STS Bonus powitalny | 5 bonusów na start do 1660 zł!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
STS bonus na 2023 rok od Zagranie.com gwarantuje Ci na start do 1660 zł po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Oferta bonusów w STS to zakład bez ryzyka (tylko dla naszych czytelników) w kwocie 100 zł, bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł oraz 1500 zł w trzech bonusach od trzech pierwszych depozytów.  Sprawdź, jak zdobyć najwyższy bonus powitalny STS.

Bonus STS – z czego się składa?

Bonus powitalny STS – pakiet 1660 zł 
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu 100% do 300 zł
Bonus od 2. depozytu 50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu 50% do 700 zł
Zakład bez ryzyka 100 zł 🔥 NAJWYŻSZY NA RYNKU 🔥
Bonus za zadania 60 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 01.02.2023

Jak odebrać bonus STS?

Jak odebrać bonus na start od STS? Wykorzystaj do tego kod promocyjny STS: ZAGRANIE. Z nim otrzymacie dostęp do najwyższej oferty na polskim rynku. Gwarantujemy Wam bonus powitalny, składający się aż z 5 pozycji:
  • 300 PLN – bonus 100% od pierwszego depozytu
  • 500 PLN – bonus 50% od drugiego depozyt
  • 700 PLN – bonus 50% od trzeciego depozytu
  • 100 PLN – zakład bez ryzyka na pierwszy kupon
  • 60 PLN – bonus za wykonanie zadań
Łącznie czytelnicy Zagranie mogą zgarnąć do 1600 PLN na start. Jak odebrać środki i wykorzystać bonus? O tym w dalszej części tekstu, gdyż warto pamiętać, że zasady różnią się w zależności od bukmachera. Pamiętajcie, wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszecie nasz kod promocyjny STS: ZAGRANIE. Co dalej? Dokonaj wpłaty i obstaw bez ryzyka do 100 PLN oraz uzyskaj bonusy od depozytu na kwotę 1500 PLN! Jak to zrobić? Skorzystaj z naszego poradnika, w którym dokładnie tłumaczymy jak użyć kod promocyjny oraz obrócić bonusy! Pamiętaj: graj odpowiedzialnie, bo zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zobaczysz u siebie objawy uzależnienia – zaprzestań gry. W STS środki bonusowe to jedna z ciekawszych ofert na całym rynku. Dzięki nim będziesz mógł obstawiać kluczowe wydarzenia w świecie sportu bez ryzyka oraz znacznie pomnożyć swój budżet na zakłady. Taka opcja jest także na zakłady live, w tym piłkę nożną, koszykówkę, czy siatkówkę. Możliwości jest bardzo dużo, dlatego jeżeli jeszcze nie masz swojego profilu, to załóż konto i odbierz bonusy. Nie bez powodu też nasz specjalny ranking bukmacherów wskazuje, że ten operator jest tak wysoko w zestawieniu. Na stronie internetowej STS znajdziesz też interesujące zakłady na sporty wirtualne i gry karciane, a to kolejny plus tego operatora. Legalni bukmacherzy mają to do siebie, że przewidują bonusy na wszystkie sekcje, które są u nich dostępne. Wówczas warto przy rejestracji wpisać kod promocyjny na powiększone oferty specjalne.

STS bonus za rejestrację. Rejestracja u bukmachera STS w 2023

W STS kod promocyjny czeka na wszystkich nowych użytkowników. Kluczowym krokiem przed odebraniem STS bonus jest rejestracja z kodem. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wpisując podany przez nas kod promocyjny (lub jak niektórzy określają, voucher STS): ZAGRANIE otrzymujecie dostęp do pełnej oferty powitalnej. Jednym z ważniejszych elementów na tym etapie jest zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”, dlatego trzeba o tym pamiętać. Bukmacher STS idzie śladami konkurencji i również stara się wprowadzić jak najlepsze warunki w procesie rejestracji. sts bonus na start
 • Droga dłuższa – konto stałe za kod bonusowy STS
STS bonus Skorzystanie z pełnego procesu rejestracji, który zapewni klientom dostęp do wszystkich czynności, w tym także wypłat środków z konta głównego. Co istotne, nie ma tutaj ustawionych limitów, pełen dostęp do możliwości u bukmachera STS. Dodatkowo można również brać udział w specjalnych promocjach. W STS kod promocyjny nie wpływa na weryfikacje danych osobowych – nawet, jeśli go użyjesz to i tak musisz dopełnić wszelkich formalności.
 • Droga na skróty – konto tymczasowe
Inną, aczkolwiek również popularną formą stało się zakładanie konta tymczasowego. W ten sposób gracze mogą zdecydowanie szybciej ukończyć proces rejestracji i zacząć obstawiać nawet po minucie. Klientom STS, którzy zdecydowali się na taką formę rejestracji, przysługują również bonusy startowe. Co więcej, nie muszą podawać numeru konta bankowego, skanów dowodu osobistego, czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, co dla wielu osób jest problemem. Żeby nie było tak kolorowo, trzeba jednak wspomnieć, że w tym przypadku można korzystać z pełnej oferty, obracać bonusami, dokonywać wpłat, ale nie ma możliwości wypłaty wygranej gotówki. W przypadku tymczasowej rejestracji gracze mają do dyspozycji limit maksymalnie 5000 PLN w postawionych stawkach. Rejestrację można dokończyć w wybranym przez siebie momencie. W każdym przypadku rejestracji początek wygląda tak samo. Jeśli przejdziesz do bukmachera z naszego linku promocyjnego, to w STS kod bonusowy zostanie wpisany automatycznie. Formularz zakładania nowego konta STS jest taki sam dla opcji “szybka rejestracja”, jak i pełna. Można zakładać, że z szybkiej rejestracji od razu skorzystają ci klienci, którzy chcą od razu postawić zakład, bo rozpoczyna się mecz piłki nożnej lub wydarzenie e-sportowe. Bukmacher online, jakim jest STS, ustanawia status “konto tymczasowe” tym graczom, którzy zarejestrują się, ale nie zrobią weryfikacji. Zweryfikowanie danych osobowych jest koniecznością, która wiąże się z przesłaniem dowodu tożsamości do bukmachera. Bez tego nie można liczyć na zlecenie wypłaty. Jednak tak jak wspominaliśmy na początku, zakłady bukmacherskie online STS przede wszystkim na początku wymagają wpisania kodu, który umożliwi odbiór bonusów w STS.

sts bonus powitalny

Legalni bukmacherzy mają obowiązek weryfikacji wieku swoich klientów, dlatego też podanie szczegółowych danych osobowych przy założeniu konta stałego jest obowiązkiem. W Polsce z zakładów wzajemnych mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. STS od czasu wejścia ustawy hazardowej należy do grona posiadaczy licencji od Ministerstwa Finansów, czyli tzw. legalnych bukmacherów. Firma Mateusza Juroszka wspiera również rozwój polskiego sportu. Przejdźmy więc do zasad bonusu bukmacherskiego w STS. Kody promocyjne od Zagranie zawsze aktywują najwyższe bonusy – to dotyczy również bukmachera STS. Korzystając z naszych specjalnych akcji możesz zwrócić uwagę także na Fortuna kod promocyjny lub PZBUK kod. W STS kursy bukmacherskie często są wysokie, więc obrót bonusem nie powinien być problemem. Dlatego też lepiej jest od razu założyć konto na stałe, gdyż dzięki temu będzie można szybko wypłacić środki, a nie czekać na weryfikacje później. Co prawda bonusy nie wlatują od razu na konto depozytowe, ale też sam obrót to tylko trzy razy po kursie 1.91 w większości przypadków (dotyczy zarówno oferty powitalnej, jak i części promocji tymczasowych). Na Zagranie informujemy naszych czytelników o specjalnych akcjach związanych z wydarzeniami w świecie sportu, dlatego obserwuj portal, żeby nie przegapić żadnych ciekawych rzeczy, jak np. gra bez ryzyka, czy freebet bez depozytu. Jak więc widzisz, opcji jest bardzo dużo. Bonus na start od STS można otrzymać zarówno na koncie tymczasowym, jak i stałym! Kod promocyjny: ZAGRANIE pomoże ci sięgnąć po wyższe gratyfikacje. Pamiętaj, że w STS kod promocyjny zostanie uzupełniony automatycznie, jeśli przejdziesz do rejestracji z naszego odnośnika.

Jak dokonać rejestracji konta?

