Po raz kolejny weekend jest dla mnie bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że uda się go zamknąć równie dobrze. Trzy kupony na ten moment trafione z zyskiem 979 PLN i jeszcze jeden w grze. Nie ma się co jednak zatrzymywać, dlatego przygotowałem kolejny kupon na nockę z trzema wydarzeniami. Po raz kolejny odwiedzamy Nikaraguę tak samo jak wczoraj, jedno spotkanie będzie w lidze do lat 20, natomiast dwa kolejne z dorosłych rozgrywek 1. ligi. FC Managua u20 z Juventusem Managua u20 będzie pierwszym meczem na kuponie, natomiast kolejne to także spotkanie tych drużyn w dorosłej drużynie oraz mecz Sabanas z Chinandegą. Nie schodzimy ze stawki, trwa bardzo dobra seria i myślę, że trzeba z tego czerpać, dlatego stawka jak poprzednia i liczymy, że będzie kolejny zysk.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

FC Managua u20 – Juventus Managua u20

22.03.2020r. godz. 22:30

Zaczynamy od spotkania w lidze młodzieżowej, gdzie czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy gospodarzami, którzy są liderem tabeli i Juventusem, który obecnie zajmuje 4. miejsce w klasyfikacji. Można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie, gdyż obie ekipy dzieli zaledwie 4 punkty i z pewnością będzie to dobre spotkanie. Faworytem oczywiście gospodarze, którzy przodują w tabeli z mniejszą ilością spotkań, ale nie tylko w tym elemencie są liderem. Managua to także drużyna, która strzela najwięcej goli i obecnie na swoim koncie mają 21 strzelonych bramek. Daje nam to średnią 2,63 zdobytych bramek na mecz i jeśli dołożymy do tego 11 bramek straconych, to mamy w ich spotkaniach aż 4 bramki na mecz. Jest to naprawdę imponujący wynik, zwłaszcza, że nie Nikaragua nie jest dość ofensywą ligą. Z drugiej strony mamy Juventus, który nie ma takiej mocy w ataku, ich bilans bramek wynosi 10:7 na ich korzyść, co daje średnia niecałych 2 goli na mecz. Jest to dość mizerny rezultat porównując do rywali, ale wychodzi na to, że w każdym meczu bramkę zdobywają i niemal w każdym tracą. Ostatnie 6/7 spotkań Managui kończyło się overem 2,5 i obie drużyny strzelały bramki, z kolei Juventus w ostatnich 5 meczach nie zachował czystego konta. Zapowiada nam się więc mecz pod dyktando gospodarzy, którzy są faworytem i zupełnie nie zdziwię się, jeśli sami zdołają pokryć over bramkowy. Linia over 2,5 jest spokojnie w zasięgu, dlatego idę w tym kierunku.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,55

Las Sabanas – Chinandega

23.03.2020r. godz. 01:00

Tutaj już mamy spotkanie w dorosłej lidze, który będzie rywalizacją zespołów z dolnej części tabeli. Gospodarze plasują się w tym momencie na ostatnim miejscu w tabeli, natomiast goście obecnie na szóstym miejscu. Rywalizacja może być więc trochę patowa, gdyż oba zespoły nie prezentują się zbyt dobrze w ofensywie, ale sądzę, że defensywa tu nadrobi. Już piszę dlaczego. Las Sabanas zamykają tabelę z bilansem 5:22, co daje średnią 3 goli na mecz. W obronie grają naprawdę mizernie i to jest główna przyczyna ich porażek. Z drugiej strony goście, którzy prezentują się znacznie lepiej, w 9 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów, co daje im szóste miejsce. Bilans bramkowy jednak nie jest imponujący, 9:11 na niekorzyść, ale jednak dużo lepiej to wygląda, aniżeli u jutrzejszych rywali. Jak dla mnie są tutaj faworytami, ale najbardziej pasuje mi remis i to bramkowy. Obie ekipy tracą bramki od kilku spotkań, Sabanas 4 spotkania z minimum straconym golem i w 9/10 jako pierwsi tracili bramke. Chinandega z kolei w 4/5 meczach traciła pierwsza bramki i bez czystego konta grają od 5 meczów. Moim zdaniem, będzie to festiwal błędów w defensywie i która drużyna będzie skuteczna, ta wygra. Nie mniej jednak, 2 bramki powinniśmy tutaj zobaczyć, przeczuwam 1:1, ale tak naprawdę goście są w stanie pokryć tą linię samodzielnie.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,30

Managua – Juventus Managua

23.03.2020r. godz. 01:00

Ostatnie na spotkanie to derby Managui, ale w dorosłej lidze i zapowiada się nam bardzo ciekawe starcie. Gospodarze obecnie na trzecim miejscu ze stratą 4 punktów do lidera i ich zadaniem będzie, po prostu, wygrać derbowe spotkanie i jednocześnie zbliżyć się do pierwszego w tabeli Diriangen. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Juventus to obecnie 7. drużyna tabeli, ale nie zapominajmy, że są to derby. Oba kluby są niepokonane od kilku spotkań, co z pewnością dodaje smaku temu spotkaniu. Managua z bilansem 15:9, co daje nam średnią 2,66 bramek na mecz, natomiast goście 11:10 ze średnią 2,33. Przypominam, że nie jest to overa liga i takie średnie trzeba uznawać za bardzo dobre, dlatego można spodziewać się w tym meczu kilka bramek. Managua faworytem, ale Managua FC obecnie w słabszej formie defensywnej, gdyż w 4/5 ostatnich spotkaniach tracili bramki. Między tymi drużynami mamy ciekawą historię bezpośrednich spotkań i naprawdę mamy z czego wybierać. Najbardziej warto się jednak skupić na ostatnich 10 spotkaniach. W 9 z nich padł over 2,5, natomiast we wszystkich padł BTS. Gospodarze nie przegrali 9 meczów derbowych z rzędu, jednak w każdym tracili bramkę. Goście od 16 spotkań nie zachowali czystego konta, także można spodziewać się, że zobaczymy, tak zwany, futbol na “TAK”. Miejmy nadzieję, że dyspozycja obu ekip będzie dziś dobra i podtrzymają serię z bezpośrednich starć. Uważam, że to gospodarze będą triumfować i skłaniam się ku ich zwycięstwu, ale na ten moment nie mają takiej przewagi, żeby nie stracić bramki. Spodziewam się, że wynik będzie oscylował w okolicach 2:1 dla FC Managui, dlatego dość pewnie idę w over 2,5.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,65

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze