STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS bonus

STS bonus na 2021 rok od Zagranie.com gwarantuje Ci na start do 1500 zł po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym”Zagranie”. Sprawdź więcej szczegółów. Oferty zakładów bukmacherskich w naszym kraju znacząco się różnią. Wszystko za sprawą rosnącej konkurencji na rynku. W dzisiejszym tekście zabieramy Was w podróż przez termin bonusu powitalnego w STS. Zasady, warunki, wysokość freebetów – dowiecie się wszystkich najważniejszych szczegółów, które ułatwią Wam wykorzystanie oferty powitalnej. Tłumaczy też jak wykorzystać kod promocyjny w STS.

STS bonus 2021 – Pakiet 1500 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 230 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 14.06.2021

STS bonus powitalny 2021 – zasady i kwoty

Na starcie możemy Was zapewnić, że z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE macie dostęp do najwyższej oferty na polskim rynku. Gwarantujemy Wam:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 30 PLN – bonus bez depozytu (Freebet)
  • 230 PLN – zakład bez ryzyka
  • 20 PLN – Pewne 20 PLN na sporty wirtualne
  • 20 PLN – zakład bez ryzyka na BetGames

Łącznie czytelnicy Zagranie mogą zgarnąć do 1500 PLN na start. Jak odebrać środki i wykorzystać bonus? O tym w dalszej części tekstu, gdyż warto pamiętać, że zasady różnią się w zależności od bukmachera. Pamiętajcie, wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszecie nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Odbierz bonus od STS i zagraj na początku darmowy zakład za 30 PLN! Co dalej? Dokonaj wpłaty i obstaw bez ryzyka do 230 PLN, a na sam koniec spełnij warunki obrotu i uzyskaj bonus 100% do 1200 PLN! Jak to zrobić? Skorzystaj z naszego poradnika, w którym dokładnie tłumaczymy jak zarejestrować się z kodem promocyjnym oraz obrócić bonusy! Pamiętaj: graj odpowiedzialnie, bo zakłady bukmacherskie mogą uzależniać.

STS – rejestracja. Jak wpisać kod promocyjny?

Kluczowym krokiem przed odebraniem bonusu powitalnego w STS jest założenie konta. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wpisując podany przez nas kod promocyjny (lub jak niektórzy określają, voucher STS): ZAGRANIE otrzymujecie dostęp do pełnej oferty powitalnej. Jednym z ważniejszych elementów na tym etapie jest zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”, dlatego trzeba o tym pamiętać.Bukmacher STS idzie śladami konkurencji i również stara się wprowadzić jak najlepsze warunki w procesie rejestracji. Obecnie gracze mają dwie drogi do odebrania bonusu powitalnego, a także rozpoczęcia gry. sts bonus na start

 • Droga dłuższa – konto stałe

Skorzystanie z pełnego procesu rejestracji, który zapewni klientom dostęp do wszystkich czynności, w tym także wypłat środków z konta głównego. Co istotne, nie ma tutaj ustawionych limitów, pełen dostęp do możliwości u bukmachera STS. Dodatkowo można również brać udział w specjalnych promocjach.

 • Droga na skróty – konto tymczasowe

sts bonus powitalny - zasady Inną, aczkolwiek również popularną formą stało się zakładanie konta tymczasowego. W ten sposób gracze mogą zdecydowanie szybciej ukończyć proces rejestracji i zacząć obstawiać nawet po minucie. Klientom STS, którzy zdecydowali się na taką formę rejestracji, przysługują również bonusy startowe. Co więcej, nie muszą podawać numeru konta bankowego, skanów dowodu osobistego, czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, co dla wielu osób jest problemem. Żeby nie było tak kolorowo, trzeba jednak wspomnieć, że w tym przypadku można korzystać z pełnej oferty, obracać bonusami, dokonywać wpłat, ale nie ma możliwości wypłaty wygranej gotówki. W przypadku tymczasowej rejestracji gracze mają do dyspozycji limit maksymalnie 5000 PLN w postawionych stawkach. Rejestrację można dokończyć w wybranym przez siebie momencie. W każdym przypadku rejestracji początek wygląda tak samo. Jeśli przejdziesz do STS z naszego linku promocyjnego, to kod zostanie wpisany automatycznie. Formularz zakładania nowego konta STS jest taki sam dla opcji “szybka rejestracja”, jak i pełna. Można zakładać, że z szybkiej rejestracji od razu skorzystają ci klienci, którzy chcą od razu postawić zakład, bo rozpoczyna się mecz piłki nożnej lub wydarzenie e-sportowe. Bukmacher online, jakim jest STS, ustanawia status “konto tymczasowe” tym graczom, którzy zarejestrują się, ale nie zrobią weryfikacji. Zweryfikowanie danych osobowych jest koniecznością, która wiąże się z przesłaniem dowodu tożsamości do bukmachera. Bez tego nie można liczyć na zlecenie wypłaty. Jednak tak jak wspominaliśmy na początku, zakłady bukmacherskie online STS przede wszystkim na początku wymagają wpisania kodu, który umożliwi m.in. odbiór STS freebet i gratyfikacji od pierwszej wpłaty.

sts bonus powitalny

Legalni bukmacherzy mają obowiązek weryfikacji wieku swoich klientów, dlatego też podanie szczegółowych danych osobowych przy założeniu konta stałego jest obowiązkiem. W Polsce z zakładów wzajemnych mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. STS od czasu wejścia ustawy hazardowej należy do grona posiadaczy licencji od Ministerstwa Finansów, czyli tzw. legalnych bukmacherów. Firma Mateusza Juroszka wspiera również rozwój polskiego sportu. Przejdźmy więc do zasad bonusu bukmacherskiego w STS. Kody promocyjne od Zagranie zawsze aktywują najwyższe promocje bukmacherskie – to dotyczy również bukmachera STS. Korzystając z naszych specjalnych akcji możesz zwrócić uwagę także na Fortuna kod promocyjny lub PZBUK kod.

Jak odebrać w STS bonus powitalny? Zasady:

STS to największy z polskich bukmacherów, który posiada ponad 40% udziałów w rynku. Firma stawia na rozwój, dlatego nic dziwnego, że ma jedną z najlepszych ofert powitalnych, którą teraz rozłożymy na czynniki pierwsze: STS powitalny bonus od depozytu – bonus od depozytu u tego bukmachera w standardowej ofercie to 1200 PLN na start. Do tego posiada również swoje zakłady bukmacherskie online. Warto wspomnieć, że legalny bukmacher gwarantuje otrzymanie takich środków na podstawie pierwszej wpłaty, której dokona gracz na swoje konto na zasadach 100% wpłaty = bonus do maksymalnej poprzeczki. Jak wypłacić bonusowe środki? Zasady w STS są następujące:

 • Po pierwsze i w sumie najważniejsze, trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
 • Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą.
 • Dodatkowo, co bardzo ważne, do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ nie jest to często spotykana praktyka na rynku.
 • Kurs minimalny zagranego kuponu 1.91.
 • Bonus zostanie przyznany od razu po zaksięgowaniu wpłaty.
 • W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.
 • Do obrotu nie są zaliczane kupony wypłacone przez cash-out, a także zakłady bezpieczne i Maxikombi.

