STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS bonus

STS bonus na 2021 rok od Zagranie.com gwarantuje Ci na start do 1500 zł po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym”Zagranie”. Sprawdź więcej szczegółów. Oferty zakładów bukmacherskich w naszym kraju znacząco się różnią. Wszystko za sprawą rosnącej konkurencji na rynku. W dzisiejszym tekście zabieramy Was w podróż przez termin bonusu powitalnego w STS. Zasady, warunki, wysokość freebetów – dowiecie się wszystkich najważniejszych szczegółów, które ułatwią Wam wykorzystanie oferty powitalnej. Tłumaczy też jak wykorzystać kod promocyjny w STS.

STS bonus 2021 – Pakiet 1500 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 230 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus „Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja Styczeń 2021

STS bonus powitalny 2021 – zasady i kwoty

Na starcie możemy Was zapewnić, że z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE macie dostęp do najwyższej oferty na polskim rynku. Gwarantujemy Wam:

Łącznie czytelnicy Zagranie mogą zgarnąć do 1500 PLN na start. Jak odebrać środki i wykorzystać bonus? O tym w dalszej części tekstu. Pamiętajcie, wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszecie nasz kod promocyjny: ZAGRANIE.

STS – rejestracja

Kluczowym krokiem przed odebraniem bonusu powitalnego w STS jest założenie konta. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wpisując podany przez nas kod promocyjny (lub jak niektórzy określają, voucher STS): ZAGRANIE otrzymujecie dostęp do pełnej oferty powitalnej. Jednym z ważniejszych elementów na tym etapie jest zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”, dlatego trzeba o tym pamiętać. kod promocyjny sts 1299pln Bukmacher STS idzie śladami konkurencji i również stara się wprowadzić jak najlepsze warunki w procesie rejestracji. Obecnie gracze mają dwie drogi do odebrania bonusu powitalnego, a także rozpoczęcia gry.

  • Droga dłuższa – konto stałe

Skorzystanie z pełnego procesu rejestracji, który zapewni klientom dostęp do wszystkich czynności, w tym także wypłat środków z konta głównego. Co istotne, nie ma tutaj ustawionych limitów, pełen dostęp do możliwości u bukmachera STS. Dodatkowo można również brać udział w specjalnych promocjach.

  • Droga na skróty – konto tymczasowe

sts bonus powitalny - zasady Inną, aczkolwiek również popularną formą stało się zakładanie konta tymczasowego. W ten sposób gracze mogą zdecydowanie szybciej ukończyć proces rejestracji i zacząć obstawiać nawet po minucie. Klientom STS, którzy zdecydowali się na taką formę rejestracji, przysługują również bonusy startowe. Co więcej, nie muszą podawać numeru konta bankowego, skanów dowodu osobistego, czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, co dla wielu osób jest problemem. Żeby nie było tak kolorowo, trzeba jednak wspomnieć, że w tym przypadku można korzystać z pełnej oferty, obracać bonusami, dokonywać wpłat, ale nie ma możliwości wypłaty wygranej gotówki. W przypadku tymczasowej rejestracji gracze mają do dyspozycji limit maksymalnie 5000 PLN w postawionych stawkach. Rejestrację można dokończyć w wybranym przez siebie momencie.

sts bonus powitalny

Legalni bukmacherzy mają obowiązek weryfikacji wieku swoich klientów, dlatego też podanie szczegółowych danych osobowych przy założeniu konta stałego jest obowiązkiem. W Polsce z zakładów wzajemnych mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. STS od czasu wejścia ustawy hazardowej należy do grona posiadaczy licencji od Ministerstwa Finansów, czyli tzw. legalnych bukmacherów. Firma Mateusza Juroszka wspiera również rozwój polskiego sportu!

