Jeszcze niedawno pisaliśmy o grach karcianych BetGames, który został udostępniony u bukmachera STS, a już dzisiaj możemy wspomnieć o promocji, która jest z nią związana. Przy okazji jest do wykorzystania bonus od STS. Ciekawi? Zapraszam do lektury!

BetGames co to jest i na czym to polega?

STS bonus- BetGames

Jest to symulator gier karcianych, nie jest to kasyno online i typerzy mają możliwość obstawiania tego, co się dzieje na stole. Jest to w pełni legalne i każdy może spróbować tego rodzaju gry.

20 PLN na zakłady na BetGames

STS zwraca równowartość stawki przegranych zakładów maksymalnie do 20 PLN! Aby wziąć udział w akcji, należy postawić kupon SOLO lub AKO z głównego konta depozytowego. Co ważne, znaleźć na nim mogą się jedynie typy związane z grami karcianymi BetGames. Tylko pierwszy zakład zawarty na tych zasadach bierze udział w promocji. Zdarzenia muszą być rozliczone w ciągu jednej doby.

STS Bonus

Najważniejszą informacją jest fakt, że potrzebne jest konto internetowe założone na stronie sts.pl. Jeżeli jeszcze go nie posiadacie, to polecamy skorzystać z kodu promocyjnego: 1259PLN idealne na start w BetGames. Zyskujecie 1230 PLN bonusu od depozytu oraz freebet 29 PLN! Co więcej, gdy przejdziecie weryfikacje konta w Typomanii, to leci do Was kolejny freebet 20 PLN. Trzeba przyznać, że jest to najlepsza oferta na rynku.