W skrócie: rejestracji konta możesz dokonać na stronie sts.pl i aplikacji mobilnej. Wszystko czego potrzebujesz, to kilku wolnych minut. Tyle zajmuje wykonanie procesu rejestracji konta, dzięki któremu otrzymasz m.in. bonus cashback. Przed tym warto sprawdzić voucher STS dla nowych graczy, który brzmi: ZAGRANIE. To kod promocyjny, który powinieneś wpisać do formularza. W zakładach STS rejestracja przeznaczona jest tylko dla pełnoletnich graczy. Konto gracza otworzysz po wprowadzeniu podstawowych danych osobowych:
 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • adres e-mail,
 • dane do logowania: hasło.
Sprawdzając o STS opinie szybko zauważysz, że model rejestracji u tego bukmachera jest wyjątkowo ceniony przez rynkowych specjalistów. Możesz pobrać też aplikację mobilną STS i utworzyć konto przez telefon lub tablet. Cała procedura jest taka sama, co na stronie online. Tam też możesz wprowadzić wszystkie kody promocyjne, które mamy dla Ciebie w serwisie zagranie.com. Dzięki nim oferty od STS zostaną poszerzona o dodatkowe kwoty. W STS rejestracja to dosłownie chwila: 2-3 minuty! W tym czasie uruchomisz nowe konto. Sprawdź więcej na temat rejestracji STS.

STS bonusy od wpłaty w wysokości 1500 zł (Bonus od depozytu 1500 zł)

STS to największy z polskich bukmacherów, który posiada większość udziałów w rynku. Firma stawia na rozwój, dlatego nic dziwnego, że ma jedną z najlepszych ofert powitalnych, którą teraz rozłożymy na czynniki pierwsze: STS bonus od depozytu – bonus od depozytu u tego bukmachera to 1500 PLN na start. Warto wspomnieć, że legalny bukmacher gwarantuje otrzymanie takich środków na podstawie trzech pierwszych depozytów, których dokona gracz na swoje konto. Jak wypłacić bonusowe środki STS? Zasady są następujące:
 • Po pierwsze i w sumie najważniejsze, trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
 • Pierwszy bonus 100% od 1. depozytu do maksymalnej kwoty 300 zł zostanie przyznany od razu po zaksięgowaniu wpłaty.
 • Kolejne bonusy należy zaakceptować, klikając w przycisk “Odbierz bonus” w ciągu 90 dni od uprawniającego depozytu. Każdy następny bonus możliwy jest do odbioru po dokonaniu obrotu poprzednim bonusem.
 • Przy okazji kolejnych wpłat (drugiej i trzeciej) może kolejno odebrać: bonus 50% do 500 zł oraz bonus 50% do 700 zł.
 • Do przeniesienia środków z salda bonusowego na depozytowe konieczny jest obrót. Przy każdym z bonusów STS wymaga 2-krotnego obrotu otrzymanymi środkami.
 • Dodatkowo, co bardzo ważne, do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ nie jest to często spotykana praktyka na rynku.
 • Minimalny kurs zagranego kuponu 1.91.
 • Obrót poszczególnych bonusów należy wykonać w ciągi 90 dni.
 • W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.
Tak wyglądają zasady bonusu powitalnego w STS, który pozwala na uzyskanie 1500 PLN od depozytu. Pamiętajcie, że wpłacając środki i otrzymując za nie bonus, nie możecie ich od razu wypłacić. Konieczny będzie jednorazowy obrót depozytem z kursem minimalnym 1.85. Natomiast wypłata bonusu wiąże się z 2-krotnym obrotem. Warunki obrotu przez niektórych użytkowników są krytykowane ze względu na fakt, że zliczane są tylko wygrane kupony (minimalny kursy całkowity jest całkiem OK). To nowość, ponieważ u pozostałych bukmacherów warunki obrotu zezwalają na wykonanie tej czynności przy użyciu przegranych zakładów. Po założeniu konta akceptujesz regulamin oferty, a więc musisz respektować wszelkie postanowienia związane z bonusami. Aby wypłacić gotówkę za bonus, tak jak u wszystkich bukmacherów, niezbędny jest obrót dodatkowych środków. Do jakich zakładów bukmacherskich odnosi się obrót bonusu? W przypadku pierwszej wpłaty chodzi o bonus 100% do 300 PLN. Jak obrócić bonus? STS jasno zapisał zasady dotyczące kursu minimalnego i kuponów, które będą zaliczane do obrotu. Bonus powitalny STS podlega obrotowi x2 w zakładach z kursami minimalnymi 1.91. W obrocie bonusu STS jest tak, że liczony jest on tylko od wygranych kuponów. To oznacza, że nawet obstawiając poprawny kupon (zgodnie z kursem minimalnym i liczbą zdarzeń), to jeśli on przegra – stawka nie zostanie wzięta pod uwagę przy obrocie. Tylko kiedy wyrobisz bonus na wygranych zakładach – pieniądze z konta bonusowego trafią na saldo główne. Sprawdź więcej na temat obrotu bonusem STS.

STS bonus bez ryzyka w wysokości 100 zł. Co to jest bonus bez ryzyka w STS?

Co jeszcze przygotował bukmacher STS w ramach bonusu powitalnego? Poznaliście już zasady promocji od depozytu, a teraz przejdziemy do kolejnych dodatków. One też bezpośrednio wpływają na opinie o STS. Na graczy czekam zakład bez ryzyka w STS o wartości 100 PLN do wykorzystania na pierwszym kuponie. Otrzymasz go przy założeniu konta z naszym kodem promocyjnym i wpłacie na min. 50 zł. Zakład bez ryzyka w STS nie wymaga obrotu w przypadku porażki na pierwszym kuponie przy założeniu, że zakład został postawiony za środki depozytowe. Wtedy pieniądze wrócą na Twoje konto główne i możesz je wypłacić. Jedynym minusem jest strata 12% podatku przy zwrocie. Zakład bez ryzyka to nie tylko oferta, którą znajdziesz w STS. Tego rodzaju bonus oferują również inni bukmacherzy. Zakład bez ryzyka możesz odebrać też w:
 • Fortunie,
 • BETFAN,
 • Superbet.
Do powiększonego bonusu u tych bukmacherów wymagany jest kod promocyjny. Aktualne vouchery znajdziesz w naszym serwisie. Z obserwacji widzimy, że gracze chwalą sobie zakład bez ryzyka od Fortuny, który jest o kilkaset złotych wyższy od tego w STS. Kolejny opłacalny zakład bez ryzyka, to ten od BETFAN. Zakłady bukmacherskie online oferują szereg bonusów, dzięki którym otrzymasz zwrot stawki lub darmowy kupon. Bonus powitalny jest do twojej dyspozycji u wszystkich operatorów na rynku.

Warunki obrotu zakładu bez ryzyka

Legalni bukmacherzy zwykle przyznają zwrot stawki na konto bonusowe w ofercie bez ryzyka. Co ciekawe, w STS cashback możesz otrzymać na konto depozytowe, jak i bonusowe. Jak to jest możliwe? Bonus STS ma dwa rodzaje zastosowania. Wszystko zależy od tego, z jakiego salda postawisz kupon bez ryzyka. Jeśli zrobisz to z głównego portfela, to otrzymasz zwrot na konto depozytowe. Natomiast, możesz zagrać również z salda bonusowego – wówczas zwrot stawki zostanie dodany do tego samego konta. Jak wypłacić bonus? Pamiętaj jednak, że konto bonusowe oznacza obrót środkami w celu uwolnienia pieniędzy do wypłaty. W przypadku zakładu bez ryzyka jest to obrót x2 po kursach minimalnych 1.91. To warunki obrotu dla zwrotu stawki, które dotyczą gry z konta bonusowego. Pamiętaj, że do obrotu bonusem STS kwalifikuje tylko wygrane zakłady. Gra z konta depozytowego oznacza w STS zakład, którego nie trzeba obracać. Jeśli chcesz odebrać zwrot na konto bonusowe, to wytypuj pierwszy zakład za środki uzyskane z bonusu.

STS bonus za zadania, czyli dodatkowe 60 zł

STS znany jest na rynku z wielu powodów, ale jednym z nich jest fakt, że zwykle to on jako pierwszy zaskakuje, wprowadza nowe rozwiązania. Tak też stało się tym razem za sprawą bonusu za wykonanie zadań. O co chodzi? Jako nowy gracz, masz szansę powiększyć swój budżet na grę o kolejne 60 zł. Wystarczy wykonać sześć prostych zadań. Bonus ten łączy się z bonusem od trzech depozytów. Każdy kolejny depozyt aktywuje dwa zadania. Po dokonaniu trzech depozytów, zyskasz dostęp do wszystkich zadań. A jeśli je wykonasz, dostaniesz 60 zł bonusu na obstawianie. STS bonus za zadania – szczegóły: Pierwszy depozyt aktywuje 1. i 2. zadanie: 1. zagranie kuponu w aplikacji STS 2. zagranie kuponu z min. 1 typem na sport Drugi depozyt aktywuje 3. i 4. zadanie: 3. zagranie kuponu live 4. zagranie kuponu z min. 1 typem na Betgames Trzeci depozyt aktywuje 5. i 6. zadanie: 5. zagranie kuponu z min. 1 typem na Sporty Wirtualne 6. zagranie kuponu z min. 1 typem na E-sport Ważne:
 • Na każdy z kuponów realizujących zadanie należy postawić min. 15 zł.
 • Kurs każdego kuponu realizującego zadanie to min. 1.91.
 • Gracz ma 30 dni na wpłacenie depozytów oraz wykonanie zadań od chwili rejestracji.
 • Gracz ma 90 dni na odbiór i wypłatę bonusu od chwili wykonania ostatniego zadania.
 • Bonus do wypłaty podlega 2-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie kuponu 1.91.

Jak otrzymać pozostałe bonusy w STS?

Otrzymałeś swój bonus powitalny w STS z voucherem, poznałeś zasady jego wykorzystania i zastanawiasz się co dalej? Bukmacher STS ma ofertę, która trafi do najbardziej wymagających graczy, zaczynając od piłki nożnej, czyli najważniejszej dyscypliny, aż po kolarstwo, czy inne sporty, które nie generują tak dużego zainteresowania. Przede wszystkim kluczem jest tutaj dotarcie do różnych grup docelowych, tak aby gracz nie musiał zmieniać operatora, żeby obstawiać swoje ulubione rozgrywki. Niektóre z kategorii, jak na przykład Kabaddi mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych graczy. Każdy gracz dopasuje ofertę do swoich własnych wymagań, więc na tym polu nie będziemy dawać cennych wskazówek. Wszystkie zakłady znajdziecie też w aplikacji STS, o czym warto pamiętać! Atutem tego bukmachera są również kursy, które często są najlepsze na rynku. Przede wszystkim bardzo ważnym krokiem na starcie swojej przygody z nowym bukmacherem jest odpowiednie przemyślenie dalszych kroków. Nie warto od razu rzucać się do obrotu bonusem, bez wstępnej analizy, a także rozważenia następnych dni. W tym przypadku pośpiech nie jest sprzymierzeńcem gracza, a przecież z bonusów dostępnych z kodu promocyjnego VIP możecie skorzystać tylko raz. Na wykorzystanie pakietu powitalnego w STS od depozytu gracze nie mają określonego czasu, dlatego też typerzy powinni zachować spokój i odpowiednio zastanowić się nad kuponami. Warto też wspomnieć o możliwości zaproszenia kumpla do gry, czyli STS bonus za polecenie znajomemu. Ta opcja pozwala na zyskanie darmowych środków w wysokości 50 PLN dla obu stron. Z naszej strony możemy Wam zagwarantować specjalne analizy, które powinny ułatwić wykorzystywanie bonusu powitalnego w STS. Zasady nie są skomplikowane, więc korzystajcie z głową! Bonus bukmacherski w tym przypadku powinien pozwolić Wam na osiągnięcie dodatkowych wygranych. Legalni bukmacherzy w tym aspekcie stają na wysokości zadania. W STS zakłady bukmacherskie mogą być obstawiane za bonusy przez nowych, jak i stałych klientów.

Promocje i bonusy za kod promocyjny STS

W STS bonusy to nie tylko pakiet powitalny. Często ten bukmacher reaguje w związku z ciekawymi wydarzeniami w świecie sportu. Jest to np. nie tylko gra bez podatku, ale też różnego rodzaju rankingi. Najlepsze osoby z nich mogą liczyć na wysokie nagrody, a te często sięgają wielu tysięcy. Związane są chociażby z piłką nożną, czy esportem.  Warto pamiętać, że na Zagranie informujemy Was o wszystkich takich bonusach na bieżąco, więc warto obserwować naszą stronę. Dzięki temu będziecie mogli zgarnąć dodatkowe bonusy od depozytu, grę bez podatku, freebety, czy nawet nagrody rzeczowe. Trzeba jednak pamiętać, że bukmacherzy często wymagają zweryfikowanych kont, żeby móc korzystać z promocji dla stałych graczy, a tak jak wspomnieliśmy wyżej, zajmuje to jedynie chwilę. W STS promocje tymczasowe są oferowane często właśnie w zależności od normalnych wydarzeń w świecie sportu, esportu, czy przy okazji sportów wirtualnych. Na Zagranie informujemy naszych czytelników o najciekawszych akcjach dotyczących tego operatora. Bukmacher online często proponuje różne akcje, ale jest otwarty także na rzeczy związane z punktami stacjonarnymi. Wystarczy, że będziesz obserwował Zagranie, a o wszystkim dowiesz się na bieżąco. W STS aplikacja służy nie tylko do grania zakładów, ale przez nie można także odbierać różne ciekawe promocje bukmacherskie. Cash out to kolejna z atrakcji, która czeka na Ciebie w STS. To funkcja, która działa w aplikacji i na stronie bukmachera. Dzięki cash out możesz wcześniej rozliczyć kupony w sytuacji, gdy twoje mecze wciąż są w grze! W ten sposób postawiony zakład może być zwycięski pomimo sytuacji, że nie wszystkie mecze dobiegły końca.

Wpłaty i wypłaty w STS – metody płatności

Wpłaty w STS

Na wstępie warto zaznaczyć, że przy wpłatach do STS, bukmacher nie pobiera żadnych opłat z tytułu prowizji. To na pewno ucieszy klientów, gdyż wszystkie środki, jakie wpłacą, trafią na ich konto. Co ciekawe, można też liczyć na niemal natychmiastowe wpłaty, gdyż takie oferuje ten bukmacher. Pieniądze na konto można zdeponować np. za pomocą BLIK, Payu, PayPala, czy swoich kart bankowych. Zazwyczaj minimalna kwota to złotówka, ale na e portfel taki jak  PayPal jest to 20 złotych, a Skrill i Neteller to już 30 złotych. Jest to dość ważne i należy o tym pamiętać! W serwisie STS depozyty możesz realizować przez całą dobę.

Wypłaty w STS

Niestety wypłaty w ofercie STS nie działają już tak dobrze, jak depozyty, ale na czas transakcji nie należy narzekać. Zazwyczaj są realizowane co około piętnaście minut. Realizowane są przez siedem dni w tygodniu i realizowane są do aż jedenastu banków. Wśród nich są chociażby:
 • ING
 • PKO Bank Polski
 • mBank
 • Santander
Z całą pewnością należy pochwalić za tak dużą liczbę banków, a także szybkość realizowania transakcji. Jednak brakuje innych możliwości, w tym np. wypłat na telefon, czy przede wszystkim PayPalla. Być może w niedalekiej przyszłości zostaną dodane, a jeżeli tak się stanie, to będziemy Was o tym informować. Podsumowując, to promocje bukmacherskie jakie można wykorzystać w STS, są bardzo proste do zrealizowania za pomocą wpłat. Z kolei jeżeli uda się wam obrócić kasą, to zakłady bukmacherskie STS szybko wypłacą środki na konto bankowe. Realizowanie wypłat odbywa się do wielu znanych banków, przez siedem dni w tygodniu. Czasami jednak trzeba poczekać trochę dłużej, jeżeli zlecamy to np. w nocy. Wówczas konto bankowe może być zasilone przelewem od STS podczas najbliższej sesji księgowania transakcji. Bonusy STS od wpłaty przed wypłatą muszą być obrócone w wygranych zakładach 2x po kursie min. 1.91. Wówczas będziesz mógł zlecić przelew na konto bankowe. Środki z wygranych kuponów możesz pozyskać tylko na rachunek bankowy, który będzie przypisany do twoich danych osobowych.

STS TV

STS TV to model transmisji live u bukmacherów. STS jako największy bukmacher w Polsce oferuje prawdopodobnie najwięcej transmisji meczów “na żywo”. Prawa TV do relacji ze sportu przez STS sięgają wielu transmisji i naprawdę najbardziej prestiżowych wydarzeń. U tego bukmachera oglądamy mecze piłki nożnej rozgrywek La Liga, Serie A i Bundesligi. To właśnie u tego bukmachera można obejrzeć również konfrontacje o najstarsze, piłkarskie trofeum na Wyspach, czyli FA Cup. Poza piłką nożną w STS jest sporo tenisa ziemnego, koszykówki, hokeja na lodzie, siatkówki, piłki ręcznej, snookera itd. Jak oglądać mecze w STS? Telewizje STS możesz oglądać, jeśli jesteś użytkownikiem tego bukmachera. Więc jeśli wciąż nie zarejestrowałeś się w STS, to możesz to zrobić przy wykorzystaniu kodu: ZAGRANIE. Logowanie się do STS przez komputer lub mobilną aplikację umożliwi oglądanie meczy “na żywo”. STS ma jednak warunek, co dostępu do transmisji live. Trzeba posiadać dowolne środki na koncie depozytowym lub obstawić kupon w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do twojej dyspozycji! Przykładowy spis transmisji u bukmachera:
 • Piłka nożna: Serie A, Primera Division, Bundesliga, Puchar Anglii
 • Tenis ziemny: Wielki Szlem, ATP, WTA, ITF, Challenger
 • Koszykówka: NBA
 • Hokej na lodzie: NHL
W STS znajdziesz wiele transmisji ze snookera, badmintona, tenisa stołowego i pozostałych sportów.

STS Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. = legalny polski bukmacher

Dowiedziałeś się już wszystkiego o bonusach w STS oraz o tym, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać. Jak więc widzicie, oferta w STS jest spora i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wspomnę jeszcze tylko o tym, że umawiany bukmacher jest największym polskim operatorem, który od 21 lutego 2012 może pochwalić się licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów i nosi ona nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Z kolei siedziba firmy Star – Typ Sport znajduje się w Katowicach. Dodatkowe informacje to: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209. STS współpracuje z władzami państwowymi, co oznacza, że jest w pełni legalnym podmiotem. Legalni bukmacherzy w Polsce mają wymóg, żeby otrzymać zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. W przypadku bukmachera STS nigdy nie był to problem, bo to firma, która od 1997 roku oferuje zakłady sportowe zgodnie z prawem w naszym kraju. Dla nowych graczy oznacza to spokój i bezpieczeństwo, że bukmacher dochowa wszelkich postanowień regulaminu. Bonusy będą miały zastosowanie w oparciu o warunki promocji, więc obrót, sposób odbioru i wykorzystanie powinny zawsze odbywać się w zgodzie z postanowieniami oferty. W STS zakłady bukmacherskie oferują masę dodatków, a jako nowy gracz nie powinieneś stronić od tak atrakcyjnych ofert. Gratyfikacje u tego operatora zapewniają cashbacki i bonusy od wpłaty. Warunki promocji opisane są dokładnie w regulaminie bukmachera, który również w tym artykule często przytaczamy. Kod promocyjne STS, to nie wszystko, co czeka Cię w zakładach bukmacherskich. W otrzymaniu bonusu pomogą również pozostali operatorzy, który udostępniają nie mniej atrakcyjne vouchery. O kim mowa? Chociażby o TOTALbet i forBET.

FAQ

💰 Jakie bonusy można dostać w STS?

Jako nowy gracz otrzymasz aż 3 bonusy od depozytu na start (100% do 300 zł, 50% do 500 zł, 50% do 700 zł), zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe do 100 zł oraz bonus 60 zł za wykonanie kilku prostych zadań.

✅ Jak wypłacić bonus od depozytu w STS?

Gracz musi dokonać dwukrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Wymagany kurs minimalny zagranego kuponu wynosi 1.91. W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.

📲 Czy STS ma bonusy dla stałych graczy?

Firma jako lider wśród legalnych bukmacherów dba także o swoich stałych klientów proponując nowe sposoby na zdobycie dodatkowych środków niemal co kilka dni. STS z bonusem dla stałych graczy to między innymi ekstra gotówka za obrót czy zakłady bez ryzyka na dane zdarzenia. Wszystkie najnowsze promocje zawsze opisujemy na łamach portalu Zagranie.com.

Zaloguj się aby dodawać komentarze