Jak odebrać w STS bonus powitalny? Zasady:

STS to największy z polskich bukmacherów, który posiada ponad 40% udziałów w rynku. Firma stawia na rozwój, dlatego nic dziwnego, że ma jedną z najlepszych ofert powitalnych, którą teraz rozłożymy na czynniki pierwsze: STS powitalny bonus od depozytu – bonus od depozytu u tego bukmachera w standardowej ofercie to 1200 PLN na start. Warto wspomnieć, że legalny bukmacher gwarantuje otrzymanie takich środków na podstawie pierwszej wpłaty, której dokona gracz na swoje konto na zasadach 100% wpłaty = bonus do maksymalnej poprzeczki. Jak wypłacić bonusowe środki? Zasady w STS są następujące:

  • Po pierwsze i w sumie najważniejsze, trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
  • Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą.
  • Dodatkowo, co bardzo ważne, do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ nie jest to często spotykana praktyka na rynku.
  • Kurs minimalny zagranego kuponu 1.91.
  • Bonus zostanie przyznany od razu po zaksięgowaniu wpłaty.
  • W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.
  • Do obrotu nie są zaliczane kupony wypłacone przez cash-out, a także zakłady bezpieczne i Maxikombi.

Tak wyglądają zasady bonusu powitalnego w STS, który pozwala na uzyskanie 1200 PLN od depozytu. Pamiętajcie, że wpłacając środki nie możecie ich od razu wypłacić. Konieczny będzie jednorazowy obrót z kursem minimalnym 1.85.

sts bonus powitalny - zasady

Aby wypłacić gotówkę za bonus, tak jak u wszystkich bukmacherów, niezbędny jest obrót dodatkowych środków.

Dodatkowe bonusy powitalne w STS i ich zasady:

Co jeszcze przygotował bukmacher STS w ramach bonusu powitalnego? Poznaliście już zasady promocji od depozytu, a teraz przyjdziemy do dodatków, które możecie odebrać bez wpłaty własnej. Warto również wspomnieć, że jako czytelnicy Zagranie macie dostęp do dedykowanych zakładów bez ryzyka, które tworzymy dla Was raz w tygodniu! Jest to dodatkowe 100 lub 200 PLN na start, dlatego warto śledzić naszą stronę. Darmowy zakład o wartości 30 PLN – Freebet w STS otrzymacie przy założeniu konta z naszym kodem promocyjnym, ponieważ w standardowej ofercie nie znajdziecie takiej możliwości. W przypadku darmowego zakładu STS powitalny bonus można wypłacić na podobnych zasadach, jak ten od depozytu. Potrzebne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu, w kuponach z kursem minimalnym na poziomie 1.91, które zakończą się wygraną. Wielu graczy traktuje Freebet na start jako dobrą możliwość, aby przetestować ofertę i zapoznać się z obstawianiem u danego bukmachera, jednak fakty są takie, że doświadczony gracz jest w stanie wycisnąć z tego dodatku wiele korzyści.

STS – bonus powitalny jest, a co dalej?

Otrzymałeś swój bonus powitalny, poznałeś zasady jego wykorzystania w STS i zastanawiasz się co dalej? Bukmacher STS ma ofertę, która trafi do najbardziej wymagających graczy, zaczynając od piłki nożnej, czyli najważniejszej dyscypliny, aż po kolarstwo, czy inne sporty, które nie generują tak dużego zainteresowania. Przede wszystkim kluczem jest tutaj dotarcie do różnych grup docelowych, tak aby gracz nie musiał zmieniać operatora, żeby obstawiać swoje ulubione rozgrywki. Niektóre z kategorii, jak na przykład Kabaddi mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych graczy. Każdy gracz dopasuje ofertę do swoich własnych wymagań, więc na tym polu nie będziemy dawać cennych wskazówek. Atutem STS są również kursy, które często są najlepsze na rynku. Przede wszystkim bardzo ważnym krokiem na starcie swojej przygody z nowym bukmacherem jest odpowiednie przemyślenie dalszych kroków. Nie warto od razu rzucać się do obrotu bonusem, bez wstępnej analizy, a także rozważenia następnych dni. W tym przypadku pośpiech nie jest sprzymierzeńcem gracza. Na wykorzystanie bonusu powitalnego w STS od depozytu gracze mają 120 dni, dlatego też typerzy powinni zachować spokój i odpowiednio zastanowić się nad kuponami. Warto też wspomnieć o możliwości zaproszenia kumpla do gry, czyli STS bonus za polecenie znajomemu. Ta opcja pozwala na zyskanie darmowych środków w wysokości 50 PLN dla obu stron. Z naszej strony możemy Wam zagwarantować specjalne analizy, które powinny ułatwić wykorzystywanie bonusu powitalnego w STS. Zasady nie są skomplikowane, więc korzystajcie z głową!

