Tym razem w sobotę dojdzie tylko do jednego meczu PlusLigi. Wieczorem w Lubinie Cuprum podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Jedna z drużyn potrzebuje punktów, by obronić się przed znalezieniem się w strefie spadkowej, a drugi będzie starał się utrzymać prowadzenie w PlusLidze. Tym razem kupon stawiam w TOTALBET.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 30 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 20 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cuprum Lubin vs ZAKSA Kędzierzyn – Koźle: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (26.03.2022 r.)

Nim rozpocznę analizę, nie wiem, czy słyszałeś, czytałeś o pewnych dwu interesujących rzeczach, które łączą się z tematem siatkówki i naszego serwisu. Jakimi? Wystarczy, że klikniesz tu i tu. Przechodząc już bezpośrednio do analizy, teoretycznie gospodarze tego meczu powinni być bez szans. Zmierzą się z zespołem, który ma lepszych siatkarzy na każdej płaszczyźnie, prezentuje znacznie lepszy styl, a także walczą nie tyle o same medale, co o konkretną barwę. Jednak, czy aby na pewno są bez szans? Kędzierzynianie, wręcz „przejadą się” po niżej notowanym rywalu? Niekoniecznie.

Cuprum Lubin – bilans: 7-17

Owszem, dziewięciokrotnie w ostatnich dziesięciu razach przegrywali z tym rywalem. Do 2021 r. nawet osiem razy z rzędu. Łącznie rozegrali siedemnaście oficjalnych meczów, ale właśnie: Cuprum też potrafił urywać punkty. W tym sezonie byli pierwszymi, którzy pokonali ZAKSĘ w tym sezonie ligowym. Co prawda po tie-breaku, ale z faktami się nie dyskutuje. Do tego w sześciu grach, z czego ostatnio cztery razy z rzędu urywali jeden, bądź nawet dwa sety swoim rywalom. Przechodząc do teraźniejszości, to dziś muszą walczyć o utrzymanie się nad strefą spadkową. Warto zaznaczyć, że mają zaledwie dwa punkty przewagi nad Ślepskiem Malow Suwałki, cztery nad Cerradem Eneą Czarnymi Radom i, aż dziewięć nad PSG Stalą Nysa. Poza tym, kiedy patrzymy w górę tabeli, to widzimy, że mają tyle samo oczek, co LUK Lublin, a także tracą tylko cztery punkty do Trefla. W jakim stopniu ich nastawienie, mentalność przełoży się na wynik końcowy? Sądzę, że czeka nas zacięty, zwłaszcza pierwszy set, który Cuprum może nawet wygrać. Uważam, że są gotowi na urwanie seta faworytom, nawet biorąc pod uwagę, że będą musieli wystąpić bez Remigiusza Kapicy, który do tej pory był jednym z najlepszych ich siatkarzy, ale przez kontuzję musi pauzować minimum do końca rundy zasadniczej.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – bilans: 20-3

A zmierzą się nie z byle kim, bowiem z drużyną, która przez praktycznie całą rundę „rozsiadła” się na fotelu lidera PlusLigi. Jednak teraz musi się bronić, bowiem Jastrzębski Węgiel przeprowadził skuteczny atak i, który ma o tylko jeden mecz mniej wygrany, a jednocześnie ma tyle samo punktów, co lider. Wszystko dlatego, że dwa razy przegrali po tie-breaku, przez co zapisali sobie łącznie dwa dodatkowe punkty, a także o raz mniej wygrali po tie-breaku. Wracając do opisywania formy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle należy zauważyć, że w ostatnim czasie, kiedy przystępują do gry w polskiej lidze, to ich formę można określać mianem falującej. Potrafią albo wygrać seta do szesnastu, czy osiemnastu i to w teorii z silną drużyną taką, jak Resovia, czy AZS Olsztyn, a potrafią również męczyć się z takimi zespołami, jak Ślepsk Malow Suwałki; oraz przegrywać z PGE Skrą Bełchatów. Tydzień temu zagrali pięć setów z Rzeszowianami, wracając z dalekiej wycieczki, bowiem przegrywali już zero do dwóch. Na pewno ich mocniejszym elementem w ostatnim czasie, nie tylko w odniesieniu do Cuprumu jest to, jak prezentują się w polu serwisowym, a także jak radzą sobie w przyjęciu. Jednak muszą poprawić grę przede wszystkim w ataku i utrzymywać koncentrację, by proste błędy nie wpływały w znaczący sposób na losy meczu.

Totalbet
1.85
W 1. secie drużyny zdobędą łącznie więcej niż 44.5 pkt

Czego się spodziewam? Triumfu ZAKSY, na którą jest kurs na poziomie 1.05. Dla przeciwieństwa na analogiczny kurs względem Cuprumu mamy wycenę na 9.80. Jeśli zastanawiasz się, czy jest sens obstawiać zwycięzcę poszczególnych setów, to nie tym razem, nawet na podbicie kuponu. Jeśli obstawiasz, że konkretną partię wygra Cuprum, wówczas przed postawieniem powinieneś rozważyć kurs na poziomie 4.60, a na analogiczne zestawienie względem ZAKSY – 1.16. Stąd też tym razem wracam do obstawienia, ile punktów zdobędą łącznie oba zespoły w pierwszym secie. Dwie drużyny mają o, co grać, a do tego w ostatnim czasie ich poziomy gry falują, w tym głównie na „korzyść” toczenia wyrównanych pojedynków. Stąd też, jeśli planujesz podbić kupon, proponuję Ci rozważyć kurs na poziomie 1.57 na zdarzenie, że drużyny zdobędą więcej niż 43.5 punktu. Od siebie stawiam, że zgarną o oczko więcej, by postawić na nieco bardziej ryzykowną wycenę, która wynosi 1.85.

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

Propozycja kuponu:

Cuprum ZAKSA
Kupon związany z meczem PlusLigi
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze