Europejskie puchary rozgrzały kibiców piłki nożnej do maksimum, dlatego liczymy, że LOTTO Ekstraklasa nie będzie chłodnym prysznicem. Do końca pozostały już tylko trzy kolejki, a wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Dzisiejsze Zagranie bez ryzyka to przede wszystkim dwa pojedynki o mistrzostwo Polski i jeden mecz o utrzymanie.

Jeśli nie masz konta u bukmachera LVBET -> Specjalny kod promocyjny od Zagranie: 1500PLN

zagraniebezryzyka

Dołącz do grona typerów piłkarskich i podziel się opinią -> Grupa Zagranie – darmowe typy

Arka Gdynia vs Zagłębie Sosnowiec

Zaczniemy od rywalizacji na dole ligowej tabeli. Arka Gdynia po zmianie trenera wyraźnie odżyła. W czterech pojedynkach grupy spadkowej zaliczyli aż siedem punktów, co trzeba uznać za dobry wynik. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wcześniej w rundzie wiosennej nie wygrali żadnego meczu. Aktualnie gospodarze tego starcia plasują się na pierwszej pozycji nad kreską. Mimo wszystko przewaga jednego punktu nad Śląskiem Wrocław nie pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Fakty są takie, że Arka musi wygrać ten mecz.

Zagłębie Sosnowiec w ostatniej kolejce przegrało ze Śląskiem Wrocław 1:4. Po grze tej drużyny było widać rezygnację. Prawdopodobnie już w miniony poniedziałek nikt nie wierzył w utrzymanie. Beniaminek zaliczył spadek, dlatego teraz piłkarze będą grali końcówkę rozgrywek bez żadnej presji.

Mamy tutaj spotkanie dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli, jednak o zdecydowanie innym podejściu. Arka gra o życie, a Zagłębie już tylko o honor.

Statystyki:

 • Arka Gdynia wygrała dwa z trzech ostatnich spotkań.
 • Gdynianie są niepokonani w trzech kolejnych starciach.
 • Zagłębie Sosnowiec nie ma żadnych szans na utrzymanie w Ekstraklasie.
 • Sześć ostatnich meczów tych drużyn to wyniki +2,5 gola.
 • Arka Gdynia w tym sezonie nie wygrała meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
 • Oba spotkania tych drużyn w obecnej kampanii zakończyły się wynikiem +3.5 gola.
 • Arka nie przegrała w trzech ostatnich meczach domowych.
 • Arka nie przegrała meczu z tym rywalem w Gdyni. Od 2001 roku dwa zwycięstwa i dwa remisy.
 • Arka w każdym z czterech meczów domowych z tym rywalem zdobyła dwa gole.

Co obstawiać?

Nasi czytelnicy nie mieli tutaj żadnych wątpliwości. Grupa Zagranie zdecydowaną większością głosów wskazała, że typujemy tutaj wygraną Arki Gdynia. Taka opinia wpisuje się w mój pogląd typerski przed rozpoczęciem tego meczu, więc mam nadzieję, że nie zakończymy kuponu na pierwszym spotkaniu.

Zdarzenie: Arka Gdynia vs Zagłębie Sosnowiec

Typ: 1

Kurs: 1.67

Piast Gliwice vs Jagiellonia Białystok

Drugą pozycją na naszym kuponie będzie starcie Piasta z Jagiellonią. Faworytem tego meczu jest oczywiście ekipa z Gliwic, która będzie miała atut własnego boiska, a do tego znajduje się w znakomitej formie. W ostatniej kolejce pokonali Legię 0:1 przy Łazienkowskiej. Jak widać, zdają kolejne testy dojrzałości, dlatego teraz oczy wszystkich fanów LOTTO Ekstraklasy są zwrócone na korespondencyjny pojedynek – Piast vs Legia. Aktualnie w lepszej sytuacji są piłkarze ze stolicy, którzy mają jeden punkt przewagi.

Piast przede wszystkim musi wykonać swoje trzy zadania do końca sezonu, a później będą się oglądać na swoich rywali. Grają fantastyczny futbol, na który patrzy się z przyjemnością. Początek niedzielnej rywalizacji już o 13:00, a Gliwiczanie mają na swoim koncie pięć kolejnych zwycięstw. Dodatkowo w tym czasie stracili zaledwie jedną bramkę.

Jagiellonia podejdzie tego meczu z pozycji underdoga, jednak trzeba przyznać, że w ostatniej kolejce zaliczyli niezły rezultat. Wygrali 4:2 przed własną publicznością z Pogonią Szczecin, a kibice nie mieli prawa się nudzić. Głównym celem Jagi w obecnej kampanii był Puchar Polski, jednak przegrali finał z Lechią. Obecnie, żeby zabezpieczyć sobie udział w eliminacjach europejskich pucharów muszą zająć czwartą pozycję w lidze na koniec sezonu. W tym momencie mają trzy punkty przewagi nad Zagłębiem Lubin.

Statystyki:

 • Piast wygrał pięć ostatnich meczów.
 • Gliwiczanie stracili zaledwie jednego gola w pięciu poprzednich rywalizacjach.
 • Jaga przegrała dwa z trzech ostatnich meczów.
 • Piast Gliwice nie wygrał w trzech ostatnich starciach z tym rywalem.
 • Dwie ostatnie rywalizacje tych drużyn to wyniki BTTS.
 • Piast jest najlepszą drużyną w lidze pod kątem gry na swoim boisku.
 • Jagiellonia to druga najlepsza ekipa w delegacjach.

Co obstawiać?

Tutaj również głosy naszej społeczności wyraźnie skierowały się w stronę gospodarzy. Typujemy wygraną Piasta po kursie 1.77 z oferty LVBET. Spodziewamy się podtrzymania dobrej passy i dalszej walki o mistrzostwo Polski w wykonaniu piłkarzy Waldemara Fornalika!

ankietaZdarzenie: Piast Gliwice vs Jagiellonia Białystok

Typ: 1

Kurs: 1.77

Legia Warszawa vs Pogoń Szczecin

Na koniec kolejne starcie, które będzie miało kluczowe znaczenie w kontekście wyścigu o mistrzostwo Polski. Legia przed własną publicznością zmierzy się z Pogonią Szczecin. Wojskowi po ostatniej porażce przy Łazienkowskiej z pewnością zrobią wszystko, żeby wrócić na odpowiednie tory.

W tym sezonie oba zespoły spotkały się dokładnie dwa razy. W obu przypadkach padł wynik BTTS i +2,5 gola. Pogoń wygrała u siebie 2:1, a Legia w Warszawie 3:1. Jak będzie w trzeciej rywalizacji? Nie ulega wątpliwości, że większe parcie na zwycięstwo będą mieli gospodarze.

Portowcy na ten moment walczą już tylko o ewentualną wyższą pozycję w ligowej tabeli. W teorii mają siedem punktów straty do Jagiellonii, więc matematycznie mogą odrobić stratę do czwartej pozycji, jednak fizycznie nie jest to możliwe. Zbyt wiele czynników musiałoby się złożyć, żeby dokonali tej sztuki. Przede wszystkim Pogoń potrzebuje takiej gry, jaką prezentowali w końcówce rundy jesiennej, gdzie niszczyli kolejnych rywali. Nic nie wskazuje na to, żeby ta drużyna miała się obudzić. Raczej czeka ich spokojny koniec sezonu w dolnych rejonach grupy mistrzowskiej.

Statystyki:

 • Legia wygrała cztery z pięciu ostatnich rywalizacji z tym rywalem.
 • Legia wygrała 11 ostatnich meczów w Ekstraklasie z Pogonią na swoim boisku.
 • Portowcy w XXI wieku tylko raz wygrali przy Łazienkowskiej, jednak nie w lidze, a w Pucharze.
 • Pogoń przegrała wszystkie mecze wyjazdowe z Legią w Ekstraklasie, oprócz jednego remisu od 1999 roku.
 • Legia wygrała pięć z sześciu ostatnich spotkań domowych.
 • Pogoń przegrała w trzech z czterech ostatnich delegacji.

Co obstawiać?

Zwieńczeniem naszego kuponu będzie typ na zwycięstwo Wojskowych. Legia musi wygrać ten mecz, żeby utrzymać pozycję lidera bez oglądania się za siebie. Ostatnie starcie tych drużyn przy Łazienkowskiej zakończyło się triumfem gospodarzy 3:1. Członkowie naszej grupy Zagranie na Facebooku tutaj również nie mieli wątpliwości –  gramy na wygraną Legii.

Zdarzenie: Legia Warszawa vs Pogoń Szczecin

Typ: 1

Kurs: 1.63

Warunki promocji:

 • Organizatorem promocji jest zagranie.com a fundatorem nagród jest LV BET Zakłady Bukmacherskie.
 • W grze biorą udział gracze którzy obstawili w LV BET Zakłady Bukmacherskie kupon wskazany przez zagranie.com
 • Stawka kuponu musi być równa 50 PLN
 • Jeśli nie masz konta w LV BET – tutaj je założysz 
 • Gdy wskazany przez zagranie.com kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot w postaci bonusu o równowartości 50 PLN.
 • Kupony postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 • Zakład musi być obstawiony z salda głównego!
 • Bonusy, graczom którzy spełnili warunki konkursu, będą przyznawane do wtorku.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 50 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x50, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 50 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 50 zł)
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimum 1.50.

Tak prezentuje się nasz kupon. Gramy trzy typy na gospodarzy, w teorii pewniaczki, a jak będzie w praktyce?

Jeśli chcecie brać udział w naszych wyborach do Zagrania bez ryzyka to zapraszamy na naszą grupę na Facebook’u -> Grupa Zagranie – darmowe typy

zagranie bez ryzyka