Bonusy w STS dla starych graczy

Przedstawiliśmy bonusy w STS dla nowych graczy, ale to nie oznacza, że możesz korzystać z promocji wyłącznie po założeniu konta. Firma jako lider wśród legalnych bukmacherów dba także o swoich stałych klientów proponując nowe sposoby na zdobycie dodatkowych środków niemal co kilka dni. Za takie czynności należą się pochwały. STS z bonusem dla starych graczy to między innymi ekstra gotówka za obrót czy zakłady bez ryzyka na dane zdarzenia jak np. BetGames, które jest swego rodzaju kasynem STSa. Wszystkie najnowsze promocje zawsze opisujemy na łamach portalu. Oto aktualne bonusy dla stałych graczy:

Akcja specjalna do podziału 35 tysięcy PLN

Co tydzień aktywni gracze STS mogą odebrać bonus z puli 35 tysięcy PLN. Jak to zrobić? Wystarczy dołączyć do akcji na stronie bukmachera, a następnie obstawić z konta depozytowego zakład za minimum 15 PLN. Trzeba jednocześnie pamiętać, że kwalifikacyjny zakład musi składać się z dokładnie czterech zdarzeń – każde z kursem min. 1.50. Jeśli uda ci się trafić to otrzymasz wygraną + bonus z puli 35 tysięcy PLN, która zostanie podzielona pomiędzy uczestników promocji.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Jeśli w ciągu tygodnia zrobisz obrót na kwotę 300 PLN w zakładach z kursem min. 2.00 w sportach wirtualnych STS, to otrzymasz bonus 25 PLN. I tak możesz co tydzień! Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zapisanie się do oferty na stronie bukmachera STS.

Bezpieczne 25 PLN na e-sport

Dołączając do akcji na stronie STS co tydzień możesz odebrać 25 PLN bonusu na e-sport. Jak? Wystarczy obstawiać kupony solo na e-sport z kursem minimalnym 1.85. Jeśli przegrasz – STS zwróci 10% stawki. I tak dalej z pozostałymi kuponami, których stawki będą sumowane. Maksymalnie można odebrać 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na Betgames

Grając w Betgames można odebrać 10% bonus od wygranych zakład do maksymalnie 25 PLN. Jak to zrobić? Zapisując się do promocji, a następnie stawiając zakłady na gry karciane STS po kursie minimalnym 2.00. Na koniec tygodnia otrzymasz 10% od wygranych kuponów.

STS = legalny polski bukmacher

Dowiedziałeś się już wszystkiego o bonusach w STS oraz o tym, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać. Wspomnę jeszcze tylko o tym, że umowiany bukmacher jest największym polskim operatorem, który od 21 lutego 2012 może pochwalić się licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów i nosi ona nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Z kolei siedziba firmy Star – Typ Sport znajduje się w Katowicach. Dodatkowe informacje to: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209.

🔝 Jak odebrać wyższe bonusy - w tym darmowe - do STS?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego ZAGRANIE, uzyskasz szereg promocji, w tym między innymi darmowy zakład o wartości 30 złotych, zakład bez ryzyka do 230 złotych, czy dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych.

📲 Czy STS ma bonusy dla starych graczy?

Firma jako lider wśród legalnych bukmacherów dba także o swoich stałych klientów proponując nowe sposoby na zdobycie dodatkowych środków niemal co kilka dni. STS z bonusem dla starych graczy to między innymi ekstra gotówka za obrót czy zakłady bez ryzyka na dane zdarzenia jak np. BetGames. Wszystkie najnowsze promocje zawsze opisujemy na łamach portalu Zagranie.com.

✅ Jak wypłacić bonusową kwotę w STS?

Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Wymagany kurs minimalny zagranego kuponu wynosi 1.91. W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.