Tak wyglądają zasady bonusu powitalnego w STS, który pozwala na uzyskanie 1200 PLN od depozytu. Pamiętajcie, że wpłacając środki nie możecie ich od razu wypłacić. Konieczny będzie jednorazowy obrót z kursem minimalnym 1.85.

sts bonus powitalny - zasady

Aby wypłacić gotówkę za bonus, tak jak u wszystkich bukmacherów, niezbędny jest obrót dodatkowych środków. Do jakich zakładów bukmacherskich odnosi się obrót bonusu? W przypadku pierwszej wpłaty chodzi o bonus 100% do 1200 PLN. Jak obrócić bonus? STS jasno zapisał zasady dotyczące kursu minimalnego i kuponów, które będą zaliczane do obrotu. Bonus powitalny STS podlega obrotowi x3 w zakładach z kursami minimalnymi 1.91. W obrocie bonusu STS jest tak, że liczony jest on tylko od wygranych kuponów. To oznacza, że nawet obstawiając poprawny kupon (zgodnie z kursem minimalnym i liczbą zdarzeń), to jeśli on przegra – stawka nie zostanie wzięta pod uwagę przy obrocie. Tylko kiedy wyrobisz bonus na wygranych zakładach – pieniądze z konta bonusowego trafią na saldo główne. Obrotowi podlega bonus od wpłaty, ale też STS freebet. Gdy typerowi uda się obstawić poprawnie za darmowy zakład, to kwota 30 PLN także powinna być obrócona x3 w zakładach wygranych z kursami minimalnymi 1.91.

Dodatkowe bonusy powitalne w STS i ich zasady:

Co jeszcze przygotował bukmacher STS w ramach bonusu powitalnego? Poznaliście już zasady promocji od depozytu, a teraz przyjdziemy do dodatków, które możecie odebrać bez wpłaty własnej. One też bezpośrednio wpływają na opinie o STS. Warto również wspomnieć, że jako czytelnicy Zagranie macie dostęp do dedykowanych zakładów bez ryzyka, które tworzymy dla Was raz w tygodniu! Jest to dodatkowe 100 lub 200 PLN na start, dlatego warto śledzić naszą stronę. Darmowy zakład bez ryzyka w STS o wartości 230 PLN, a do jest jeszcze freebet 30 PLN w STS. Otrzymacie go przy założeniu konta z naszym kodem promocyjnym, ponieważ w standardowej ofercie nie znajdziecie takiej możliwości. W przypadku darmowego zakładu STS powitalny bonus można wypłacić na podobnych zasadach, jak ten od depozytu. Potrzebne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu, w kuponach z kursem minimalnym na poziomie 1.91, które zakończą się wygraną. Zakłady bukmacherskie STS mają nawet przyjazne warunki dla swoich klientów. Wielu graczy traktuje Freebet na start jako dobrą możliwość, aby przetestować ofertę i zapoznać się z obstawianiem u danego bukmachera, jednak fakty są takie, że doświadczony gracz jest w stanie wycisnąć z tego dodatku wiele korzyści. Darmowy bonus STS to żadna fikcja, bo kiedy założysz konta STS, to po zalogowaniu czekał już będzie freebet 30 PLN. To bonus, który w przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka nie będzie wymagał od ciebie zrobienia depozytu. Jakie rodzaje zakładów możesz zagrać za STS bonus bez depozytu? W tym przypadku do dyspozycji masz zakłady na żywo i przedmeczowe dotyczące rozgrywek sportowych. Korzystanie z zakładu bez ryzyka od STS daje zwrot stawki, jeśli na starcie przygody z tym bukmacherem nie uda ci się trafić pierwszego kuponu. W STS bonus bez ryzyka oznacza obstawienie kuponu za własne środki, a kiedy mecze nie wejdą – odbiór bonusu w formie zwrotu stawki.

STS – bonus powitalny jest, a co dalej?

Otrzymałeś swój bonus powitalny w STS z voucherem, poznałeś zasady jego wykorzystania i zastanawiasz się co dalej? Bukmacher STS ma ofertę, która trafi do najbardziej wymagających graczy, zaczynając od piłki nożnej, czyli najważniejszej dyscypliny, aż po kolarstwo, czy inne sporty, które nie generują tak dużego zainteresowania. Przede wszystkim kluczem jest tutaj dotarcie do różnych grup docelowych, tak aby gracz nie musiał zmieniać operatora, żeby obstawiać swoje ulubione rozgrywki. Niektóre z kategorii, jak na przykład Kabaddi mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych graczy. Każdy gracz dopasuje ofertę do swoich własnych wymagań, więc na tym polu nie będziemy dawać cennych wskazówek. Wszystkie zakłady znajdziecie też w aplikacji STS, o czym warto pamiętać! Atutem tego bukmachera są również kursy, które często są najlepsze na rynku. Przede wszystkim bardzo ważnym krokiem na starcie swojej przygody z nowym bukmacherem jest odpowiednie przemyślenie dalszych kroków. Nie warto od razu rzucać się do obrotu bonusem, bez wstępnej analizy, a także rozważenia następnych dni. W tym przypadku pośpiech nie jest sprzymierzeńcem gracza, a przecież z bonusów dostępnych z kodu promocyjnego VIP możecie skorzystać tylko raz. Na wykorzystanie pakietu powitalnego w STS od depozytu gracze nie mają określonego czasu, dlatego też typerzy powinni zachować spokój i odpowiednio zastanowić się nad kuponami. Warto też wspomnieć o możliwości zaproszenia kumpla do gry, czyli STS bonus za polecenie znajomemu. Ta opcja pozwala na zyskanie darmowych środków w wysokości 50 PLN dla obu stron. Z naszej strony możemy Wam zagwarantować specjalne analizy, które powinny ułatwić wykorzystywanie bonusu powitalnego w STS. Zasady nie są skomplikowane, więc korzystajcie z głową!

Bonusy w STS dla starych graczy

Przedstawiliśmy bonusy w STS dla nowych graczy, ale to nie oznacza, że możesz korzystać z promocji wyłącznie po rejestracji w STS. Firma jako lider wśród legalnych bukmacherów dba także o swoich stałych klientów proponując nowe sposoby na zdobycie dodatkowych środków niemal co kilka dni. Za takie czynności należą się pochwały. STS z bonusem dla starych graczy to między innymi ekstra gotówka za obrót czy zakłady bez ryzyka na dane zdarzenia jak np. BetGames, które jest swego rodzaju kasynem STSa. Wszystkie najnowsze promocje zawsze opisujemy na łamach portalu. Oto aktualne bonusy dla stałych graczy:

Akcja specjalna do podziału 35 tysięcy PLN

Co tydzień aktywni gracze STS mogą odebrać bonus z puli 35 tysięcy PLN. Jak to zrobić? Wystarczy dołączyć do akcji na stronie bukmachera, a następnie obstawić z konta depozytowego zakład za minimum 15 PLN. Trzeba jednocześnie pamiętać, że kwalifikacyjny zakład musi składać się z dokładnie czterech zdarzeń – każde z kursem min. 1.50. Jeśli uda ci się trafić to otrzymasz wygraną + bonus z puli 35 tysięcy PLN, która zostanie podzielona pomiędzy uczestników promocji.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Jeśli w ciągu tygodnia zrobisz obrót na kwotę 300 PLN w zakładach z kursem min. 2.00 w sportach wirtualnych STS, to otrzymasz bonus 25 PLN. I tak możesz co tydzień! Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zapisanie się do oferty na stronie bukmachera STS.

Bezpieczne 25 PLN na e-sport

Dołączając do akcji na stronie STS co tydzień możesz odebrać 25 PLN bonusu na e-sport. Jak? Wystarczy obstawiać kupony solo na e-sport z kursem minimalnym 1.85. Jeśli przegrasz – STS zwróci 10% stawki. I tak dalej z pozostałymi kuponami, których stawki będą sumowane. Maksymalnie można odebrać 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na Betgames

Grając w Betgames można odebrać 10% bonus od wygranych zakład do maksymalnie 25 PLN. Jak to zrobić? Zapisując się do promocji, a następnie stawiając zakłady na gry karciane STS po kursie minimalnym 2.00. Na koniec tygodnia otrzymasz 10% od wygranych kuponów. Zakłady na gry karciane są coraz bardziej popularne w Polsce, więc ten bonus STS również ma większe branie. W zakładach na karty u bukmachera STS obstawisz pokera, bakarat i wojnę. Wchodząc do Betgames STS otrzymujesz bonus i zakłady na gry karciane. Dla zasad promocji nie ma znaczenia, czy obstawiasz pokera, wojnę lub bakarat. W STS działa też strefa VIP, która jest miejscem dla najaktywniejszych graczy. Wejście do tego grona zapewnia tylko gra za wysokie stawki. Bukmacher każdego takiego typera zaprasza do strefy VIP, która wiąże się ze specjalnymi benefitami. Jakimi dokładnie? Biletami na mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz innymi wydarzeniami sportowymi. To również dedykowana obsługa, brak limitów na zakłady i specjalne bonusy np. na urodziny.

Wpłaty i wypłaty w STS – metody płatności

Wpłaty w STS

Na wstępie warto zaznaczyć, że przy wpłatach do STS, bukmacher nie pobiera żadnych opłat z tytułu prowizji. To na pewno ucieszy klientów, gdyż wszystkie środki, jakie wpłacą, trafią na ich konto. Co ciekawe, można też liczyć na niemal natychmiastowe wpłaty, gdyż takie oferuje ten bukmacher. Pieniądze na konto można zdeponować np. za pomocą BLIK, Payu, PayPala, czy swoich kart bankowych. Zazwyczaj minimalna kwota to złotówka, ale w przypadku PayPala jest to 20 złotych, a Skrill i Neteller to już 30 złotych. Jest to dość ważne i należy o tym pamiętać!

Wypłaty w STS

Niestety wypłaty w STS nie działają już tak dobrze, jak depozyty, ale na czas transakcji nie należy narzekać. Zazwyczaj są realizowane co około piętnaście minut. Realizowane są przez siedem dni w tygodniu i realizowane są do aż jedenastu banków. Wśród nich są chociażby:

 • ING
 • PKO Bank Polski
 • mBank
 • Santander

Z całą pewnością należy pochwalić za tak dużą liczbę banków, a także szybkość realizowania transakcji. Jednak brakuje innych możliwości, w tym np. wypłat na telefon, czy przede wszystkim PayPalla. Być może w niedalekiej przyszłości zostaną dodane, a jeżeli tak się stanie, to będziemy Was o tym informować.

Promocje tymczasowe STS

W STS bonusy to nie tylko pakiet powitalny, freebety na esport, czy sporty wirtualne, ale również promocje tymczasowe. Często ten bukmacher w związku z ciekawymi wydarzeniami w świecie sportu. Jest to np. nie tylko gra bez podatku, ale też różnego rodzaju rankingi. Najlepsze osoby z nich mogą liczyć na wysokie nagrody, a te często sięgają wielu tysięcy. Związane są chociażby z piłką nożną, czy esportem.  Warto pamiętać, że na Zagranie informujemy Was o wszystkich takich bonusach na bieżąco, więc warto obserwować naszą stronę. Dzięki temu będziecie mogli zgarnąć dodatkowe bonusy od depozytu, grę bez podatku, freebety, czy nawet nagrody rzeczowe. Trzeba jednak pamiętać, że bukmacherzy często wymagają zweryfikowanych kont, żeby móc korzystać z promocji dla stałych graczy, a tak jak wspomnieliśmy wyżej, zajmuje to jedynie chwilę.

STS Betgames

Betgames od STS to produkt, który na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią brać udział w grach kasynowych. Kasyno Betgames to nie stricte miejsce, w którym można grać w ruletkę itd. Betgames służy do czegoś innego! Do czego? Do typowania zakładów na gry karciane! O jakich grach karcianych mowa? W STS Betgames typujesz zakłady na trzy odmiany gier: pokera, wojnę i bakarat. Czy to ty grasz? Twój udział w Betgames nie polega na siadaniu przy stolę z pulą pieniędzy, a następnie rywalizacji w każdym rozdaniu. W Betgames obstawiasz wyniki rozgrywki posiadając wgląd do rozdanych kart. Lobby Betgames na stronie STS otwarte jest przez całą dobę!

STS TV

STS TV to model transmisji live u bukmacherów. STS jako największy bukmacher w Polsce oferuje prawdopodobnie najwięcej transmisji meczów “na żywo”. Prawa TV do relacji ze sportu przez STS TV sięgają wielu transmisji i naprawdę najbardziej prestiżowych wydarzeń. W STS TV oglądamy mecze piłki nożnej rozgrywek La Liga, Serie A i Bundesligi. To właśnie u tego bukmachera można obejrzeć również konfrontacje o najstarsze, piłkarskie trofeum na Wyspach, czyli FA Cup. Poza piłką nożną w STS TV jest sporo tenisa ziemnego, koszykówki, hokeja na lodzie, siatkówki, piłki ręcznej, snookera itd. Jak oglądać STS TV? Telewizje STS TV możesz oglądać, jeśli jesteś użytkownikiem tego bukmachera. Więc jeśli wciąż nie zarejestrowałeś się w STS, to możesz to zrobić przy wykorzystaniu kodu: ZAGRANIE. Logowanie się do STS przez komputer lub mobilną aplikację umożliwi oglądanie meczy “na żywo”. STS ma jednak warunek, co dostępu do transmisji live. Trzeba posiadać dowolne środki na koncie depozytowym lub obstawić kupon w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze w STS TV są do twojej dyspozycji! Przykładowy spis transmisji w STS TV:

 • Piłka nożna: Serie A, Primera Division, Bundesliga, Puchar Anglii
 • Tenis ziemny: Wielki Szlem, ATP, WTA, ITF, Challenger
 • Koszykówka: NBA
 • Hokej na lodzie: NHL

W STS TV znajdziesz wiele transmisji ze snookera, badmintona, tenisa stołowego i pozostałych sportów.

STS = legalny polski bukmacher

Dowiedziałeś się już wszystkiego o bonusach w STS oraz o tym, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać. Jak więc widzicie, oferta w STS jest spora i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wspomnę jeszcze tylko o tym, że umawiany bukmacher jest największym polskim operatorem, który od 21 lutego 2012 może pochwalić się licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów i nosi ona nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Z kolei siedziba firmy Star – Typ Sport znajduje się w Katowicach. Dodatkowe informacje to: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209. Legalni bukmacherzy w Polsce mają wymóg, żeby otrzymać zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. W przypadku bukmachera STS nigdy nie był to problem, bo to firma, która od 1997 roku oferuje zakłady sportowe zgodnie z prawem w naszym kraju. Dla nowych graczy oznacza to spokój i bezpieczeństwo, że bukmacher dochowa wszelkich postanowień regulaminu. Bonusy będą miały zastosowanie w oparciu o warunki promocji, więc obrót, sposób odbioru i wykorzystanie powinny zawsze odbywać się w zgodzie z postanowieniami oferty.

FAQ

🔝 Jak odebrać wyższe bonusy - w tym darmowe - do STS?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego ZAGRANIE, uzyskasz szereg promocji, w tym między innymi darmowy zakład o wartości 30 złotych, zakład bez ryzyka do 230 złotych, czy dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych.

📲 Czy STS ma bonusy dla starych graczy?

Firma jako lider wśród legalnych bukmacherów dba także o swoich stałych klientów proponując nowe sposoby na zdobycie dodatkowych środków niemal co kilka dni. STS z bonusem dla starych graczy to między innymi ekstra gotówka za obrót czy zakłady bez ryzyka na dane zdarzenia jak np. BetGames. Wszystkie najnowsze promocje zawsze opisujemy na łamach portalu Zagranie.com.

✅ Jak wypłacić bonusową kwotę w STS?

Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Wymagany kurs minimalny zagranego kuponu wynosi 1.91. W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.

Comments are closed.