na over/under 3.5 rund. Wyglądają one w taki sposób:

kursy na liczbę rund

Fortuna
1.50
+3.5 rund
2.38
-3.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse, kursy na sposób zakończenia walki

Wydaje się, że całkiem realnym scenariuszem może być zakończenie walki chociażby przez poddanie. Ziółkowski będzie miał przewagę warunków fizycznych w stójce, w związku z czym Francuz może poszukać sprowadzenia do parteru i walki w zapasach. Parnasse 3 z 4 ostatnio stoczonych pojedynków kończył właśnie przez poddania, a Ziółkowski również nie jest żółtodziobem, jeśli chodzi o walkę w parterze. Kursy na zakończenie walki przez poddanie przedstawiam poniżej:

kursy na zakończenie walki przez poddanie

Fortuna
2.50
Walka zakończy się przez poddanie
1.43
Walka nie zakończy się przez poddanie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ziółkowski – Parnasse, kto wygra walkę?

Pytanie postawione powyżej zadaje sobie wielu ekspertów, obserwatorów, jak i fanów KSW. Marian Ziółkowski to panujący mistrz kategorii lekkiej, jednak jak dotychczas nie mierzył się on z aż tak wymagającymi zawodnikami, jak Salahdine Parnasse. Co prawda walczył już z Mateuszem Gamrotem, jednak wówczas musiał uznać wyższość obecnego zawodnika UFC. Francuz ma w KSW znakomity bilans i w zasadzie nie ma płaszczyzny, w której nie czułby się komfortowo. Niewielu jest zawodników aż tak dynamicznych i wszechstronnych i uważam, że to właśnie 25-latek może wyjść górą z co-main eventu gali KSW Colosseum 2!

S. Parnasse wygra
Kurs: 1.52
Zagraj!

Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse typy i propozycja kuponu

Jeżeli połączyć zaproponowane wyżej Ziółkowski – Parnasse typy, to wyjdzie nam zakład na zwycięstwo Francuza przez decyzję sędziowską. Wygrał on w ten sposób dokładnie połowę stoczonych w KSW pojedynków i w mojej opinii taki scenariusz jest bardzo realny także podczas najbliższej gali. Spodziewam się dość spokojnego pojedynku szczególnie w pierwszych rundach, lecz jestem zdania, że młodszy o 7 lat zawodnik będzie obalał Ziółkowskiego i w parterze potwierdzał swoją przewagę. Parnasse na 18 walk w karierze przegrał tylko raz, a ostatnio bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami. Ziółkowski jest też po kontuzji, w skutek której nie wchodził do oktagonu przez znacznie dłuższy czas. Reasumując, moim zdaniem Ziółkowski – Parnasse typy na wygraną Francuza przez decyzję sędziowską są warte gry!

S. Parnasse wygra na punkty lub przez TD
Kurs: 2.75
Zagraj!

kupon SEO KSW Colosseum 2

Gdzie obstawiać walkę Ziółkowski – Parnasse?

STS, czy Fortuna? Który bukmacher jest lepszy? U każdego z nich znajdziecie ofertę na zbliżającą się wielkimi krokami galę KSW, jednak nie są to jedyni operatorzy, u których znajdziecie kursy i typy na Ziółkowski – Parnasse. W zasadzie każdy z bukmacherów w Polsce oferuje własne przeliczniki i zakłady na opisywane starcie. Ja dzisiaj korzystałem z oferty Fortuna, jednak warto sprawdzić także oferty innych operatorów na pojedynek Ziółkowski – Parnasse. Wielu emocji i samych trafionych kuponów przy okazji KSW Colosseum 2!

fot. Pressfocus

FAQ

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze